2018 Natsu Basho
Tokyo, May 13-27, 2018

Az elõzõ tornák részletes eredményei
Detailed results of the previous tournaments



Nem vesz részt a tornán * Missing from the tournament
Ha nincs [számmal] jelezve, a birkózó az elsõ naptól kezdve hiányzik
Wrestler is absent from the first day, else indicated with a [number]

Makunouchi: Endo [7], Yokozuna Kisenosato, Ozeki Takayasu
Juryo: Terunofuji [4]
Makushita: Amuru, Kagamio, Komanokuni [3], Masunoyama [5], Onojo [3], Takayoshitoshi, Takemasa [3], Ura
Sandanme: Akatsuki, Hienriki [7], Hikarugenji, Kotohayato, Oisato, Sadanohikari, Tochimaru, Yoshifuji
Jonidan: Byakkomaru, Chiyooume, Fujikawa, Hakkairyu [3], Hatooka, Kaishinmaru, Kakutaiki, Kotonagahama [5], Kotoyamato, Mienomaru, Noborifuji, Rao, Shinfuji, Takakiho, Toshonishiki [5], Watanabe
Jonokuchi: Arakawa [3], Kitasatsuma, Masakaze, Terasawa [7], Yuma, Yuriki

Visszatértek/Back: Kaishinmaru [3]
Visszavonult/Retired: Amuru

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 1 (Shonichi)

Jonokuchi Division

Jk35w  Tanaka (1-0)           oshidashi        Jk36e  Shishimaru (0-1)
Jk33e  Iguchi (1-0)           yorikiri         Jk34e  Hattorizakura (0-1)
Jk31e  Sasaki (1-0)           uwatenage        Jk31w  Onagaya (0-1)
Jk29e  Hara (1-0)             uwatenage        Jk29w  Tanji (0-1)
Jk27e  Kojima (1-0)           yorikiri         Jk27w  Wakamatsunaga (0-1)
Jk25w  Goketsuyama (1-0)      oshidashi        Jk25e  Iwamori (0-1)
Jk23e  Kotokume (1-0)         yorikiri         Jk23w  Ai (0-1)
Jk21w  Morita (1-0)           uwatenage        Jk21e  Chiyooga (0-1)
Jk19w  Daiyusho (1-0)         oshitaoshi       Jk19e  Kojikara (0-1)
Jk16e  Terasawa (1-0)         hatakikomi       Jk16w  Kawamoto (0-1)
Jk10e  Kaishin (1-0)          oshidashi        Jk9w   Shoryudo (0-1)
Jk7e   Azumaiwa (1-0)         oshidashi        Jk8e   Houn (0-1)
Jk6e   Satoiazuma (1-0)       yorikiri         Jk5w   Higohikari (0-1)
Jk4e   Asaazuma (1-0)         oshidashi        Jk3e   Sawaisamu (0-1)
Jk2e   Watatani (1-0)         yorikiri         Jk1w   Sawanofuji (0-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division

Jd112e Chiyotaiko (1-0)       yorikiri         Jd111w Kyonosato (0-1)
Jd108w Satozakura (1-0)       okuritaoshi      Jd110e Minami (0-1)
Jd107e Shunpo (1-0)           yoritaoshi       Jd107w Bando (0-1)
Jd105w Fujinoteru (1-0)       hikiotoshi       Jd105e Teruju (0-1)
Jd103e Okuniasahi (1-0)       yorikiri         Jd103w Kaishun (0-1)
Jd101w Satsumao (1-0)         abisetaoshi      Jd101e Omura (0-1)
Jd98w  Hanashi (1-0)          yoritaoshi       Jd100e Tokio (0-1)
Jd98e  Amane (1-0)            oshidashi        Jd97e  Nishimura (0-1)
Jd95e  Asadoji (1-0)          yorikiri         Jd95w  Umizaru (0-1)
Jd93e  Kotoharamoto (1-0)     oshidashi        Jd93w  Kozakura (0-1)
Jd91e  Ito (1-0)              tsukiotoshi      Jd90w  Kaitoma (0-1)
Jd89e  Yamato (1-0)           uwatenage        Jd88w  Toshonishiki (0-1)
Jd86e  Adachi (1-0)           sukuinage        Jd87e  Wakanoguchi (0-1)
Jd84e  Harimanada (1-0)       oshidashi        Jd84w  Kotokonno (0-1)
Jd82w  Bushi (1-0)            yorikiri         Jd82e  Chida (0-1)
Jd80w  Sakabayashi (1-0)      okuridashi       Jd80e  Oshozan (0-1)
Jd78w  Matsuoka (1-0)         oshidashi        Jd78e  Wakaseiun (0-1)
Jd76w  Osumifuji (1-0)        tsukitaoshi      Jd76e  Asahijo (0-1)
Jd73w  Kototaiko (1-0)        yorikiri         Jd74w  Tetsubisho (0-1)
Jd72w  Tosahikari (1-0)       yoritaoshi       Jd72e  Wada (0-1)
Jd70e  Miyakomotoharu (1-0)   uwatenage        Jd70w  Oatari (0-1)
Jd68e  Yamanaka (1-0)         oshidashi        Jd67w  Asahio (0-1)
Jd66e  Kayatoiwa (1-0)        yorikiri         Jd65w  Toki (0-1)
Jd64e  Buken (1-0)            yorikiri         Jd63w  Sakura (0-1)
Jd61e  Orora (1-0)            yorikiri         Jd60w  Sadanogo (0-1)
Jd59e  Toho (1-0)             yorikiri         Jd58w  Higonoryu (0-1)
Jd57e  Hamatensei (1-0)       hatakikomi       Jd56w  Kokuryunami (0-1)
Jd54w  Nagaya (1-0)           yorikiri         Jd55e  Sekizuka (0-1)
Jd52w  Amamisho (1-0)         yorikiri         Jd53e  Amamidake (0-1)
Jd48w  Tokikaze (1-0)         sukuinage        Jd49e  Asanoshima (0-1)
Jd47e  Ezuka (1-0)            yoritaoshi       Jd46w  Takanonari (0-1)
Jd44e  Hokutoryu (1-0)        oshidashi        Jd44w  Tsubakifuji (0-1)
Jd42w  Hoshoryu (1-0)         shitatenage      Jd42e  Furanshisu (0-1)
Jd39e  Sakaefuji (1-0)        hatakikomi       Jd39w  Daishoko (0-1)
Jd38e  Shido (1-0)            oshidashi        Jd38w  Kotomanabe (0-1)
Jd36e  Sorakaze (1-0)         katasukashi      Jd36w  Kiminofuji (0-1)
Jd33w  Omote (1-0)            uwatedashinage   Jd34w  Ota (0-1)
Jd31e  Hokutonami (1-0)       oshidashi        Jd32e  Kotoomura (0-1)
Jd29e  Nakatani (1-0)         oshidashi        Jd29w  Kotonoshima (0-1)
Jd27w  Imafuku (1-0)          oshidashi        Jd27e  Tokiryu (0-1)
Jd25e  Miyanofuji (1-0)       yorikiri         Jd25w  Asanotosa (0-1)
Jd22w  Suzuki (1-0)           hatakikomi       Jd23e  Chiyotaiho (0-1)
Jd20w  Terunohana (1-0)       yorikiri         Jd21e  Motokiyama (0-1)
Jd19e  Shinyashiki (1-0)      okuridashi       Jd18w  Takakurayama (0-1)
Jd16e  Kirizakura (1-0)       okuridashi       Jd16w  Hatachijo (0-1)
Jd14e  Wakaichiro (1-0)       oshidashi        Jd14w  Tokimaru (0-1)
Jd13e  Kotosato (1-0)         katasukashi      Jd13w  Daishojo (0-1)
Jd12e  Isenohana (1-0)        tsukiotoshi      Jd12w  Nakaishi (0-1)
Jd9w   Iko (1-0)              yorikiri         Jd10w  Hokutohana (0-1)
Jd7w   Fujinowaka (1-0)       fusen            Jd8e   Hakkairyu (0-1)
Jd5e   Fujinokaze (1-0)       yorikiri         Jd6e   Nakai (0-1)
Jd3e   Wakasenryu (1-0)       shitatenage      Jd3w   Masutenryu (0-1)
Jd1e   Oyamatoumi (1-0)       hatakikomi       Jd1w   Asashinjo (0-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division

Sd99w  Hidano (1-0)           yorikiri         Sd99e  Tochisato (0-1)
Sd97e  Hibikiryu (1-0)        uwatenage        Sd96w  Mochizuki (0-1)
Sd95e  Kotoryusei (1-0)       yorikiri         Sd94w  Tochimitsuru (0-1)
Sd93e  Asakura (1-0)          yorikiri         Sd92w  Kenyu (0-1)
Sd91e  Kotokumazoe (1-0)      oshidashi        Sd90w  Miyauchi (0-1)
Sd86w  Haruminato (1-0)       oshidashi        Sd87e  Hokutoshin (0-1)
Sd85e  Satoyama (1-0)         oshidashi        Sd84w  Kotomyozan (0-1)
Sd82w  Kototora (1-0)         oshidashi        Sd83e  Kamiyutaka (0-1)
Sd78w  Shunba (1-0)           hatakikomi       Sd79e  Kototaiki (0-1)
Sd77e  Hamadayama (1-0)       hatakikomi       Sd76w  Hamamiryu (0-1)
Sd74e  Kiyonoumi (1-0)        oshidashi        Sd74w  Fujitaisei (0-1)
Sd72w  Hokutotsuru (1-0)      oshidashi        Sd72e  Kotorikuzan (0-1)
Sd70e  Tagonofuji (1-0)       hikkake          Sd70w  Nakashima (0-1)
Sd67w  Kotorikisen (1-0)      yorikiri         Sd69e  Asanojo (0-1)
Sd66w  Tetsuyuzan (1-0)       yorikiri         Sd66e  Chiyoraizan (0-1)
Sd64w  Amatsukasa (1-0)       tsukiotoshi      Sd64e  Seigo (0-1)
Sd62e  Kaorufuji (1-0)        yorikiri         Sd62w  Asakoga (0-1)
Sd60e  Tochiminato (1-0)      oshidashi        Sd60w  Kiritsubasa (0-1)
Sd58w  Kainoryu (1-0)         yorikiri         Sd58e  Kotozensho (0-1)
Sd56e  Daishoki (1-0)         tsukiotoshi      Sd56w  Saionji (0-1)
Sd54e  Hokutoo (1-0)          yorikiri         Sd53w  Kaiho (0-1)
Sd52e  Yoshikasuga (1-0)      yorikiri         Sd51w  Okinoiwa (0-1)
Sd49w  Karatsuumi (1-0)       yorikiri         Sd50e  Hao (0-1)
Sd47w  Kaiyudai (1-0)         yorikiri         Sd48e  Gorikiyama (0-1)
Sd45e  Kirinoryu (1-0)        yorikiri         Sd45w  Teraoumi (0-1)
Sd43w  Sazanami (1-0)         katasukashi      Sd43e  Tamakongo (0-1)
Sd41e  Daishoiwa (1-0)        kotenage         Sd41w  Hokutoshu (0-1)
Sd39e  Shinohara (1-0)        oshidashi        Sd38w  Fukunofuji (0-1)
Sd37e  Narutaki (1-0)         oshidashi        Sd36w  Sumanoumi (0-1)
Sd35e  Asatenmai (1-0)        oshidashi        Sd34w  Taichiyama (0-1)
Sd32w  Koshinoryu (1-0)       oshidashi        Sd33e  Kotootori (0-1)
Sd30w  Matsuda (1-0)          uwatenage        Sd31e  Takamiryu (0-1)
Sd29e  Shoketsu (1-0)         yorikiri         Sd28w  Denzan (0-1)
Sd26w  Tsugaruumi (1-0)       katasukashi      Sd27e  Tatsukaze (0-1)
Sd25e  Okinohama (1-0)        oshitaoshi       Sd24e  Kotoseigo (0-1)
Sd22w  Kainishiki (1-0)       oshidashi        Sd23e  Soranoumi (0-1)
Sd20w  Genkaiho (1-0)         tsukitaoshi      Sd21e  Kurahashi (0-1)
Sd19e  Fukuyama (1-0)         yorikiri         Sd18w  Hitenryu (0-1)
Sd16w  Shingaku (1-0)         tsukidashi       Sd17e  Kamito (0-1)
Sd15e  Kaizen (1-0)           oshidashi        Sd14w  Kotonoshu (0-1)
Sd12w  Azumasato (1-0)        yorikiri         Sd13e  Obamaumi (0-1)
Sd11e  Awajiumi (1-0)         yorikiri         Sd10w  Daijo (0-1)
Sd9e   Tsuyukusa (1-0)        yorikiri         Sd8w   Fukamiyama (0-1)
Sd7e   Amanoshima (1-0)       okuridashi       Sd6w   Ryuseio (0-1)
Sd4e   Kirinofuji (1-0)       yorikiri         Sd5w   Musashiumi (0-1)
Sd2e   Kotoinagaki (1-0)      yorikiri         Sd2w   Kitadaichi (0-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division

Ms60e  Itadaki (1-0)          yoritaoshi       Ms59w  Onojo (0-1)
Ms57w  Kihonoumi (1-0)        oshidashi        Ms58e  Onokura (0-1)
Ms56e  Bushozan (1-0)         oshidashi        Ms55w  Rendaiyama (0-1)
Ms54e  Nogami (1-0)           oshidashi        Ms53w  Hitachigo (0-1)
Ms52e  Shoji (1-0)            oshitaoshi       Ms51w  Yamatoarashi (0-1)
Ms49w  Chiyonokatsu (1-0)     shitatenage      Ms49e  Wakanofuji (0-1)
Ms47w  Koba (1-0)             oshidashi        Ms47e  Hokutokawa (0-1)
Ms45e  Kotokuzan (1-0)        oshidashi        Ms45w  Hamayutaka (0-1)
Ms43w  Tomisakae (1-0)        oshidashi        Ms43e  Chiyosakae (0-1)
Ms39w  Oazuma (1-0)           yorikiri         Ms38w  Masunoyama (0-1)
Ms36w  Tanabe (1-0)           uwatedashinage   Ms37e  Oki (0-1)
Ms35e  Horyuyama (1-0)        fusen            Ms34w  Komanokuni (0-1)
Ms33e  Kairyu (1-0)           oshidashi        Ms32w  Sakigake (0-1)
Ms30e  Nionoumi (1-0)         oshidashi        Ms30w  Nishikifuji (0-1)
Ms28w  Keitenkai (1-0)        shitatenage      Ms28e  Kotokamatani (0-1)
Ms26e  Ryuko (1-0)            yoritaoshi       Ms26w  Kaisho (0-1)
Ms24e  Kaito (1-0)            hikiotoshi       Ms24w  Tochinobori (0-1)
Ms21w  Sagatsukasa (1-0)      okuridashi       Ms22e  Satoyama (0-1)
Ms20e  Toyohibiki (1-0)       oshidashi        Ms19w  Yamaguchi (0-1)
Ms16e  Hisanotora (1-0)       oshidashi        Ms15w  Tochiseiryu (0-1)
Ms14e  Toyonoshima (1-0)      yorikiri         Ms13w  Wakatakamoto (0-1)
Ms12e  Tamaki (1-0)           oshidashi        Ms11w  Shonannoumi (0-1)
Ms10e  Wakamotoharu (1-0)     tsukiotoshi      Ms9e   Daishoryu (0-1)
Ms7w   Gokushindo (1-0)       yorikiri         Ms7e   Murata (0-1)
Ms5e   Ichiyamamoto (1-0)     hatakikomi       Ms5w   Dewahayate (0-1)
Ms3e   Kizenryu (1-0)         uwatenage        Ms3w   Akua (0-1)
Ms1w   Chiyonoumi (1-0)       oshidashi        Ms1e   Amakaze (0-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division

J14e   Tsurugisho (1-0)       hatakikomi       J14w   Wakatakakage (0-1)
J13e   Terutsuyoshi (1-0)     okuridashi       J13w   Tobizaru (0-1)
J12e   Yago (1-0)             hatakikomi       J12w   Asabenkei (0-1)
J11w   Takanoiwa (1-0)        sukuinage        J11e   Hakuyozan (0-1)
J10e   Tokushoryu (1-0)       yoritaoshi       J10w   Homarefuji (0-1)
J9w    Mitoryu (1-0)          kimedashi        J9e    Chiyonoo (0-1)
J8w    Takagenji (1-0)        tsukidashi       J8e    Terunofuji (0-1)
J7e    Seiro (1-0)            uwatenage        J7w    Shimanoumi (0-1)
J6w    Daishoho (1-0)         yorikiri         J6e    Azumaryu (0-1)
J5e    Kotoyuki (1-0)         oshidashi        J5w    Akiseyama (0-1)
J4w    Hidenoumi (1-0)        hikiotoshi       J4e    Meisei (0-1)
J3e    Kyokushuho (1-0)       sukuinage        J3w    Takanosho (0-1)
J2e    Kotoeko (1-0)          tsukiotoshi      J2w    Gagamaru (0-1)
J1w    Onosho (1-0)           hatakikomi       J1e    Sokokurai (0-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division

M17e   Nishikigi (1-0)        oshidashi        M16w   Aminishiki (0-1)
M16e   Myogiryu (1-0)         yorikiri         M15w   Kyokutaisei (0-1)
M14w   Takekaze (1-0)         hatakikomi       M15e   Tochiozan (0-1)
M14e   Sadanoumi (1-0)        yorikiri         M13w   Aoiyama (0-1)
M12w   Asanoyama (1-0)        yorikiri         M13e   Ishiura (0-1)
M11w   Chiyonokuni (1-0)      hikiotoshi       M12e   Arawashi (0-1)
M10e   Okinoumi (1-0)         yorikiri         M11e   Daiamami (0-1)
M10w   Takakeisho (1-0)       oshidashi        M9w    Hokutofuji (0-1)
M9e    Daishomaru (1-0)       yorikiri         M8w    Kagayaki (0-1)
M8e    Yoshikaze (1-0)        oshidashi        M7w    Chiyomaru (0-1)
M6w    Takarafuji (1-0)       yorikiri         M7e    Ryuden (0-1)
M5w    Ikioi (1-0)            uwatenage        M6e    Chiyoshoma (0-1)
M4w    Shodai (1-0)           sukuinage        M5e    Kotoshogiku (0-1)
M4e    Chiyotairyu (1-0)      oshidashi        M3w    Yutakayama (0-1)
K1e    Mitakeumi (1-0)        oshidashi        M3e    Daieisho (0-1)
S1w    Ichinojo (1-0)         oshidashi        M2w    Abi (0-1)
S1e    Tochinoshin (1-0)      yorikiri         M2e    Shohozan (0-1)
O1w    Goeido (1-0)           yorikiri         M1w    Kaisei (0-1)
Y1w    Hakuho (1-0)           oshidashi        M1e    Tamawashi (0-1)
Y1e    Kakuryu (1-0)          hikiotoshi       K1w    Endo (0-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 2

Jonokuchi Division

Jk35e  Toya (1-0)             fusen            Jk34w  Arakawa (0-1)
Jk32w  Wakafujioka (1-0)      kotenage         Jk32e  Ogitora (0-1)
Jk30e  Hironaka (1-0)         oshidashi        Jk30w  Takanoryu (0-1)
Jk28e  Iwamoto (1-0)          hatakikomi       Jk28w  Matsugashima (0-1)
Jk26e  Tabara (1-0)           shitatenage      Jk26w  Kamitani (0-1)
Jk24w  Hatakeyama (1-0)       uwatenage        Jk24e  Kotosumida (0-1)
Jk22e  Kotoito (1-0)          okuritaoshi      Jk22w  Ueta (0-1)
Jk20w  Kamada (1-0)           oshidashi        Jk20e  Kotomaeda (0-1)
Jk18w  Tamanoryu (1-0)        oshitaoshi       Jk18e  Banba (0-1)
Jk17e  Anzai (1-0)            yorikiri         Jk17w  Wakanakatani (0-1)
Jk15w  Fukazawa (1-0)         hatakikomi       Jk15e  Mimori (0-1)
Jk14e  Aketa (1-0)            oshidashi        Jk14w  Soma (0-1)
Jk13w  Daishosei (1-0)        oshidashi        Jk13e  Kotonagahama (0-1)
Jk11e  Shuji (1-0)            oshidashi        Jk11w  Hokutosato (0-1)
Jk8w   Ryubu (1-0)            yoritaoshi       Jk9e   Miryuzan (0-1)
Jk6w   Azumayama (1-0)        hikiotoshi       Jk7w   Sekizukayama (0-1)
Jk5e   Chiyohokkai (1-0)      oshidashi        Jk4w   Nakano (0-1)
Jk2w   Urutora (1-0)          hikkake          Jk3w   Fukuminato (0-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division

Jd112w Kinugawa (1-0)         oshitaoshi       Jk1e   Hayasaka (0-1)
Jd111e Koreyasu (1-0)         oshitaoshi       Jd110w Kotoimagawa (0-1)
Jd109e Daiisshin (1-0)        okuridashi       Jd108e Itakozakura (0-1)
Jd106w Tenei (1-0)            oshitaoshi       Jd106e Tsuyasato (0-1)
Jd104e Honma (1-0)            yorikiri         Jd104w Kirimaru (0-1)
Jd102e Shachinofuji (1-0)     yorikiri         Jd102w Daishiryu (0-1)
Jd100w Yamashita (1-0)        oshidashi        Jd99e  Shimizu (0-1)
Jd99w  Daisho (1-0)           yorikiri         Jd97w  Toyama (0-1)
Jd96w  Azumahikari (1-0)      uwatenage        Jd96e  Shimakaze (0-1)
Jd94w  Azumanami (1-0)        hatakikomi       Jd94e  Matsuzawa (0-1)
Jd91w  Banshunada (1-0)       hatakikomi       Jd92w  Sakurafuji (0-1)
Jd90e  Tatsuki (1-0)          hatakikomi       Jd89w  Asahanshin (0-1)
Jd88e  Imai (1-0)             oshidashi        Jd87w  Fubu (0-1)
Jd85e  Kenho (1-0)            yorikiri         Jd85w  Terunosato (0-1)
Jd83e  Amanishiki (1-0)       uwatenage        Jd83w  Yabuoka (0-1)
Jd81w  Tanahashi (1-0)        oshitaoshi       Jd81e  Fukuda (0-1)
Jd79w  Hanakaze (1-0)         yorikiri         Jd79e  Fukuazuma (0-1)
Jd77w  Unzendake (1-0)        oshitaoshi       Jd77e  Taranami (0-1)
Jd75e  Okunisato (1-0)        oshidashi        Jd75w  Moriurara (0-1)
Jd73e  Kotomiyakura (1-0)     yorikiri         Jd74e  Tatsunofuji (0-1)
Jd71e  Burinosato (1-0)       hatakikomi       Jd71w  Jingu (0-1)
Jd69w  Hakuyo (1-0)           oshidashi        Jd69e  Shiraseyama (0-1)
Jd67e  Harada (1-0)           yorikiri         Jd66w  Konno (0-1)
Jd64w  Reon (1-0)             oshitaoshi       Jd65e  Mogaminishiki (0-1)
Jd62e  Seito (1-0)            oshidashi        Jd62w  Yukiamami (0-1)
Jd59w  Asahinishiki (1-0)     tsukiotoshi      Jd60e  Hokutoyu (0-1)
Jd58e  Sasakiyama (1-0)       oshidashi        Jd57w  Kotourasaki (0-1)
Jd56e  Ayaminato (1-0)        uwatenage        Jd55w  Kototsukahara (0-1)
Jd53w  Kurokage (1-0)         yorikiri         Jd54e  Takaseiryu (0-1)
Jd51w  Chura (1-0)            oshidashi        Jd52e  Tatsunoumi (0-1)
Jd50w  Daishohama (1-0)       shitatenage      Jd51e  Wakasatake (0-1)
Jd49w  Kainowaka (1-0)        yorikiri         Jd50e  Satonofuji (0-1)
Jd47w  Kaiyuma (1-0)          yorikiri         Jd48e  Kotouruga (0-1)
Jd45w  Kiryu (1-0)            oshidashi        Jd46e  Dewanosora (0-1)
Jd43e  Yukiumi (1-0)          oshidashi        Jd43w  Isamufuji (0-1)
Jd41e  Nakanishi (1-0)        yorikiri         Jd41w  Shinzan (0-1)
Jd40w  Izumigawa (1-0)        hatakikomi       Jd40e  Arikawa (0-1)
Jd37e  Hokutoiwami (1-0)      oshitaoshi       Jd37w  Takataisho (0-1)
Jd35w  Teraosho (1-0)         yorikiri         Jd35e  Mienosato (0-1)
Jd32w  Kiriarashi (1-0)       hatakikomi       Jd33e  Abezakura (0-1)
Jd30e  Mitsumune (1-0)        oshidashi        Jd30w  Tainaka (0-1)
Jd28e  Dewanojo (1-0)         oshidashi        Jd28w  Zendaisho (0-1)
Jd26e  Takabayama (1-0)       tsukiotoshi      Jd26w  Wakatozakura (0-1)
Jd24w  Hirose (1-0)           oshitaoshi       Jd23w  Chiyonosora (0-1)
Jd21w  Terumichi (1-0)        okuritaoshi      Jd22e  Mihamaumi (0-1)
Jd20e  Ishihara (1-0)         oshidashi        Jd19w  Fudano (0-1)
Jd17e  Rikito (1-0)           yorikiri         Jd17w  Mimurodake (0-1)
Jd15e  Ono (1-0)              yorikiri         Jd15w  Fujihisashi (0-1)
Jd11e  Naya (1-0)             oshidashi        Jd11w  Mori (0-1)
Jd8w   Hokutohomare (1-0)     oshidashi        Jd9e   Ako (0-1)
Jd6w   Yoshoyama (1-0)        yorikiri         Jd7e   Daishowaka (0-1)
Jd4w   Tenichi (1-0)          hatakikomi       Jd4e   Sumidagawa (0-1)
Jd2w   Tokiryu (1-0)          hatakikomi       Jd2e   Tochigidake (0-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division

Sd100w Kyokuhozan (1-0)       hatakikomi       Sd100e Wakakoki (0-1)
Sd98e  Miyazaki (1-0)         yorikiri         Sd98w  Wakayamanaka (0-1)
Sd96e  Maeta (1-0)            kimedashi        Sd95w  Hikarifuji (0-1)
Sd94e  Saito (1-0)            kotenage         Sd93w  Maenofuji (0-1)
Sd91w  Akitoba (1-0)          sukuinage        Sd92e  Yoshimura (0-1)
Sd89w  Kasugamine (1-0)       yorikiri         Sd90e  Nakao (0-1)
Sd89e  Hayashi (1-0)          oshidashi        Sd88w  Fujinotani (0-1)
Sd88e  Sakai (1-0)            hatakikomi       Sd87w  Ariake (0-1)
Sd85w  Tokuda (1-0)           sukuinage        Sd86e  Tsunekawa (0-1)
Sd83w  Tochinoshima (1-0)     yoritaoshi       Sd84e  Ryuki (0-1)
Sd82e  Takei (1-0)            okuridashi       Sd81w  Shobushi (0-1)
Sd81e  Nishiyama (1-0)        hatakikomi       Sd80w  Surugafuji (0-1)
Sd80e  Daishokaku (1-0)       yorikiri         Sd79w  Kenshin (0-1)
Sd77w  Kototebakari (1-0)     oshidashi        Sd78e  Kaishu (0-1)
Sd75w  Kitanomine (1-0)       tsukidashi       Sd76e  Haruhikari (0-1)
Sd73w  Torakio (1-0)          yorikiri         Sd73e  Yokoe (0-1)
Sd71e  Amatsu (1-0)           okuridashi       Sd71w  Dewaazuma (0-1)
Sd69w  Mutsukaze (1-0)        yorikiri         Sd68e  Kotokojima (0-1)
Sd67e  Kotofukujuno (1-0)     hikiotoshi       Sd68w  Matsuyama (0-1)
Sd65e  Kotootomo (1-0)        yoritaoshi       Sd65w  Miyazakiyama (0-1)
Sd63e  Akashiryu (1-0)        susoharai        Sd63w  Kasugaryu (0-1)
Sd61w  Wakahizen (1-0)        oshitaoshi       Sd61e  Tochihayate (0-1)
Sd59e  Takiguchi (1-0)        oshidashi        Sd59w  Kotokensei (0-1)
Sd57w  Hokuyozan (1-0)        yorikiri         Sd57e  Kaonishiki (0-1)
Sd55e  Yoshiazuma (1-0)       hatakikomi       Sd54w  Tochikasuga (0-1)
Sd53e  Kasugakuni (1-0)       uwatenage        Sd52w  Hienriki (0-1)
Sd50w  Minatoryu (1-0)        uwatenage        Sd51e  Daishomune (0-1)
Sd49e  Takatenshu (1-0)       yorikiri         Sd48w  Toryu (0-1)
Sd46e  Chiyodaigo (1-0)       oshidashi        Sd46w  Saio (0-1)
Sd44e  Sadanohana (1-0)       oshidashi        Sd44w  Ishida (0-1)
Sd42w  Tsukahara (1-0)        hatakikomi       Sd42e  Shohoryu (0-1)
Sd40e  Kizakiumi (1-0)        oshidashi        Sd40w  Hiradoumi (0-1)
Sd38e  Fujisato (1-0)         yorikiri         Sd37w  Aratora (0-1)
Sd35w  Yutakasho (1-0)        yorikiri         Sd36e  Dewaizumi (0-1)
Sd33w  Asadaimon (1-0)        oshidashi        Sd34e  Ebisumaru (0-1)
Sd32e  Kaiseijo (1-0)         uwatenage        Sd31w  Ginseizan (0-1)
Sd30e  Okinofuji (1-0)        yorikiri         Sd29w  Kanryu (0-1)
Sd27w  Ryutsukasa (1-0)       oshidashi        Sd28e  Hagane (0-1)
Sd25w  Mitozakura (1-0)       oshidashi        Sd26e  Koshinishiki (0-1)
Sd23w  Kotodairyu (1-0)       yorikiri         Sd24w  Daishozen (0-1)
Sd22e  Tochikodai (1-0)       tsukiotoshi      Sd21w  Dairaido (0-1)
Sd19w  Mitotsukasa (1-0)      oshidashi        Sd20e  Goryu (0-1)
Sd18e  Wagurayama (1-0)       oshitaoshi       Sd17w  Sadanosato (0-1)
Sd15w  Sasayama (1-0)         yorikiri         Sd16e  Sadanokuni (0-1)
Sd13w  Munakata (1-0)         uwatenage        Sd14e  Aozora (0-1)
Sd11w  Wakayama (1-0)         yorikiri         Sd12e  Sakaekaze (0-1)
Sd10e  Aonosho (1-0)          oshidashi        Sd9w   Byakko (0-1)
Sd8e   Ayanoumi (1-0)         oshidashi        Sd7w   Daiseiho (0-1)
Sd6e   Azumasho (1-0)         yorikiri         Sd4w   Yuki (0-1)
Sd3e   Chiyootori (1-0)       yorikiri         Sd3w   Aoi (0-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division

Ms60w  Takamisato (1-0)       yorikiri         Sd1e   Kotokino (0-1)
Ms59e  Baraki (1-0)           yorikiri         Ms58w  Komakiryu (0-1)
Ms57e  Asakishin (1-0)        tsukidashi       Ms56w  Terao (0-1)
Ms55e  Honda (1-0)            oshidashi        Ms54w  Katsunofuji (0-1)
Ms52w  Musashikuni (1-0)      oshidashi        Ms53e  Aokishin (0-1)
Ms51e  Hotsukasa (1-0)        yorikiri         Ms50e  Inoue (0-1)
Ms48e  Masutoo (1-0)          hatakikomi       Ms48w  Fukugoriki (0-1)
Ms46w  Asahisho (1-0)         katasukashi      Ms46e  Kansei (0-1)
Ms44e  Okoryu (1-0)           yorikiri         Ms44w  Nankairiki (0-1)
Ms42e  Akinoyama (1-0)        oshidashi        Ms42w  Saidaiji (0-1)
Ms41e  Takaryu (1-0)          oshidashi        Ms41w  Ohata (0-1)
Ms40w  Mugendai (1-0)         yorikiri         Ms40e  Kototsubasa (0-1)
Ms37w  Ichiki (1-0)           tsukiotoshi      Ms38e  Tsushimanada (0-1)
Ms35w  Kiribayama (1-0)       uwatedashinage   Ms36e  Ikeru (0-1)
Ms33w  Aomihama (1-0)         oshidashi        Ms34e  Kiseoka (0-1)
Ms32e  Kyokusoten (1-0)       tsukidashi       Ms31w  Shosei (0-1)
Ms29w  Asahiryu (1-0)         sotogake         Ms29e  Asakoki (0-1)
Ms27e  Nakazono (1-0)         shitatenage      Ms27w  Higoarashi (0-1)
Ms25e  Hokaho (1-0)           oshidashi        Ms25w  Gochozan (0-1)
Ms23e  Chiyoarashi (1-0)      oshidashi        Ms22w  Tokushinho (0-1)
Ms20w  Midorifuji (1-0)       yorikiri         Ms21e  Kotokobai (0-1)
Ms18w  Daiseido (1-0)         oshidashi        Ms19e  Akinohana (0-1)
Ms18e  Shiba (1-0)            fusen            Ms17w  Takemasa (0-1)
Ms16w  Ikegawa (1-0)          yorikiri         Ms17e  Irie (0-1)
Ms14w  Takakento (1-0)        tsukite          Ms15e  Ryusei (0-1)
Ms13e  Tomokaze (1-0)         oshidashi        Ms12w  Irodori (0-1)
Ms10w  Kotodaigo (1-0)        yorikiri         Ms11e  Tsurubayashi (0-1)
Ms8w   Fujiazuma (1-0)        oshitaoshi       Ms8e   Tenkaiho (0-1)
Ms6e   Enho (1-0)             shitatenage      Ms6w   Higonojo (0-1)
Ms4e   Kizaki (1-0)           oshidashi        Ms4w   Kitaharima (0-1)
Ms2e   Tochihiryu (1-0)       oshidashi        Ms2w   Jokoryu (0-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division

J14e   Tsurugisho (2-0)       hatakikomi       J13e   Terutsuyoshi (1-1)
J13w   Tobizaru (1-1)         katasukashi      J14w   Wakatakakage (0-2)
J12e   Yago (2-0)             yorikiri         J11e   Hakuyozan (0-2)
J11w   Takanoiwa (2-0)        sukuinage        J12w   Asabenkei (0-2)
J10e   Tokushoryu (2-0)       yorikiri         J9e    Chiyonoo (0-2)
J9w    Mitoryu (2-0)          yorikiri         J10w   Homarefuji (0-2)
J7e    Seiro (2-0)            yorikiri         J8e    Terunofuji (0-2)
J7w    Shimanoumi (1-1)       yorikiri         J8w    Takagenji (1-1)
J6e    Azumaryu (1-1)         hatakikomi       J5e    Kotoyuki (1-1)
J5w    Akiseyama (1-1)        yorikiri         J6w    Daishoho (1-1)
J4e    Meisei (1-1)           yorikiri         J3e    Kyokushuho (1-1)
J3w    Takanosho (1-1)        yorikiri         J4w    Hidenoumi (1-1)
J2e    Kotoeko (2-0)          yorikiri         J1e    Sokokurai (0-2)
J1w    Onosho (2-0)           yoritaoshi       J2w    Gagamaru (0-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division

M17e   Nishikigi (2-0)        yorikiri         M16e   Myogiryu (1-1)
M15w   Kyokutaisei (1-1)      susoharai        M16w   Aminishiki (0-2)
M14e   Sadanoumi (2-0)        yoritaoshi       M15e   Tochiozan (0-2)
M14w   Takekaze (2-0)         tsukiotoshi      M13w   Aoiyama (0-2)
M12e   Arawashi (1-1)         yorikiri         M13e   Ishiura (0-2)
M12w   Asanoyama (2-0)        yorikiri         M11w   Chiyonokuni (1-1)
M10e   Okinoumi (2-0)         yorikiri         M10w   Takakeisho (1-1)
M11e   Daiamami (1-1)         oshitaoshi       M9w    Hokutofuji (0-2)
M9e    Daishomaru (2-0)       okuridashi       M8e    Yoshikaze (1-1)
M8w    Kagayaki (1-1)         oshidashi        M7w    Chiyomaru (0-2)
M6e    Chiyoshoma (1-1)       shitatenage      M7e    Ryuden (0-2)
M5w    Ikioi (2-0)            sukuinage        M6w    Takarafuji (1-1)
M5e    Kotoshogiku (1-1)      sukuinage        M4e    Chiyotairyu (1-1)
M4w    Shodai (2-0)           tsukiotoshi      M3e    Daieisho (0-2)
K1w    Endo (1-1)             hikiotoshi       M3w    Yutakayama (0-2)
S1e    Tochinoshin (2-0)      yorikiri         M2w    Abi (0-2)
S1w    Ichinojo (2-0)         yorikiri         M1w    Kaisei (0-2)
O1w    Goeido (2-0)           oshidashi        M2e    Shohozan (0-2)
Y1e    Kakuryu (2-0)          tsukiotoshi      M1e    Tamawashi (0-2)
Y1w    Hakuho (2-0)           uwatenage        K1e    Mitakeumi (1-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 3

Jonokuchi Division

Jk33e  Iguchi (2-0)           tsukite          Jk35e  Toya (1-1)
Jk31e  Sasaki (2-0)           oshitaoshi       Jk32w  Wakafujioka (1-1)
Jk29e  Hara (2-0)             hikiotoshi       Jk30e  Hironaka (1-1)
Jk27e  Kojima (2-0)           oshidashi        Jk28e  Iwamoto (1-1)
Jk25w  Goketsuyama (2-0)      yoritaoshi       Jk26e  Tabara (1-1)
Jk23e  Kotokume (2-0)         yorikiri         Jk24w  Hatakeyama (1-1)
Jk22e  Kotoito (2-0)          oshidashi        Jk21w  Morita (1-1)
Jk19w  Daiyusho (2-0)         tsukidashi       Jk20w  Kamada (1-1)
Jk17e  Anzai (2-0)            oshidashi        Jk18w  Tamanoryu (1-1)
Jk15w  Fukazawa (2-0)         yorikiri         Jk16e  Terasawa (1-1)
Jk9e   Miryuzan (1-1)         yorikiri         Jk9w   Shoryudo (0-2)
Jk11e  Shuji (2-0)            oshidashi        Jk7e   Azumaiwa (1-1)
Jk8w   Ryubu (2-0)            oshidashi        Jk6e   Satoiazuma (1-1)
Jk5e   Chiyohokkai (2-0)      oshidashi        Jk4e   Asaazuma (1-1)
Jk2e   Watatani (2-0)         oshitaoshi       Jk2w   Urutora (1-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division

Jd112w Kinugawa (2-0)         hatakikomi       Jd112e Chiyotaiko (1-1)
Jd111e Koreyasu (2-0)         yorikiri         Jd109e Daiisshin (1-1)
Jd108w Satozakura (2-0)       kirikaeshi       Jd107e Shunpo (1-1)
Jd106w Tenei (2-0)            yorikiri         Jd105w Fujinoteru (1-1)
Jd103e Okuniasahi (2-0)       yoritaoshi       Jd104e Honma (1-1)
Jd102e Shachinofuji (2-0)     yorikiri         Jd101w Satsumao (1-1)
Jd99e  Shimizu (1-1)          kakenage         Jd101e Omura (0-2)
Jd100e Tokio (1-1)            yorikiri         Jd97w  Toyama (0-2)
Jd95e  Asadoji (2-0)          katasukashi      Jd96w  Azumahikari (1-1)
Jd93e  Kotoharamoto (2-0)     oshidashi        Jd94w  Azumanami (1-1)
Jd91w  Banshunada (2-0)       okuridashi       Jd91e  Ito (1-1)
Jd89e  Yamato (2-0)           oshidashi        Jd90e  Tatsuki (1-1)
Jd88e  Imai (2-0)             okuridashi       Jd86e  Adachi (1-1)
Jd85e  Kenho (2-0)            kimedashi        Jd84e  Harimanada (1-1)
Jd83e  Amanishiki (2-0)       tottari          Jd82w  Bushi (1-1)
Jd80w  Sakabayashi (2-0)      yorikiri         Jd81w  Tanahashi (1-1)
Jd79w  Hanakaze (2-0)         uwatenage        Jd78w  Matsuoka (1-1)
Jd77w  Unzendake (2-0)        oshidashi        Jd76w  Osumifuji (1-1)
Jd74e  Tatsunofuji (1-1)      yorikiri         Jd74w  Tetsubisho (0-2)
Jd73e  Kotomiyakura (2-0)     oshidashi        Jd72w  Tosahikari (1-1)
Jd70e  Miyakomotoharu (2-0)   uwatenage        Jd71e  Burinosato (1-1)
Jd68e  Yamanaka (2-0)         oshidashi        Jd69w  Hakuyo (1-1)
Jd66e  Kayatoiwa (2-0)        uwatenage        Jd67e  Harada (1-1)
Jd64w  Reon (2-0)             tsukiotoshi      Jd64e  Buken (1-1)
Jd61e  Orora (2-0)            okuridashi       Jd62e  Seito (1-1)
Jd59e  Toho (2-0)             oshidashi        Jd59w  Asahinishiki (1-1)
Jd58e  Sasakiyama (2-0)       oshidashi        Jd57e  Hamatensei (1-1)
Jd54w  Nagaya (2-0)           yorikiri         Jd56e  Ayaminato (1-1)
Jd52w  Amamisho (2-0)         shitatenage      Jd53w  Kurokage (1-1)
Jd50e  Satonofuji (1-1)       oshidashi        Jd51e  Wakasatake (0-2)
Jd49w  Kainowaka (2-0)        hatakikomi       Jd48w  Tokikaze (1-1)
Jd47w  Kaiyuma (2-0)          oshidashi        Jd47e  Ezuka (1-1)
Jd42w  Hoshoryu (2-0)         yoritaoshi       Jd43e  Yukiumi (1-1)
Jd42e  Furanshisu (1-1)       yorikiri         Jd43w  Isamufuji (0-2)
Jd40w  Izumigawa (2-0)        oshidashi        Jd41e  Nakanishi (1-1)
Jd38w  Kotomanabe (1-1)       hatakikomi       Jd39w  Daishoko (0-2)
Jd36w  Kiminofuji (1-1)       uwatenage        Jd37w  Takataisho (0-2)
Jd35e  Mienosato (1-1)        yorikiri         Jd34w  Ota (0-2)
Jd32e  Kotoomura (1-1)        uwatenage        Jd33e  Abezakura (0-2)
Jd30w  Tainaka (1-1)          oshidashi        Jd29w  Kotonoshima (0-2)
Jd28e  Dewanojo (2-0)         oshidashi        Jd27w  Imafuku (1-1)
Jd25w  Asanotosa (1-1)        hatakikomi       Jd26w  Wakatozakura (0-2)
Jd22e  Mihamaumi (1-1)        oshidashi        Jd23w  Chiyonosora (0-2)
Jd23e  Chiyotaiho (1-1)       hatakikomi       Jd21e  Motokiyama (0-2)
Jd19e  Shinyashiki (2-0)      katasukashi      Jd20e  Ishihara (1-1)
Jd17w  Mimurodake (1-1)       yorikiri         Jd16w  Hatachijo (0-2)
Jd14w  Tokimaru (1-1)         oshitaoshi       Jd15w  Fujihisashi (0-2)
Jd12w  Nakaishi (1-1)         oshidashi        Jd13w  Daishojo (0-2)
Jd10w  Hokutohana (1-1)       oshidashi        Jd11w  Mori (0-2)
Jd8w   Hokutohomare (2-0)     tsukidashi       Jd7w   Fujinowaka (1-1)
Jd5e   Fujinokaze (2-0)       hatakikomi       Jd6w   Yoshoyama (1-1)
Jd3e   Wakasenryu (2-0)       oshidashi        Jd4w   Tenichi (1-1)
Jd1e   Oyamatoumi (2-0)       oshidashi        Jd2w   Tokiryu (1-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division

Sd99w  Hidano (2-0)           oshidashi        Sd100w Kyokuhozan (1-1)
Sd98e  Miyazaki (2-0)         yorikiri         Sd97e  Hibikiryu (1-1)
Sd95e  Kotoryusei (2-0)       yorikiri         Sd96e  Maeta (1-1)
Sd94e  Saito (2-0)            oshitaoshi       Sd93e  Asakura (1-1)
Sd92w  Kenyu (1-1)            oshidashi        Sd90w  Miyauchi (0-2)
Sd89w  Kasugamine (2-0)       yoritaoshi       Sd89e  Hayashi (1-1)
Sd88e  Sakai (2-0)            hatakikomi       Sd86w  Haruminato (1-1)
Sd85e  Satoyama (2-0)         yorikiri         Sd85w  Tokuda (1-1)
Sd82w  Kototora (2-0)         okuridashi       Sd83w  Tochinoshima (1-1)
Sd82e  Takei (2-0)            yorikiri         Sd81e  Nishiyama (1-1)
Sd80w  Surugafuji (1-1)       hikiotoshi       Sd79w  Kenshin (0-2)
Sd77w  Kototebakari (2-0)     yorikiri         Sd77e  Hamadayama (1-1)
Sd75w  Kitanomine (2-0)       hatakikomi       Sd74e  Kiyonoumi (1-1)
Sd73w  Torakio (2-0)          yorikiri         Sd72w  Hokutotsuru (1-1)
Sd70e  Tagonofuji (2-0)       oshidashi        Sd71e  Amatsu (1-1)
Sd68w  Matsuyama (1-1)        hatakikomi       Sd68e  Kotokojima (0-2)
Sd66w  Tetsuyuzan (2-0)       yorikiri         Sd67e  Kotofukujuno (1-1)
Sd65e  Kotootomo (2-0)        oshitaoshi       Sd64w  Amatsukasa (1-1)
Sd62e  Kaorufuji (2-0)        yoritaoshi       Sd63e  Akashiryu (1-1)
Sd60e  Tochiminato (2-0)      yorikiri         Sd61w  Wakahizen (1-1)
Sd59e  Takiguchi (2-0)        yorikiri         Sd58w  Kainoryu (1-1)
Sd56e  Daishoki (2-0)         uwatenage        Sd57w  Hokuyozan (1-1)
Sd55e  Yoshiazuma (2-0)       yorikiri         Sd53e  Kasugakuni (1-1)
Sd52e  Yoshikasuga (2-0)      yorikiri         Sd54e  Hokutoo (1-1)
Sd49w  Karatsuumi (2-0)       yorikiri         Sd50w  Minatoryu (1-1)
Sd49e  Takatenshu (2-0)       shitatenage      Sd47w  Kaiyudai (1-1)
Sd45e  Kirinoryu (2-0)        yorikiri         Sd46e  Chiyodaigo (1-1)
Sd44e  Sadanohana (2-0)       tsukidashi       Sd43w  Sazanami (1-1)
Sd41e  Daishoiwa (2-0)        tsukiotoshi      Sd42w  Tsukahara (1-1)
Sd40e  Kizakiumi (2-0)        oshidashi        Sd39e  Shinohara (1-1)
Sd37e  Narutaki (2-0)         okuritaoshi      Sd38e  Fujisato (1-1)
Sd35w  Yutakasho (2-0)        oshitaoshi       Sd35e  Asatenmai (1-1)
Sd33w  Asadaimon (2-0)        hikiotoshi       Sd32w  Koshinoryu (1-1)
Sd32e  Kaiseijo (2-0)         oshidashi        Sd30w  Matsuda (1-1)
Sd30e  Okinofuji (2-0)        oshidashi        Sd29e  Shoketsu (1-1)
Sd26w  Tsugaruumi (2-0)       kotenage         Sd27w  Ryutsukasa (1-1)
Sd25w  Mitozakura (2-0)       yorikiri         Sd25e  Okinohama (1-1)
Sd23w  Kotodairyu (2-0)       uwatenage        Sd22w  Kainishiki (1-1)
Sd20w  Genkaiho (2-0)         yoritaoshi       Sd22e  Tochikodai (1-1)
Sd19e  Fukuyama (2-0)         hatakikomi       Sd19w  Mitotsukasa (1-1)
Sd16w  Shingaku (2-0)         hatakikomi       Sd18e  Wagurayama (1-1)
Sd15w  Sasayama (2-0)         hikiotoshi       Sd15e  Kaizen (1-1)
Sd12w  Azumasato (2-0)        yorikiri         Sd13w  Munakata (1-1)
Sd11w  Wakayama (2-0)         tsukidashi       Sd11e  Awajiumi (1-1)
Sd10e  Aonosho (2-0)          oshidashi        Sd9e   Tsuyukusa (1-1)
Sd8e   Ayanoumi (2-0)         watashikomi      Sd7e   Amanoshima (1-1)
Sd4e   Kirinofuji (2-0)       yorikiri         Sd6e   Azumasho (1-1)
Sd2e   Kotoinagaki (2-0)      yorikiri         Sd3e   Chiyootori (1-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division

Ms60w  Takamisato (2-0)       hatakikomi       Ms60e  Itadaki (1-1)
Ms57w  Kihonoumi (2-0)        kotenage         Ms59e  Baraki (1-1)
Ms56w  Terao (1-1)            hatakikomi       Ms55w  Rendaiyama (0-2)
Ms55e  Honda (2-0)            shitatenage      Ms52w  Musashikuni (1-1)
Ms51w  Yamatoarashi (1-1)     hatakikomi       Ms53e  Aokishin (0-2)
Ms50e  Inoue (1-1)            hatakikomi       Ms49e  Wakanofuji (0-2)
Ms48w  Fukugoriki (1-1)       oshidashi        Ms47e  Hokutokawa (0-2)
Ms45e  Kotokuzan (2-0)        tsukidashi       Ms46w  Asahisho (1-1)
Ms44w  Nankairiki (1-1)       tsukiotoshi      Ms43e  Chiyosakae (0-2)
Ms42e  Akinoyama (2-0)        oshitaoshi       Ms41e  Takaryu (1-1)
Ms40e  Kototsubasa (1-1)      shitatenage      Ms38w  Masunoyama (0-2)
Ms36w  Tanabe (2-0)           tsukitaoshi      Ms37w  Ichiki (1-1)
Ms35w  Kiribayama (2-0)       uwatehineri      Ms33w  Aomihama (1-1)
Ms32w  Sakigake (1-1)         katasukashi      Ms31w  Shosei (0-2)
Ms30w  Nishikifuji (1-1)      yorikiri         Ms29e  Asakoki (0-2)
Ms28e  Kotokamatani (1-1)     oshidashi        Ms27w  Higoarashi (0-2)
Ms26w  Kaisho (1-1)           yorikiri         Ms25w  Gochozan (0-2)
Ms22w  Tokushinho (1-1)       oshidashi        Ms24w  Tochinobori (0-2)
Ms22e  Satoyama (1-1)         okurihikiotoshi  Ms21e  Kotokobai (0-2)
Ms18w  Daiseido (2-0)         oshidashi        Ms20w  Midorifuji (1-1)
Ms16e  Hisanotora (2-0)       okuridashi       Ms16w  Ikegawa (1-1)
Ms14e  Toyonoshima (2-0)      oshidashi        Ms14w  Takakento (1-1)
Ms12e  Tamaki (2-0)           oshidashi        Ms13e  Tomokaze (1-1)
Ms10e  Wakamotoharu (2-0)     yorikiri         Ms10w  Kotodaigo (1-1)
Ms6w   Higonojo (1-1)         oshidashi        Ms5w   Dewahayate (0-2)
Ms4w   Kitaharima (1-1)       tsukidashi       Ms3w   Akua (0-2)
Ms5e   Ichiyamamoto (2-0)     oshitaoshi       Ms3e   Kizenryu (1-1)
Ms1w   Chiyonoumi (2-0)       tsukidashi       Ms2e   Tochihiryu (1-1)
Ms2w   Jokoryu (1-1)          yorikiri         Ms1e   Amakaze (0-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division

J13e   Terutsuyoshi (2-1)     oshitaoshi       J14w   Wakatakakage (0-3)
J12e   Yago (3-0)             oshidashi        J14e   Tsurugisho (2-1)
J11w   Takanoiwa (3-0)        uwatenage        J13w   Tobizaru (1-2)
J11e   Hakuyozan (1-2)        tsukiotoshi      J12w   Asabenkei (0-3)
J10e   Tokushoryu (3-0)       uwatenage        J9w    Mitoryu (2-1)
J9e    Chiyonoo (1-2)         yorikiri         J10w   Homarefuji (0-3)
J7w    Shimanoumi (2-1)       yorikiri         J8e    Terunofuji (0-3)
J8w    Takagenji (2-1)        yorikiri         J7e    Seiro (2-1)
J6e    Azumaryu (2-1)         uwatenage        J5w    Akiseyama (1-2)
J6w    Daishoho (2-1)         uwatenage        J5e    Kotoyuki (1-2)
J4e    Meisei (2-1)           oshidashi        J3w    Takanosho (1-2)
J3e    Kyokushuho (2-1)       yorikiri         J4w    Hidenoumi (1-2)
J1w    Onosho (3-0)           tsukidashi       J2e    Kotoeko (2-1)
J1e    Sokokurai (1-2)        sukuinage        J2w    Gagamaru (0-3)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division

M16e   Myogiryu (2-1)         oshidashi        M16w   Aminishiki (0-3)
M15e   Tochiozan (1-2)        yorikiri         M17e   Nishikigi (2-1)
M15w   Kyokutaisei (2-1)      oshidashi        M14w   Takekaze (2-1)
M13e   Ishiura (1-2)          hikiotoshi       M14e   Sadanoumi (2-1)
M12w   Asanoyama (3-0)        yorikiri         M13w   Aoiyama (0-3)
M11e   Daiamami (2-1)         hatakikomi       M10w   Takakeisho (1-2)
M10e   Okinoumi (3-0)         uwatenage        M12e   Arawashi (1-2)
M11w   Chiyonokuni (2-1)      okuridashi       M9w    Hokutofuji (0-3)
M8w    Kagayaki (2-1)         oshidashi        M8e    Yoshikaze (1-2)
M7w    Chiyomaru (1-2)        oshidashi        M9e    Daishomaru (2-1)
M6w    Takarafuji (2-1)       yoritaoshi       M6e    Chiyoshoma (1-2)
M5w    Ikioi (3-0)            kotenage         M7e    Ryuden (0-3)
M4w    Shodai (3-0)           oshitaoshi       M4e    Chiyotairyu (1-2)
M5e    Kotoshogiku (2-1)      yorikiri         M3w    Yutakayama (0-3)
K1e    Mitakeumi (2-1)        oshitaoshi       M2w    Abi (0-3)
S1w    Ichinojo (3-0)         hatakikomi       M3e    Daieisho (0-3)
S1e    Tochinoshin (3-0)      hatakikomi       M1e    Tamawashi (0-3)
K1w    Endo (2-1)             katasukashi      O1w    Goeido (2-1)
Y1w    Hakuho (3-0)           oshidashi        M2e    Shohozan (0-3)
Y1e    Kakuryu (3-0)          yorikiri         M1w    Kaisei (0-3)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 4

Jonokuchi Division

Jk35w  Tanaka (2-0)           yorikiri         Jk34e  Hattorizakura (0-2)
Jk32e  Ogitora (1-1)          oshidashi        Jk36e  Shishimaru (0-2)
Jk31w  Onagaya (1-1)          oshidashi        Jk30w  Takanoryu (0-2)
Jk29w  Tanji (1-1)            yorikiri         Jk28w  Matsugashima (0-2)
Jk26w  Kamitani (1-1)         tsukiotoshi      Jk27w  Wakamatsunaga (0-2)
Jk25e  Iwamori (1-1)          yoritaoshi       Jk24e  Kotosumida (0-2)
Jk22w  Ueta (1-1)             sukuinage        Jk23w  Ai (0-2)
Jk20e  Kotomaeda (1-1)        yorikiri         Jk21e  Chiyooga (0-2)
Jk19e  Kojikara (1-1)         oshidashi        Jk18e  Banba (0-2)
Jk16w  Kawamoto (1-1)         tsukiotoshi      Jk17w  Wakanakatani (0-2)
Jk14w  Soma (1-1)             tsuridashi       Jk15e  Mimori (0-2)
Jk13w  Daishosei (2-0)        yorikiri         Jk14e  Aketa (1-1)
Jk11w  Hokutosato (1-1)       fusen            Jk13e  Kotonagahama (0-2)
Jk7w   Sekizukayama (1-1)     oshidashi        Jk8e   Houn (0-2)
Jk10e  Kaishin (2-0)          oshidashi        Jk6w   Azumayama (1-1)
Jk4w   Nakano (1-1)           oshidashi        Jk5w   Higohikari (0-2)
Jk3w   Fukuminato (1-1)       yorikiri         Jk3e   Sawaisamu (0-2)
Jk1w   Sawanofuji (1-1)       oshidashi        Jk1e   Hayasaka (0-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division

Jd110w Kotoimagawa (1-1)      oshidashi        Jd111w Kyonosato (0-2)
Jd108e Itakozakura (1-1)      oshidashi        Jd110e Minami (0-2)
Jd107w Bando (1-1)            yorikiri         Jd106e Tsuyasato (0-2)
Jd105e Teruju (1-1)           oshidashi        Jd104w Kirimaru (0-2)
Jd103w Kaishun (1-1)          oshidashi        Jd102w Daishiryu (0-2)
Jd100w Yamashita (2-0)        hatakikomi       Jd99w  Daisho (1-1)
Jd98e  Amane (2-0)            yorikiri         Jd98w  Hanashi (1-1)
Jd96e  Shimakaze (1-1)        sukuinage        Jd97e  Nishimura (0-2)
Jd95w  Umizaru (1-1)          uwatenage        Jd94e  Matsuzawa (0-2)
Jd92w  Sakurafuji (1-1)       yoritaoshi       Jd93w  Kozakura (0-2)
Jd89w  Asahanshin (1-1)       sukuinage        Jd90w  Kaitoma (0-2)
Jd87w  Fubu (1-1)             uwatenage        Jd88w  Toshonishiki (0-2)
Jd87e  Wakanoguchi (1-1)      oshidashi        Jd85w  Terunosato (0-2)
Jd84w  Kotokonno (1-1)        tsukidashi       Jd83w  Yabuoka (0-2)
Jd82e  Chida (1-1)            shitatenage      Jd81e  Fukuda (0-2)
Jd80e  Oshozan (1-1)          oshidashi        Jd79e  Fukuazuma (0-2)
Jd77e  Taranami (1-1)         yorikiri         Jd78e  Wakaseiun (0-2)
Jd76e  Asahijo (1-1)          uwatenage        Jd75w  Moriurara (0-2)
Jd75e  Okunisato (2-0)        yorikiri         Jd73w  Kototaiko (1-1)
Jd71w  Jingu (1-1)            hatakikomi       Jd72e  Wada (0-2)
Jd69e  Shiraseyama (1-1)      okuridashi       Jd70w  Oatari (0-2)
Jd66w  Konno (1-1)            yoritaoshi       Jd67w  Asahio (0-2)
Jd65w  Toki (1-1)             amiuchi          Jd65e  Mogaminishiki (0-2)
Jd62w  Yukiamami (1-1)        yorikiri         Jd63w  Sakura (0-2)
Jd60w  Sadanogo (1-1)         yorikiri         Jd60e  Hokutoyu (0-2)
Jd58w  Higonoryu (1-1)        oshidashi        Jd57w  Kotourasaki (0-2)
Jd56w  Kokuryunami (1-1)      uwatenage        Jd55w  Kototsukahara (0-2)
Jd53e  Amamidake (1-1)        yorikiri         Jd55e  Sekizuka (0-2)
Jd54e  Takaseiryu (1-1)       katasukashi      Jd52e  Tatsunoumi (0-2)
Jd50w  Daishohama (2-0)       tsukiotoshi      Jd51w  Chura (1-1)
Jd48e  Kotouruga (1-1)        uwatenage        Jd49e  Asanoshima (0-2)
Jd46e  Dewanosora (1-1)       yorikiri         Jd46w  Takanonari (0-2)
Jd45e  Kaishinmaru (1-0-1)    hatakikomi       Jd44w  Tsubakifuji (0-2)
Jd45w  Kiryu (2-0)            tsukiotoshi      Jd44e  Hokutoryu (1-1)
Jd40e  Arikawa (1-1)          yorikiri         Jd41w  Shinzan (0-2)
Jd39e  Sakaefuji (2-0)        hatakikomi       Jd38e  Shido (1-1)
Jd37e  Hokutoiwami (2-0)      oshidashi        Jd36e  Sorakaze (1-1)
Jd33w  Omote (2-0)            tsukiotoshi      Jd35w  Teraosho (1-1)
Jd32w  Kiriarashi (2-0)       oshitaoshi       Jd31e  Hokutonami (1-1)
Jd30e  Mitsumune (2-0)        makiotoshi       Jd29e  Nakatani (1-1)
Jd27e  Tokiryu (1-1)          okuridashi       Jd28w  Zendaisho (0-2)
Jd25e  Miyanofuji (2-0)       yorikiri         Jd26e  Takabayama (1-1)
Jd24w  Hirose (2-0)           oshidashi        Jd21w  Terumichi (1-1)
Jd22w  Suzuki (2-0)           oshidashi        Jd20w  Terunohana (1-1)
Jd19w  Fudano (1-1)           oshidashi        Jd18w  Takakurayama (0-2)
Jd17e  Rikito (2-0)           oshidashi        Jd16e  Kirizakura (1-1)
Jd15e  Ono (2-0)              oshidashi        Jd14e  Wakaichiro (1-1)
Jd13e  Kotosato (2-0)         yorikiri         Jd12e  Isenohana (1-1)
Jd11e  Naya (2-0)             yoritaoshi       Jd9w   Iko (1-1)
Jd9e   Ako (1-1)              yorikiri         Jd7e   Daishowaka (0-2)
Jd4e   Sumidagawa (1-1)       yorikiri         Jd6e   Nakai (0-2)
Jd2e   Tochigidake (1-1)      katasukashi      Jd3w   Masutenryu (0-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division

Jd1w   Asashinjo (1-1)        tsukiotoshi      Sd100e Wakakoki (0-2)
Sd98w  Wakayamanaka (1-1)     oshidashi        Sd99e  Tochisato (0-2)
Sd96w  Mochizuki (1-1)        oshidashi        Sd95w  Hikarifuji (0-2)
Sd94w  Tochimitsuru (1-1)     oshidashi        Sd93w  Maenofuji (0-2)
Sd91e  Kotokumazoe (2-0)      oshidashi        Sd91w  Akitoba (1-1)
Sd92e  Yoshimura (1-1)        yorikiri         Sd90e  Nakao (0-2)
Sd87w  Ariake (1-1)           yorikiri         Sd88w  Fujinotani (0-2)
Sd87e  Hokutoshin (1-1)       oshidashi        Sd86e  Tsunekawa (0-2)
Sd84e  Ryuki (1-1)            yorikiri         Sd84w  Kotomyozan (0-2)
Sd83e  Kamiyutaka (1-1)       hatakikomi       Sd81w  Shobushi (0-2)
Sd80e  Daishokaku (2-0)       yorikiri         Sd78w  Shunba (1-1)
Sd78e  Kaishu (1-1)           sukuinage        Sd79e  Kototaiki (0-2)
Sd76e  Haruhikari (1-1)       oshidashi        Sd76w  Hamamiryu (0-2)
Sd73e  Yokoe (1-1)            oshidashi        Sd74w  Fujitaisei (0-2)
Sd72e  Kotorikuzan (1-1)      oshidashi        Sd71w  Dewaazuma (0-2)
Sd70w  Nakashima (1-1)        kimedashi        Sd69e  Asanojo (0-2)
Sd67w  Kotorikisen (2-0)      yorikiri         Sd69w  Mutsukaze (1-1)
Sd66e  Chiyoraizan (1-1)      yorikiri         Sd65w  Miyazakiyama (0-2)
Sd64e  Seigo (1-1)            oshidashi        Sd63w  Kasugaryu (0-2)
Sd62w  Asakoga (1-1)          uwatenage        Sd61e  Tochihayate (0-2)
Sd60w  Kiritsubasa (1-1)      yorikiri         Sd59w  Kotokensei (0-2)
Sd57e  Kaonishiki (1-1)       oshidashi        Sd58e  Kotozensho (0-2)
Sd56w  Saionji (1-1)          oshidashi        Sd54w  Tochikasuga (0-2)
Sd53w  Kaiho (1-1)            oshidashi        Sd52w  Hienriki (0-2)
Sd51e  Daishomune (1-1)       uwatedashinage   Sd51w  Okinoiwa (0-2)
Sd48w  Toryu (1-1)            yorikiri         Sd50e  Hao (0-2)
Sd48e  Gorikiyama (1-1)       yorikiri         Sd46w  Saio (0-2)
Sd44w  Ishida (1-1)           yorikiri         Sd45w  Teraoumi (0-2)
Sd42e  Shohoryu (1-1)         tsukiotoshi      Sd43e  Tamakongo (0-2)
Sd40w  Hiradoumi (1-1)        yorikiri         Sd41w  Hokutoshu (0-2)
Sd38w  Fukunofuji (1-1)       hatakikomi       Sd37w  Aratora (0-2)
Sd36w  Sumanoumi (1-1)        yorikiri         Sd36e  Dewaizumi (0-2)
Sd34e  Ebisumaru (1-1)        yorikiri         Sd34w  Taichiyama (0-2)
Sd33e  Kotootori (1-1)        tsukiotoshi      Sd31w  Ginseizan (0-2)
Sd31e  Takamiryu (1-1)        kimetaoshi       Sd29w  Kanryu (0-2)
Sd28e  Hagane (1-1)           yorikiri         Sd28w  Denzan (0-2)
Sd26e  Koshinishiki (1-1)     kimedashi        Sd27e  Tatsukaze (0-2)
Sd24e  Kotoseigo (1-1)        yorikiri         Sd24w  Daishozen (0-2)
Sd23e  Soranoumi (1-1)        hikiotoshi       Sd21w  Dairaido (0-2)
Sd21e  Kurahashi (1-1)        oshidashi        Sd20e  Goryu (0-2)
Sd17w  Sadanosato (1-1)       uwatenage        Sd18w  Hitenryu (0-2)
Sd17e  Kamito (1-1)           hatakikomi       Sd16e  Sadanokuni (0-2)
Sd14w  Kotonoshu (1-1)        tsukidashi       Sd14e  Aozora (0-2)
Sd13e  Obamaumi (1-1)         yorikiri         Sd12e  Sakaekaze (0-2)
Sd10w  Daijo (1-1)            shitatenage      Sd9w   Byakko (0-2)
Sd8w   Fukamiyama (1-1)       oshidashi        Sd7w   Daiseiho (0-2)
Sd5w   Musashiumi (1-1)       oshidashi        Sd6w   Ryuseio (0-2)
Sd3w   Aoi (1-1)              yorikiri         Sd4w   Yuki (0-2)
Sd2w   Kitadaichi (1-1)       tsukiotoshi      Sd1e   Kotokino (0-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division

Ms58e  Onokura (1-1)          hatakikomi       Ms58w  Komakiryu (0-2)
Ms57e  Asakishin (2-0)        oshidashi        Ms56e  Bushozan (1-1)
Ms54w  Katsunofuji (1-1)      yorikiri         Ms53w  Hitachigo (0-2)
Ms54e  Nogami (2-0)           yorikiri         Ms52e  Shoji (1-1)
Ms51e  Hotsukasa (2-0)        oshidashi        Ms49w  Chiyonokatsu (1-1)
Ms47w  Koba (2-0)             oshidashi        Ms48e  Masutoo (1-1)
Ms45w  Hamayutaka (1-1)       hatakikomi       Ms46e  Kansei (0-2)
Ms43w  Tomisakae (2-0)        oshidashi        Ms44e  Okoryu (1-1)
Ms42w  Saidaiji (1-1)         yorikiri         Ms41w  Ohata (0-2)
Ms40w  Mugendai (2-0)         oshidashi        Ms39w  Oazuma (1-1)
Ms38e  Tsushimanada (1-1)     oshidashi        Ms37e  Oki (0-2)
Ms34e  Kiseoka (1-1)          oshidashi        Ms36e  Ikeru (0-2)
Ms35e  Horyuyama (2-0)        tsukidashi       Ms33e  Kairyu (1-1)
Ms30e  Nionoumi (2-0)         oshidashi        Ms32e  Kyokusoten (1-1)
Ms28w  Keitenkai (2-0)        shitatenage      Ms29w  Asahiryu (1-1)
Ms27e  Nakazono (2-0)         tsukiotoshi      Ms26e  Ryuko (1-1)
Ms25e  Hokaho (2-0)           yorikiri         Ms24e  Kaito (1-1)
Ms23e  Chiyoarashi (2-0)      yorikiri         Ms21w  Sagatsukasa (1-1)
Ms19e  Akinohana (1-1)        yorikiri         Ms19w  Yamaguchi (0-2)
Ms20e  Toyohibiki (2-0)       oshidashi        Ms18e  Shiba (1-1)
Ms15w  Tochiseiryu (1-1)      oshitaoshi       Ms17e  Irie (0-2)
Ms13w  Wakatakamoto (1-1)     hatakikomi       Ms15e  Ryusei (0-2)
Ms11w  Shonannoumi (1-1)      hatakikomi       Ms12w  Irodori (0-2)
Ms9e   Daishoryu (1-1)        yoritaoshi       Ms11e  Tsurubayashi (0-2)
Ms7w   Gokushindo (2-0)       oshidashi        Ms8w   Fujiazuma (1-1)
Ms7e   Murata (1-1)           okuritaoshi      Ms8e   Tenkaiho (0-2)
Ms4e   Kizaki (2-0)           oshidashi        Ms6e   Enho (1-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division

J12e   Yago (4-0)             hatakikomi       J13e   Terutsuyoshi (2-2)
J14w   Wakatakakage (1-3)     yoritaoshi       J12w   Asabenkei (0-4)
J14e   Tsurugisho (3-1)       oshidashi        J10e   Tokushoryu (3-1)
J10w   Homarefuji (1-3)       oshidashi        J13w   Tobizaru (1-3)
J11w   Takanoiwa (4-0)        yorikiri         J9e    Chiyonoo (1-3)
J11e   Hakuyozan (2-2)        oshidashi        J9w    Mitoryu (2-2)
J8w    Takagenji (3-1)        oshidashi        J6e    Azumaryu (2-2)
J6w    Daishoho (3-1)         fusen            J8e    Terunofuji (0-4)
J5e    Kotoyuki (2-2)         oshidashi        J7w    Shimanoumi (2-2)
J7e    Seiro (3-1)            yorikiri         J5w    Akiseyama (1-3)
J2e    Kotoeko (3-1)          yorikiri         J4w    Hidenoumi (1-3)
J4e    Meisei (3-1)           yorikiri         J2w    Gagamaru (0-4)
J1e    Sokokurai (2-2)        hatakikomi       J3w    Takanosho (1-3)
J1w    Onosho (4-0)           oshidashi        J3e    Kyokushuho (2-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division

M15e   Tochiozan (2-2)        oshitaoshi       M16w   Aminishiki (0-4)
M15w   Kyokutaisei (3-1)      oshitaoshi       M17e   Nishikigi (2-2)
M14w   Takekaze (3-1)         hikiotoshi       M13e   Ishiura (1-3)
M13w   Aoiyama (1-3)          hikiotoshi       M16e   Myogiryu (2-2)
M14e   Sadanoumi (3-1)        tsukiotoshi      M12w   Asanoyama (3-1)
M11e   Daiamami (3-1)         yorikiri         M12e   Arawashi (1-3)
M11w   Chiyonokuni (3-1)      hatakikomi       M10w   Takakeisho (1-3)
M9e    Daishomaru (3-1)       oshidashi        M10e   Okinoumi (3-1)
M9w    Hokutofuji (1-3)       oshidashi        M8w    Kagayaki (2-2)
M8e    Yoshikaze (2-2)        yorikiri         M7e    Ryuden (0-4)
M6w    Takarafuji (3-1)       yorikiri         M7w    Chiyomaru (1-3)
M5e    Kotoshogiku (3-1)      yorikiri         M6e    Chiyoshoma (1-3)
M4w    Shodai (4-0)           yorikiri         M5w    Ikioi (3-1)
M4e    Chiyotairyu (2-2)      tsukiotoshi      M3e    Daieisho (0-4)
M2w    Abi (1-3)              tsukidashi       K1w    Endo (2-2)
S1e    Tochinoshin (4-0)      yorikiri         K1e    Mitakeumi (2-2)
S1w    Ichinojo (4-0)         yorikiri         M3w    Yutakayama (0-4)
M1e    Tamawashi (1-3)        oshidashi        O1w    Goeido (2-2)
M2e    Shohozan (1-3)         oshitaoshi       Y1e    Kakuryu (3-1)
Y1w    Hakuho (4-0)           uwatedashinage   M1w    Kaisei (0-4)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 5

Jonokuchi Division

Jk32w  Wakafujioka (2-1)      yoritaoshi       Jk35e  Toya (1-2)
Jk33e  Iguchi (3-0)           uwatenage        Jk31e  Sasaki (2-1)
Jk30e  Hironaka (2-1)         yorikiri         Jk36e  Shishimaru (0-3)
Jk29w  Tanji (2-1)            oshidashi        Jk35w  Tanaka (2-1)
Jk27e  Kojima (3-0)           oshidashi        Jk29e  Hara (2-1)
Jk26e  Tabara (2-1)           yorikiri         Jk25e  Iwamori (1-2)
Jk23e  Kotokume (3-0)         yoritaoshi       Jk25w  Goketsuyama (2-1)
Jk22e  Kotoito (3-0)          yorikiri         Jk19w  Daiyusho (2-1)
Jk19e  Kojikara (2-1)         oshidashi        Jk20e  Kotomaeda (1-2)
Jk16w  Kawamoto (2-1)         oshidashi        Jk18w  Tamanoryu (1-2)
Jk17w  Wakanakatani (1-2)     oshidashi        Jk15e  Mimori (0-3)
Jk14e  Aketa (2-1)            oshidashi        Jk11w  Hokutosato (1-2)
Jk8w   Ryubu (3-0)            hatakikomi       Jk10e  Kaishin (2-1)
Jk7e   Azumaiwa (2-1)         oshidashi        Jk7w   Sekizukayama (1-2)
Jk4w   Nakano (2-1)           oshidashi        Jk6e   Satoiazuma (1-2)
Jk3e   Sawaisamu (1-2)        oshidashi        Jk5w   Higohikari (0-3)
Jk2w   Urutora (2-1)          sotogake         Jk1w   Sawanofuji (1-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division

Jd111e Koreyasu (3-0)         yoritaoshi       Jd112w Kinugawa (2-1)
Jd108e Itakozakura (2-1)      oshitaoshi       Jd110w Kotoimagawa (1-2)
Jd106e Tsuyasato (1-2)        oshidashi        Jd110e Minami (0-3)
Jd107e Shunpo (2-1)           yorikiri         Jd105e Teruju (1-2)
Jd104w Kirimaru (1-2)         oshidashi        Jd102w Daishiryu (0-3)
Jd101w Satsumao (2-1)         yorikiri         Jd100e Tokio (1-2)
Jd98e  Amane (3-0)            oshidashi        Jd100w Yamashita (2-1)
Jd98w  Hanashi (2-1)          tsukiotoshi      Jd96w  Azumahikari (1-2)
Jd94e  Matsuzawa (1-2)        shitatenage      Jd97e  Nishimura (0-3)
Jd92w  Sakurafuji (2-1)       yorikiri         Jd94w  Azumanami (1-2)
Jd91e  Ito (2-1)              oshidashi        Jd90e  Tatsuki (1-2)
Jd87e  Wakanoguchi (2-1)      tsukiotoshi      Jd89w  Asahanshin (1-2)
Jd88e  Imai (3-0)             oshitaoshi       Jd85e  Kenho (2-1)
Jd84w  Kotokonno (2-1)        oshidashi        Jd82w  Bushi (1-2)
Jd83e  Amanishiki (3-0)       ashitori         Jd80w  Sakabayashi (2-1)
Jd79e  Fukuazuma (1-2)        hatakikomi       Jd81e  Fukuda (0-3)
Jd76w  Osumifuji (2-1)        oshidashi        Jd78w  Matsuoka (1-2)
Jd78e  Wakaseiun (1-2)        uwatenage        Jd75w  Moriurara (0-3)
Jd73e  Kotomiyakura (3-0)     oshidashi        Jd75e  Okunisato (2-1)
Jd72w  Tosahikari (2-1)       shitatenage      Jd71w  Jingu (1-2)
Jd70e  Miyakomotoharu (3-0)   uchigake         Jd68e  Yamanaka (2-1)
Jd67e  Harada (2-1)           abisetaoshi      Jd69e  Shiraseyama (1-2)
Jd66e  Kayatoiwa (3-0)        yoritaoshi       Jd64w  Reon (2-1)
Jd64e  Buken (2-1)            yorikiri         Jd62w  Yukiamami (1-2)
Jd59e  Toho (3-0)             shitatenage      Jd61e  Orora (2-1)
Jd59w  Asahinishiki (2-1)     oshidashi        Jd57e  Hamatensei (1-2)
Jd55e  Sekizuka (1-2)         tokkurinage      Jd55w  Kototsukahara (0-3)
Jd54e  Takaseiryu (2-1)       katasukashi      Jd56e  Ayaminato (1-2)
Jd51e  Wakasatake (1-2)       tsukiotoshi      Jd52e  Tatsunoumi (0-3)
Jd50e  Satonofuji (2-1)       kirikaeshi       Jd51w  Chura (1-2)
Jd47w  Kaiyuma (3-0)          oshidashi        Jd49w  Kainowaka (2-1)
Jd44w  Tsubakifuji (1-2)      okuridashi       Jd49e  Asanoshima (0-3)
Jd46w  Takanonari (1-2)       yorikiri         Jd43w  Isamufuji (0-3)
Jd42e  Furanshisu (2-1)       yoritaoshi       Jd43e  Yukiumi (1-2)
Jd41w  Shinzan (1-2)          uwatenage        Jd39w  Daishoko (0-3)
Jd36w  Kiminofuji (2-1)       oshidashi        Jd38w  Kotomanabe (1-2)
Jd34w  Ota (1-2)              yorikiri         Jd37w  Takataisho (0-3)
Jd35w  Teraosho (2-1)         yorikiri         Jd32e  Kotoomura (1-2)
Jd30e  Mitsumune (3-0)        oshidashi        Jd32w  Kiriarashi (2-1)
Jd27w  Imafuku (2-1)          okuridashi       Jd30w  Tainaka (1-2)
Jd26w  Wakatozakura (1-2)     yorikiri         Jd28w  Zendaisho (0-3)
Jd25e  Miyanofuji (3-0)       uwatenage        Jd28e  Dewanojo (2-1)
Jd22e  Mihamaumi (2-1)        hatakikomi       Jd23e  Chiyotaiho (1-2)
Jd20e  Ishihara (2-1)         shitatenage      Jd21w  Terumichi (1-2)
Jd17e  Rikito (3-0)           hatakikomi       Jd19e  Shinyashiki (2-1)
Jd14w  Tokimaru (2-1)         okuridashi       Jd17w  Mimurodake (1-2)
Jd15w  Fujihisashi (1-2)      oshidashi        Jd13w  Daishojo (0-3)
Jd10w  Hokutohana (2-1)       tsukiotoshi      Jd12w  Nakaishi (1-2)
Jd11e  Naya (3-0)             oshidashi        Jd8w   Hokutohomare (2-1)
Jd7e   Daishowaka (1-2)       yoritaoshi       Jd11w  Mori (0-3)
Jd3w   Masutenryu (1-2)       yorikiri         Jd6e   Nakai (0-3)
Jd4e   Sumidagawa (2-1)       yorikiri         Jd2w   Tokiryu (1-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division

Sd99w  Hidano (3-0)           oshitaoshi       Jd1e   Oyamatoumi (2-1)
Sd97e  Hibikiryu (2-1)        oshidashi        Sd100w Kyokuhozan (1-2)
Sd98e  Miyazaki (3-0)         oshidashi        Sd95e  Kotoryusei (2-1)
Sd92e  Yoshimura (2-1)        okuridashi       Sd93e  Asakura (1-2)
Sd91e  Kotokumazoe (3-0)      okuridashi       Sd94e  Saito (2-1)
Sd93w  Maenofuji (1-2)        oshidashi        Sd90e  Nakao (0-3)
Sd87e  Hokutoshin (2-1)       hikiotoshi       Sd89e  Hayashi (1-2)
Sd86e  Tsunekawa (1-2)        uwatenage        Sd88w  Fujinotani (0-3)
Sd85e  Satoyama (3-0)         oshidashi        Sd82w  Kototora (2-1)
Sd81e  Nishiyama (2-1)        hatakikomi       Sd83w  Tochinoshima (1-2)
Sd83e  Kamiyutaka (2-1)       oshidashi        Sd80w  Surugafuji (1-2)
Sd77e  Hamadayama (2-1)       yorikiri         Sd76e  Haruhikari (1-2)
Sd77w  Kototebakari (3-0)     oshidashi        Sd75w  Kitanomine (2-1)
Sd72w  Hokutotsuru (2-1)      yoritaoshi       Sd74e  Kiyonoumi (1-2)
Sd71e  Amatsu (2-1)           yorikiri         Sd70w  Nakashima (1-2)
Sd69e  Asanojo (1-2)          hatakikomi       Sd71w  Dewaazuma (0-3)
Sd67w  Kotorikisen (3-0)      yoritaoshi       Sd66w  Tetsuyuzan (2-1)
Sd67e  Kotofukujuno (2-1)     yorikiri         Sd64w  Amatsukasa (1-2)
Sd62w  Asakoga (2-1)          yoritaoshi       Sd63e  Akashiryu (1-2)
Sd60w  Kiritsubasa (2-1)      yorikiri         Sd61w  Wakahizen (1-2)
Sd59e  Takiguchi (3-0)        oshitaoshi       Sd60e  Tochiminato (2-1)
Sd58w  Kainoryu (2-1)         yorikiri         Sd57w  Hokuyozan (1-2)
Sd54e  Hokutoo (2-1)          oshidashi        Sd57e  Kaonishiki (1-2)
Sd51e  Daishomune (2-1)       hatakikomi       Sd53e  Kasugakuni (1-2)
Sd51w  Okinoiwa (1-2)         okuridashi       Sd50e  Hao (0-3)
Sd48e  Gorikiyama (2-1)       yorikiri         Sd50w  Minatoryu (1-2)
Sd46w  Saio (1-2)             yorikiri         Sd45w  Teraoumi (0-3)
Sd44w  Ishida (2-1)           oshidashi        Sd46e  Chiyodaigo (1-2)
Sd43e  Tamakongo (1-2)        oshidashi        Sd41w  Hokutoshu (0-3)
Sd39e  Shinohara (2-1)        tsukitaoshi      Sd42e  Shohoryu (1-2)
Sd40e  Kizakiumi (3-0)        oshidashi        Sd37e  Narutaki (2-1)
Sd37w  Aratora (1-2)          yorikiri         Sd36e  Dewaizumi (0-3)
Sd35w  Yutakasho (3-0)        oshidashi        Sd33w  Asadaimon (2-1)
Sd33e  Kotootori (2-1)        katasukashi      Sd31e  Takamiryu (1-2)
Sd30e  Okinofuji (3-0)        oshidashi        Sd32e  Kaiseijo (2-1)
Sd29e  Shoketsu (2-1)         okuridashi       Sd28e  Hagane (1-2)
Sd25w  Mitozakura (3-0)       kotenage         Sd26w  Tsugaruumi (2-1)
Sd25e  Okinohama (2-1)        oshidashi        Sd23e  Soranoumi (1-2)
Sd21e  Kurahashi (2-1)        hatakikomi       Sd22e  Tochikodai (1-2)
Sd21w  Dairaido (1-2)         oshidashi        Sd20e  Goryu (0-3)
Sd16w  Shingaku (3-0)         oshidashi        Sd19e  Fukuyama (2-1)
Sd15e  Kaizen (2-1)           yorikiri         Sd17w  Sadanosato (1-2)
Sd13e  Obamaumi (2-1)         oshidashi        Sd13w  Munakata (1-2)
Sd12e  Sakaekaze (1-2)        yorikiri         Sd14e  Aozora (0-3)
Sd9e   Tsuyukusa (2-1)        oshidashi        Sd11e  Awajiumi (1-2)
Sd7w   Daiseiho (1-2)         yorikiri         Sd9w   Byakko (0-3)
Sd4w   Yuki (1-2)             oshidashi        Sd6w   Ryuseio (0-3)
Sd3w   Aoi (2-1)              yorikiri         Sd5w   Musashiumi (1-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division

Sd2e   Kotoinagaki (3-0)      yorikiri         Ms60w  Takamisato (2-1)
Sd1e   Kotokino (1-2)         yorikiri         Ms58w  Komakiryu (0-3)
Ms56w  Terao (2-1)            yorikiri         Ms58e  Onokura (1-2)
Ms55w  Rendaiyama (1-2)       katasukashi      Ms53w  Hitachigo (0-3)
Ms52e  Shoji (2-1)            oshidashi        Ms54w  Katsunofuji (1-2)
Ms49e  Wakanofuji (1-2)       oshidashi        Ms53e  Aokishin (0-3)
Ms47w  Koba (3-0)             oshidashi        Ms51e  Hotsukasa (2-1)
Ms46e  Kansei (1-2)           oshidashi        Ms47e  Hokutokawa (0-3)
Ms45e  Kotokuzan (3-0)        tsukidashi       Ms43w  Tomisakae (2-1)
Ms41w  Ohata (1-2)            yorikiri         Ms43e  Chiyosakae (0-3)
Ms40e  Kototsubasa (2-1)      kirikaeshi       Ms41e  Takaryu (1-2)
Ms37e  Oki (1-2)              kotenage         Ms36e  Ikeru (0-3)
Ms33w  Aomihama (2-1)         oshidashi        Ms37w  Ichiki (1-2)
Ms32e  Kyokusoten (2-1)       yorikiri         Ms32w  Sakigake (1-2)
Ms29w  Asahiryu (2-1)         yorikiri         Ms30w  Nishikifuji (1-2)
Ms28w  Keitenkai (3-0)        yoritaoshi       Ms27e  Nakazono (2-1)
Ms25w  Gochozan (1-2)         yorikiri         Ms27w  Higoarashi (0-3)
Ms23e  Chiyoarashi (3-0)      yoritaoshi       Ms25e  Hokaho (2-1)
Ms24w  Tochinobori (1-2)      oshidashi        Ms21e  Kotokobai (0-3)
Ms20e  Toyohibiki (3-0)       oshidashi        Ms18w  Daiseido (2-1)
Ms14e  Toyonoshima (3-0)      tsukitaoshi      Ms16e  Hisanotora (2-1)
Ms12w  Irodori (1-2)          okuridashi       Ms15e  Ryusei (0-3)
Ms7e   Murata (2-1)           hatakikomi       Ms6e   Enho (1-2)
Ms7w   Gokushindo (3-0)       hatakikomi       Ms5e   Ichiyamamoto (2-1)
Ms3w   Akua (1-2)             fusen            Ms5w   Dewahayate (0-3)
Ms2w   Jokoryu (2-1)          okuridashi       Ms4w   Kitaharima (1-2)
Ms3e   Kizenryu (2-1)         kotenage         Ms2e   Tochihiryu (1-2)
Ms1w   Chiyonoumi (3-0)       hatakikomi       Ms4e   Kizaki (2-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division

J14w   Wakatakakage (2-3)     uwatedashinage   Ms1e   Amakaze (0-3)
J13e   Terutsuyoshi (3-2)     uwatedashinage   J12w   Asabenkei (0-5)
J14e   Tsurugisho (4-1)       oshitaoshi       J11e   Hakuyozan (2-3)
J12e   Yago (5-0)             yorikiri         J10w   Homarefuji (1-4)
J10e   Tokushoryu (4-1)       yorikiri         J13w   Tobizaru (1-4)
J11w   Takanoiwa (5-0)        shitatenage      J9w    Mitoryu (2-3)
J9e    Chiyonoo (2-3)         oshidashi        J7w    Shimanoumi (2-3)
J7e    Seiro (4-1)            yorikiri         J6w    Daishoho (3-2)
J5w    Akiseyama (2-3)        tsukiotoshi      J8w    Takagenji (3-2)
J4w    Hidenoumi (2-3)        oshidashi        J6e    Azumaryu (2-3)
J2w    Gagamaru (1-4)         oshidashi        J5e    Kotoyuki (2-3)
J4e    Meisei (4-1)           hikiotoshi       J2e    Kotoeko (3-2)
J1w    Onosho (5-0)           kubinage         J3w    Takanosho (1-4)
J1e    Sokokurai (3-2)        uwatenage        J3e    Kyokushuho (2-3)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division

M16w   Aminishiki (1-4)       hikiotoshi       M14w   Takekaze (3-2)
M15w   Kyokutaisei (4-1)      hikiotoshi       M14e   Sadanoumi (3-2)
M13w   Aoiyama (2-3)          yorikiri         M17e   Nishikigi (2-3)
M16e   Myogiryu (3-2)         oshidashi        M13e   Ishiura (1-4)
M15e   Tochiozan (3-2)        yorikiri         M12w   Asanoyama (3-2)
M11w   Chiyonokuni (4-1)      yorikiri         M11e   Daiamami (3-2)
M10w   Takakeisho (2-3)       oshitaoshi       M12e   Arawashi (1-4)
M9e    Daishomaru (4-1)       oshidashi        M9w    Hokutofuji (1-4)
M8w    Kagayaki (3-2)         oshidashi        M10e   Okinoumi (3-2)
M7e    Ryuden (1-4)           yorikiri         M7w    Chiyomaru (1-4)
M8e    Yoshikaze (3-2)        hatakikomi       M6w    Takarafuji (3-2)
M5w    Ikioi (4-1)            yorikiri         M5e    Kotoshogiku (3-2)
M4w    Shodai (5-0)           yorikiri         M6e    Chiyoshoma (1-4)
M4e    Chiyotairyu (3-2)      tsukidashi       M2e    Shohozan (1-4)
K1e    Mitakeumi (3-2)        hikiotoshi       M1e    Tamawashi (1-4)
K1w    Endo (3-2)             yorikiri         S1w    Ichinojo (4-1)
S1e    Tochinoshin (5-0)      yorikiri         M1w    Kaisei (0-5)
O1w    Goeido (3-2)           oshidashi        M3w    Yutakayama (0-5)
Y1w    Hakuho (5-0)           uwatenage        M3e    Daieisho (0-5)
Y1e    Kakuryu (4-1)          hatakikomi       M2w    Abi (1-4)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 6

Jonokuchi Division

Jk32e  Ogitora (2-1)          tsukiotoshi      Jk31w  Onagaya (1-2)
Jk30w  Takanoryu (1-2)        yorikiri         Jk34e  Hattorizakura (0-3)
Jk27w  Wakamatsunaga (1-2)    oshidashi        Jk28w  Matsugashima (0-3)
Jk26w  Kamitani (2-1)         tsukitaoshi      Jk28e  Iwamoto (1-2)
Jk24e  Kotosumida (1-2)       uwatenage        Jk23w  Ai (0-3)
Jk22w  Ueta (2-1)             okuridashi       Jk24w  Hatakeyama (1-2)
Jk20w  Kamada (2-1)           yoritaoshi       Jk21w  Morita (1-2)
Jk21e  Chiyooga (1-2)         yorikiri         Jk18e  Banba (0-3)
Jk15w  Fukazawa (3-0)         hatakikomi       Jk17e  Anzai (2-1)
Jk14w  Soma (2-1)             yorikiri         Jk16e  Terasawa (1-2)
Jk11e  Shuji (3-0)            katasukashi      Jk13w  Daishosei (2-1)
Jk9w   Shoryudo (1-2)         yorikiri         Jk8e   Houn (0-3)
Jk9e   Miryuzan (2-1)         oshidashi        Jk6w   Azumayama (1-2)
Jk3w   Fukuminato (2-1)       yorikiri         Jk4e   Asaazuma (1-2)
Jk5e   Chiyohokkai (3-0)      oshidashi        Jk2e   Watatani (2-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division

Jd111w Kyonosato (1-2)        uwatenage        Jk1e   Hayasaka (0-3)
Jd112e Chiyotaiko (2-1)       yorikiri         Jd109e Daiisshin (1-2)
Jd108w Satozakura (3-0)       yorikiri         Jd106w Tenei (2-1)
Jd105w Fujinoteru (2-1)       oshitaoshi       Jd107w Bando (1-2)
Jd103w Kaishun (2-1)          yoritaoshi       Jd104e Honma (1-2)
Jd103e Okuniasahi (3-0)       yorikiri         Jd102e Shachinofuji (2-1)
Jd99e  Shimizu (2-1)          hatakikomi       Jd99w  Daisho (1-2)
Jd101e Omura (1-2)            yorikiri         Jd97w  Toyama (0-3)
Jd95w  Umizaru (2-1)          sukuinage        Jd96e  Shimakaze (1-2)
Jd93e  Kotoharamoto (3-0)     yorikiri         Jd95e  Asadoji (2-1)
Jd90w  Kaitoma (1-2)          yorikiri         Jd93w  Kozakura (0-3)
Jd89e  Yamato (3-0)           okuridashi       Jd91w  Banshunada (2-1)
Jd86e  Adachi (2-1)           yorikiri         Jd87w  Fubu (1-2)
Jd83w  Yabuoka (1-2)          tsukiotoshi      Jd85w  Terunosato (0-3)
Jd84e  Harimanada (2-1)       okuridashi       Jd82e  Chida (1-2)
Jd81w  Tanahashi (2-1)        yorikiri         Jd80e  Oshozan (1-2)
Jd77w  Unzendake (3-0)        oshidashi        Jd79w  Hanakaze (2-1)
Jd77e  Taranami (2-1)         yorikiri         Jd76e  Asahijo (1-2)
Jd73w  Kototaiko (2-1)        yorikiri         Jd74e  Tatsunofuji (1-2)
Jd72e  Wada (1-2)             yorikiri         Jd74w  Tetsubisho (0-3)
Jd71e  Burinosato (2-1)       yorikiri         Jd69w  Hakuyo (1-2)
Jd67w  Asahio (1-2)           oshidashi        Jd70w  Oatari (0-3)
Jd65w  Toki (2-1)             tsukiotoshi      Jd66w  Konno (1-2)
Jd63w  Sakura (1-2)           yorikiri         Jd65e  Mogaminishiki (0-3)
Jd60w  Sadanogo (2-1)         hatakikomi       Jd62e  Seito (1-2)
Jd60e  Hokutoyu (1-2)         yorikiri         Jd57w  Kotourasaki (0-3)
Jd56w  Kokuryunami (2-1)      yorikiri         Jd58w  Higonoryu (1-2)
Jd58e  Sasakiyama (3-0)       hatakikomi       Jd54w  Nagaya (2-1)
Jd53w  Kurokage (2-1)         yorikiri         Jd53e  Amamidake (1-2)
Jd52w  Amamisho (3-0)         hatakikomi       Jd50w  Daishohama (2-1)
Jd48e  Kotouruga (2-1)        uwatenage        Jd48w  Tokikaze (1-2)
Jd47e  Ezuka (2-1)            yorikiri         Jd46e  Dewanosora (1-2)
Jd44e  Hokutoryu (2-1)        oshidashi        Jd45e  Kaishinmaru (1-1-1)
Jd42w  Hoshoryu (3-0)         yorikiri         Jd45w  Kiryu (2-1)
Jd41e  Nakanishi (2-1)        yoritaoshi       Jd40e  Arikawa (1-2)
Jd40w  Izumigawa (3-0)        yorikiri         Jd39e  Sakaefuji (2-1)
Jd38e  Shido (2-1)            oshidashi        Jd36e  Sorakaze (1-2)
Jd37e  Hokutoiwami (3-0)      oshitaoshi       Jd33w  Omote (2-1)
Jd35e  Mienosato (2-1)        yorikiri         Jd31e  Hokutonami (1-2)
Jd29w  Kotonoshima (1-2)      oshitaoshi       Jd33e  Abezakura (0-3)
Jd29e  Nakatani (2-1)         oshidashi        Jd27e  Tokiryu (1-2)
Jd25w  Asanotosa (2-1)        yorikiri         Jd26e  Takabayama (1-2)
Jd24w  Hirose (3-0)           oshidashi        Jd22w  Suzuki (2-1)
Jd23w  Chiyonosora (1-2)      oshidashi        Jd21e  Motokiyama (0-3)
Jd19w  Fudano (2-1)           yoritaoshi       Jd20w  Terunohana (1-2)
Jd18w  Takakurayama (1-2)     sukuinage        Jd16w  Hatachijo (0-3)
Jd14e  Wakaichiro (2-1)       tsukidashi       Jd16e  Kirizakura (1-2)
Jd15e  Ono (3-0)              yorikiri         Jd13e  Kotosato (2-1)
Jd9w   Iko (2-1)              shitatenage      Jd12e  Isenohana (1-2)
Jd9e   Ako (2-1)              katasukashi      Jd7w   Fujinowaka (1-2)
Jd4w   Tenichi (2-1)          oshidashi        Jd6w   Yoshoyama (1-2)
Jd3e   Wakasenryu (3-0)       oshidashi        Jd5e   Fujinokaze (2-1)
Jd2e   Tochigidake (2-1)      okuritaoshi      Jd1w   Asashinjo (1-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division

Sd100e Wakakoki (1-2)         oshidashi        Sd99e  Tochisato (0-3)
Sd96w  Mochizuki (2-1)        shitatenage      Sd98w  Wakayamanaka (1-2)
Sd94w  Tochimitsuru (2-1)     oshidashi        Sd96e  Maeta (1-2)
Sd91w  Akitoba (2-1)          oshidashi        Sd92w  Kenyu (1-2)
Sd90w  Miyauchi (1-2)         okuridashi       Sd95w  Hikarifuji (0-3)
Sd89w  Kasugamine (3-0)       uwatenage        Sd88e  Sakai (2-1)
Sd86w  Haruminato (2-1)       oshidashi        Sd87w  Ariake (1-2)
Sd85w  Tokuda (2-1)           yorikiri         Sd84e  Ryuki (1-2)
Sd81w  Shobushi (1-2)         oshidashi        Sd84w  Kotomyozan (0-3)
Sd82e  Takei (3-0)            yorikiri         Sd80e  Daishokaku (2-1)
Sd79w  Kenshin (1-2)          sotogake         Sd79e  Kototaiki (0-3)
Sd78e  Kaishu (2-1)           oshidashi        Sd78w  Shunba (1-2)
Sd74w  Fujitaisei (1-2)       yorikiri         Sd76w  Hamamiryu (0-3)
Sd73e  Yokoe (2-1)            yorikiri         Sd72e  Kotorikuzan (1-2)
Sd70e  Tagonofuji (3-0)       sukuinage        Sd73w  Torakio (2-1)
Sd69w  Mutsukaze (2-1)        oshidashi        Sd68w  Matsuyama (1-2)
Sd65w  Miyazakiyama (1-2)     yoritaoshi       Sd68e  Kotokojima (0-3)
Sd66e  Chiyoraizan (2-1)      yorikiri         Sd64e  Seigo (1-2)
Sd65e  Kotootomo (3-0)        shitatenage      Sd62e  Kaorufuji (2-1)
Sd63w  Kasugaryu (1-2)        okuridashi       Sd59w  Kotokensei (0-3)
Sd61e  Tochihayate (1-2)      oshidashi        Sd58e  Kotozensho (0-3)
Sd56e  Daishoki (3-0)         sukuinage        Sd55e  Yoshiazuma (2-1)
Sd53w  Kaiho (2-1)            oshidashi        Sd56w  Saionji (1-2)
Sd54w  Tochikasuga (1-2)      fusen            Sd52w  Hienriki (0-3)
Sd49w  Karatsuumi (3-0)       kimetaoshi       Sd52e  Yoshikasuga (2-1)
Sd48w  Toryu (2-1)            tsukiotoshi      Sd47w  Kaiyudai (1-2)
Sd45e  Kirinoryu (3-0)        oshidashi        Sd49e  Takatenshu (2-1)
Sd42w  Tsukahara (2-1)        oshidashi        Sd43w  Sazanami (1-2)
Sd44e  Sadanohana (3-0)       tsukidashi       Sd41e  Daishoiwa (2-1)
Sd40w  Hiradoumi (2-1)        yoritaoshi       Sd38w  Fukunofuji (1-2)
Sd38e  Fujisato (2-1)         kotenage         Sd36w  Sumanoumi (1-2)
Sd35e  Asatenmai (2-1)        oshidashi        Sd34e  Ebisumaru (1-2)
Sd31w  Ginseizan (1-2)        oshidashi        Sd34w  Taichiyama (0-3)
Sd30w  Matsuda (2-1)          uchigake         Sd32w  Koshinoryu (1-2)
Sd28w  Denzan (1-2)           yorikiri         Sd29w  Kanryu (0-3)
Sd27w  Ryutsukasa (2-1)       oshitaoshi       Sd26e  Koshinishiki (1-2)
Sd27e  Tatsukaze (1-2)        hatakikomi       Sd24w  Daishozen (0-3)
Sd24e  Kotoseigo (2-1)        yorikiri         Sd22w  Kainishiki (1-2)
Sd23w  Kotodairyu (3-0)       yorikiri         Sd20w  Genkaiho (2-1)
Sd18e  Wagurayama (2-1)       hatakikomi       Sd19w  Mitotsukasa (1-2)
Sd16e  Sadanokuni (1-2)       oshidashi        Sd18w  Hitenryu (0-3)
Sd14w  Kotonoshu (2-1)        oshidashi        Sd17e  Kamito (1-2)
Sd15w  Sasayama (3-0)         yorikiri         Sd12w  Azumasato (2-1)
Sd11w  Wakayama (3-0)         oshidashi        Sd10e  Aonosho (2-1)
Sd10w  Daijo (2-1)            yorikiri         Sd8w   Fukamiyama (1-2)
Sd7e   Amanoshima (2-1)       uwatedashinage   Sd6e   Azumasho (1-2)
Sd8e   Ayanoumi (3-0)         sukuinage        Sd4e   Kirinofuji (2-1)
Sd3e   Chiyootori (2-1)       tsukiotoshi      Sd2w   Kitadaichi (1-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division

Ms59e  Baraki (2-1)           tsukiotoshi      Ms60e  Itadaki (1-2)
Ms57e  Asakishin (3-0)        tsukidashi       Ms57w  Kihonoumi (2-1)
Ms54e  Nogami (3-0)           oshidashi        Ms55e  Honda (2-1)
Ms56e  Bushozan (2-1)         oshidashi        Ms52w  Musashikuni (1-2)
Ms51w  Yamatoarashi (2-1)     hatakikomi       Ms50e  Inoue (1-2)
Ms48w  Fukugoriki (2-1)       uwatenage        Ms49w  Chiyonokatsu (1-2)
Ms48e  Masutoo (2-1)          hatakikomi       Ms46w  Asahisho (1-2)
Ms44w  Nankairiki (2-1)       oshidashi        Ms45w  Hamayutaka (1-2)
Ms42w  Saidaiji (2-1)         yorikiri         Ms44e  Okoryu (1-2)
Ms40w  Mugendai (3-0)         tottari          Ms42e  Akinoyama (2-1)
Ms39w  Oazuma (2-1)           yorikiri         Ms38e  Tsushimanada (1-2)
Ms35w  Kiribayama (3-0)       oshidashi        Ms36w  Tanabe (2-1)
Ms33e  Kairyu (2-1)           yorikiri         Ms34e  Kiseoka (1-2)
Ms35e  Horyuyama (3-0)        hatakikomi       Ms30e  Nionoumi (2-1)
Ms31w  Shosei (1-2)           hatakikomi       Ms29e  Asakoki (0-3)
Ms28e  Kotokamatani (2-1)     shitatedashinage Ms26w  Kaisho (1-2)
Ms24e  Kaito (2-1)            tsukitaoshi      Ms26e  Ryuko (1-2)
Ms22e  Satoyama (2-1)         katasukashi      Ms22w  Tokushinho (1-2)
Ms21w  Sagatsukasa (2-1)      oshidashi        Ms20w  Midorifuji (1-2)
Ms19e  Akinohana (2-1)        uwatenage        Ms18e  Shiba (1-2)
Ms17e  Irie (1-2)             watashikomi      Ms19w  Yamaguchi (0-3)
Ms16w  Ikegawa (2-1)          kotenage         Ms15w  Tochiseiryu (1-2)
Ms13w  Wakatakamoto (2-1)     okuridashi       Ms14w  Takakento (1-2)
Ms11w  Shonannoumi (2-1)      oshitaoshi       Ms13e  Tomokaze (1-2)
Ms10e  Wakamotoharu (3-0)     uwatenage        Ms12e  Tamaki (2-1)
Ms10w  Kotodaigo (2-1)        okuritaoshi      Ms9e   Daishoryu (1-2)
Ms11e  Tsurubayashi (1-2)     uwatenage        Ms8e   Tenkaiho (0-3)
Ms6w   Higonojo (2-1)         oshidashi        Ms8w   Fujiazuma (1-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division

J14e   Tsurugisho (5-1)       hatakikomi       Ms1w   Chiyonoumi (3-1)
J12e   Yago (6-0)             yorikiri         J14w   Wakatakakage (2-4)
J11e   Hakuyozan (3-3)        oshidashi        J13w   Tobizaru (1-5)
J13e   Terutsuyoshi (4-2)     isamiashi        J11w   Takanoiwa (5-1)
J10w   Homarefuji (2-4)       hikiotoshi       J12w   Asabenkei (0-6)
J10e   Tokushoryu (5-1)       okuridashi       J8w    Takagenji (3-3)
J6e    Azumaryu (3-3)         uwatenage        J9w    Mitoryu (2-4)
J6w    Daishoho (4-2)         yorikiri         J7w    Shimanoumi (2-4)
J7e    Seiro (5-1)            oshidashi        J5e    Kotoyuki (2-4)
J5w    Akiseyama (3-3)        oshidashi        J9e    Chiyonoo (2-4)
J2e    Kotoeko (4-2)          oshidashi        J3w    Takanosho (1-5)
J2w    Gagamaru (2-4)         oshidashi        J3e    Kyokushuho (2-4)
J4w    Hidenoumi (3-3)        tsukiotoshi      J1e    Sokokurai (3-3)
J4e    Meisei (5-1)           oshidashi        J1w    Onosho (5-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division

M16e   Myogiryu (4-2)         yorikiri         M15e   Tochiozan (3-3)
M14e   Sadanoumi (4-2)        oshidashi        M16w   Aminishiki (1-5)
M17e   Nishikigi (3-3)        oshidashi        M14w   Takekaze (3-3)
M15w   Kyokutaisei (5-1)      oshidashi        M13w   Aoiyama (2-4)
M13e   Ishiura (2-4)          kirikaeshi       M11e   Daiamami (3-3)
M11w   Chiyonokuni (5-1)      hikiotoshi       M10e   Okinoumi (3-3)
M12w   Asanoyama (4-2)        hatakikomi       M10w   Takakeisho (2-4)
M9w    Hokutofuji (2-4)       oshidashi        M12e   Arawashi (1-5)
M9e    Daishomaru (5-1)       hatakikomi       M7e    Ryuden (1-5)
M8e    Yoshikaze (4-2)        hatakikomi       M6e    Chiyoshoma (1-5)
M8w    Kagayaki (4-2)         yorikiri         M6w    Takarafuji (3-3)
M7w    Chiyomaru (2-4)        tsukiotoshi      M5w    Ikioi (4-2)
M5e    Kotoshogiku (4-2)      kimedashi        M2e    Shohozan (1-5)
M1w    Kaisei (1-5)           yorikiri         M4w    Shodai (5-1)
K1e    Mitakeumi (4-2)        uwatedashinage   K1w    Endo (3-3)
S1e    Tochinoshin (6-0)      tsukiotoshi      M3w    Yutakayama (0-6)
M1e    Tamawashi (2-4)        oshidashi        S1w    Ichinojo (4-2)
M4e    Chiyotairyu (4-2)      oshitaoshi       O1w    Goeido (3-3)
Y1e    Kakuryu (5-1)          hatakikomi       M3e    Daieisho (0-6)
M2w    Abi (2-4)              oshidashi        Y1w    Hakuho (5-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 7

Jonokuchi Division

Jk31w  Onagaya (2-2)          yoritaoshi       Jk35e  Toya (1-3)
Jk29w  Tanji (3-1)            yoritaoshi       Jk30e  Hironaka (2-2)
Jk28w  Matsugashima (1-3)     oshidashi        Jk34e  Hattorizakura (0-4)
Jk28e  Iwamoto (2-2)          oshidashi        Jk30w  Takanoryu (1-3)
Jk26w  Kamitani (3-1)         kotenage         Jk25w  Goketsuyama (2-2)
Jk23e  Kotokume (4-0)         yorikiri         Jk33e  Iguchi (3-1)
Jk24w  Hatakeyama (2-2)       yorikiri         Jk21w  Morita (1-3)
Jk19w  Daiyusho (3-1)         oshidashi        Jk22w  Ueta (2-2)
Jk20e  Kotomaeda (2-2)        oshidashi        Jk18w  Tamanoryu (1-3)
Jk14w  Soma (3-1)             uwatenage        Jk17e  Anzai (2-2)
Jk17w  Wakanakatani (2-2)     tsukiotoshi      Jk11w  Hokutosato (1-3)
Jk13w  Daishosei (3-1)        yorikiri         Jk10e  Kaishin (2-2)
Jk9w   Shoryudo (2-2)         oshidashi        Jk7w   Sekizukayama (1-3)
Jk8w   Ryubu (4-0)            tsukitaoshi      Jk5e   Chiyohokkai (3-1)
Jk3w   Fukuminato (3-1)       yoritaoshi       Jk4w   Nakano (2-2)
Jk1e   Hayasaka (1-3)         oshidashi        Jk5w   Higohikari (0-4)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division

Jd112e Chiyotaiko (3-1)       yorikiri         Jk2e   Watatani (2-2)
Jd110w Kotoimagawa (2-2)      oshidashi        Jd109e Daiisshin (1-3)
Jd108e Itakozakura (3-1)      yoritaoshi       Jd106w Tenei (2-2)
Jd105e Teruju (2-2)           oshitaoshi       Jd107w Bando (1-3)
Jd103w Kaishun (3-1)          hatakikomi       Jd102e Shachinofuji (2-2)
Jd99e  Shimizu (3-1)          shitatenage      Jd101w Satsumao (2-2)
Jd98w  Hanashi (3-1)          oshidashi        Jd100w Yamashita (2-2)
Jd97e  Nishimura (1-3)        yorikiri         Jd102w Daishiryu (0-4)
Jd99w  Daisho (2-2)           oshidashi        Jd94w  Azumanami (1-3)
Jd92w  Sakurafuji (3-1)       oshidashi        Jd95w  Umizaru (2-2)
Jd90w  Kaitoma (2-2)          yorikiri         Jd90e  Tatsuki (1-3)
Jd89w  Asahanshin (2-2)       hatakikomi       Jd87w  Fubu (1-3)
Jd85w  Terunosato (1-3)       yorikiri         Jd93w  Kozakura (0-4)
Jd86e  Adachi (3-1)           oshidashi        Jd84e  Harimanada (2-2)
Jd83w  Yabuoka (2-2)          yorikiri         Jd82w  Bushi (1-3)
Jd79w  Hanakaze (3-1)         katasukashi      Jd81w  Tanahashi (2-2)
Jd80w  Sakabayashi (3-1)      oshidashi        Jd77e  Taranami (2-2)
Jd81e  Fukuda (1-3)           kotehineri       Jd75w  Moriurara (0-4)
Jd75e  Okunisato (3-1)        uwatedashinage   Jd76w  Osumifuji (2-2)
Jd73e  Kotomiyakura (4-0)     oshidashi        Jd77w  Unzendake (3-1)
Jd74e  Tatsunofuji (2-2)      yoritaoshi       Jd72e  Wada (1-3)
Jd71w  Jingu (2-2)            oshidashi        Jd69w  Hakuyo (1-3)
Jd69e  Shiraseyama (2-2)      tsukiotoshi      Jd67w  Asahio (1-3)
Jd67e  Harada (3-1)           oshidashi        Jd65w  Toki (2-2)
Jd62e  Seito (2-2)            oshidashi        Jd63w  Sakura (1-3)
Jd60w  Sadanogo (3-1)         tsukiotoshi      Jd64e  Buken (2-2)
Jd58e  Sasakiyama (4-0)       uwatehineri      Jd59e  Toho (3-1)
Jd59w  Asahinishiki (3-1)     tsukiotoshi      Jd56w  Kokuryunami (2-2)
Jd54w  Nagaya (3-1)           oshidashi        Jd54e  Takaseiryu (2-2)
Jd52e  Tatsunoumi (1-3)       utchari          Jd55w  Kototsukahara (0-4)
Jd53w  Kurokage (3-1)         hatakikomi       Jd50e  Satonofuji (2-2)
Jd47w  Kaiyuma (4-0)          oshidashi        Jd52w  Amamisho (3-1)
Jd45w  Kiryu (3-1)            yorikiri         Jd48e  Kotouruga (2-2)
Jd47e  Ezuka (3-1)            uwatenage        Jd44e  Hokutoryu (2-2)
Jd41w  Shinzan (2-2)          hatakikomi       Jd44w  Tsubakifuji (1-3)
Jd43e  Yukiumi (2-2)          oshidashi        Jd40e  Arikawa (1-3)
Jd37w  Takataisho (1-3)       hatakikomi       Jd39w  Daishoko (0-4)
Jd38w  Kotomanabe (2-2)       yorikiri         Jd36e  Sorakaze (1-3)
Jd35e  Mienosato (3-1)        uwatenage        Jd33w  Omote (2-2)
Jd30w  Tainaka (2-2)          yorikiri         Jd31e  Hokutonami (1-3)
Jd28w  Zendaisho (1-3)        tsukiotoshi      Jd33e  Abezakura (0-4)
Jd29e  Nakatani (3-1)         hatakikomi       Jd27w  Imafuku (2-2)
Jd27e  Tokiryu (2-2)          hatakikomi       Jd26e  Takabayama (1-3)
Jd25w  Asanotosa (3-1)        yorikiri         Jd22w  Suzuki (2-2)
Jd20w  Terunohana (2-2)       uwatenage        Jd23e  Chiyotaiho (1-3)
Jd18w  Takakurayama (2-2)     shitatenage      Jd17w  Mimurodake (1-3)
Jd11w  Mori (1-3)             nichonage        Jd13w  Daishojo (0-4)
Jd13e  Kotosato (3-1)         uwatenage        Jd10w  Hokutohana (2-2)
Jd4w   Tenichi (3-1)          tsukiotoshi      Jd8w   Hokutohomare (2-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division

Sd100w Kyokuhozan (2-2)       oshidashi        Jd1w   Asashinjo (1-3)
Jd2w   Tokiryu (2-2)          hikiotoshi       Sd100e Wakakoki (1-3)
Sd99e  Tochisato (1-3)        tsukiotoshi      Jd6e   Nakai (0-4)
Sd99w  Hidano (4-0)           uwatenage        Sd98e  Miyazaki (3-1)
Sd98w  Wakayamanaka (2-2)     oshidashi        Sd96e  Maeta (1-3)
Sd96w  Mochizuki (3-1)        tottari          Sd94w  Tochimitsuru (2-2)
Sd93w  Maenofuji (2-2)        tsukiotoshi      Sd92w  Kenyu (1-3)
Sd94e  Saito (3-1)            kotenage         Sd91w  Akitoba (2-2)
Sd90w  Miyauchi (2-2)         yorikiri         Sd93e  Asakura (1-3)
Sd87e  Hokutoshin (3-1)       oshidashi        Sd88e  Sakai (2-2)
Sd86w  Haruminato (3-1)       oshidashi        Sd92e  Yoshimura (2-2)
Sd84w  Kotomyozan (1-3)       hatakikomi       Sd95w  Hikarifuji (0-4)
Sd85w  Tokuda (3-1)           uwatenage        Sd83e  Kamiyutaka (2-2)
Sd83w  Tochinoshima (2-2)     hikiotoshi       Sd80w  Surugafuji (1-3)
Sd90e  Nakao (1-3)            yorikiri         Sd79e  Kototaiki (0-4)
Sd85e  Satoyama (4-0)         yoritaoshi       Sd77w  Kototebakari (3-1)
Sd76e  Haruhikari (2-2)       hatakikomi       Sd74e  Kiyonoumi (1-3)
Sd73e  Yokoe (3-1)            oshidashi        Sd75w  Kitanomine (2-2)
Sd70w  Nakashima (2-2)        kimedashi        Sd72e  Kotorikuzan (1-3)
Sd68e  Kotokojima (1-3)       oshidashi        Sd88w  Fujinotani (0-4)
Sd69w  Mutsukaze (3-1)        yorikiri         Sd66w  Tetsuyuzan (2-2)
Sd70e  Tagonofuji (4-0)       kawazugake       Sd65e  Kotootomo (3-1)
Sd65w  Miyazakiyama (2-2)     yoritaoshi       Sd64e  Seigo (1-3)
Sd62e  Kaorufuji (3-1)        kotenage         Sd60w  Kiritsubasa (2-2)
Sd59w  Kotokensei (1-3)       yorikiri         Sd76w  Hamamiryu (0-4)
Sd57w  Hokuyozan (2-2)        tsukiotoshi      Sd61e  Tochihayate (1-3)
Sd59e  Takiguchi (4-0)        yorikiri         Sd56e  Daishoki (3-1)
Sd53w  Kaiho (3-1)            oshidashi        Sd55e  Yoshiazuma (2-2)
Sd53e  Kasugakuni (2-2)       yorikiri         Sd54w  Tochikasuga (1-3)
Sd51w  Okinoiwa (2-2)         yorikiri         Sd50w  Minatoryu (1-3)
Sd51e  Daishomune (3-1)       katasukashi      Sd48w  Toryu (2-2)
Sd45w  Teraoumi (1-3)         oshidashi        Sd50e  Hao (0-4)
Sd43e  Tamakongo (2-2)        oshidashi        Sd46e  Chiyodaigo (1-3)
Sd42e  Shohoryu (2-2)         oshidashi        Sd43w  Sazanami (1-3)
Sd40e  Kizakiumi (4-0)        oshidashi        Sd44e  Sadanohana (3-1)
Sd38w  Fukunofuji (2-2)       yorikiri         Sd36w  Sumanoumi (1-3)
Sd38e  Fujisato (3-1)         kotenage         Sd35e  Asatenmai (2-2)
Sd37w  Aratora (2-2)          yorikiri         Sd34e  Ebisumaru (1-3)
Sd33w  Asadaimon (3-1)        yoritaoshi       Sd37e  Narutaki (2-2)
Sd31w  Ginseizan (2-2)        tsukiotoshi      Sd32w  Koshinoryu (1-3)
Sd34w  Taichiyama (1-3)       oshidashi        Sd29w  Kanryu (0-4)
Sd30w  Matsuda (3-1)          oshidashi        Sd27w  Ryutsukasa (2-2)
Sd26w  Tsugaruumi (3-1)       hatakikomi       Sd29e  Shoketsu (2-2)
Sd22w  Kainishiki (2-2)       hatakikomi       Sd22e  Tochikodai (1-3)
Sd25e  Okinohama (3-1)        yorikiri         Sd21e  Kurahashi (2-2)
Sd20e  Goryu (1-3)            oshidashi        Sd24w  Daishozen (0-4)
Sd19e  Fukuyama (3-1)         shitatenage      Sd18e  Wagurayama (2-2)
Sd17w  Sadanosato (2-2)       yoritaoshi       Sd17e  Kamito (1-3)
Sd8e   Ayanoumi (4-0)         katasukashi      Sd11w  Wakayama (3-1)
Sd7e   Amanoshima (3-1)       oshidashi        Sd9e   Tsuyukusa (2-2)
Sd5w   Musashiumi (2-2)       yorikiri         Sd6e   Azumasho (1-3)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division

Sd1e   Kotokino (2-2)         yorikiri         Ms60e  Itadaki (1-3)
Ms57w  Kihonoumi (3-1)        oshidashi        Ms60w  Takamisato (2-2)
Ms56w  Terao (3-1)            uwatenage        Ms56e  Bushozan (2-2)
Ms53w  Hitachigo (1-3)        oshitaoshi       Ms58w  Komakiryu (0-4)
Ms55e  Honda (3-1)            katasukashi      Ms52e  Shoji (2-2)
Ms51e  Hotsukasa (3-1)        yorikiri         Ms48e  Masutoo (2-2)
Ms47w  Koba (4-0)             oshitaoshi       Ms54e  Nogami (3-1)
Ms46e  Kansei (2-2)           yorikiri         Ms49e  Wakanofuji (1-3)
Ms44w  Nankairiki (3-1)       sukuinage        Ms42w  Saidaiji (2-2)
Ms44e  Okoryu (2-2)           oshidashi        Ms41w  Ohata (1-3)
Ms39w  Oazuma (3-1)           yorikiri         Ms40e  Kototsubasa (2-2)
Ms37e  Oki (2-2)              okurinage        Ms37w  Ichiki (1-3)
Ms35w  Kiribayama (4-0)       okuridashi       Ms35e  Horyuyama (3-1)
Ms34e  Kiseoka (2-2)          oshidashi        Ms32w  Sakigake (1-3)
Ms33e  Kairyu (3-1)           shitatenage      Ms32e  Kyokusoten (2-2)
Ms30e  Nionoumi (3-1)         okuridashi       Ms29w  Asahiryu (2-2)
Ms27e  Nakazono (3-1)         yorikiri         Ms28e  Kotokamatani (2-2)
Ms30w  Nishikifuji (2-2)      yoritaoshi       Ms26e  Ryuko (1-3)
Ms23e  Chiyoarashi (4-0)      tsukiotoshi      Ms28w  Keitenkai (3-1)
Ms21w  Sagatsukasa (3-1)      uwatedashinage   Ms24e  Kaito (2-2)
Ms19w  Yamaguchi (1-3)        hatakikomi       Ms21e  Kotokobai (0-4)
Ms14w  Takakento (2-2)        oshidashi        Ms15w  Tochiseiryu (1-3)
Ms12e  Tamaki (3-1)           hatakikomi       Ms13w  Wakatakamoto (2-2)
Ms7w   Gokushindo (4-0)       sukuinage        Ms10e  Wakamotoharu (3-1)
Ms4w   Kitaharima (2-2)       oshidashi        Ms8w   Fujiazuma (1-3)
Ms6e   Enho (2-2)             ashitori         Ms3w   Akua (1-3)
Ms7e   Murata (3-1)           oshidashi        Ms3e   Kizenryu (2-2)
Ms5e   Ichiyamamoto (3-1)     oshitaoshi       Ms2w   Jokoryu (2-2)
Ms5w   Dewahayate (1-3)       okuridashi       Ms1e   Amakaze (0-4)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division

J13w   Tobizaru (2-5)         oshidashi        Ms2e   Tochihiryu (1-3)
J14e   Tsurugisho (6-1)       yorikiri         J12w   Asabenkei (0-7)
J12e   Yago (7-0)             hatakikomi       J11w   Takanoiwa (5-2)
J13e   Terutsuyoshi (5-2)     sukuinage        J11e   Hakuyozan (3-4)
J14w   Wakatakakage (3-4)     oshidashi        J10e   Tokushoryu (5-2)
J7w    Shimanoumi (3-4)       yorikiri         J10w   Homarefuji (2-5)
J9e    Chiyonoo (3-4)         yorikiri         J6w    Daishoho (4-3)
J6e    Azumaryu (4-3)         yorikiri         J7e    Seiro (5-2)
J5w    Akiseyama (4-3)        tsukiotoshi      J9w    Mitoryu (2-5)
J5e    Kotoyuki (3-4)         oshidashi        J8w    Takagenji (3-4)
J3w    Takanosho (2-5)        yoritaoshi       J2w    Gagamaru (2-5)
J2e    Kotoeko (5-2)          sukuinage        J3e    Kyokushuho (2-5)
J4w    Hidenoumi (4-3)        yorikiri         J1w    Onosho (5-2)
J4e    Meisei (6-1)           oshidashi        J1e    Sokokurai (3-4)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division

M15e   Tochiozan (4-3)        oshidashi        M15w   Kyokutaisei (5-2)
M16e   Myogiryu (5-2)         oshidashi        M14w   Takekaze (3-4)
M17e   Nishikigi (4-3)        uwatenage        M14e   Sadanoumi (4-3)
M12e   Arawashi (2-5)         komatasukui      M16w   Aminishiki (1-6)
M11w   Chiyonokuni (6-1)      okuridashi       M13w   Aoiyama (2-5)
M12w   Asanoyama (5-2)        oshidashi        M11e   Daiamami (3-4)
M10e   Okinoumi (4-3)         yorikiri         M13e   Ishiura (2-5)
M9e    Daishomaru (6-1)       oshidashi        M10w   Takakeisho (2-5)
M9w    Hokutofuji (3-4)       oshidashi        M7w    Chiyomaru (2-5)
M8w    Kagayaki (5-2)         hikiotoshi       M6e    Chiyoshoma (1-6)
M5w    Ikioi (5-2)            oshidashi        M8e    Yoshikaze (4-3)
M5e    Kotoshogiku (5-2)      yorikiri         M7e    Ryuden (1-6)
M6w    Takarafuji (4-3)       yorikiri         M4w    Shodai (5-2)
M3e    Daieisho (1-6)         tsukiotoshi      M1e    Tamawashi (2-5)
M1w    Kaisei (2-5)           yorikiri         K1e    Mitakeumi (4-3)
M2e    Shohozan (2-5)         shitatenage      S1w    Ichinojo (4-3)
S1e    Tochinoshin (7-0)      fusen            K1w    Endo (3-4)
M2w    Abi (3-4)              hatakikomi       O1w    Goeido (3-4)
Y1w    Hakuho (6-1)           yorikiri         M4e    Chiyotairyu (4-3)
Y1e    Kakuryu (6-1)          tsukiotoshi      M3w    Yutakayama (0-7)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 8 (Nakabi)

Jonokuchi Division

Jk35w  Tanaka (3-1)           tsukiotoshi      Jk32w  Wakafujioka (2-2)
Jk31e  Sasaki (3-1)           oshidashi        Jk32e  Ogitora (2-2)
Jk26e  Tabara (3-1)           shitatenage      Jk29e  Hara (2-2)
Jk25e  Iwamori (2-2)          abisetaoshi      Jk27w  Wakamatsunaga (1-3)
Jk27e  Kojima (4-0)           sukuinage        Jk22e  Kotoito (3-1)
Jk21e  Chiyooga (2-2)         uwatenage        Jk24e  Kotosumida (1-3)
Jk19e  Kojikara (3-1)         yorikiri         Jk20w  Kamada (2-2)
Jk18e  Banba (1-3)            yorikiri         Jk23w  Ai (0-4)
Jk16w  Kawamoto (3-1)         hatakikomi       Jk14e  Aketa (2-2)
Jk11e  Shuji (4-0)            oshidashi        Jk15w  Fukazawa (3-1)
Jk15e  Mimori (1-3)           oshidashi        Jk8e   Houn (0-4)
Jk9e   Miryuzan (3-1)         uwatenage        Jk7e   Azumaiwa (2-2)
Jk4e   Asaazuma (2-2)         yorikiri         Jk6w   Azumayama (1-3)
Jk6e   Satoiazuma (2-2)       oshidashi        Jk3e   Sawaisamu (1-3)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division

Jk2w   Urutora (3-1)          hikkake          Jd112w Kinugawa (2-2)
Jd111w Kyonosato (2-2)        yorikiri         Jk1w   Sawanofuji (1-3)
Jd108w Satozakura (4-0)       tsukiotoshi      Jd111e Koreyasu (3-1)
Jd105w Fujinoteru (3-1)       yorikiri         Jd107e Shunpo (2-2)
Jd104w Kirimaru (2-2)         hatakikomi       Jd106e Tsuyasato (1-3)
Jd101e Omura (2-2)            sotogake         Jd104e Honma (1-3)
Jd103e Okuniasahi (4-0)       yoritaoshi       Jd98e  Amane (3-1)
Jd97w  Toyama (1-3)           yorikiri         Jd110e Minami (0-4)
Jd100e Tokio (2-2)            yorikiri         Jd96w  Azumahikari (1-3)
Jd96e  Shimakaze (2-2)        tsukiotoshi      Jd94e  Matsuzawa (1-3)
Jd91w  Banshunada (3-1)       oshidashi        Jd95e  Asadoji (2-2)
Jd89e  Yamato (4-0)           shitatenage      Jd93e  Kotoharamoto (3-1)
Jd91e  Ito (3-1)              hatakikomi       Jd87e  Wakanoguchi (2-2)
Jd84w  Kotokonno (3-1)        oshidashi        Jd85e  Kenho (2-2)
Jd83e  Amanishiki (4-0)       yorikiri         Jd88e  Imai (3-1)
Jd80e  Oshozan (2-2)          oshidashi        Jd82e  Chida (1-3)
Jd79e  Fukuazuma (2-2)        hatakikomi       Jd78w  Matsuoka (1-3)
Jd76e  Asahijo (2-2)          uwatenage        Jd78e  Wakaseiun (1-3)
Jd72w  Tosahikari (3-1)       yorikiri         Jd73w  Kototaiko (2-2)
Jd70w  Oatari (1-3)           yorikiri         Jd74w  Tetsubisho (0-4)
Jd68e  Yamanaka (3-1)         oshidashi        Jd71e  Burinosato (2-2)
Jd66e  Kayatoiwa (4-0)        oshidashi        Jd70e  Miyakomotoharu (3-1)
Jd62w  Yukiamami (2-2)        yoritaoshi       Jd66w  Konno (1-3)
Jd61e  Orora (3-1)            tsukihiza        Jd64w  Reon (2-2)
Jd58w  Higonoryu (2-2)        okuridashi       Jd60e  Hokutoyu (1-3)
Jd57w  Kotourasaki (1-3)      yorikiri         Jd65e  Mogaminishiki (0-4)
Jd57e  Hamatensei (2-2)       yorikiri         Jd55e  Sekizuka (1-3)
Jd53e  Amamidake (2-2)        yorikiri         Jd56e  Ayaminato (1-3)
Jd51e  Wakasatake (2-2)       okuridashi       Jd51w  Chura (1-3)
Jd50w  Daishohama (3-1)       oshidashi        Jd49w  Kainowaka (2-2)
Jd48w  Tokikaze (2-2)         yorikiri         Jd46w  Takanonari (1-3)
Jd46e  Dewanosora (2-2)       tsukiotoshi      Jd45e  Kaishinmaru (1-2-1)
Jd49e  Asanoshima (1-3)       hatakikomi       Jd43w  Isamufuji (0-4)
Jd42w  Hoshoryu (4-0)         oshidashi        Jd40w  Izumigawa (3-1)
Jd39e  Sakaefuji (3-1)        hatakikomi       Jd42e  Furanshisu (2-2)
Jd41e  Nakanishi (3-1)        yorikiri         Jd38e  Shido (2-2)
Jd36w  Kiminofuji (3-1)       tsukihiza        Jd35w  Teraosho (2-2)
Jd34w  Ota (2-2)              yorikiri         Jd32e  Kotoomura (1-3)
Jd30e  Mitsumune (4-0)        utchari          Jd37e  Hokutoiwami (3-1)
Jd28e  Dewanojo (3-1)         yorikiri         Jd32w  Kiriarashi (2-2)
Jd29w  Kotonoshima (2-2)      hatakikomi       Jd26w  Wakatozakura (1-3)
Jd25e  Miyanofuji (4-0)       yorikiri         Jd24w  Hirose (3-1)
Jd21w  Terumichi (2-2)        yoritaoshi       Jd23w  Chiyonosora (1-3)
Jd22e  Mihamaumi (3-1)        oshidashi        Jd20e  Ishihara (2-2)
Jd21e  Motokiyama (1-3)       yorikiri         Jd16w  Hatachijo (0-4)
Jd17e  Rikito (4-0)           oshidashi        Jd15e  Ono (3-1)
Jd14w  Tokimaru (3-1)         oshidashi        Jd19w  Fudano (2-2)
Jd14e  Wakaichiro (3-1)       oshidashi        Jd19e  Shinyashiki (2-2)
Jd16e  Kirizakura (2-2)       oshidashi        Jd12w  Nakaishi (1-3)
Jd12e  Isenohana (2-2)        uwatenage        Jd15w  Fujihisashi (1-3)
Jd9w   Iko (3-1)              hatakikomi       Jd9e   Ako (2-2)
Jd7e   Daishowaka (2-2)       sukuinage        Jd7w   Fujinowaka (1-3)
Jd5e   Fujinokaze (3-1)       hikiotoshi       Jd4e   Sumidagawa (2-2)
Jd3w   Masutenryu (2-2)       utchari          Jd6w   Yoshoyama (1-3)
Jd11e  Naya (4-0)             oshidashi        Jd3e   Wakasenryu (3-1)
Jd1e   Oyamatoumi (3-1)       yoritaoshi       Jd2e   Tochigidake (2-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division

Sd95e  Kotoryusei (3-1)       uwatenage        Sd97e  Hibikiryu (2-2)
Sd91e  Kotokumazoe (4-0)      oshidashi        Sd89w  Kasugamine (3-1)
Sd89e  Hayashi (2-2)          isamiashi        Sd87w  Ariake (1-3)
Sd86e  Tsunekawa (2-2)        yorikiri         Sd84e  Ryuki (1-3)
Sd82w  Kototora (3-1)         oshidashi        Sd81e  Nishiyama (2-2)
Sd79w  Kenshin (2-2)          oshidashi        Sd81w  Shobushi (1-3)
Sd80e  Daishokaku (3-1)       yoritaoshi       Sd78e  Kaishu (2-2)
Sd74w  Fujitaisei (2-2)       hatakikomi       Sd78w  Shunba (1-3)
Sd77e  Hamadayama (3-1)       oshitaoshi       Sd73w  Torakio (2-2)
Sd71e  Amatsu (3-1)           uwatedashinage   Sd72w  Hokutotsuru (2-2)
Sd68w  Matsuyama (2-2)        oshidashi        Sd69e  Asanojo (1-3)
Sd67w  Kotorikisen (4-0)      yorikiri         Sd82e  Takei (3-1)
Sd66e  Chiyoraizan (3-1)      yorikiri         Sd67e  Kotofukujuno (2-2)
Sd63w  Kasugaryu (2-2)        uwatenage        Sd64w  Amatsukasa (1-3)
Sd61w  Wakahizen (2-2)        oshidashi        Sd63e  Akashiryu (1-3)
Sd60e  Tochiminato (3-1)      yorikiri         Sd62w  Asakoga (2-2)
Sd58e  Kotozensho (1-3)       hikiotoshi       Sd71w  Dewaazuma (0-4)
Sd56w  Saionji (2-2)          oshidashi        Sd57e  Kaonishiki (1-3)
Sd54e  Hokutoo (3-1)          yorikiri         Sd58w  Kainoryu (2-2)
Sd52e  Yoshikasuga (3-1)      yorikiri         Sd49e  Takatenshu (2-2)
Sd47w  Kaiyudai (2-2)         hatakikomi       Sd46w  Saio (1-3)
Sd49w  Karatsuumi (4-0)       oshidashi        Sd45e  Kirinoryu (3-1)
Sd48e  Gorikiyama (3-1)       hikiotoshi       Sd42w  Tsukahara (2-2)
Sd44w  Ishida (3-1)           katasukashi      Sd41e  Daishoiwa (2-2)
Sd39e  Shinohara (3-1)        yoritaoshi       Sd40w  Hiradoumi (2-2)
Sd41w  Hokutoshu (1-3)        yorikiri         Sd36e  Dewaizumi (0-4)
Sd33e  Kotootori (3-1)        oshidashi        Sd32e  Kaiseijo (2-2)
Sd30e  Okinofuji (4-0)        hikiotoshi       Sd35w  Yutakasho (3-1)
Sd28w  Denzan (2-2)           tsukiotoshi      Sd31e  Takamiryu (1-3)
Sd27e  Tatsukaze (2-2)        hatakikomi       Sd28e  Hagane (1-3)
Sd23w  Kotodairyu (4-0)       yoritaoshi       Sd25w  Mitozakura (3-1)
Sd26e  Koshinishiki (2-2)     tsukiotoshi      Sd23e  Soranoumi (1-3)
Sd20w  Genkaiho (3-1)         oshitaoshi       Sd24e  Kotoseigo (2-2)
Sd19w  Mitotsukasa (2-2)      oshidashi        Sd21w  Dairaido (1-3)
Sd16w  Shingaku (4-0)         hatakikomi       Sd15w  Sasayama (3-1)
Sd14e  Aozora (1-3)           yorikiri         Sd18w  Hitenryu (0-4)
Sd13w  Munakata (2-2)         yorikiri         Sd16e  Sadanokuni (1-3)
Sd13e  Obamaumi (3-1)         sokubiotoshi     Sd15e  Kaizen (2-2)
Sd12w  Azumasato (3-1)        oshidashi        Sd14w  Kotonoshu (2-2)
Sd10e  Aonosho (3-1)          oshidashi        Sd10w  Daijo (2-2)
Sd8w   Fukamiyama (2-2)       oshidashi        Sd12e  Sakaekaze (1-3)
Sd11e  Awajiumi (2-2)         yorikiri         Sd7w   Daiseiho (1-3)
Sd6w   Ryuseio (1-3)          yorikiri         Sd9w   Byakko (0-4)
Sd4e   Kirinofuji (3-1)       yorikiri         Sd3w   Aoi (2-2)
Sd4w   Yuki (2-2)             yorikiri         Sd2w   Kitadaichi (1-3)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division

Sd3e   Chiyootori (3-1)       oshitaoshi       Ms59e  Baraki (2-2)
Ms57e  Asakishin (4-0)        oshidashi        Sd2e   Kotoinagaki (3-1)
Ms55w  Rendaiyama (2-2)       oshidashi        Ms58e  Onokura (1-3)
Ms52w  Musashikuni (2-2)      hatakikomi       Ms54w  Katsunofuji (1-3)
Ms49w  Chiyonokatsu (2-2)     uwatenage        Ms50e  Inoue (1-3)
Ms51w  Yamatoarashi (3-1)     oshidashi        Ms48w  Fukugoriki (2-2)
Ms47e  Hokutokawa (1-3)       oshidashi        Ms53e  Aokishin (0-4)
Ms45w  Hamayutaka (2-2)       hatakikomi       Ms46w  Asahisho (1-3)
Ms42e  Akinoyama (3-1)        hatakikomi       Ms43w  Tomisakae (2-2)
Ms40w  Mugendai (4-0)         tsukiotoshi      Ms45e  Kotokuzan (3-1)
Ms41e  Takaryu (2-2)          yorikiri         Ms38e  Tsushimanada (1-3)
Ms43e  Chiyosakae (1-3)       oshidashi        Ms36e  Ikeru (0-4)
Ms36w  Tanabe (3-1)           hikiotoshi       Ms33w  Aomihama (2-2)
Ms27w  Higoarashi (1-3)       kubinage         Ms29e  Asakoki (0-4)
Ms31w  Shosei (2-2)           tsukiotoshi      Ms26w  Kaisho (1-3)
Ms25w  Gochozan (2-2)         yorikiri         Ms24w  Tochinobori (1-3)
Ms22e  Satoyama (3-1)         kainahineri      Ms25e  Hokaho (2-2)
Ms22w  Tokushinho (2-2)       tsuridashi       Ms20w  Midorifuji (1-3)
Ms18e  Shiba (2-2)            hatakikomi       Ms17e  Irie (1-3)
Ms19e  Akinohana (3-1)        uwatenage        Ms16w  Ikegawa (2-2)
Ms18w  Daiseido (3-1)         oshidashi        Ms16e  Hisanotora (2-2)
Ms14e  Toyonoshima (4-0)      uwatedashinage   Ms20e  Toyohibiki (3-1)
Ms13e  Tomokaze (2-2)         oshidashi        Ms11e  Tsurubayashi (1-3)
Ms12w  Irodori (2-2)          tsukidashi       Ms9e   Daishoryu (1-3)
Ms8e   Tenkaiho (1-3)         sukuinage        Ms15e  Ryusei (0-4)
Ms6w   Higonojo (3-1)         oshidashi        Ms11w  Shonannoumi (2-2)
Ms4e   Kizaki (3-1)           oshidashi        Ms10w  Kotodaigo (2-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division

J13w   Tobizaru (3-5)         hatakikomi       J12e   Yago (7-1)
J14e   Tsurugisho (7-1)       katasukashi      J11w   Takanoiwa (5-3)
J12w   Asabenkei (1-7)        yorikiri         J10e   Tokushoryu (5-3)
J11e   Hakuyozan (4-4)        oshidashi        J10w   Homarefuji (2-6)
J13e   Terutsuyoshi (6-2)     kozumatori       J9e    Chiyonoo (3-5)
J9w    Mitoryu (3-5)          oshitaoshi       J14w   Wakatakakage (3-5)
J4e    Meisei (7-1)           oshidashi        J7w    Shimanoumi (3-5)
J8w    Takagenji (4-4)        yorikiri         J4w    Hidenoumi (4-4)
J3e    Kyokushuho (3-5)       yorikiri         J7e    Seiro (5-3)
J6w    Daishoho (5-3)         oshidashi        J3w    Takanosho (2-6)
J2e    Kotoeko (6-2)          yorikiri         J5w    Akiseyama (4-4)
J6e    Azumaryu (5-3)         uwatenage        J2w    Gagamaru (2-6)
J5e    Kotoyuki (4-4)         tsukiotoshi      J1w    Onosho (5-3)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division

M17e   Nishikigi (5-3)        oshidashi        J1e    Sokokurai (3-5)
M14w   Takekaze (4-4)         abisetaoshi      M14e   Sadanoumi (4-4)
M13w   Aoiyama (3-5)          oshidashi        M16w   Aminishiki (1-7)
M15w   Kyokutaisei (6-2)      oshidashi        M12e   Arawashi (2-6)
M16e   Myogiryu (6-2)         yoritaoshi       M12w   Asanoyama (5-3)
M15e   Tochiozan (5-3)        katasukashi      M11e   Daiamami (3-5)
M11w   Chiyonokuni (7-1)      hatakikomi       M13e   Ishiura (2-6)
M10w   Takakeisho (3-5)       oshidashi        M8e    Yoshikaze (4-4)
M7w    Chiyomaru (3-5)        oshidashi        M10e   Okinoumi (4-4)
M9w    Hokutofuji (4-4)       oshidashi        M6e    Chiyoshoma (1-7)
M6w    Takarafuji (5-3)       hatakikomi       M9e    Daishomaru (6-2)
M5w    Ikioi (6-2)            sukuinage        M8w    Kagayaki (5-3)
M4w    Shodai (6-2)           katasukashi      M7e    Ryuden (1-7)
M5e    Kotoshogiku (6-2)      yorikiri         M2w    Abi (3-5)
M1e    Tamawashi (3-5)        oshidashi        M1w    Kaisei (2-6)
K1e    Mitakeumi (5-3)        oshidashi        M2e    Shohozan (2-6)
S1e    Tochinoshin (8-0)      yorikiri         S1w    Ichinojo (4-4)
M3e    Daieisho (2-6)         oshidashi        O1w    Goeido (3-5)
Y1e    Kakuryu (7-1)          uwatedashinage   M4e    Chiyotairyu (4-4)
Y1w    Hakuho (7-1)           yoritaoshi       M3w    Yutakayama (0-8)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 9

Jonokuchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 10

Jonokuchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 11

Jonokuchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 12

Jonokuchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 13

Jonokuchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 14

Jonokuchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 15 (Senshuraku)

Jonokuchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15