2018 Haru Basho
Osaka, March 10-24, 2019

Az elõzõ tornák részletes eredményei
Detailed results of the previous tournaments



Nem vesz részt a tornán * Missing from the tournament
Ha nincs [számmal] jelezve, a birkózó az elsõ naptól kezdve hiányzik
Wrestler is absent from the first day, else indicated with a [number]

Makunouchi: Chiyonokuni
Juryo:
Makushita: Akinohana, Dewahayate [9], Hisanotora [5], Hokutokawa [3], Mitotsukasa, Sadanohana [3], Ura
Sandanme: Amanishiki, Aomihama, Homarefuji, Ikeru, Kotofukujuno, Mitsuuchi [9], Nakazono, Nankairiki, Tatsukaze [3], Tsunekawa
Jonidan: Burinosato, Denpoya, Fujinowaka, Fukugoriki, Kiriarashi, Kochikara, Kotoomura, Murata [7], Nagaya, Okinohama, Osumifuji, Shunba, Sumidagawa
Jonokuchi: Hakuyo, Kotonagahama [9], Omura, Urutora, Watanabe

Visszatértek/Back: Denpoya [3], Mitotsukasa [3], Tatsukaze [7]
Visszavonult/Retired:

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 1 (Shonichi)

Jonokuchi Division

Jk24e  Chiyooume (1-0)        yorikiri         Jk24w  Higohikari (0-1)
Jk22w  Ishizaka (1-0)         uwatedashinage   Jk21w  Hasegawa (0-1)
Jk19w  Terasawa (1-0)         tsukiotoshi      Jk20e  Shirakawa (0-1)
Jk17e  Ayakaze (1-0)          yoritaoshi       Jk16w  Hokutoryu (0-1)
Jk15e  Shishimaru (1-0)       oshidashi        Jk14w  Houn (0-1)
Jk13e  Satsumao (1-0)         yoritaoshi       Jk12w  Toya (0-1)
Jk11e  Sawanofuji (1-0)       tsukiotoshi      Jk10w  Sawaisamu (0-1)
Jk9e   Daishiryu (1-0)        hikiotoshi       Jk8w   Shimakaze (0-1)
Jk6w   Azumahikari (1-0)      yoritaoshi       Jk7w   Wakafujioka (0-1)
Jk5e   Tetsubisho (1-0)       yorikiri         Jk4w   Iwamoto (0-1)
Jk3e   Wakaikki (1-0)         hikiotoshi       Jk2w   Hayasaka (0-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division

Jd105w Hokutosato (1-0)       yoritaoshi       Jd104w Nishimura (0-1)
Jd102w Wakaseiun (1-0)        yoritaoshi       Jd103e Sawada (0-1)
Jd100w Daishojo (1-0)         abisetaoshi      Jd100e Tanji (0-1)
Jd98e  Zendaisho (1-0)        kotenage         Jd98w  Isamufuji (0-1)
Jd95w  Mogaminishiki (1-0)    uwatenage        Jd95e  Asaazuma (0-1)
Jd93w  Asahinishiki (1-0)     oshidashi        Jd93e  Hokutoizumi (0-1)
Jd91w  Terunosato (1-0)       yorikiri         Jd91e  Hokutoyu (0-1)
Jd88e  Kawamura (1-0)         yorikiri         Jd88w  Sorakaze (0-1)
Jd85w  Hokutonami (1-0)       oshidashi        Jd86w  Fujinoteru (0-1)
Jd84e  Fukamachi (1-0)        utchari          Jd83w  Onagaya (0-1)
Jd82e  Shimomura (1-0)        hatakikomi       Jd81w  Yuriki (0-1)
Jd80e  Kokuryunami (1-0)      oshidashi        Jd79w  Kotosumida (0-1)
Jd77w  Takakurayama (1-0)     yorikiri         Jd78e  Matsuoka (0-1)
Jd76e  Fujinokaze (1-0)       tsukitaoshi      Jd75w  Hironaka (0-1)
Jd74e  Daitenma (1-0)         yoritaoshi       Jd73w  Wakakosuge (0-1)
Jd71w  Hirose (1-0)           hatakikomi       Jd72e  Kaibusho (0-1)
Jd70e  Kainowaka (1-0)        yorikiri         Jd69w  Itakozakura (0-1)
Jd68e  Amamidake (1-0)        oshidashi        Jd67w  Azumanami (0-1)
Jd66e  Chiyotaiko (1-0)       uwatenage        Jd65w  Fukuminato (0-1)
Jd64e  Sakura (1-0)           oshidashi        Jd63w  Fubu (0-1)
Jd61w  Daiyusho (1-0)         oshidashi        Jd62e  Asanoshima (0-1)
Jd59w  Miyakogawa (1-0)       yorikiri         Jd60e  Shimizu (0-1)
Jd57w  Chiyooga (1-0)         yoritaoshi       Jd57e  Kaishin (0-1)
Jd55w  Hokutoiwami (1-0)      fusen            Jd55e  Ishihara (0-1)
Jd53e  Higonoryu (1-0)        yoritaoshi       Jd53w  Wakamatsunaga (0-1)
Jd51w  Toyama (1-0)           oshidashi        Jd51e  Aonoumi (0-1)
Jd48w  Terunofuji (1-0)       hatakikomi       Jd48e  Wakanoguchi (0-1)
Jd45w  Yabuoka (1-0)          uwatenage        Jd46w  Asahio (0-1)
Jd43w  Umizaru (1-0)          yorikiri         Jd44e  Shinzan (0-1)
Jd43e  Harimanada (1-0)       yoritaoshi       Jd42w  Motokiyama (0-1)
Jd40e  Sasaki (1-0)           yorikiri         Jd39w  Tatsuki (0-1)
Jd37w  Kotonoshima (1-0)      hatakikomi       Jd38e  Taketsukasa (0-1)
Jd36e  Tochigidake (1-0)      oshitaoshi       Jd35w  Furanshisu (0-1)
Jd33w  Murata (1-0)           oshidashi        Jd34e  Kotomanabe (0-1)
Jd32w  Sawayaka (1-0)         shitatenage      Jd33e  Miyakomotoharu (0-1)
Jd32e  Yukiumi (1-0)          tsukiotoshi      Jd31w  Hokutoyoshi (0-1)
Jd27w  Tokio (1-0)            okuridashi       Jd28e  Fukuazuma (0-1)
Jd25w  Rendaiyama (1-0)       yorikiri         Jd26e  Terumichi (0-1)
Jd23w  Akashiryu (1-0)        hatakikomi       Jd24e  Tatsunoumi (0-1)
Jd21w  Ishiazuma (1-0)        oshidashi        Jd22e  Harada (0-1)
Jd19w  Kaishu (1-0)           ashitori         Jd20e  Kenyu (0-1)
Jd17w  Omote (1-0)            oshidashi        Jd18e  Nakaishi (0-1)
Jd15w  Roga (1-0)             uwatedashinage   Jd16e  Wakasatake (0-1)
Jd13w  Nakao (1-0)            uwatenage        Jd14e  Kotoharamoto (0-1)
Jd12e  Takabayama (1-0)       yorikiri         Jd11e  Yukiamami (0-1)
Jd9e   Shinyashiki (1-0)      hatakikomi       Jd9w   Anzai (0-1)
Jd6e   Sadanogo (1-0)         uwatenage        Jd6w   Seito (0-1)
Jd4e   Imafuku (1-0)          yorikiri         Jd4w   Kaorufuji (0-1)
Jd2e   Kaitoma (1-0)          okuridashi       Jd2w   Ryubu (0-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division

Sd98e  Wakakinsho (1-0)       oshidashi        Sd98w  Kasugamine (0-1)
Sd97e  Kotomyozan (1-0)       tsukiotoshi      Sd97w  Kiryu (0-1)
Sd95e  Hokutoshin (1-0)       oshidashi        Sd95w  Shobushi (0-1)
Sd93e  Sakabayashi (1-0)      yorikiri         Sd93w  Kojima (0-1)
Sd91w  Daishokaku (1-0)       yorikiri         Sd91e  Hibikiryu (0-1)
Sd89e  Tochisato (1-0)        yorikiri         Sd89w  Chura (0-1)
Sd87e  Kayatoiwa (1-0)        yorikiri         Sd87w  Kotootomo (0-1)
Sd85e  Yamenosato (1-0)       oshidashi        Sd85w  Kotokume (0-1)
Sd82w  Okinoiwa (1-0)         yorikiri         Sd83e  Yamato (0-1)
Sd81e  Kasugaryu (1-0)        hatakikomi       Sd80w  Kotorikuzan (0-1)
Sd78w  Amatsukasa (1-0)       tsukitaoshi      Sd78e  Hokuyozan (0-1)
Sd76e  Sumanoumi (1-0)        oshidashi        Sd76w  Haruhikari (0-1)
Sd74w  Haruminato (1-0)       oshidashi        Sd74e  Tochimitsuru (0-1)
Sd72e  Sazanami (1-0)         yorikiri         Sd71w  Daishowaka (0-1)
Sd69w  Miyanofuji (1-0)       yorikiri         Sd70e  Mochizuki (0-1)
Sd68e  Tokiryu (1-0)          hikiotoshi       Sd67w  Hokutotsuru (0-1)
Sd65e  Amatsu (1-0)           okuridashi       Sd66e  Takamiryu (0-1)
Sd64e  Tanakayama (1-0)       hatakikomi       Sd63w  Kaishinmaru (0-1)
Sd61w  Kenshin (1-0)          okuridashi       Sd62e  Fukazawa (0-1)
Sd60e  Teraoumi (1-0)         yorikiri         Sd59w  Sakaekaze (0-1)
Sd58e  Iko (1-0)              uwatenage        Sd57w  Hikarifuji (0-1)
Sd55w  Oka (1-0)              yorikiri         Sd56e  Ryutsukasa (0-1)
Sd54e  Taichiyama (1-0)       fusen            Sd53w  Tatsukaze (0-1)
Sd51e  Denzan (1-0)           hatakikomi       Sd51w  Maenofuji (0-1)
Sd49e  Hokutohomare (1-0)     oshidashi        Sd49w  Kotonoshu (0-1)
Sd47e  Shuji (1-0)            okuridashi       Sd47w  Kotozensho (0-1)
Sd45e  Kaiho (1-0)            oshidashi        Sd45w  Sekizuka (0-1)
Sd44e  Wagurayama (1-0)       oshidashi        Sd44w  Hokutoo (0-1)
Sd41w  Hikarugenji (1-0)      tsukiotoshi      Sd41e  Kiyonoumi (0-1)
Sd39w  Karatsuumi (1-0)       yorikiri         Sd39e  Miyauchi (0-1)
Sd37w  Aratora (1-0)          oshidashi        Sd37e  Kawamoto (0-1)
Sd35w  Yoshiazuma (1-0)       hatakikomi       Sd35e  Kototora (0-1)
Sd33e  Hitachigo (1-0)        tsukiotoshi      Sd33w  Daishomune (0-1)
Sd31e  Kaiseijo (1-0)         hikiotoshi       Sd31w  Seigo (0-1)
Sd29w  Chiyoraizan (1-0)      yorikiri         Sd29e  Shoji (0-1)
Sd26w  Koshinishiki (1-0)     yoritaoshi       Sd27e  Tagonofuji (0-1)
Sd23w  Tsushida (1-0)         oshidashi        Sd24e  Hagane (0-1)
Sd22w  Byakko (1-0)           yorikiri         Sd23e  Onokura (0-1)
Sd20e  Katsunofuji (1-0)      oshidashi        Sd21e  Matsuda (0-1)
Sd19e  Kaiyudai (1-0)         yorikiri         Sd18w  Oisato (0-1)
Sd16w  Itadaki (1-0)          oshidashi        Sd16e  Ginseizan (0-1)
Sd14e  Kamito (1-0)           uwatehineri      Sd14w  Munakata (0-1)
Sd12e  Sadanohikari (1-0)     katasukashi      Sd12w  Aoi (0-1)
Sd10w  Kotoozutsu (1-0)       hatakikomi       Sd10e  Yutakasho (0-1)
Sd7e   Shoketsu (1-0)         oshitaoshi       Sd8e   Yoshikasuga (0-1)
Sd5e   Kaizen (1-0)           yorikiri         Sd6e   Kainishiki (0-1)
Sd3e   Kaonishiki (1-0)       oshidashi        Sd3w   Tochikodai (0-1)
Sd1e   Azumasato (1-0)        oshidashi        Sd1w   Chiyodaigo (0-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division

Ms59e  Onojo (1-0)            oshidashi        Ms59w  Tochimaru (0-1)
Ms57w  Wakanofuji (1-0)       yorikiri         Ms57e  Masunoyama (0-1)
Ms55e  Chiyonokatsu (1-0)     yoritaoshi       Ms55w  Hiradoumi (0-1)
Ms53w  Kotoyusho (1-0)        hatakikomi       Ms53e  Aozora (0-1)
Ms51e  Naya (1-0)             oshidashi        Ms51w  Fukamiyama (0-1)
Ms49w  Asatenmai (1-0)        oshidashi        Ms49e  Kotodairyu (0-1)
Ms47e  Oazuma (1-0)           yorikiri         Ms47w  Masutoo (0-1)
Ms45w  Sadanosato (1-0)       hatakikomi       Ms45e  Ichiki (0-1)
Ms43e  Omoto (1-0)            yorikiri         Ms43w  Horyuyama (0-1)
Ms41w  Takaryu (1-0)          yorikiri         Ms41e  Tokuda (0-1)
Ms38w  Tsurubayashi (1-0)     shitatenage      Ms39e  Terao (0-1)
Ms37e  Akinoyama (1-0)        hikiotoshi       Ms36e  Hisanotora (0-1)
Ms33w  Gochozan (1-0)         uwatedashinage   Ms33e  Obamaumi (0-1)
Ms32e  Fukuyama (1-0)         fusen            Ms32w  Hokutokawa (0-1)
Ms31w  Takemasa (1-0)         sukuinage        Ms31e  Ohata (0-1)
Ms28e  Ayanoumi (1-0)         tsukiotoshi      Ms28w  Wakayama (0-1)
Ms26e  Chiyootori (1-0)       oshidashi        Ms26w  Kototsubasa (0-1)
Ms24w  Wakatakamoto (1-0)     oshidashi        Ms24e  Tochinobori (0-1)
Ms22e  Asakoki (1-0)          tsukidashi       Ms22w  Hokaho (0-1)
Ms20e  Gokushindo (1-0)       yoritaoshi       Ms20w  Kototebakari (0-1)
Ms18w  Kainoryu (1-0)         oshidashi        Ms18e  Tochihiryu (0-1)
Ms16w  Kaito (1-0)            oshidashi        Ms16e  Koba (0-1)
Ms13w  Asabenkei (1-0)        yoritaoshi       Ms14w  Hokutoyo (0-1)
Ms12e  Tamaki (1-0)           tsukiotoshi      Ms11w  Toyohibiki (0-1)
Ms9w   Dewahayate (1-0)       hikiotoshi       Ms10e  Sagatsukasa (0-1)
Ms7e   Kizakiumi (1-0)        oshidashi        Ms8e   Kairyu (0-1)
Ms5w   Kotokamatani (1-0)     uwatenage        Ms6e   Tsushimanada (0-1)
Ms3w   Seiro (1-0)            hatakikomi       Ms4e   Kaisho (0-1)
Ms2e   Fujiazuma (1-0)        oshidashi        Ms1w   Ryuko (0-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division

J14w   Kiribayama (1-0)       kirikaeshi       Ms1e   Irodori (0-1)
J14e   Daiseido (1-0)         uwatenage        J13w   Takanofuji (0-1)
J13e   Takanosho (1-0)        yorikiri         J12w   Arawashi (0-1)
J12e   Mitoryu (1-0)          yorikiri         J11e   Tobizaru (0-1)
J10e   Hidenoumi (1-0)        hikiotoshi       J11w   Aminishiki (0-1)
J9w    Akiseyama (1-0)        yorikiri         J10w   Wakamotoharu (0-1)
J8w    Chiyonoumi (1-0)       oshidashi        J9e    Kyokutaisei (0-1)
J7w    Sokokurai (1-0)        okuridashi       J8e    Gagamaru (0-1)
J6w    Tsurugisho (1-0)       uwatenage        J7e    Azumaryu (0-1)
J5w    Daishomaru (1-0)       tsukiotoshi      J6e    Kyokushuho (0-1)
J5e    Wakatakakage (1-0)     hikiotoshi       J4w    Tokushoryu (0-1)
J4e    Takagenji (1-0)        yorikiri         J3w    Daiamami (0-1)
J2w    Enho (1-0)             shitatenage      J3e    Hakuyozan (0-1)
J1w    Chiyomaru (1-0)        hatakikomi       J2e    Kotoyuki (0-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division

M17e   Chiyoshoma (1-0)       uwatenage        J1e    Shimanoumi (0-1)
M16w   Yutakayama (1-0)       oshidashi        M16e   Daishoho (0-1)
M15e   Ishiura (1-0)          tottari          M15w   Kotoeko (0-1)
M14w   Toyonoshima (1-0)      hatakikomi       M14e   Terutsuyoshi (0-1)
M13e   Tomokaze (1-0)         hatakikomi       M13w   Kagayaki (0-1)
M12w   Yoshikaze (1-0)        hatakikomi       M11w   Meisei (0-1)
M11e   Ryuden (1-0)           shitatenage      M10w   Yago (0-1)
M9w    Ikioi (1-0)            oshidashi        M10e   Shohozan (0-1)
M8w    Kotoshogiku (1-0)      oshidashi        M9e    Sadanoumi (0-1)
M8e    Asanoyama (1-0)        sukuinage        M7w    Takarafuji (0-1)
M7e    Aoiyama (1-0)          tsukiotoshi      M6w    Abi (0-1)
M5w    Onosho (1-0)           oshidashi        M6e    Okinoumi (0-1)
M4w    Ichinojo (1-0)         tsukiotoshi      M5e    Chiyotairyu (0-1)
M4e    Tochiozan (1-0)        katasukashi      M3w    Shodai (0-1)
S1w    Tamawashi (1-0)        oshidashi        M3e    Nishikigi (0-1)
S1e    Takakeisho (1-0)       oshidashi        M2w    Myogiryu (0-1)
O2e    Tochinoshin (1-0)      tsukiotoshi      M2e    Daieisho (0-1)
O1w    Goeido (1-0)           oshidashi        M1w    Endo (0-1)
O1e    Takayasu (1-0)         yorikiri         M1e    Kaisei (0-1)
K1e    Mitakeumi (1-0)        okuridashi       Y1w    Kakuryu (0-1)
Y1e    Hakuho (1-0)           tsukiotoshi      K1w    Hokutofuji (0-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 2

Jonokuchi Division

Jk25w  Oishi (1-0)            yorikiri         Jk25e  Suto (0-1)
Jk23w  Kiyama (1-0)           yorikiri         Jk23e  Kotosusumu (0-1)
Jk20w  Suzuki (1-0)           oshidashi        Jk21e  Kotonagahama (0-1)
Jk19e  Tochikamiyama (1-0)    tsukiotoshi      Jk18w  Hodaka (0-1)
Jk16e  Shachinofuji (1-0)     oshidashi        Jk15w  Hattorizakura (0-1)
Jk14e  Oju (1-0)              yorikiri         Jk13w  Yada (0-1)
Jk11w  Daigonishiki (1-0)     oshidashi        Jk12e  Aki (0-1)
Jk9w   Hanashi (1-0)          oshitaoshi       Jk10e  Hamasu (0-1)
Jk8e   Matsugashima (1-0)     oshidashi        Jk7e   Takeazuma (0-1)
Jk6e   Shiimori (1-0)         yorikiri         Jk5w   Sekizukayama (0-1)
Jk4e   Takemaru (1-0)         yorikiri         Jk3w   Minami (0-1)
Jk1w   Oatari (1-0)           oshidashi        Jk2e   Tsuyasato (0-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division

Jd106e Asahijo (1-0)          uwatenage        Jd106w Ogitora (0-1)
Jd104e Adachi (1-0)           oshidashi        Jd103w Wakatozakura (0-1)
Jd101w Fukuda (1-0)           yorikiri         Jd102e Ai (0-1)
Jd99w  Takamasaki (1-0)       oshidashi        Jd99e  Kyonosato (0-1)
Jd97e  Honma (1-0)            yorikiri         Jd96e  Shoryudo (0-1)
Jd94w  Hamatensei (1-0)       uwatedashinage   Jd94e  Kotomaeda (0-1)
Jd92e  Kirimaru (1-0)         oshidashi        Jd92w  Azumaiwa (0-1)
Jd90w  Kototaiko (1-0)        yorikiri         Jd90e  Tagomaru (0-1)
Jd89w  Amane (1-0)            yorikiri         Jd89e  Shunpo (0-1)
Jd87e  Chida (1-0)            okuridashi       Jd87w  Asadoji (0-1)
Jd84w  Sadatsuyoshi (1-0)     yorikiri         Jd85e  Ueta (0-1)
Jd83e  Wakaseido (1-0)        oshidashi        Jd82w  Chiyohokkai (0-1)
Jd81e  Arikawa (1-0)          tsukiotoshi      Jd80w  Kamada (0-1)
Jd79e  Hamamiryu (1-0)        tsukiotoshi      Jd78w  Azumayama (0-1)
Jd76w  Chiyotaiho (1-0)       oshitaoshi       Jd77e  Morita (0-1)
Jd74w  Narumi (1-0)           oshidashi        Jd75e  Tochinoshima (0-1)
Jd72w  Mukaida (1-0)          yorikiri         Jd73e  Satozakura (0-1)
Jd71e  Kotoimagawa (1-0)      oshidashi        Jd70w  Teruju (0-1)
Jd68w  Banshunada (1-0)       yoritaoshi       Jd69e  Soga (0-1)
Jd67e  Toki (1-0)             kakenage         Jd66w  Ayaminato (0-1)
Jd64w  Chiyotaiyo (1-0)       yorikiri         Jd65e  Ota (0-1)
Jd62w  Yoshimura (1-0)        uwatenage        Jd63e  Abezakura (0-1)
Jd61e  Tabara (1-0)           sukuinage        Jd60w  Goketsuyama (0-1)
Jd58e  Asahanshin (1-0)       hatakikomi       Jd59e  Tenei (0-1)
Jd56w  Reon (1-0)             oshitaoshi       Jd56e  Hanakaze (0-1)
Jd54w  Mimurodake (1-0)       abisetaoshi      Jd54e  Bushi (0-1)
Jd52e  Sakaefuji (1-0)        kimetaoshi       Jd52w  Watatani (0-1)
Jd50w  Amakaze (1-0)          oshidashi        Jd49e  Dewanosora (0-1)
Jd47e  Oshozan (1-0)          oshidashi        Jd47w  Higonoso (0-1)
Jd44w  Goshinryu (1-0)        oshidashi        Jd45e  Tsubakifuji (0-1)
Jd41w  Matsuyama (1-0)        hatakikomi       Jd42e  Kakutaiki (0-1)
Jd40w  Teraosho (1-0)         oshidashi        Jd41e  Tamanoryu (0-1)
Jd38w  Mutsukaze (1-0)        oshidashi        Jd39e  Daisho (0-1)
Jd37e  Wakakoki (1-0)         yorikiri         Jd36w  Kotokogyoku (0-1)
Jd34w  Fujihisashi (1-0)      oshidashi        Jd35e  Shiraseyama (0-1)
Jd31e  Satonofuji (1-0)       uwatenage        Jd30w  Daishohama (0-1)
Jd30e  Wakayamanaka (1-0)     hikiotoshi       Jd29w  Okunisato (0-1)
Jd28w  Kenho (1-0)            yoritaoshi       Jd29e  Toshonishiki (0-1)
Jd26w  Akatsuki (1-0)         yorikiri         Jd27e  Kototsukahara (0-1)
Jd24w  Kirizakura (1-0)       oshidashi        Jd25e  Mori (0-1)
Jd23e  Fujikawa (1-0)         oshidashi        Jd22w  Sakai (0-1)
Jd20w  Ryuki (1-0)            tsukiotoshi      Jd21e  Tochikasuga (0-1)
Jd18w  Asakura (1-0)          yoritaoshi       Jd19e  Tanahashi (0-1)
Jd16w  Tainaka (1-0)          yorikiri         Jd17e  Kurokage (0-1)
Jd15e  Kamitani (1-0)         hikiotoshi       Jd14w  Hatachijo (0-1)
Jd12w  Asonishiki (1-0)       tsukidashi       Jd13e  Fudano (0-1)
Jd10w  Miryuzan (1-0)         oshidashi        Jd10e  Amamisho (0-1)
Jd8e   Tsugaruumi (1-0)       hikiotoshi       Jd7w   Tosaeizan (0-1)
Jd5e   Hidano (1-0)           oshitaoshi       Jd5w   Chiyonosora (0-1)
Jd3w   Taranami (1-0)         yorikiri         Jd3e   Mimori (0-1)
Jd1e   Kotakiyama (1-0)       oshitaoshi       Jd1w   Nakai (0-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division

Sd100e Hokutoryu (1-0)        yoritaoshi       Sd100w Kotourasaki (0-1)
Sd99w  Wakaichiro (1-0)       oshidashi        Sd99e  Kotoito (0-1)
Sd96w  Hienriki (1-0)         katasukashi      Sd96e  Kotosato (0-1)
Sd94e  Kotomiyakura (1-0)     hatakikomi       Sd94w  Takataisho (0-1)
Sd92w  Roman (1-0)            kotenage         Sd92e  Asashinjo (0-1)
Sd90w  Fujinotani (1-0)       tsukiotoshi      Sd90e  Kyokuhozan (0-1)
Sd88w  Asanojo (1-0)          uwatenage        Sd88e  Tokimaru (0-1)
Sd86w  Kaiyuma (1-0)          tsukiotoshi      Sd86e  Kotokonno (0-1)
Sd84e  Yuma (1-0)             oshidashi        Sd83w  Kanryu (0-1)
Sd81w  Hao (1-0)              tsukiotoshi      Sd82e  Tokiryu (0-1)
Sd79w  Kototaiki (1-0)        yorikiri         Sd80e  Tochihayate (0-1)
Sd77e  Mienosato (1-0)        uwatenage        Sd77w  Toho (0-1)
Sd75w  Saionji (1-0)          oshidashi        Sd75e  Dainichido (0-1)
Sd73w  Miyazaki (1-0)         yorikiri         Sd72w  Ariake (0-1)
Sd70w  Asadaimon (1-0)        oshidashi        Sd71e  Mihamaumi (0-1)
Sd69e  Asakoga (1-0)          uwatenage        Sd68w  Fujitaisei (0-1)
Sd67e  Kotonoumi (1-0)        oshidashi        Sd66w  Takatenshu (0-1)
Sd64w  Ako (1-0)              oshidashi        Sd65w  Tenichi (0-1)
Sd63e  Oyamatoumi (1-0)       oshidashi        Sd62w  Sakurafuji (0-1)
Sd61e  Fukunofuji (1-0)       kotenage         Sd60w  Akitoba (0-1)
Sd58w  Kiritsubasa (1-0)      tsukiotoshi      Sd59e  Daishoki (0-1)
Sd57e  Rao (1-0)              oshidashi        Sd56w  Awajiumi (0-1)
Sd54w  Gorikiyama (1-0)       oshidashi        Sd55e  Surugafuji (0-1)
Sd53e  Nakashima (1-0)        kotenage         Sd52e  Fujisato (0-1)
Sd50e  Hitenryu (1-0)         yorikiri         Sd50w  Daijo (0-1)
Sd48e  Asakishin (1-0)        hatakikomi       Sd48w  Wakahizen (0-1)
Sd46e  Ebisumaru (1-0)        yorikiri         Sd46w  Azumasho (0-1)
Sd43e  Toshoyama (1-0)        yorikiri         Sd43w  Kasugakuni (0-1)
Sd42e  Mitozakura (1-0)       okuridashi       Sd42w  Izumigawa (0-1)
Sd40w  Hamadayama (1-0)       katasukashi      Sd40e  Asanotosa (0-1)
Sd38w  Masuminato (1-0)       tsukidashi       Sd38e  Kihonoumi (0-1)
Sd36e  Saidaiji (1-0)         oshidashi        Sd36w  Koshinoryu (0-1)
Sd34e  Yamaguchi (1-0)        hatakikomi       Sd34w  Baraki (0-1)
Sd32w  Sadanokuni (1-0)       yorikiri         Sd32e  Komakiryu (0-1)
Sd30w  Fujita (1-0)           yoritaoshi       Sd30e  Tsuyukusa (0-1)
Sd28w  Kotorikisen (1-0)      oshidashi        Sd27w  Daishozen (0-1)
Sd26e  Kitadaichi (1-0)       shitatenage      Sd25w  Daishosei (0-1)
Sd24w  Hatooka (1-0)          yorikiri         Sd25e  Soranoumi (0-1)
Sd22e  Kotohayato (1-0)       oshidashi        Sd21w  Yoshoyama (0-1)
Sd19w  Shosei (1-0)           tsukiotoshi      Sd20w  Oginosho (0-1)
Sd17w  Kirinoryu (1-0)        uwatenage        Sd18e  Dewaazuma (0-1)
Sd15e  Amanoshima (1-0)       ashitori         Sd15w  Torakio (0-1)
Sd13e  Goryu (1-0)            oshidashi        Sd13w  Musashiumi (0-1)
Sd11w  Mitsuuchi (1-0)        oshidashi        Sd11e  Kotokino (0-1)
Sd9w   Dewanojo (1-0)         yoritaoshi       Sd9e   Maikeru (0-1)
Sd6w   Komanokuni (1-0)       oshidashi        Sd7w   Dairaido (0-1)
Sd4e   Genkaiho (1-0)         yorikiri         Sd4w   Tamakongo (0-1)
Sd2e   Honda (1-0)            yorikiri         Sd2w   Hokutotsubasa (0-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division

Ms60w  Sasakiyama (1-0)       yorikiri         Ms60e  Yuki (0-1)
Ms58w  Kotoseigo (1-0)        oshidashi        Ms58e  Higoarashi (0-1)
Ms56e  Tennozan (1-0)         yorikiri         Ms56w  Ishida (0-1)
Ms54e  Kurahashi (1-0)        oshidashi        Ms54w  Ryuseio (0-1)
Ms52w  Tenkaiho (1-0)         tsukiotoshi      Ms52e  Daishoiwa (0-1)
Ms50e  Chiyoarashi (1-0)      oshidashi        Ms50w  Tochiseiryu (0-1)
Ms48w  Kotoryusei (1-0)       fusen            Ms48e  Sadanohana (0-1)
Ms46e  Yokoe (1-0)            okuridashi       Ms46w  Narutaki (0-1)
Ms44w  Hokutoshu (1-0)        tsukiotoshi      Ms44e  Inoue (0-1)
Ms42e  Musashikuni (1-0)      yoritaoshi       Ms42w  Okinofuji (0-1)
Ms40w  Irie (1-0)             oshidashi        Ms40e  Keitenkai (0-1)
Ms38e  Shohoryu (1-0)         katasukashi      Ms37w  Oki (0-1)
Ms35w  Chiyonoo (1-0)         sukuinage        Ms35e  Kirinofuji (0-1)
Ms34w  Higonojo (1-0)         oshidashi        Ms34e  Hamayutaka (0-1)
Ms30w  Kitaharima (1-0)       oshidashi        Ms30e  Tsukahara (0-1)
Ms29e  Nionoumi (1-0)         oshidashi        Ms29w  Daishoryu (0-1)
Ms27e  Takakento (1-0)        tsukidashi       Ms27w  Kiseoka (0-1)
Ms25w  Kagamio (1-0)          tsukiotoshi      Ms25e  Kyokusoten (0-1)
Ms23w  Asahisho (1-0)         hatakikomi       Ms23e  Mugendai (0-1)
Ms21e  Bushozan (1-0)         hatakikomi       Ms21w  Tomisakae (0-1)
Ms19e  Midorifuji (1-0)       oshidashi        Ms19w  Tanabe (0-1)
Ms17e  Nogami (1-0)           oshidashi        Ms17w  Nishikifuji (0-1)
Ms15w  Chiyosakae (1-0)       oshidashi        Ms15e  Ryusei (0-1)
Ms13e  Ichiyamamoto (1-0)     tsukidashi       Ms12w  Sakigake (0-1)
Ms11e  Akua (1-0)             uwatenage        Ms10w  Shiba (0-1)
Ms8w   Shonannoumi (1-0)      yorikiri         Ms9e   Kizenryu (0-1)
Ms7w   Hoshoryu (1-0)         sotogake         Ms6w   Tokushinho (0-1)
Ms5e   Churanoumi (1-0)       oshidashi        Ms4w   Kotodaigo (0-1)
Ms3e   Jokoryu (1-0)          oshidashi        Ms2w   Kotokuzan (0-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division

J14e   Daiseido (2-0)         yorikiri         Ms1w   Ryuko (0-2)
J14w   Kiribayama (2-0)       yorikiri         J13w   Takanofuji (0-2)
J12e   Mitoryu (2-0)          yorikiri         J13e   Takanosho (1-1)
J12w   Arawashi (1-1)         uwatenage        J11e   Tobizaru (0-2)
J10w   Wakamotoharu (1-1)     yoritaoshi       J11w   Aminishiki (0-2)
J9e    Kyokutaisei (1-1)      tsukiotoshi      J10e   Hidenoumi (1-1)
J8w    Chiyonoumi (2-0)       kotenage         J9w    Akiseyama (1-1)
J7e    Azumaryu (1-1)         shitatenage      J8e    Gagamaru (0-2)
J7w    Sokokurai (2-0)        tottari          J6w    Tsurugisho (1-1)
J5e    Wakatakakage (2-0)     yorikiri         J6e    Kyokushuho (0-2)
J4w    Tokushoryu (1-1)       yorikiri         J5w    Daishomaru (1-1)
J4e    Takagenji (2-0)        uwatenage        J3e    Hakuyozan (0-2)
J2w    Enho (2-0)             oshidashi        J3w    Daiamami (0-2)
J1e    Shimanoumi (1-1)       yorikiri         J2e    Kotoyuki (0-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division

M17e   Chiyoshoma (2-0)       uwatedashinage   M16e   Daishoho (0-2)
M16w   Yutakayama (2-0)       oshidashi        J1w    Chiyomaru (1-1)
M15e   Ishiura (2-0)          hatakikomi       M14e   Terutsuyoshi (0-2)
M15w   Kotoeko (1-1)          tsukiotoshi      M14w   Toyonoshima (1-1)
M13w   Kagayaki (1-1)         oshidashi        M12w   Yoshikaze (1-1)
M11w   Meisei (1-1)           oshitaoshi       M13e   Tomokaze (1-1)
M11e   Ryuden (2-0)           yorikiri         M10e   Shohozan (0-2)
M10w   Yago (1-1)             hatakikomi       M9w    Ikioi (1-1)
M8e    Asanoyama (2-0)        hatakikomi       M9e    Sadanoumi (0-2)
M8w    Kotoshogiku (2-0)      yorikiri         M7w    Takarafuji (0-2)
M7e    Aoiyama (2-0)          oshidashi        M6e    Okinoumi (0-2)
M5w    Onosho (2-0)           oshidashi        M6w    Abi (0-2)
M5e    Chiyotairyu (1-1)      hatakikomi       M4e    Tochiozan (1-1)
M4w    Ichinojo (2-0)         yorikiri         M3w    Shodai (0-2)
S1e    Takakeisho (2-0)       oshidashi        M3e    Nishikigi (0-2)
M2e    Daieisho (1-1)         oshitaoshi       S1w    Tamawashi (1-1)
O1e    Takayasu (2-0)         oshidashi        K1e    Mitakeumi (1-1)
M2w    Myogiryu (1-1)         oshidashi        O2e    Tochinoshin (1-1)
O1w    Goeido (2-0)           oshidashi        K1w    Hokutofuji (0-2)
Y1e    Hakuho (2-0)           oshidashi        M1w    Endo (0-2)
Y1w    Kakuryu (1-1)          yorikiri         M1e    Kaisei (0-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 3

Jonokuchi Division

Jk26e  Moriurara (1-0)        oshidashi        Jk24w  Higohikari (0-2)
Jk21w  Hasegawa (1-1)         tsukihiza        Jk23e  Kotosusumu (0-2)
Jk20e  Shirakawa (1-1)        oshidashi        Jk21e  Kotonagahama (0-2)
Jk19e  Tochikamiyama (2-0)    oshidashi        Jk17e  Ayakaze (1-1)
Jk16e  Shachinofuji (2-0)     yorikiri         Jk15e  Shishimaru (1-1)
Jk13e  Satsumao (2-0)         yoritaoshi       Jk14e  Oju (1-1)
Jk11w  Daigonishiki (2-0)     hatakikomi       Jk11e  Sawanofuji (1-1)
Jk9w   Hanashi (2-0)          yorikiri         Jk9e   Daishiryu (1-1)
Jk7e   Takeazuma (1-1)        kotenage         Jk7w   Wakafujioka (0-2)
Jk5e   Tetsubisho (2-0)       utchari          Jk6e   Shiimori (1-1)
Jk4e   Takemaru (2-0)         tsukiotoshi      Jk3e   Wakaikki (1-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division

Jk2e   Tsuyasato (1-1)        oshitaoshi       Jd106w Ogitora (0-2)
Jd104e Adachi (2-0)           oshidashi        Jd105w Hokutosato (1-1)
Jd102e Ai (1-1)               oshidashi        Jd103e Sawada (0-2)
Jd100w Daishojo (2-0)         hatakikomi       Jd99w  Takamasaki (1-1)
Jd98e  Zendaisho (2-0)        hikiotoshi       Jd97e  Honma (1-1)
Jd94w  Hamatensei (2-0)       hatakikomi       Jd95w  Mogaminishiki (1-1)
Jd93e  Hokutoizumi (1-1)      yorikiri         Jd92w  Azumaiwa (0-2)
Jd90w  Kototaiko (2-0)        yorikiri         Jd91w  Terunosato (1-1)
Jd89e  Shunpo (1-1)           yorikiri         Jd88w  Sorakaze (0-2)
Jd87w  Asadoji (1-1)          yorikiri         Jd86w  Fujinoteru (0-2)
Jd84w  Sadatsuyoshi (2-0)     oshidashi        Jd84e  Fukamachi (1-1)
Jd82e  Shimomura (2-0)        oshitaoshi       Jd83e  Wakaseido (1-1)
Jd81e  Arikawa (2-0)          kubinage         Jd80e  Kokuryunami (1-1)
Jd78e  Matsuoka (1-1)         yorikiri         Jd78w  Azumayama (0-2)
Jd77w  Takakurayama (2-0)     kirikaeshi       Jd79e  Hamamiryu (1-1)
Jd74w  Narumi (2-0)           yorikiri         Jd74e  Daitenma (1-1)
Jd73e  Satozakura (1-1)       hatakikomi       Jd72e  Kaibusho (0-2)
Jd70e  Kainowaka (2-0)        hikiotoshi       Jd71e  Kotoimagawa (1-1)
Jd68e  Amamidake (2-0)        oshidashi        Jd68w  Banshunada (1-1)
Jd66e  Chiyotaiko (2-0)       hatakikomi       Jd67e  Toki (1-1)
Jd64w  Chiyotaiyo (2-0)       hikiotoshi       Jd64e  Sakura (1-1)
Jd62e  Asanoshima (1-1)       hatakikomi       Jd63e  Abezakura (0-2)
Jd60e  Shimizu (1-1)          hikiotoshi       Jd60w  Goketsuyama (0-2)
Jd57w  Chiyooga (2-0)         okuritaoshi      Jd58e  Asahanshin (1-1)
Jd56w  Reon (2-0)             oshidashi        Jd55w  Hokutoiwami (1-1)
Jd54e  Bushi (1-1)            yorikiri         Jd53w  Wakamatsunaga (0-2)
Jd52e  Sakaefuji (2-0)        hikiotoshi       Jd51w  Toyama (1-1)
Jd50e  Denpoya (1-0-1)        uwatenage        Jd49e  Dewanosora (0-2)
Jd48e  Wakanoguchi (1-1)      kotenage         Jd47w  Higonoso (0-2)
Jd45e  Tsubakifuji (1-1)      tsukiotoshi      Jd46w  Asahio (0-2)
Jd42w  Motokiyama (1-1)       yorikiri         Jd44e  Shinzan (0-2)
Jd41w  Matsuyama (2-0)        oshidashi        Jd43e  Harimanada (1-1)
Jd39w  Tatsuki (1-1)          uwatenage        Jd39e  Daisho (0-2)
Jd38e  Taketsukasa (1-1)      oshidashi        Jd36w  Kotokogyoku (0-2)
Jd35w  Furanshisu (1-1)       yorikiri         Jd35e  Shiraseyama (0-2)
Jd34e  Kotomanabe (1-1)       oshidashi        Jd33e  Miyakomotoharu (0-2)
Jd32e  Yukiumi (2-0)          uwatenage        Jd32w  Sawayaka (1-1)
Jd29w  Okunisato (1-1)        yorikiri         Jd29e  Toshonishiki (0-2)
Jd28e  Fukuazuma (1-1)        oshidashi        Jd27e  Kototsukahara (0-2)
Jd25e  Mori (1-1)             uwatedashinage   Jd26e  Terumichi (0-2)
Jd24e  Tatsunoumi (1-1)       hatakikomi       Jd22w  Sakai (0-2)
Jd22e  Harada (1-1)           hatakikomi       Jd21e  Tochikasuga (0-2)
Jd20e  Kenyu (1-1)            oshidashi        Jd19e  Tanahashi (0-2)
Jd16w  Tainaka (2-0)          uwatenage        Jd18w  Asakura (1-1)
Jd14w  Hatachijo (1-1)        uwatenage        Jd16e  Wakasatake (0-2)
Jd14e  Kotoharamoto (1-1)     oshidashi        Jd13e  Fudano (0-2)
Jd10e  Amamisho (1-1)         kotenage         Jd11e  Yukiamami (0-2)
Jd7w   Tosaeizan (1-1)        oshidashi        Jd9w   Anzai (0-2)
Jd6w   Seito (1-1)            okuridashi       Jd5w   Chiyonosora (0-2)
Jd4w   Kaorufuji (1-1)        tsukiotoshi      Jd3e   Mimori (0-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division

Jd2w   Ryubu (1-1)            oshitaoshi       Sd100w Kotourasaki (0-2)
Jd1w   Nakai (1-1)            oshidashi        Sd99e  Kotoito (0-2)
Sd98e  Wakakinsho (2-0)       hatakikomi       Sd99w  Wakaichiro (1-1)
Sd95w  Shobushi (1-1)         tsukiotoshi      Sd96e  Kotosato (0-2)
Sd93w  Kojima (1-1)           abisetaoshi      Sd94w  Takataisho (0-2)
Sd90w  Fujinotani (2-0)       tsukiotoshi      Sd91w  Daishokaku (1-1)
Sd88w  Asanojo (2-0)          okuridashi       Sd89e  Tochisato (1-1)
Sd86w  Kaiyuma (2-0)          yorikiri         Sd87e  Kayatoiwa (1-1)
Sd88e  Tokimaru (1-1)         oshidashi        Sd85w  Kotokume (0-2)
Sd83w  Kanryu (1-1)           okuritaoshi      Sd83e  Yamato (0-2)
Sd80w  Kotorikuzan (1-1)      oshidashi        Sd82e  Tokiryu (0-2)
Sd78e  Hokuyozan (1-1)        tsukiotoshi      Sd80e  Tochihayate (0-2)
Sd77e  Mienosato (2-0)        hatakikomi       Sd78w  Amatsukasa (1-1)
Sd74e  Tochimitsuru (1-1)     tsukiotoshi      Sd75e  Dainichido (0-2)
Sd72w  Ariake (1-1)           yorikiri         Sd71w  Daishowaka (0-2)
Sd71e  Mihamaumi (1-1)        okuridashi       Sd70e  Mochizuki (0-2)
Sd68w  Fujitaisei (1-1)       sukuinage        Sd67w  Hokutotsuru (0-2)
Sd68e  Tokiryu (2-0)          hatakikomi       Sd65e  Amatsu (1-1)
Sd65w  Tenichi (1-1)          okuridashi       Sd63w  Kaishinmaru (0-2)
Sd62e  Fukazawa (1-1)         yoritaoshi       Sd62w  Sakurafuji (0-2)
Sd59w  Sakaekaze (1-1)        yoritaoshi       Sd60w  Akitoba (0-2)
Sd59e  Daishoki (1-1)         uwatenage        Sd57w  Hikarifuji (0-2)
Sd56e  Ryutsukasa (1-1)       yorikiri         Sd56w  Awajiumi (0-2)
Sd54e  Taichiyama (2-0)       tsukiotoshi      Sd53e  Nakashima (1-1)
Sd52e  Fujisato (1-1)         kakenage         Sd50w  Daijo (0-2)
Sd49w  Kotonoshu (1-1)        oshidashi        Sd48w  Wakahizen (0-2)
Sd46w  Azumasho (1-1)         yorikiri         Sd47w  Kotozensho (0-2)
Sd44w  Hokutoo (1-1)          oshidashi        Sd45w  Sekizuka (0-2)
Sd43w  Kasugakuni (1-1)       yorikiri         Sd42w  Izumigawa (0-2)
Sd41w  Hikarugenji (2-0)      oshidashi        Sd40w  Hamadayama (1-1)
Sd39w  Karatsuumi (2-0)       okuridashi       Sd38w  Masuminato (1-1)
Sd37e  Kawamoto (1-1)         tsukidashi       Sd36w  Koshinoryu (0-2)
Sd35e  Kototora (1-1)         hatakikomi       Sd34w  Baraki (0-2)
Sd33e  Hitachigo (2-0)        oshidashi        Sd32w  Sadanokuni (1-1)
Sd30w  Fujita (2-0)           tsukidashi       Sd31e  Kaiseijo (1-1)
Sd29e  Shoji (1-1)            oshidashi        Sd27w  Daishozen (0-2)
Sd28w  Kotorikisen (2-0)      yorikiri         Sd26e  Kitadaichi (1-1)
Sd24e  Hagane (1-1)           yorikiri         Sd25e  Soranoumi (0-2)
Sd21w  Yoshoyama (1-1)        yorikiri         Sd23e  Onokura (0-2)
Sd20e  Katsunofuji (2-0)      yorikiri         Sd22w  Byakko (1-1)
Sd18e  Dewaazuma (1-1)        oshidashi        Sd18w  Oisato (0-2)
Sd16w  Itadaki (2-0)          oshidashi        Sd15e  Amanoshima (1-1)
Sd13w  Musashiumi (1-1)       oshitaoshi       Sd15w  Torakio (0-2)
Sd11w  Mitsuuchi (2-0)        yorikiri         Sd12e  Sadanohikari (1-1)
Sd8e   Yoshikasuga (1-1)      yorikiri         Sd7w   Dairaido (0-2)
Sd7e   Shoketsu (2-0)         hatakikomi       Sd10w  Kotoozutsu (1-1)
Sd6e   Kainishiki (1-1)       kotenage         Sd4w   Tamakongo (0-2)
Sd2w   Hokutotsubasa (1-1)    kotenage         Sd3w   Tochikodai (0-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division

Sd1e   Azumasato (2-0)        yorikiri         Ms60w  Sasakiyama (1-1)
Ms58w  Kotoseigo (2-0)        yorikiri         Ms59e  Onojo (1-1)
Ms57e  Masunoyama (1-1)       oshidashi        Ms56w  Ishida (0-2)
Ms55w  Hiradoumi (1-1)        yorikiri         Ms54w  Ryuseio (0-2)
Ms52w  Tenkaiho (2-0)         kotenage         Ms53w  Kotoyusho (1-1)
Ms50w  Tochiseiryu (1-1)      yorikiri         Ms51w  Fukamiyama (0-2)
Ms48w  Kotoryusei (2-0)       hatakikomi       Ms49w  Asatenmai (1-1)
Ms47e  Oazuma (2-0)           yoritaoshi       Ms46e  Yokoe (1-1)
Ms44w  Hokutoshu (2-0)        yorikiri         Ms45w  Sadanosato (1-1)
Ms42e  Musashikuni (2-0)      uwatenage        Ms43e  Omoto (1-1)
Ms41w  Takaryu (2-0)          yorikiri         Ms40w  Irie (1-1)
Ms38w  Tsurubayashi (2-0)     hatakikomi       Ms38e  Shohoryu (1-1)
Ms37e  Akinoyama (2-0)        okuridashi       Ms35w  Chiyonoo (1-1)
Ms33w  Gochozan (2-0)         yorikiri         Ms34w  Higonojo (1-1)
Ms30w  Kitaharima (2-0)       tsukidashi       Ms32e  Fukuyama (1-1)
Ms31w  Takemasa (2-0)         oshidashi        Ms29e  Nionoumi (1-1)
Ms26e  Chiyootori (2-0)       oshidashi        Ms25w  Kagamio (1-1)
Ms25e  Kyokusoten (1-1)       yorikiri         Ms24e  Tochinobori (0-2)
Ms24w  Wakatakamoto (2-0)     hatakikomi       Ms23w  Asahisho (1-1)
Ms22e  Asakoki (2-0)          uwatenage        Ms21e  Bushozan (1-1)
Ms20e  Gokushindo (2-0)       oshidashi        Ms19e  Midorifuji (1-1)
Ms17e  Nogami (2-0)           yorikiri         Ms18w  Kainoryu (1-1)
Ms16w  Kaito (2-0)            hatakikomi       Ms15w  Chiyosakae (1-1)
Ms13e  Ichiyamamoto (2-0)     oshidashi        Ms13w  Asabenkei (1-1)
Ms12e  Tamaki (2-0)           hikiotoshi       Ms11e  Akua (1-1)
Ms8w   Shonannoumi (2-0)      oshidashi        Ms9w   Dewahayate (1-1)
Ms7e   Kizakiumi (2-0)        oshidashi        Ms7w   Hoshoryu (1-1)
Ms5e   Churanoumi (2-0)       oshidashi        Ms5w   Kotokamatani (1-1)
Ms3e   Jokoryu (2-0)          yorikiri         Ms3w   Seiro (1-1)
Ms1e   Irodori (1-1)          tsukidashi       Ms2w   Kotokuzan (0-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division

J13w   Takanofuji (1-2)       yorikiri         Ms2e   Fujiazuma (1-1)
J13e   Takanosho (2-1)        yorikiri         J14w   Kiribayama (2-1)
J12w   Arawashi (2-1)         tottari          J14e   Daiseido (2-1)
J12e   Mitoryu (3-0)          hatakikomi       J11w   Aminishiki (0-3)
J11e   Tobizaru (1-2)         hikiotoshi       J10w   Wakamotoharu (1-2)
J9w    Akiseyama (2-1)        tsukidashi       J9e    Kyokutaisei (1-2)
J10e   Hidenoumi (2-1)        yorikiri         J8w    Chiyonoumi (2-1)
J7e    Azumaryu (2-1)         uwatenage        J7w    Sokokurai (2-1)
J8e    Gagamaru (1-2)         hatakikomi       J6w    Tsurugisho (1-2)
J5e    Wakatakakage (3-0)     oshidashi        J5w    Daishomaru (1-2)
J6e    Kyokushuho (1-2)       oshidashi        J4w    Tokushoryu (1-2)
J3w    Daiamami (1-2)         yorikiri         J3e    Hakuyozan (0-3)
J2w    Enho (3-0)             shitatenage      J4e    Takagenji (2-1)
J1e    Shimanoumi (2-1)       oshidashi        J1w    Chiyomaru (1-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division

M16e   Daishoho (1-2)         oshidashi        J2e    Kotoyuki (0-3)
M15w   Kotoeko (2-1)          tsukiotoshi      M17e   Chiyoshoma (2-1)
M15e   Ishiura (3-0)          hikiotoshi       M16w   Yutakayama (2-1)
M13e   Tomokaze (2-1)         hatakikomi       M14w   Toyonoshima (1-2)
M12w   Yoshikaze (2-1)        watashikomi      M14e   Terutsuyoshi (0-3)
M11w   Meisei (2-1)           oshidashi        M13w   Kagayaki (1-2)
M10e   Shohozan (1-2)         oshidashi        M10w   Yago (1-2)
M11e   Ryuden (3-0)           yorikiri         M9w    Ikioi (1-2)
M8w    Kotoshogiku (3-0)      yorikiri         M8e    Asanoyama (2-1)
M7w    Takarafuji (1-2)       yorikiri         M9e    Sadanoumi (0-3)
M6e    Okinoumi (1-2)         sakatottari      M6w    Abi (0-3)
M7e    Aoiyama (3-0)          hatakikomi       M5w    Onosho (2-1)
M4w    Ichinojo (3-0)         kotenage         M4e    Tochiozan (1-2)
M5e    Chiyotairyu (2-1)      oshidashi        M3w    Shodai (0-3)
M2w    Myogiryu (2-1)         tsukiotoshi      S1w    Tamawashi (1-2)
K1e    Mitakeumi (2-1)        yorikiri         S1e    Takakeisho (2-1)
O1w    Goeido (3-0)           watashikomi      M3e    Nishikigi (0-3)
M2e    Daieisho (2-1)         oshidashi        O1e    Takayasu (2-1)
K1w    Hokutofuji (1-2)       oshidashi        O2e    Tochinoshin (1-2)
Y1w    Kakuryu (2-1)          oshidashi        M1w    Endo (0-3)
Y1e    Hakuho (3-0)           yoritaoshi       M1e    Kaisei (0-3)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 4

Jonokuchi Division

Jk26e  Moriurara (2-0)        yorikiri         Jk25e  Suto (0-2)
Jk24e  Chiyooume (2-0)        shitatenage      Jk25w  Oishi (1-1)
Jk23w  Kiyama (2-0)           ashitori         Jk22w  Ishizaka (1-1)
Jk19w  Terasawa (2-0)         oshidashi        Jk20w  Suzuki (1-1)
Jk18w  Hodaka (1-1)           oshidashi        Jk16w  Hokutoryu (0-2)
Jk14w  Houn (1-1)             yorikiri         Jk15w  Hattorizakura (0-2)
Jk13w  Yada (1-1)             yoritaoshi       Jk12w  Toya (0-2)
Jk10w  Sawaisamu (1-1)        yoritaoshi       Jk12e  Aki (0-2)
Jk10e  Hamasu (1-1)           yorikiri         Jk8w   Shimakaze (0-2)
Jk6w   Azumahikari (2-0)      yorikiri         Jk8e   Matsugashima (1-1)
Jk4w   Iwamoto (1-1)          yoritaoshi       Jk5w   Sekizukayama (0-2)
Jk3w   Minami (1-1)           okuridashi       Jk2w   Hayasaka (0-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division

Jd106e Asahijo (2-0)          uwatenage        Jk1w   Oatari (1-1)
Jd103w Wakatozakura (1-1)     yorikiri         Jd104w Nishimura (0-2)
Jd101w Fukuda (2-0)           oshidashi        Jd102w Wakaseiun (1-1)
Jd100e Tanji (1-1)            shitatehineri    Jd99e  Kyonosato (0-2)
Jd98w  Isamufuji (1-1)        yorikiri         Jd96e  Shoryudo (0-2)
Jd94e  Kotomaeda (1-1)        shitatenage      Jd95e  Asaazuma (0-2)
Jd93w  Asahinishiki (2-0)     oshidashi        Jd92e  Kirimaru (1-1)
Jd90e  Tagomaru (1-1)         tsukiotoshi      Jd91e  Hokutoyu (0-2)
Jd89w  Amane (2-0)            yoritaoshi       Jd88e  Kawamura (1-1)
Jd85w  Hokutonami (2-0)       yorikiri         Jd87e  Chida (1-1)
Jd85e  Ueta (1-1)             uwatenage        Jd83w  Onagaya (0-2)
Jd81w  Yuriki (1-1)           yorikiri         Jd82w  Chiyohokkai (0-2)
Jd80w  Kamada (1-1)           yoritaoshi       Jd79w  Kotosumida (0-2)
Jd76w  Chiyotaiho (2-0)       okuridashi       Jd76e  Fujinokaze (1-1)
Jd75w  Hironaka (1-1)         utchari          Jd77e  Morita (0-2)
Jd75e  Tochinoshima (1-1)     oshidashi        Jd73w  Wakakosuge (0-2)
Jd71w  Hirose (2-0)           uwatenage        Jd72w  Mukaida (1-1)
Jd70w  Teruju (1-1)           tsukiotoshi      Jd69w  Itakozakura (0-2)
Jd66w  Ayaminato (1-1)        okuridashi       Jd69e  Soga (0-2)
Jd65w  Fukuminato (1-1)       yorikiri         Jd67w  Azumanami (0-2)
Jd65e  Ota (1-1)              hatakikomi       Jd63w  Fubu (0-2)
Jd61w  Daiyusho (2-0)         oshitaoshi       Jd62w  Yoshimura (1-1)
Jd59w  Miyakogawa (2-0)       sukuinage        Jd61e  Tabara (1-1)
Jd57e  Kaishin (1-1)          hatakikomi       Jd59e  Tenei (0-2)
Jd55e  Ishihara (1-1)         yorikiri         Jd56e  Hanakaze (0-2)
Jd54w  Mimurodake (2-0)       yorikiri         Jd53e  Higonoryu (1-1)
Jd52w  Watatani (1-1)         hatakikomi       Jd51e  Aonoumi (0-2)
Jd48w  Terunofuji (2-0)       kotenage         Jd50w  Amakaze (1-1)
Jd47e  Oshozan (2-0)          oshidashi        Jd45w  Yabuoka (1-1)
Jd43w  Umizaru (2-0)          oshidashi        Jd44w  Goshinryu (1-1)
Jd42e  Kakutaiki (1-1)        oshitaoshi       Jd41e  Tamanoryu (0-2)
Jd40w  Teraosho (2-0)         yorikiri         Jd40e  Sasaki (1-1)
Jd38w  Mutsukaze (2-0)        oshidashi        Jd37w  Kotonoshima (1-1)
Jd37e  Wakakoki (2-0)         oshidashi        Jd36e  Tochigidake (1-1)
Jd34w  Fujihisashi (2-0)      yoritaoshi       Jd33w  Murata (1-1)
Jd31w  Hokutoyoshi (1-1)      osakate          Jd30w  Daishohama (0-2)
Jd30e  Wakayamanaka (2-0)     oshidashi        Jd31e  Satonofuji (1-1)
Jd27w  Tokio (2-0)            hatakikomi       Jd28w  Kenho (1-1)
Jd25w  Rendaiyama (2-0)       uwatedashinage   Jd26w  Akatsuki (1-1)
Jd23w  Akashiryu (2-0)        oshidashi        Jd24w  Kirizakura (1-1)
Jd23e  Fujikawa (2-0)         okuridashi       Jd21w  Ishiazuma (1-1)
Jd19w  Kaishu (2-0)           tasukizori       Jd20w  Ryuki (1-1)
Jd18e  Nakaishi (1-1)         yorikiri         Jd17e  Kurokage (0-2)
Jd15w  Roga (2-0)             yorikiri         Jd17w  Omote (1-1)
Jd13w  Nakao (2-0)            yorikiri         Jd15e  Kamitani (1-1)
Jd12w  Asonishiki (2-0)       uwatenage        Jd10w  Miryuzan (1-1)
Jd9e   Shinyashiki (2-0)      hikkake          Jd12e  Takabayama (1-1)
Jd8e   Tsugaruumi (2-0)       yorikiri         Jd6e   Sadanogo (1-1)
Jd4e   Imafuku (2-0)          uwatenage        Jd5e   Hidano (1-1)
Jd3w   Taranami (2-0)         yorikiri         Jd2e   Kaitoma (1-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division

Sd100e Hokutoryu (2-0)        yorikiri         Jd1e   Kotakiyama (1-1)
Sd97w  Kiryu (1-1)            kotenage         Sd98w  Kasugamine (0-2)
Sd96w  Hienriki (2-0)         oshidashi        Sd97e  Kotomyozan (1-1)
Sd94e  Kotomiyakura (2-0)     oshidashi        Sd95e  Hokutoshin (1-1)
Sd92w  Roman (2-0)            tsukiotoshi      Sd93e  Sakabayashi (1-1)
Sd91e  Hibikiryu (1-1)        yorikiri         Sd92e  Asashinjo (0-2)
Sd87w  Kotootomo (1-1)        yorikiri         Sd90e  Kyokuhozan (0-2)
Sd89w  Chura (1-1)            yoritaoshi       Sd86e  Kotokonno (0-2)
Sd84e  Yuma (2-0)             oshidashi        Sd85e  Yamenosato (1-1)
Sd82w  Okinoiwa (2-0)         yorikiri         Sd81w  Hao (1-1)
Sd81e  Kasugaryu (2-0)        hatakikomi       Sd79w  Kototaiki (1-1)
Sd76w  Haruhikari (1-1)       yorikiri         Sd77w  Toho (0-2)
Sd76e  Sumanoumi (2-0)        hatakikomi       Sd75w  Saionji (1-1)
Sd74w  Haruminato (2-0)       oshidashi        Sd73w  Miyazaki (1-1)
Sd72e  Sazanami (2-0)         harimanage       Sd70w  Asadaimon (1-1)
Sd69e  Asakoga (2-0)          yorikiri         Sd69w  Miyanofuji (1-1)
Sd66e  Takamiryu (1-1)        yorikiri         Sd66w  Takatenshu (0-2)
Sd64w  Ako (2-0)              hatakikomi       Sd67e  Kotonoumi (1-1)
Sd63e  Oyamatoumi (2-0)       tsukiotoshi      Sd64e  Tanakayama (1-1)
Sd61e  Fukunofuji (2-0)       hatakikomi       Sd61w  Kenshin (1-1)
Sd60e  Teraoumi (2-0)         hatakikomi       Sd58w  Kiritsubasa (1-1)
Sd57e  Rao (2-0)              sukuinage        Sd58e  Iko (1-1)
Sd55w  Oka (2-0)              oshitaoshi       Sd54w  Gorikiyama (1-1)
Sd51w  Maenofuji (1-1)        tsukiotoshi      Sd55e  Surugafuji (0-2)
Sd51e  Denzan (2-0)           yorikiri         Sd50e  Hitenryu (1-1)
Sd48e  Asakishin (2-0)        tsukidashi       Sd49e  Hokutohomare (1-1)
Sd47e  Shuji (2-0)            yorikiri         Sd46e  Ebisumaru (1-1)
Sd44e  Wagurayama (2-0)       yoritaoshi       Sd45e  Kaiho (1-1)
Sd42e  Mitozakura (2-0)       yorikiri         Sd43e  Toshoyama (1-1)
Sd41e  Kiyonoumi (1-1)        tsukiotoshi      Sd40e  Asanotosa (0-2)
Sd38e  Kihonoumi (1-1)        yorikiri         Sd39e  Miyauchi (0-2)
Sd36e  Saidaiji (2-0)         oshitaoshi       Sd37w  Aratora (1-1)
Sd35w  Yoshiazuma (2-0)       hatakikomi       Sd34e  Yamaguchi (1-1)
Sd33w  Daishomune (1-1)       yorikiri         Sd32e  Komakiryu (0-2)
Sd31w  Seigo (1-1)            oshidashi        Sd30e  Tsuyukusa (0-2)
Sd29w  Chiyoraizan (2-0)      yorikiri         Sd26w  Koshinishiki (1-1)
Sd27e  Tagonofuji (1-1)       tsukiotoshi      Sd25w  Daishosei (0-2)
Sd24w  Hatooka (2-0)          hatakikomi       Sd23w  Tsushida (1-1)
Sd20w  Oginosho (1-1)         oshidashi        Sd21e  Matsuda (0-2)
Sd22e  Kotohayato (2-0)       hatakikomi       Sd19w  Shosei (1-1)
Sd17w  Kirinoryu (2-0)        tsukiotoshi      Sd19e  Kaiyudai (1-1)
Sd14w  Munakata (1-1)         yorikiri         Sd16e  Ginseizan (0-2)
Sd14e  Kamito (2-0)           oshidashi        Sd13e  Goryu (1-1)
Sd12w  Aoi (1-1)              hatakikomi       Sd11e  Kotokino (0-2)
Sd9e   Maikeru (1-1)          oshidashi        Sd10e  Yutakasho (0-2)
Sd9w   Dewanojo (2-0)         yorikiri         Sd6w   Komanokuni (1-1)
Sd5e   Kaizen (2-0)           yorikiri         Sd4e   Genkaiho (1-1)
Sd2e   Honda (2-0)            oshidashi        Sd3e   Kaonishiki (1-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division

Sd1w   Chiyodaigo (1-1)       hatakikomi       Ms60e  Yuki (0-2)
Ms58e  Higoarashi (1-1)       yorikiri         Ms59w  Tochimaru (0-2)
Ms56e  Tennozan (2-0)         hatakikomi       Ms57w  Wakanofuji (1-1)
Ms55e  Chiyonokatsu (2-0)     yorikiri         Ms54e  Kurahashi (1-1)
Ms52e  Daishoiwa (1-1)        uwatedashinage   Ms53e  Aozora (0-2)
Ms51e  Naya (2-0)             tsukidashi       Ms50e  Chiyoarashi (1-1)
Ms49e  Kotodairyu (1-1)       shitatenage      Ms47w  Masutoo (0-2)
Ms45e  Ichiki (1-1)           tsukidashi       Ms46w  Narutaki (0-2)
Ms43w  Horyuyama (1-1)        oshidashi        Ms44e  Inoue (0-2)
Ms42w  Okinofuji (1-1)        yorikiri         Ms41e  Tokuda (0-2)
Ms39e  Terao (1-1)            hatakikomi       Ms39w  Mitotsukasa (0-1-1)
Ms37w  Oki (1-1)              yorikiri         Ms40e  Keitenkai (0-2)
Ms35e  Kirinofuji (1-1)       fusen            Ms36e  Hisanotora (0-2)
Ms34e  Hamayutaka (1-1)       oshidashi        Ms33e  Obamaumi (0-2)
Ms30e  Tsukahara (1-1)        hatakikomi       Ms31e  Ohata (0-2)
Ms28w  Wakayama (1-1)         yoritaoshi       Ms29w  Daishoryu (0-2)
Ms27e  Takakento (2-0)        oshidashi        Ms28e  Ayanoumi (1-1)
Ms26w  Kototsubasa (1-1)      oshidashi        Ms27w  Kiseoka (0-2)
Ms22w  Hokaho (1-1)           yorikiri         Ms23e  Mugendai (0-2)
Ms20w  Kototebakari (1-1)     oshidashi        Ms21w  Tomisakae (0-2)
Ms19w  Tanabe (1-1)           tsukidashi       Ms18e  Tochihiryu (0-2)
Ms17w  Nishikifuji (1-1)      uwatenage        Ms16e  Koba (0-2)
Ms15e  Ryusei (1-1)           yorikiri         Ms14w  Hokutoyo (0-2)
Ms11w  Toyohibiki (1-1)       oshidashi        Ms12w  Sakigake (0-2)
Ms10e  Sagatsukasa (1-1)      tsukiotoshi      Ms10w  Shiba (0-2)
Ms8e   Kairyu (1-1)           oshidashi        Ms9e   Kizenryu (0-2)
Ms6e   Tsushimanada (1-1)     tsukidashi       Ms6w   Tokushinho (0-2)
Ms4w   Kotodaigo (1-1)        hatakikomi       Ms4e   Kaisho (0-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division

J14w   Kiribayama (3-1)       sukuinage        J14e   Daiseido (2-2)
J13e   Takanosho (3-1)        oshidashi        Ms2w   Kotokuzan (0-3)
J12w   Arawashi (3-1)         komatasukui      J13w   Takanofuji (1-3)
J10e   Hidenoumi (3-1)        yorikiri         J12e   Mitoryu (3-1)
J9e    Kyokutaisei (2-2)      oshidashi        J11w   Aminishiki (0-4)
J9w    Akiseyama (3-1)        oshidashi        J11e   Tobizaru (1-3)
J8w    Chiyonoumi (3-1)       oshitaoshi       J10w   Wakamotoharu (1-3)
J6e    Kyokushuho (2-2)       yorikiri         J7w    Sokokurai (2-2)
J8e    Gagamaru (2-2)         hatakikomi       J5e    Wakatakakage (3-1)
J7e    Azumaryu (3-1)         yorikiri         J5w    Daishomaru (1-3)
J4w    Tokushoryu (2-2)       yorikiri         J6w    Tsurugisho (1-3)
J2e    Kotoyuki (1-3)         yorikiri         J4e    Takagenji (2-2)
J1e    Shimanoumi (3-1)       oshidashi        J3w    Daiamami (1-3)
J1w    Chiyomaru (2-2)        yorikiri         J3e    Hakuyozan (0-4)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division

M16w   Yutakayama (3-1)       oshidashi        M17e   Chiyoshoma (2-2)
M15w   Kotoeko (3-1)          kotenage         J2w    Enho (3-1)
M16e   Daishoho (2-2)         hatakikomi       M13e   Tomokaze (2-2)
M15e   Ishiura (4-0)          okuridashi       M13w   Kagayaki (1-3)
M14w   Toyonoshima (2-2)      yorikiri         M12w   Yoshikaze (2-2)
M14e   Terutsuyoshi (1-3)     oshidashi        M11w   Meisei (2-2)
M9e    Sadanoumi (1-3)        yorikiri         M11e   Ryuden (3-1)
M8e    Asanoyama (3-1)        oshidashi        M10w   Yago (1-3)
M8w    Kotoshogiku (4-0)      yoritaoshi       M10e   Shohozan (1-3)
M7w    Takarafuji (2-2)       yorikiri         M9w    Ikioi (1-3)
M5e    Chiyotairyu (3-1)      sukuinage        M7e    Aoiyama (3-1)
M6w    Abi (1-3)              oshidashi        M4e    Tochiozan (1-3)
M4w    Ichinojo (4-0)         uwatenage        M6e    Okinoumi (1-3)
M5w    Onosho (3-1)           oshidashi        M3w    Shodai (0-4)
S1e    Takakeisho (3-1)       hikiotoshi       K1w    Hokutofuji (1-3)
K1e    Mitakeumi (3-1)        oshidashi        S1w    Tamawashi (1-3)
O2e    Tochinoshin (2-2)      yoritaoshi       M3e    Nishikigi (0-4)
O1w    Goeido (4-0)           uwatenage        M1e    Kaisei (0-4)
O1e    Takayasu (3-1)         oshidashi        M1w    Endo (0-4)
Y1e    Hakuho (4-0)           hatakikomi       M2e    Daieisho (2-2)
Y1w    Kakuryu (3-1)          oshidashi        M2w    Myogiryu (2-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 5

Jonokuchi Division

Jk23e  Kotosusumu (1-2)       oshidashi        Jk25e  Suto (0-3)
Jk22w  Ishizaka (2-1)         yoritaoshi       Jk25w  Oishi (1-2)
Jk19w  Terasawa (3-0)         yorikiri         Jk23w  Kiyama (2-1)
Jk20e  Shirakawa (2-1)        tsukiotoshi      Jk18w  Hodaka (1-2)
Jk17e  Ayakaze (2-1)          oshidashi        Jk15e  Shishimaru (1-2)
Jk12e  Aki (1-2)              yoritaoshi       Jk12w  Toya (0-3)
Jk11e  Sawanofuji (2-1)       oshidashi        Jk13w  Yada (1-2)
Jk9e   Daishiryu (2-1)        hikiotoshi       Jk8e   Matsugashima (1-2)
Jk9w   Hanashi (3-0)          yorikiri         Jk6w   Azumahikari (2-1)
Jk4w   Iwamoto (2-1)          kotenage         Jk3w   Minami (1-2)
Jk5w   Sekizukayama (1-2)     hatakikomi       Jk2w   Hayasaka (0-3)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division

Jk1w   Oatari (2-1)           oshidashi        Jd105w Hokutosato (1-2)
Jd104e Adachi (3-0)           yorikiri         Jd106e Asahijo (2-1)
Jd100w Daishojo (3-0)         yoritaoshi       Jd101w Fukuda (2-1)
Jd99e  Kyonosato (1-2)        yoritaoshi       Jd103e Sawada (0-3)
Jd97e  Honma (2-1)            yorikiri         Jd95w  Mogaminishiki (1-2)
Jd98e  Zendaisho (3-0)        shitatenage      Jd94w  Hamatensei (2-1)
Jd91w  Terunosato (2-1)       oshidashi        Jd92e  Kirimaru (1-2)
Jd90w  Kototaiko (3-0)        yoritaoshi       Jd93w  Asahinishiki (2-1)
Jd88e  Kawamura (2-1)         yoritaoshi       Jd87w  Asadoji (1-2)
Jd87e  Chida (2-1)            yoritaoshi       Jd85e  Ueta (1-2)
Jd83e  Wakaseido (2-1)        hikiotoshi       Jd84e  Fukamachi (1-2)
Jd82e  Shimomura (3-0)        uwatenage        Jd85w  Hokutonami (2-1)
Jd80e  Kokuryunami (2-1)      okuridashi       Jd79e  Hamamiryu (1-2)
Jd77w  Takakurayama (3-0)     yorikiri         Jd81e  Arikawa (2-1)
Jd75e  Tochinoshima (2-1)     oshitaoshi       Jd75w  Hironaka (1-2)
Jd77e  Morita (1-2)           yoritaoshi       Jd73w  Wakakosuge (0-3)
Jd72w  Mukaida (2-1)          oshidashi        Jd71e  Kotoimagawa (1-2)
Jd72e  Kaibusho (1-2)         kekaeshi         Jd69w  Itakozakura (0-3)
Jd67e  Toki (2-1)             sukuinage        Jd70w  Teruju (1-2)
Jd68e  Amamidake (3-0)        hatakikomi       Jd66e  Chiyotaiko (2-1)
Jd63w  Fubu (1-2)             yorikiri         Jd63e  Abezakura (0-3)
Jd61w  Daiyusho (3-0)         hikiotoshi       Jd64w  Chiyotaiyo (2-1)
Jd60w  Goketsuyama (1-2)      sukuinage        Jd59e  Tenei (0-3)
Jd59w  Miyakogawa (3-0)       oshidashi        Jd57w  Chiyooga (2-1)
Jd54w  Mimurodake (3-0)       uwatenage        Jd56w  Reon (2-1)
Jd53w  Wakamatsunaga (1-2)    oshidashi        Jd56e  Hanakaze (0-3)
Jd49e  Dewanosora (1-2)       oshidashi        Jd51e  Aonoumi (0-3)
Jd50e  Denpoya (2-0-1)        yorikiri         Jd48e  Wakanoguchi (1-2)
Jd47w  Higonoso (1-2)         yorikiri         Jd46w  Asahio (0-3)
Jd43w  Umizaru (3-0)          hatakikomi       Jd47e  Oshozan (2-1)
Jd44w  Goshinryu (2-1)        yorikiri         Jd43e  Harimanada (1-2)
Jd40w  Teraosho (3-0)         oshidashi        Jd41w  Matsuyama (2-1)
Jd37w  Kotonoshima (2-1)      yorikiri         Jd39w  Tatsuki (1-2)
Jd39e  Daisho (1-2)           yorikiri         Jd36w  Kotokogyoku (0-3)
Jd35w  Furanshisu (2-1)       fusen            Jd33w  Murata (1-2)
Jd34w  Fujihisashi (3-0)      hatakikomi       Jd32e  Yukiumi (2-1)
Jd32w  Sawayaka (2-1)         uwatedashinage   Jd31w  Hokutoyoshi (1-2)
Jd28e  Fukuazuma (2-1)        uwatenage        Jd28w  Kenho (1-2)
Jd26e  Terumichi (1-2)        yorikiri         Jd27e  Kototsukahara (0-3)
Jd25w  Rendaiyama (3-0)       oshidashi        Jd23w  Akashiryu (2-1)
Jd24e  Tatsunoumi (2-1)       oshidashi        Jd21w  Ishiazuma (1-2)
Jd20w  Ryuki (2-1)            yorikiri         Jd20e  Kenyu (1-2)
Jd19e  Tanahashi (1-2)        uwatenage        Jd17e  Kurokage (0-3)
Jd15w  Roga (3-0)             hatakikomi       Jd19w  Kaishu (2-1)
Jd13e  Fudano (1-2)           sukuinage        Jd16e  Wakasatake (0-3)
Jd12w  Asonishiki (3-0)       yorikiri         Jd13w  Nakao (2-1)
Jd11e  Yukiamami (1-2)        yorikiri         Jd9w   Anzai (0-3)
Jd10e  Amamisho (2-1)         hatakikomi       Jd6w   Seito (1-2)
Jd5e   Hidano (2-1)           yorikiri         Jd4w   Kaorufuji (1-2)
Jd2w   Ryubu (2-1)            oshidashi        Jd1w   Nakai (1-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division

Sd100w Kotourasaki (1-2)      hikiotoshi       Jd5w   Chiyonosora (0-3)
Sd100e Hokutoryu (3-0)        yorikiri         Sd98e  Wakakinsho (2-1)
Sd97w  Kiryu (2-1)            kotenage         Sd99w  Wakaichiro (1-2)
Sd94e  Kotomiyakura (3-0)     hatakikomi       Sd96w  Hienriki (2-1)
Sd91w  Daishokaku (2-1)       yorikiri         Sd93e  Sakabayashi (1-2)
Sd90w  Fujinotani (3-0)       yorikiri         Sd92w  Roman (2-1)
Sd87w  Kotootomo (2-1)        yorikiri         Sd89e  Tochisato (1-2)
Sd88w  Asanojo (3-0)          uwatenage        Sd86w  Kaiyuma (2-1)
Sd83w  Kanryu (2-1)           yoritaoshi       Sd85e  Yamenosato (1-2)
Sd84e  Yuma (3-0)             katasukashi      Sd82w  Okinoiwa (2-1)
Sd80e  Tochihayate (1-2)      oshidashi        Sd82e  Tokiryu (0-3)
Sd78e  Hokuyozan (2-1)        yorikiri         Sd76w  Haruhikari (1-2)
Sd77w  Toho (1-2)             yorikiri         Sd75e  Dainichido (0-3)
Sd74e  Tochimitsuru (2-1)     hikiotoshi       Sd75w  Saionji (1-2)
Sd72w  Ariake (2-1)           oshidashi        Sd70w  Asadaimon (1-2)
Sd72e  Sazanami (3-0)         yorikiri         Sd69e  Asakoga (2-1)
Sd66w  Takatenshu (1-2)       oshidashi        Sd67w  Hokutotsuru (0-3)
Sd65e  Amatsu (2-1)           okuridashi       Sd65w  Tenichi (1-2)
Sd63w  Kaishinmaru (1-2)      oshidashi        Sd62w  Sakurafuji (0-3)
Sd61e  Fukunofuji (3-0)       oshitaoshi       Sd63e  Oyamatoumi (2-1)
Sd58w  Kiritsubasa (2-1)      oshidashi        Sd59w  Sakaekaze (1-2)
Sd60e  Teraoumi (3-0)         oshitaoshi       Sd57e  Rao (2-1)
Sd56w  Awajiumi (1-2)         uwatenage        Sd55e  Surugafuji (0-3)
Sd53e  Nakashima (2-1)        yorikiri         Sd54w  Gorikiyama (1-2)
Sd49w  Kotonoshu (2-1)        oshidashi        Sd50e  Hitenryu (1-2)
Sd50w  Daijo (1-2)            yorikiri         Sd48w  Wakahizen (0-3)
Sd47w  Kotozensho (1-2)       tsukidashi       Sd45w  Sekizuka (0-3)
Sd44e  Wagurayama (3-0)       yoritaoshi       Sd47e  Shuji (2-1)
Sd41e  Kiyonoumi (2-1)        uwatenage        Sd43w  Kasugakuni (1-2)
Sd42w  Izumigawa (1-2)        yorikiri         Sd40e  Asanotosa (0-3)
Sd38e  Kihonoumi (2-1)        okuridashi       Sd37w  Aratora (1-2)
Sd39e  Miyauchi (1-2)         yorikiri         Sd36w  Koshinoryu (0-3)
Sd34e  Yamaguchi (2-1)        hatakikomi       Sd33w  Daishomune (1-2)
Sd32e  Komakiryu (1-2)        yorikiri         Sd34w  Baraki (0-3)
Sd30w  Fujita (3-0)           oshidashi        Sd29w  Chiyoraizan (2-1)
Sd27e  Tagonofuji (2-1)       uwatenage        Sd31e  Kaiseijo (1-2)
Sd26w  Koshinishiki (2-1)     kotenage         Sd29e  Shoji (1-2)
Sd26e  Kitadaichi (2-1)       yorikiri         Sd24e  Hagane (1-2)
Sd23e  Onokura (1-2)          oshidashi        Sd21e  Matsuda (0-3)
Sd22e  Kotohayato (3-0)       hikiotoshi       Sd20e  Katsunofuji (2-1)
Sd16w  Itadaki (3-0)          oshidashi        Sd17w  Kirinoryu (2-1)
Sd14w  Munakata (2-1)         yorikiri         Sd18e  Dewaazuma (1-2)
Sd13e  Goryu (2-1)            oshidashi        Sd12w  Aoi (1-2)
Sd11e  Kotokino (1-2)         uwatenage        Sd15w  Torakio (0-3)
Sd10w  Kotoozutsu (2-1)       oshitaoshi       Sd12e  Sadanohikari (1-2)
Sd7e   Shoketsu (3-0)         uwatedashinage   Sd9w   Dewanojo (2-1)
Sd3w   Tochikodai (1-2)       shitatenage      Sd4w   Tamakongo (0-3)
Sd2e   Honda (3-0)            oshidashi        Sd5e   Kaizen (2-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division

Ms59w  Tochimaru (1-2)        hikiotoshi       Ms60e  Yuki (0-3)
Ms58w  Kotoseigo (3-0)        yorikiri         Sd1e   Azumasato (2-1)
Ms57e  Masunoyama (2-1)       oshidashi        Ms55w  Hiradoumi (1-2)
Ms56w  Ishida (1-2)           oshidashi        Ms54w  Ryuseio (0-3)
Ms51w  Fukamiyama (1-2)       oshidashi        Ms53e  Aozora (0-3)
Ms50w  Tochiseiryu (2-1)      tsukiotoshi      Ms52e  Daishoiwa (1-2)
Ms48w  Kotoryusei (3-0)       shitatenage      Ms47e  Oazuma (2-1)
Ms49e  Kotodairyu (2-1)       yorikiri         Ms46e  Yokoe (1-2)
Ms43e  Omoto (2-1)            tsukidashi       Ms45e  Ichiki (1-2)
Ms44e  Inoue (1-2)            kakenage         Ms41e  Tokuda (0-3)
Ms39w  Mitotsukasa (1-1-1)    uwatenage        Ms40e  Keitenkai (0-3)
Ms38w  Tsurubayashi (3-0)     oshidashi        Ms42e  Musashikuni (2-1)
Ms35e  Kirinofuji (2-1)       tsukiotoshi      Ms34w  Higonojo (1-2)
Ms34e  Hamayutaka (2-1)       tsukiotoshi      Ms32e  Fukuyama (1-2)
Ms30w  Kitaharima (3-0)       oshidashi        Ms31w  Takemasa (2-1)
Ms30e  Tsukahara (2-1)        okuridashi       Ms28e  Ayanoumi (1-2)
Ms26e  Chiyootori (3-0)       oshidashi        Ms27e  Takakento (2-1)
Ms26w  Kototsubasa (2-1)      yorikiri         Ms25w  Kagamio (1-2)
Ms24w  Wakatakamoto (3-0)     yorikiri         Ms22e  Asakoki (2-1)
Ms20w  Kototebakari (2-1)     okuridashi       Ms19w  Tanabe (1-2)
Ms20e  Gokushindo (3-0)       tsukiotoshi      Ms17e  Nogami (2-1)
Ms15w  Chiyosakae (2-1)       hatakikomi       Ms17w  Nishikifuji (1-2)
Ms13e  Ichiyamamoto (3-0)     okuridashi       Ms16w  Kaito (2-1)
Ms11w  Toyohibiki (2-1)       oshidashi        Ms10e  Sagatsukasa (1-2)
Ms9e   Kizenryu (1-2)         uwatenage        Ms14w  Hokutoyo (0-3)
Ms12w  Sakigake (1-2)         yorikiri         Ms6w   Tokushinho (0-3)
Ms3w   Seiro (2-1)            yorikiri         Ms4w   Kotodaigo (1-2)
Ms4e   Kaisho (1-2)           yorikiri         Ms1w   Ryuko (0-3)
Ms1e   Irodori (2-1)          oshidashi        Ms2e   Fujiazuma (1-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division

J14e   Daiseido (3-2)         oshidashi        J13e   Takanosho (3-2)
J12w   Arawashi (4-1)         shitatenage      Ms3e   Jokoryu (2-1)
J12e   Mitoryu (4-1)          yorikiri         J14w   Kiribayama (3-2)
J13w   Takanofuji (2-3)       oshidashi        J11e   Tobizaru (1-4)
J10e   Hidenoumi (4-1)        yoritaoshi       J10w   Wakamotoharu (1-4)
J11w   Aminishiki (1-4)       yorikiri         J9w    Akiseyama (3-2)
J9e    Kyokutaisei (3-2)      hikiotoshi       J8e    Gagamaru (2-3)
J8w    Chiyonoumi (4-1)       oshidashi        J7e    Azumaryu (3-2)
J6w    Tsurugisho (2-3)       uwatenage        J6e    Kyokushuho (2-3)
J7w    Sokokurai (3-2)        okuridashi       J5w    Daishomaru (1-4)
J4e    Takagenji (3-2)        oshidashi        J5e    Wakatakakage (3-2)
J4w    Tokushoryu (3-2)       oshidashi        J2e    Kotoyuki (1-4)
J3w    Daiamami (2-3)         yorikiri         J1w    Chiyomaru (2-3)
J1e    Shimanoumi (4-1)       oshidashi        J2w    Enho (3-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division

M15w   Kotoeko (4-1)          oshidashi        M16w   Yutakayama (3-2)
J3e    Hakuyozan (1-4)        oshitaoshi       M15e   Ishiura (4-1)
M17e   Chiyoshoma (3-2)       okuridashi       M14w   Toyonoshima (2-3)
M13w   Kagayaki (2-3)         oshidashi        M16e   Daishoho (2-3)
M13e   Tomokaze (3-2)         hatakikomi       M14e   Terutsuyoshi (1-4)
M11e   Ryuden (4-1)           yorikiri         M12w   Yoshikaze (2-3)
M10w   Yago (2-3)             yorikiri         M11w   Meisei (2-3)
M10e   Shohozan (2-3)         uwatenage        M9e    Sadanoumi (1-4)
M8w    Kotoshogiku (5-0)      okuridashi       M9w    Ikioi (1-4)
M7e    Aoiyama (4-1)          oshitaoshi       M8e    Asanoyama (3-2)
M7w    Takarafuji (3-2)       tsukiotoshi      M6w    Abi (1-4)
M5e    Chiyotairyu (4-1)      oshidashi        M6e    Okinoumi (1-4)
M4w    Ichinojo (5-0)         hatakikomi       M5w    Onosho (3-2)
M1w    Endo (1-4)             makiotoshi       M4e    Tochiozan (1-4)
K1w    Hokutofuji (2-3)       oshidashi        K1e    Mitakeumi (3-2)
S1w    Tamawashi (2-3)        oshidashi        S1e    Takakeisho (3-2)
O1e    Takayasu (4-1)         yorikiri         M3e    Nishikigi (0-5)
O2e    Tochinoshin (3-2)      yorikiri         M1e    Kaisei (0-5)
O1w    Goeido (5-0)           oshitaoshi       M3w    Shodai (0-5)
Y1w    Kakuryu (4-1)          hatakikomi       M2e    Daieisho (2-3)
Y1e    Hakuho (5-0)           tsukiotoshi      M2w    Myogiryu (2-3)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 6

Jonokuchi Division

Jk24e  Chiyooume (3-0)        yorikiri         Jk26e  Moriurara (2-1)
Jk21e  Kotonagahama (1-2)     oshidashi        Jk24w  Higohikari (0-3)
Jk20w  Suzuki (2-1)           tsukidashi       Jk21w  Hasegawa (1-2)
Jk19e  Tochikamiyama (3-0)    tsukiotoshi      Jk16e  Shachinofuji (2-1)
Jk16w  Hokutoryu (1-2)        oshidashi        Jk15w  Hattorizakura (0-3)
Jk14e  Oju (2-1)              yorikiri         Jk14w  Houn (1-2)
Jk13e  Satsumao (3-0)         yorikiri         Jk11w  Daigonishiki (2-1)
Jk10e  Hamasu (2-1)           shitatedashinage Jk10w  Sawaisamu (1-2)
Jk8w   Shimakaze (1-2)        yoritaoshi       Jk7w   Wakafujioka (0-3)
Jk6e   Shiimori (2-1)         yorikiri         Jk7e   Takeazuma (1-2)
Jk4e   Takemaru (3-0)         shitatenage      Jk5e   Tetsubisho (2-1)
Jk3e   Wakaikki (2-1)         oshidashi        Jk2e   Tsuyasato (1-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division

Jd104w Nishimura (1-2)        yorikiri         Jd106w Ogitora (0-3)
Jd103w Wakatozakura (2-1)     shitatenage      Jd102w Wakaseiun (1-2)
Jd100e Tanji (2-1)            sukuinage        Jd102e Ai (1-2)
Jd98w  Isamufuji (2-1)        oshidashi        Jd99w  Takamasaki (1-2)
Jd95e  Asaazuma (1-2)         yorikiri         Jd96e  Shoryudo (0-3)
Jd93e  Hokutoizumi (2-1)      hatakikomi       Jd94e  Kotomaeda (1-2)
Jd92w  Azumaiwa (1-2)         uwatenage        Jd91e  Hokutoyu (0-3)
Jd90e  Tagomaru (2-1)         katasukashi      Jd89e  Shunpo (1-2)
Jd88w  Sorakaze (1-2)         oshidashi        Jd86w  Fujinoteru (0-3)
Jd84w  Sadatsuyoshi (3-0)     yoritaoshi       Jd89w  Amane (2-1)
Jd82w  Chiyohokkai (1-2)      hatakikomi       Jd83w  Onagaya (0-3)
Jd81w  Yuriki (2-1)           oshidashi        Jd80w  Kamada (1-2)
Jd79w  Kotosumida (1-2)       uwatenage        Jd78w  Azumayama (0-3)
Jd76e  Fujinokaze (2-1)       yoritaoshi       Jd78e  Matsuoka (1-2)
Jd74w  Narumi (3-0)           oshitaoshi       Jd76w  Chiyotaiho (2-1)
Jd74e  Daitenma (2-1)         hatakikomi       Jd73e  Satozakura (1-2)
Jd71w  Hirose (3-0)           oshidashi        Jd70e  Kainowaka (2-1)
Jd67w  Azumanami (1-2)        koshikudake      Jd69e  Soga (0-3)
Jd66w  Ayaminato (2-1)        hikiotoshi       Jd68w  Banshunada (1-2)
Jd65w  Fukuminato (2-1)       yorikiri         Jd65e  Ota (1-2)
Jd62w  Yoshimura (2-1)        yorikiri         Jd64e  Sakura (1-2)
Jd62e  Asanoshima (2-1)       sukuinage        Jd61e  Tabara (1-2)
Jd58e  Asahanshin (2-1)       oshidashi        Jd60e  Shimizu (1-2)
Jd55w  Hokutoiwami (2-1)      yorikiri         Jd57e  Kaishin (1-2)
Jd55e  Ishihara (2-1)         kotenage         Jd54e  Bushi (1-2)
Jd53e  Higonoryu (2-1)        yoritaoshi       Jd52w  Watatani (1-2)
Jd50w  Amakaze (2-1)          oshidashi        Jd51w  Toyama (1-2)
Jd48w  Terunofuji (3-0)       yorikiri         Jd52e  Sakaefuji (2-1)
Jd45e  Tsubakifuji (2-1)      kotenage         Jd45w  Yabuoka (1-2)
Jd42w  Motokiyama (2-1)       tsukiotoshi      Jd42e  Kakutaiki (1-2)
Jd41e  Tamanoryu (1-2)        sukuinage        Jd44e  Shinzan (0-3)
Jd40e  Sasaki (2-1)           yorikiri         Jd38e  Taketsukasa (1-2)
Jd37e  Wakakoki (3-0)         hikkake          Jd38w  Mutsukaze (2-1)
Jd36e  Tochigidake (2-1)      oshidashi        Jd34e  Kotomanabe (1-2)
Jd33e  Miyakomotoharu (1-2)   yorikiri         Jd35e  Shiraseyama (0-3)
Jd29w  Okunisato (2-1)        yorikiri         Jd31e  Satonofuji (1-2)
Jd29e  Toshonishiki (1-2)     yoritaoshi       Jd30w  Daishohama (0-3)
Jd30e  Wakayamanaka (3-0)     oshidashi        Jd27w  Tokio (2-1)
Jd26w  Akatsuki (2-1)         uwatenage        Jd25e  Mori (1-2)
Jd22e  Harada (2-1)           tsukite          Jd24w  Kirizakura (1-2)
Jd21e  Tochikasuga (1-2)      hikiotoshi       Jd22w  Sakai (0-3)
Jd18w  Asakura (2-1)          oshidashi        Jd18e  Nakaishi (1-2)
Jd16w  Tainaka (3-0)          hatakikomi       Jd23e  Fujikawa (2-1)
Jd17w  Omote (2-1)            oshidashi        Jd15e  Kamitani (1-2)
Jd14w  Hatachijo (2-1)        yoritaoshi       Jd14e  Kotoharamoto (1-2)
Jd10w  Miryuzan (2-1)         harimanage       Jd12e  Takabayama (1-2)
Jd8e   Tsugaruumi (3-0)       hatakikomi       Jd9e   Shinyashiki (2-1)
Jd6e   Sadanogo (2-1)         tsukiotoshi      Jd7w   Tosaeizan (1-2)
Jd4e   Imafuku (3-0)          koshikudake      Jd3w   Taranami (2-1)
Jd1e   Kotakiyama (2-1)       yorikiri         Jd2e   Kaitoma (1-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division

Sd99e  Kotoito (1-2)          hatakikomi       Jd3e   Mimori (0-3)
Sd98w  Kasugamine (1-2)       uwatenage        Sd96e  Kotosato (0-3)
Sd97e  Kotomyozan (2-1)       hatakikomi       Sd95w  Shobushi (1-2)
Sd95e  Hokutoshin (2-1)       oshidashi        Sd93w  Kojima (1-2)
Sd92e  Asashinjo (1-2)        yoritaoshi       Sd94w  Takataisho (0-3)
Sd91e  Hibikiryu (2-1)        yorikiri         Sd89w  Chura (1-2)
Sd88e  Tokimaru (2-1)         tsukiotoshi      Sd87e  Kayatoiwa (1-2)
Sd86e  Kotokonno (1-2)        oshitaoshi       Sd90e  Kyokuhozan (0-3)
Sd83e  Yamato (1-2)           yorikiri         Sd85w  Kotokume (0-3)
Sd80w  Kotorikuzan (2-1)      tsukiotoshi      Sd81w  Hao (1-2)
Sd79w  Kototaiki (2-1)        hatakikomi       Sd78w  Amatsukasa (1-2)
Sd81e  Kasugaryu (3-0)        okuridashi       Sd77e  Mienosato (2-1)
Sd76e  Sumanoumi (3-0)        oshidashi        Sd74w  Haruminato (2-1)
Sd73w  Miyazaki (2-1)         oshidashi        Sd71e  Mihamaumi (1-2)
Sd71w  Daishowaka (1-2)       yorikiri         Sd70e  Mochizuki (0-3)
Sd69w  Miyanofuji (2-1)       yorikiri         Sd68w  Fujitaisei (1-2)
Sd67e  Kotonoumi (2-1)        tsukiotoshi      Sd66e  Takamiryu (1-2)
Sd64w  Ako (3-0)              uwatenage        Sd68e  Tokiryu (2-1)
Sd62e  Fukazawa (2-1)         uwatenage        Sd64e  Tanakayama (1-2)
Sd61w  Kenshin (2-1)          oshidashi        Sd59e  Daishoki (1-2)
Sd60w  Akitoba (1-2)          oshidashi        Sd57w  Hikarifuji (0-3)
Sd56e  Ryutsukasa (2-1)       yorikiri         Sd58e  Iko (1-2)
Sd54e  Taichiyama (3-0)       oshidashi        Sd55w  Oka (2-1)
Sd52e  Fujisato (2-1)         oshidashi        Sd51w  Maenofuji (1-2)
Sd51e  Denzan (3-0)           kotenage         Sd48e  Asakishin (2-1)
Sd46w  Azumasho (2-1)         oshidashi        Sd49e  Hokutohomare (1-2)
Sd45e  Kaiho (2-1)            oshitaoshi       Sd46e  Ebisumaru (1-2)
Sd44w  Hokutoo (2-1)          yorikiri         Sd43e  Toshoyama (1-2)
Sd42e  Mitozakura (3-0)       kimetaoshi       Sd41w  Hikarugenji (2-1)
Sd38w  Masuminato (2-1)       oshidashi        Sd40w  Hamadayama (1-2)
Sd39w  Karatsuumi (3-0)       yorikiri         Sd36e  Saidaiji (2-1)
Sd35e  Kototora (2-1)         oshidashi        Sd37e  Kawamoto (1-2)
Sd33e  Hitachigo (3-0)        oshidashi        Sd35w  Yoshiazuma (2-1)
Sd31w  Seigo (2-1)            oshidashi        Sd32w  Sadanokuni (1-2)
Sd30e  Tsuyukusa (1-2)        tsukiotoshi      Sd27w  Daishozen (0-3)
Sd25e  Soranoumi (1-2)        oshidashi        Sd25w  Daishosei (0-3)
Sd24w  Hatooka (3-0)          hatakikomi       Sd28w  Kotorikisen (2-1)
Sd22w  Byakko (2-1)           yorikiri         Sd23w  Tsushida (1-2)
Sd21w  Yoshoyama (2-1)        oshidashi        Sd20w  Oginosho (1-2)
Sd19e  Kaiyudai (2-1)         yorikiri         Sd19w  Shosei (1-2)
Sd16e  Ginseizan (1-2)        oshidashi        Sd18w  Oisato (0-3)
Sd15e  Amanoshima (2-1)       oshidashi        Sd13w  Musashiumi (1-2)
Sd14e  Kamito (3-0)           hatakikomi       Sd11w  Mitsuuchi (2-1)
Sd9e   Maikeru (2-1)          yorikiri         Sd8e   Yoshikasuga (1-2)
Sd10e  Yutakasho (1-2)        hikiotoshi       Sd7w   Dairaido (0-3)
Sd6e   Kainishiki (2-1)       oshidashi        Sd6w   Komanokuni (1-2)
Sd4e   Genkaiho (2-1)         yorikiri         Sd3e   Kaonishiki (1-2)
Sd1w   Chiyodaigo (2-1)       hatakikomi       Sd2w   Hokutotsubasa (1-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division

Ms60w  Sasakiyama (2-1)       yorikiri         Ms59e  Onojo (1-2)
Ms57w  Wakanofuji (2-1)       yorikiri         Ms58e  Higoarashi (1-2)
Ms56e  Tennozan (3-0)         yorikiri         Ms55e  Chiyonokatsu (2-1)
Ms53w  Kotoyusho (2-1)        hikiotoshi       Ms54e  Kurahashi (1-2)
Ms51e  Naya (3-0)             oshitaoshi       Ms52w  Tenkaiho (2-1)
Ms50e  Chiyoarashi (2-1)      oshidashi        Ms49w  Asatenmai (1-2)
Ms46w  Narutaki (1-2)         okuridashi       Ms47w  Masutoo (0-3)
Ms45w  Sadanosato (2-1)       yorikiri         Ms43w  Horyuyama (1-2)
Ms44w  Hokutoshu (3-0)        kotenage         Ms41w  Takaryu (2-1)
Ms40w  Irie (2-1)             hikiotoshi       Ms42w  Okinofuji (1-2)
Ms39e  Terao (2-1)            oshidashi        Ms38e  Shohoryu (1-2)
Ms37w  Oki (2-1)              yorikiri         Ms35w  Chiyonoo (1-2)
Ms33w  Gochozan (3-0)         yorikiri         Ms37e  Akinoyama (2-1)
Ms33e  Obamaumi (1-2)         sukuinage        Ms31e  Ohata (0-3)
Ms28w  Wakayama (2-1)         hikiotoshi       Ms29e  Nionoumi (1-2)
Ms27w  Kiseoka (1-2)          tsukiotoshi      Ms29w  Daishoryu (0-3)
Ms23w  Asahisho (2-1)         yorikiri         Ms25e  Kyokusoten (1-2)
Ms24e  Tochinobori (1-2)      hatakikomi       Ms23e  Mugendai (0-3)
Ms22w  Hokaho (2-1)           tsukiotoshi      Ms21e  Bushozan (1-2)
Ms19e  Midorifuji (2-1)       sukuinage        Ms18w  Kainoryu (1-2)
Ms21w  Tomisakae (1-2)        oshitaoshi       Ms16e  Koba (0-3)
Ms15e  Ryusei (2-1)           kubinage         Ms13w  Asabenkei (1-2)
Ms10w  Shiba (1-2)            tsukiotoshi      Ms18e  Tochihiryu (0-3)
Ms11e  Akua (2-1)             oshidashi        Ms9w   Dewahayate (1-2)
Ms12e  Tamaki (3-0)           tsukiotoshi      Ms7e   Kizakiumi (2-1)
Ms6e   Tsushimanada (2-1)     oshidashi        Ms8e   Kairyu (1-2)
Ms5w   Kotokamatani (2-1)     tsukiotoshi      Ms7w   Hoshoryu (1-2)
Ms5e   Churanoumi (3-0)       yorikiri         Ms8w   Shonannoumi (2-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division

Ms3w   Seiro (3-1)            yorikiri         J12e   Mitoryu (4-2)
J11e   Tobizaru (2-4)         uwatedashinage   J14w   Kiribayama (3-3)
J11w   Aminishiki (2-4)       tsukidashi       J14e   Daiseido (3-3)
J10e   Hidenoumi (5-1)        yorikiri         J13w   Takanofuji (2-4)
J13e   Takanosho (4-2)        yorikiri         J10w   Wakamotoharu (1-5)
J12w   Arawashi (5-1)         yorikiri         J9w    Akiseyama (3-3)
J9e    Kyokutaisei (4-2)      oshidashi        J7w    Sokokurai (3-3)
J6e    Kyokushuho (3-3)       yorikiri         J7e    Azumaryu (3-3)
J8w    Chiyonoumi (5-1)       okuridashi       J6w    Tsurugisho (2-4)
J5w    Daishomaru (2-4)       tsukiotoshi      J8e    Gagamaru (2-4)
J4w    Tokushoryu (4-2)       tsukiotoshi      J4e    Takagenji (3-3)
J5e    Wakatakakage (4-2)     okuridashi       J2e    Kotoyuki (1-5)
J1e    Shimanoumi (5-1)       okuridashi       J3e    Hakuyozan (1-5)
J1w    Chiyomaru (3-3)        tsukitaoshi      J2w    Enho (3-3)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division

M17e   Chiyoshoma (4-2)       katasukashi      M15e   Ishiura (4-2)
M16e   Daishoho (3-3)         kotenage         M14e   Terutsuyoshi (1-5)
J3w    Daiamami (3-3)         yoritaoshi       M14w   Toyonoshima (2-4)
M13w   Kagayaki (3-3)         tsukiotoshi      M16w   Yutakayama (3-3)
M12w   Yoshikaze (3-3)        oshidashi        M15w   Kotoeko (4-2)
M11e   Ryuden (5-1)           shitatenage      M13e   Tomokaze (3-3)
M10e   Shohozan (3-3)         tsukidashi       M11w   Meisei (2-4)
M9e    Sadanoumi (2-4)        yorikiri         M10w   Yago (2-4)
M8e    Asanoyama (4-2)        yorikiri         M9w    Ikioi (1-5)
M7e    Aoiyama (5-1)          oshidashi        M8w    Kotoshogiku (5-1)
M6e    Okinoumi (2-4)         uwatenage        M7w    Takarafuji (3-3)
M6w    Abi (2-4)              tsukiotoshi      M5e    Chiyotairyu (4-2)
M5w    Onosho (4-2)           oshidashi        M4e    Tochiozan (1-5)
M4w    Ichinojo (6-0)         hatakikomi       M1w    Endo (1-5)
S1e    Takakeisho (4-2)       okuridashi       M1e    Kaisei (0-6)
S1w    Tamawashi (3-3)        oshidashi        K1w    Hokutofuji (2-4)
M2e    Daieisho (3-3)         oshidashi        O1w    Goeido (5-1)
O1e    Takayasu (5-1)         oshidashi        M2w    Myogiryu (2-4)
O2e    Tochinoshin (4-2)      uwatenage        K1e    Mitakeumi (3-3)
Y1e    Hakuho (6-0)           yorikiri         M3e    Nishikigi (0-6)
Y1w    Kakuryu (5-1)          hatakikomi       M3w    Shodai (0-6)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 7

Jonokuchi Division

Jk22w  Ishizaka (3-1)         yorikiri         Jk26e  Moriurara (2-2)
Jk20e  Shirakawa (3-1)        hikiotoshi       Jk20w  Suzuki (2-2)
Jk17e  Ayakaze (3-1)          oshidashi        Jk23w  Kiyama (2-2)
Jk16e  Shachinofuji (3-1)     oshidashi        Jk24e  Chiyooume (3-1)
Jk16w  Hokutoryu (2-2)        oshitaoshi       Jk14w  Houn (1-3)
Jk12e  Aki (2-2)              yorikiri         Jk13w  Yada (1-3)
Jk10e  Hamasu (3-1)           yorikiri         Jk11e  Sawanofuji (2-2)
Jk8e   Matsugashima (2-2)     oshitaoshi       Jk10w  Sawaisamu (1-3)
Jk6e   Shiimori (3-1)         yorikiri         Jk9e   Daishiryu (2-2)
Jk3w   Minami (2-2)           yorikiri         Jk5w   Sekizukayama (1-3)
Jk1w   Oatari (3-1)           yorikiri         Jk4w   Iwamoto (2-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division

Jk2e   Tsuyasato (2-2)        shitatenage      Jd105w Hokutosato (1-3)
Jd106w Ogitora (1-3)          hikiotoshi       Jd103e Sawada (0-4)
Jd103w Wakatozakura (3-1)     yoritaoshi       Jd101w Fukuda (2-2)
Jd100e Tanji (3-1)            oshidashi        Jd98w  Isamufuji (2-2)
Jd95e  Asaazuma (2-2)         yorikiri         Jd99e  Kyonosato (1-3)
Jd94e  Kotomaeda (2-2)        oshidashi        Jd95w  Mogaminishiki (1-3)
Jd96e  Shoryudo (1-3)         oshidashi        Jd91e  Hokutoyu (0-4)
Jd92w  Azumaiwa (2-2)         oshidashi        Jd89e  Shunpo (1-3)
Jd89w  Amane (3-1)            yorikiri         Jd87e  Chida (2-2)
Jd87w  Asadoji (2-2)          shitatenage      Jd85e  Ueta (1-3)
Jd83w  Onagaya (1-3)          yorikiri         Jd86w  Fujinoteru (0-4)
Jd80w  Kamada (2-2)           oshidashi        Jd84e  Fukamachi (1-3)
Jd82e  Shimomura (4-0)        yorikiri         Jd77w  Takakurayama (3-1)
Jd81e  Arikawa (3-1)          uwatenage        Jd76w  Chiyotaiho (2-2)
Jd75w  Hironaka (2-2)         tsukiotoshi      Jd78e  Matsuoka (1-3)
Jd78w  Azumayama (1-3)        yoritaoshi       Jd73w  Wakakosuge (0-4)
Jd73e  Satozakura (2-2)       yorikiri         Jd71e  Kotoimagawa (1-3)
Jd72w  Mukaida (3-1)          oshidashi        Jd70e  Kainowaka (2-2)
Jd68w  Banshunada (2-2)       oshidashi        Jd67w  Azumanami (1-3)
Jd67e  Toki (3-1)             yorikiri         Jd65w  Fukuminato (2-2)
Jd61w  Daiyusho (4-0)         sukuinage        Jd68e  Amamidake (3-1)
Jd63w  Fubu (2-2)             tsukiotoshi      Jd60w  Goketsuyama (1-3)
Jd63e  Abezakura (1-3)        oshidashi        Jd59e  Tenei (0-4)
Jd55w  Hokutoiwami (3-1)      yorikiri         Jd57w  Chiyooga (2-2)
Jd54w  Mimurodake (4-0)       sukuinage        Jd59w  Miyakogawa (3-1)
Jd53w  Wakamatsunaga (2-2)    uwatenage        Jd52w  Watatani (1-3)
Jd51e  Aonoumi (1-3)          oshidashi        Jd56e  Hanakaze (0-4)
Jd48e  Wakanoguchi (2-2)      oshidashi        Jd51w  Toyama (1-3)
Jd45e  Tsubakifuji (3-1)      hatakikomi       Jd47e  Oshozan (2-2)
Jd43e  Harimanada (2-2)       yoritaoshi       Jd45w  Yabuoka (1-3)
Jd48w  Terunofuji (4-0)       sukuinage        Jd40w  Teraosho (3-1)
Jd41e  Tamanoryu (2-2)        oshidashi        Jd39e  Daisho (1-3)
Jd37w  Kotonoshima (3-1)      koshikudake      Jd40e  Sasaki (2-2)
Jd36w  Kotokogyoku (1-3)      yorikiri         Jd35e  Shiraseyama (0-4)
Jd36e  Tochigidake (3-1)      hatakikomi       Jd32w  Sawayaka (2-2)
Jd31w  Hokutoyoshi (2-2)      yoritaoshi       Jd33e  Miyakomotoharu (1-3)
Jd30e  Wakayamanaka (4-0)     oshidashi        Jd34w  Fujihisashi (3-1)
Jd29e  Toshonishiki (2-2)     okuridashi       Jd31e  Satonofuji (1-3)
Jd24w  Kirizakura (2-2)       hikiotoshi       Jd26e  Terumichi (1-3)
Jd26w  Akatsuki (3-1)         yoritaoshi       Jd23w  Akashiryu (2-2)
Jd20e  Kenyu (2-2)            oshidashi        Jd21w  Ishiazuma (1-3)
Jd19e  Tanahashi (2-2)        hatakikomi       Jd21e  Tochikasuga (1-3)
Jd22w  Sakai (1-3)            yorikiri         Jd17e  Kurokage (0-4)
Jd18e  Nakaishi (2-2)         yoritaoshi       Jd15e  Kamitani (1-3)
Jd14e  Kotoharamoto (2-2)     oshidashi        Jd12e  Takabayama (1-3)
Jd14w  Hatachijo (3-1)        yorikiri         Jd10w  Miryuzan (2-2)
Jd9w   Anzai (1-3)            oshidashi        Jd16e  Wakasatake (0-4)
Jd9e   Shinyashiki (3-1)      yoritaoshi       Jd6e   Sadanogo (2-2)
Jd3w   Taranami (3-1)         uwatenage        Jd5e   Hidano (2-2)
Jd4w   Kaorufuji (2-2)        shitatehineri    Jd1w   Nakai (1-3)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division

Sd99w  Wakaichiro (2-2)       tsukitaoshi      Sd100w Kotourasaki (1-3)
Sd98e  Wakakinsho (3-1)       oshidashi        Sd97e  Kotomyozan (2-2)
Sd96e  Kotosato (1-3)         sukuinage        Sd94w  Takataisho (0-4)
Sd94e  Kotomiyakura (4-0)     hikiotoshi       Sd100e Hokutoryu (3-1)
Sd91w  Daishokaku (3-1)       yorikiri         Sd95e  Hokutoshin (2-2)
Sd89w  Chura (2-2)            oshitaoshi       Sd92e  Asashinjo (1-3)
Sd87w  Kotootomo (3-1)        yorikiri         Sd88e  Tokimaru (2-2)
Sd90e  Kyokuhozan (1-3)       oshidashi        Sd85w  Kotokume (0-4)
Sd83w  Kanryu (3-1)           oshidashi        Sd86w  Kaiyuma (2-2)
Sd81w  Hao (2-2)              oshitaoshi       Sd83e  Yamato (1-3)
Sd78e  Hokuyozan (3-1)        oshidashi        Sd79w  Kototaiki (2-2)
Sd80e  Tochihayate (2-2)      sukuinage        Sd77w  Toho (1-3)
Sd74w  Haruminato (3-1)       yorikiri         Sd77e  Mienosato (2-2)
Sd72e  Sazanami (4-0)         sukuinage        Sd76e  Sumanoumi (3-1)
Sd70w  Asadaimon (2-2)        yoritaoshi       Sd71w  Daishowaka (1-3)
Sd69e  Asakoga (3-1)          yorikiri         Sd68e  Tokiryu (2-2)
Sd66e  Takamiryu (2-2)        oshidashi        Sd65w  Tenichi (1-3)
Sd70e  Mochizuki (1-3)        oshidashi        Sd62w  Sakurafuji (0-4)
Sd61e  Fukunofuji (4-0)       uwatenage        Sd64w  Ako (3-1)
Sd59w  Sakaekaze (2-2)        hatakikomi       Sd63w  Kaishinmaru (1-3)
Sd67w  Hokutotsuru (1-3)      uwatenage        Sd57w  Hikarifuji (0-4)
Sd54w  Gorikiyama (2-2)       yorikiri         Sd59e  Daishoki (1-3)
Sd54e  Taichiyama (4-0)       oshidashi        Sd60e  Teraoumi (3-1)
Sd51w  Maenofuji (2-2)        oshidashi        Sd58e  Iko (1-3)
Sd52e  Fujisato (3-1)         uwatenage        Sd49w  Kotonoshu (2-2)
Sd49e  Hokutohomare (2-2)     oshidashi        Sd50e  Hitenryu (1-3)
Sd45e  Kaiho (3-1)            oshidashi        Sd46w  Azumasho (2-2)
Sd44e  Wagurayama (4-0)       yorikiri         Sd51e  Denzan (3-1)
Sd41w  Hikarugenji (3-1)      yorikiri         Sd44w  Hokutoo (2-2)
Sd39w  Karatsuumi (4-0)       tsukiotoshi      Sd42e  Mitozakura (3-1)
Sd37w  Aratora (2-2)          oshidashi        Sd39e  Miyauchi (1-3)
Sd38e  Kihonoumi (3-1)        kotenage         Sd35w  Yoshiazuma (2-2)
Sd32w  Sadanokuni (2-2)       oshidashi        Sd33w  Daishomune (1-3)
Sd31w  Seigo (3-1)            oshidashi        Sd34e  Yamaguchi (2-2)
Sd31e  Kaiseijo (2-2)         yorikiri         Sd30e  Tsuyukusa (1-3)
Sd29w  Chiyoraizan (3-1)      yoritaoshi       Sd27e  Tagonofuji (2-2)
Sd29e  Shoji (2-2)            kotenage         Sd24e  Hagane (1-3)
Sd26e  Kitadaichi (3-1)       oshidashi        Sd22w  Byakko (2-2)
Sd22e  Kotohayato (4-0)       katasukashi      Sd24w  Hatooka (3-1)
Sd21w  Yoshoyama (3-1)        uwatenage        Sd19e  Kaiyudai (2-2)
Sd17w  Kirinoryu (3-1)        yorikiri         Sd20e  Katsunofuji (2-2)
Sd14w  Munakata (3-1)         yorikiri         Sd15e  Amanoshima (2-2)
Sd12w  Aoi (2-2)              uwatedashinage   Sd16e  Ginseizan (1-3)
Sd13e  Goryu (3-1)            abisetaoshi      Sd11w  Mitsuuchi (2-2)
Sd10w  Kotoozutsu (3-1)       oshidashi        Sd9w   Dewanojo (2-2)
Sd4w   Tamakongo (1-3)        oshidashi        Sd7w   Dairaido (0-4)
Sd6w   Komanokuni (2-2)       uwatenage        Sd3e   Kaonishiki (1-3)
Sd5e   Kaizen (3-1)           oshidashi        Sd1w   Chiyodaigo (2-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division

Ms59w  Tochimaru (2-2)        hatakikomi       Sd2w   Hokutotsubasa (1-3)
Ms60w  Sasakiyama (3-1)       yorikiri         Ms57w  Wakanofuji (2-2)
Ms55w  Hiradoumi (2-2)        yoritaoshi       Ms56w  Ishida (1-3)
Ms60e  Yuki (1-3)             yorikiri         Ms54w  Ryuseio (0-4)
Ms53w  Kotoyusho (3-1)        oshidashi        Ms50w  Tochiseiryu (2-2)
Ms51e  Naya (4-0)             tsukidashi       Ms48w  Kotoryusei (3-1)
Ms47e  Oazuma (3-1)           yorikiri         Ms49e  Kotodairyu (2-2)
Ms46e  Yokoe (2-2)            oshidashi        Ms49w  Asatenmai (1-3)
Ms45w  Sadanosato (3-1)       uwatenage        Ms43e  Omoto (2-2)
Ms41w  Takaryu (3-1)          uwatenage        Ms42e  Musashikuni (2-2)
Ms40w  Irie (3-1)             sukuinage        Ms39e  Terao (2-2)
Ms38e  Shohoryu (2-2)         hatakikomi       Ms39w  Mitotsukasa (1-2-1)
Ms34w  Higonojo (2-2)         yoritaoshi       Ms35w  Chiyonoo (1-3)
Ms35e  Kirinofuji (3-1)       yoritaoshi       Ms34e  Hamayutaka (2-2)
Ms31e  Ohata (1-3)            hikiotoshi       Ms29w  Daishoryu (0-4)
Ms28e  Ayanoumi (2-2)         abisetaoshi      Ms32e  Fukuyama (1-3)
Ms25w  Kagamio (2-2)          yorikiri         Ms27w  Kiseoka (1-3)
Ms22w  Hokaho (3-1)           hatakikomi       Ms26w  Kototsubasa (2-2)
Ms22e  Asakoki (3-1)          tsukidashi       Ms23w  Asahisho (2-2)
Ms20w  Kototebakari (3-1)     yorikiri         Ms19e  Midorifuji (2-2)
Ms18e  Tochihiryu (1-3)       oshidashi        Ms23e  Mugendai (0-4)
Ms16w  Kaito (3-1)            oshidashi        Ms15e  Ryusei (2-2)
Ms17w  Nishikifuji (2-2)      okuridashi       Ms13w  Asabenkei (1-3)
Ms11w  Toyohibiki (3-1)       yoritaoshi       Ms11e  Akua (2-2)
Ms9e   Kizenryu (2-2)         fusen            Ms9w   Dewahayate (1-3)
Ms8w   Shonannoumi (3-1)      hatakikomi       Ms6e   Tsushimanada (2-2)
Ms6w   Tokushinho (1-3)       yorikiri         Ms2w   Kotokuzan (0-4)
Ms2e   Fujiazuma (2-2)        yoritaoshi       Ms4e   Kaisho (1-3)
Ms1e   Irodori (3-1)          yoritaoshi       Ms3e   Jokoryu (2-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division

J14w   Kiribayama (4-3)       yorikiri         Ms1w   Ryuko (0-4)
J12e   Mitoryu (5-2)          okuridashi       J14e   Daiseido (3-4)
J11w   Aminishiki (3-4)       uwatenage        J13w   Takanofuji (2-5)
J13e   Takanosho (5-2)        oshidashi        J11e   Tobizaru (2-5)
J12w   Arawashi (6-1)         uwatedashinage   J10e   Hidenoumi (5-2)
J8e    Gagamaru (3-4)         yorikiri         J10w   Wakamotoharu (1-6)
J7w    Sokokurai (4-3)        shitatenage      J8w    Chiyonoumi (5-2)
J9w    Akiseyama (4-3)        yorikiri         J7e    Azumaryu (3-4)
J9e    Kyokutaisei (5-2)      oshidashi        J6w    Tsurugisho (2-5)
J6e    Kyokushuho (4-3)       hatakikomi       J3w    Daiamami (3-4)
J3e    Hakuyozan (2-5)        okuridashi       J5w    Daishomaru (2-5)
J2w    Enho (4-3)             okuridashi       J2e    Kotoyuki (1-6)
J1w    Chiyomaru (4-3)        hikiotoshi       J4w    Tokushoryu (4-3)
J1e    Shimanoumi (6-1)       hatakikomi       J5e    Wakatakakage (4-3)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division

M15w   Kotoeko (5-2)          yorikiri         M16e   Daishoho (3-4)
M15e   Ishiura (5-2)          oshidashi        M14w   Toyonoshima (2-5)
J4e    Takagenji (4-3)        kotenage         M14e   Terutsuyoshi (1-6)
M13w   Kagayaki (4-3)         yorikiri         M17e   Chiyoshoma (4-3)
M13e   Tomokaze (4-3)         uwatenage        M16w   Yutakayama (3-4)
M11w   Meisei (3-4)           yorikiri         M11e   Ryuden (5-2)
M12w   Yoshikaze (4-3)        tsukidashi       M10e   Shohozan (3-4)
M9e    Sadanoumi (3-4)        yorikiri         M9w    Ikioi (1-6)
M8w    Kotoshogiku (6-1)      yorikiri         M10w   Yago (2-5)
M7e    Aoiyama (6-1)          oshidashi        M7w    Takarafuji (3-4)
M6e    Okinoumi (3-4)         yorikiri         M8e    Asanoyama (4-3)
M5e    Chiyotairyu (5-2)      hatakikomi       M5w    Onosho (4-3)
M4w    Ichinojo (7-0)         tsukiotoshi      M6w    Abi (2-5)
M2w    Myogiryu (3-4)         okuritaoshi      M4e    Tochiozan (1-6)
S1w    Tamawashi (4-3)        oshidashi        M1e    Kaisei (0-7)
S1e    Takakeisho (5-2)       tsukidashi       M2e    Daieisho (3-4)
M1w    Endo (2-5)             yoritaoshi       O2e    Tochinoshin (4-3)
O1w    Goeido (6-1)           okuridashi       K1e    Mitakeumi (3-4)
O1e    Takayasu (6-1)         okuridashi       K1w    Hokutofuji (2-5)
Y1w    Kakuryu (6-1)          hatakikomi       M3e    Nishikigi (0-7)
Y1e    Hakuho (7-0)           tsukitaoshi      M3w    Shodai (0-7)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 8 (Nakabi)

Jonokuchi Division

Jk25e  Suto (1-3)             yorikiri         Jk24w  Higohikari (0-4)
Jk23e  Kotosusumu (2-2)       oshitaoshi       Jk25w  Oishi (1-3)
Jk21w  Hasegawa (2-2)         hikiotoshi       Jk21e  Kotonagahama (1-3)
Jk19w  Terasawa (4-0)         shitatehineri    Jk19e  Tochikamiyama (3-1)
Jk18w  Hodaka (2-2)           oshidashi        Jk15e  Shishimaru (1-3)
Jk12w  Toya (1-3)             yorikiri         Jk15w  Hattorizakura (0-4)
Jk14e  Oju (3-1)              yorikiri         Jk11w  Daigonishiki (2-2)
Jk9w   Hanashi (4-0)          yorikiri         Jk13e  Satsumao (3-1)
Jk8w   Shimakaze (2-2)        oshidashi        Jk7e   Takeazuma (1-3)
Jk5e   Tetsubisho (3-1)       yorikiri         Jk6w   Azumahikari (2-2)
Jk2w   Hayasaka (1-3)         oshidashi        Jk7w   Wakafujioka (0-4)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division

Jd106e Asahijo (3-1)          uwatenage        Jk3e   Wakaikki (2-2)
Jd104e Adachi (4-0)           yoritaoshi       Jk4e   Takemaru (3-1)
Jd104w Nishimura (2-2)        sukuinage        Jd102w Wakaseiun (1-3)
Jd99w  Takamasaki (2-2)       kotenage         Jd102e Ai (1-3)
Jd98e  Zendaisho (4-0)        yorikiri         Jd100w Daishojo (3-1)
Jd97e  Honma (3-1)            shitatenage      Jd94w  Hamatensei (2-2)
Jd93w  Asahinishiki (3-1)     yorikiri         Jd91w  Terunosato (2-2)
Jd90e  Tagomaru (3-1)         yorikiri         Jd93e  Hokutoizumi (2-2)
Jd88w  Sorakaze (2-2)         tsukidashi       Jd92e  Kirimaru (1-3)
Jd85w  Hokutonami (3-1)       sukuinage        Jd88e  Kawamura (2-2)
Jd84w  Sadatsuyoshi (4-0)     yorikiri         Jd90w  Kototaiko (3-1)
Jd81w  Yuriki (3-1)           tsukiotoshi      Jd83e  Wakaseido (2-2)
Jd82w  Chiyohokkai (2-2)      oshidashi        Jd79w  Kotosumida (1-3)
Jd79e  Hamamiryu (2-2)        oshidashi        Jd77e  Morita (1-3)
Jd80e  Kokuryunami (3-1)      shitatenage      Jd76e  Fujinokaze (2-2)
Jd75e  Tochinoshima (3-1)     oshidashi        Jd74e  Daitenma (2-2)
Jd74w  Narumi (4-0)           yorikiri         Jd71w  Hirose (3-1)
Jd72e  Kaibusho (2-2)         tsukiotoshi      Jd70w  Teruju (1-3)
Jd69e  Soga (1-3)             yorikiri         Jd69w  Itakozakura (0-4)
Jd66e  Chiyotaiko (3-1)       hatakikomi       Jd66w  Ayaminato (2-2)
Jd62e  Asanoshima (3-1)       yoritaoshi       Jd64w  Chiyotaiyo (2-2)
Jd61e  Tabara (2-2)           yorikiri         Jd65e  Ota (1-3)
Jd64e  Sakura (2-2)           uwatenage        Jd60e  Shimizu (1-3)
Jd58e  Asahanshin (3-1)       hatakikomi       Jd62w  Yoshimura (2-2)
Jd55e  Ishihara (3-1)         kotenage         Jd56w  Reon (2-2)
Jd57e  Kaishin (2-2)          hatakikomi       Jd54e  Bushi (1-3)
Jd52e  Sakaefuji (3-1)        oshidashi        Jd53e  Higonoryu (2-2)
Jd50w  Amakaze (3-1)          yorikiri         Jd50e  Denpoya (2-1-1)
Jd49e  Dewanosora (2-2)       tsukiotoshi      Jd47w  Higonoso (1-3)
Jd44e  Shinzan (1-3)          oshitaoshi       Jd46w  Asahio (0-4)
Jd44w  Goshinryu (3-1)        oshidashi        Jd42w  Motokiyama (2-2)
Jd42e  Kakutaiki (2-2)        yorikiri         Jd39w  Tatsuki (1-3)
Jd41w  Matsuyama (3-1)        uwatenage        Jd38w  Mutsukaze (2-2)
Jd43w  Umizaru (4-0)          hikiotoshi       Jd37e  Wakakoki (3-1)
Jd38e  Taketsukasa (2-2)      oshidashi        Jd34e  Kotomanabe (1-3)
Jd32e  Yukiumi (3-1)          yorikiri         Jd35w  Furanshisu (2-2)
Jd29w  Okunisato (3-1)        yorikiri         Jd28e  Fukuazuma (2-2)
Jd30w  Daishohama (1-3)       shitatenage      Jd27e  Kototsukahara (0-4)
Jd25e  Mori (2-2)             yorikiri         Jd28w  Kenho (1-3)
Jd24e  Tatsunoumi (3-1)       tsukiotoshi      Jd27w  Tokio (2-2)
Jd23e  Fujikawa (3-1)         oshidashi        Jd20w  Ryuki (2-2)
Jd19w  Kaishu (3-1)           yoritaoshi       Jd22e  Harada (2-2)
Jd18w  Asakura (3-1)          oshidashi        Jd17w  Omote (2-2)
Jd25w  Rendaiyama (4-0)       oshidashi        Jd16w  Tainaka (3-1)
Jd15w  Roga (4-0)             shitatedashinage Jd12w  Asonishiki (3-1)
Jd13e  Fudano (2-2)           oshidashi        Jd11e  Yukiamami (1-3)
Jd13w  Nakao (3-1)            oshidashi        Jd10e  Amamisho (2-2)
Jd6w   Seito (2-2)            oshitaoshi       Jd7w   Tosaeizan (1-3)
Jd8e   Tsugaruumi (4-0)       tsukiotoshi      Jd4e   Imafuku (3-1)
Jd3e   Mimori (1-3)           oshitaoshi       Jd5w   Chiyonosora (0-4)
Jd1e   Kotakiyama (3-1)       yoritaoshi       Jd2w   Ryubu (2-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division

Sd99e  Kotoito (2-2)          tsukiotoshi      Jd2e   Kaitoma (1-3)
Sd96w  Hienriki (3-1)         yorikiri         Sd97w  Kiryu (2-2)
Sd98w  Kasugamine (2-2)       katasukashi      Sd93w  Kojima (1-3)
Sd93e  Sakabayashi (2-2)      oshidashi        Sd95w  Shobushi (1-3)
Sd91e  Hibikiryu (3-1)        tsukiotoshi      Sd92w  Roman (2-2)
Sd88w  Asanojo (4-0)          yoritaoshi       Sd90w  Fujinotani (3-1)
Sd89e  Tochisato (2-2)        yorikiri         Sd87e  Kayatoiwa (1-3)
Sd86e  Kotokonno (2-2)        oshidashi        Sd85e  Yamenosato (1-3)
Sd84e  Yuma (4-0)             hatakikomi       Sd81e  Kasugaryu (3-1)
Sd80w  Kotorikuzan (3-1)      yorikiri         Sd82w  Okinoiwa (2-2)
Sd76w  Haruhikari (2-2)       hatakikomi       Sd78w  Amatsukasa (1-3)
Sd75e  Dainichido (1-3)       yoritaoshi       Sd82e  Tokiryu (0-4)
Sd73w  Miyazaki (3-1)         uwatenage        Sd74e  Tochimitsuru (2-2)
Sd71e  Mihamaumi (2-2)        oshidashi        Sd75w  Saionji (1-3)
Sd72w  Ariake (3-1)           sukuinage        Sd69w  Miyanofuji (2-2)
Sd66w  Takatenshu (2-2)       yorikiri         Sd68w  Fujitaisei (1-3)
Sd63e  Oyamatoumi (3-1)       hatakikomi       Sd67e  Kotonoumi (2-2)
Sd62e  Fukazawa (3-1)         oshitaoshi       Sd65e  Amatsu (2-2)
Sd64e  Tanakayama (2-2)       tsukiotoshi      Sd60w  Akitoba (1-3)
Sd58w  Kiritsubasa (3-1)      okuridashi       Sd61w  Kenshin (2-2)
Sd57e  Rao (3-1)              yoritaoshi       Sd56e  Ryutsukasa (2-2)
Sd55e  Surugafuji (1-3)       tsukitaoshi      Sd53w  Tatsukaze (0-2-2)
Sd55w  Oka (3-1)              hatakikomi       Sd53e  Nakashima (2-2)
Sd50w  Daijo (2-2)            oshidashi        Sd56w  Awajiumi (1-3)
Sd47e  Shuji (3-1)            tsukiotoshi      Sd48e  Asakishin (2-2)
Sd48w  Wakahizen (1-3)        oshidashi        Sd45w  Sekizuka (0-4)
Sd43w  Kasugakuni (2-2)       yorikiri         Sd47w  Kotozensho (1-3)
Sd43e  Toshoyama (2-2)        yoritaoshi       Sd46e  Ebisumaru (1-3)
Sd42w  Izumigawa (2-2)        oshidashi        Sd40w  Hamadayama (1-3)
Sd41e  Kiyonoumi (3-1)        hatakikomi       Sd38w  Masuminato (2-2)
Sd36w  Koshinoryu (1-3)       oshidashi        Sd40e  Asanotosa (0-4)
Sd36e  Saidaiji (3-1)         oshitaoshi       Sd35e  Kototora (2-2)
Sd32e  Komakiryu (2-2)        yorikiri         Sd37e  Kawamoto (1-3)
Sd30w  Fujita (4-0)           hatakikomi       Sd33e  Hitachigo (3-1)
Sd27w  Daishozen (1-3)        oshidashi        Sd34w  Baraki (0-4)
Sd28w  Kotorikisen (3-1)      uwatenage        Sd26w  Koshinishiki (2-2)
Sd23w  Tsushida (2-2)         oshidashi        Sd25e  Soranoumi (1-3)
Sd25w  Daishosei (1-3)        yoritaoshi       Sd21e  Matsuda (0-4)
Sd20w  Oginosho (2-2)         oshidashi        Sd23e  Onokura (1-3)
Sd19w  Shosei (2-2)           hikiotoshi       Sd18e  Dewaazuma (1-3)
Sd18w  Oisato (1-3)           tsukiotoshi      Sd15w  Torakio (0-4)
Sd14e  Kamito (4-0)           hatakikomi       Sd16w  Itadaki (3-1)
Sd12e  Sadanohikari (2-2)     hatakikomi       Sd13w  Musashiumi (1-3)
Sd10e  Yutakasho (2-2)        oshidashi        Sd11e  Kotokino (1-3)
Sd6e   Kainishiki (3-1)       okuridashi       Sd9e   Maikeru (2-2)
Sd8e   Yoshikasuga (2-2)      kotenage         Sd3w   Tochikodai (1-3)
Sd2e   Honda (4-0)            katasukashi      Sd7e   Shoketsu (3-1)
Sd4e   Genkaiho (3-1)         yorikiri         Sd1e   Azumasato (2-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division

Ms59e  Onojo (2-2)            yorikiri         Ms58e  Higoarashi (1-3)
Ms58w  Kotoseigo (4-0)        oshidashi        Ms56e  Tennozan (3-1)
Ms57e  Masunoyama (3-1)       yorikiri         Ms55e  Chiyonokatsu (2-2)
Ms52e  Daishoiwa (2-2)        okuridashi       Ms54e  Kurahashi (1-3)
Ms50e  Chiyoarashi (3-1)      oshidashi        Ms52w  Tenkaiho (2-2)
Ms47w  Masutoo (1-3)          oshidashi        Ms53e  Aozora (0-4)
Ms51w  Fukamiyama (2-2)       tsukidashi       Ms46w  Narutaki (1-3)
Ms44e  Inoue (2-2)            okuridashi       Ms45e  Ichiki (1-3)
Ms42w  Okinofuji (2-2)        oshidashi        Ms43w  Horyuyama (1-3)
Ms40e  Keitenkai (1-3)        kirikaeshi       Ms41e  Tokuda (0-4)
Ms38w  Tsurubayashi (4-0)     yorikiri         Ms44w  Hokutoshu (3-1)
Ms37e  Akinoyama (3-1)        oshitaoshi       Ms37w  Oki (2-2)
Ms30w  Kitaharima (4-0)       yorikiri         Ms33w  Gochozan (3-1)
Ms30e  Tsukahara (3-1)        oshitaoshi       Ms31w  Takemasa (2-2)
Ms29e  Nionoumi (2-2)         oshidashi        Ms33e  Obamaumi (1-3)
Ms27e  Takakento (3-1)        tsukidashi       Ms28w  Wakayama (2-2)
Ms26e  Chiyootori (4-0)       kotenage         Ms24w  Wakatakamoto (3-1)
Ms21w  Tomisakae (2-2)        oshidashi        Ms25e  Kyokusoten (1-3)
Ms21e  Bushozan (2-2)         oshidashi        Ms24e  Tochinobori (1-3)
Ms18w  Kainoryu (2-2)         yorikiri         Ms19w  Tanabe (1-3)
Ms15w  Chiyosakae (3-1)       katasukashi      Ms17e  Nogami (2-2)
Ms16e  Koba (1-3)             oshidashi        Ms14w  Hokutoyo (0-4)
Ms13e  Ichiyamamoto (4-0)     hatakikomi       Ms20e  Gokushindo (3-1)
Ms10w  Shiba (2-2)            yorikiri         Ms12w  Sakigake (1-3)
Ms10e  Sagatsukasa (2-2)      hikiotoshi       Ms8e   Kairyu (1-3)
Ms5w   Kotokamatani (3-1)     oshidashi        Ms7e   Kizakiumi (2-2)
Ms5e   Churanoumi (4-0)       hikiotoshi       Ms12e  Tamaki (3-1)
Ms4w   Kotodaigo (2-2)        yorikiri         Ms7w   Hoshoryu (1-3)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division

Ms1e   Irodori (4-1)          hatakikomi       J14e   Daiseido (3-5)
J13w   Takanofuji (3-5)       yoritaoshi       J12e   Mitoryu (5-3)
J14w   Kiribayama (5-3)       yorikiri         J12w   Arawashi (6-2)
J11w   Aminishiki (4-4)       uwatenage        J13e   Takanosho (5-3)
J10w   Wakamotoharu (2-6)     oshidashi        J9e    Kyokutaisei (5-3)
J11e   Tobizaru (3-5)         okuridashi       J8w    Chiyonoumi (5-3)
J7w    Sokokurai (5-3)        susoharai        J10e   Hidenoumi (5-3)
J8e    Gagamaru (4-4)         oshidashi        J6e    Kyokushuho (4-4)
J6w    Tsurugisho (3-5)       yoritaoshi       J9w    Akiseyama (4-4)
J7e    Azumaryu (4-4)         uwatedashinage   J3w    Daiamami (3-5)
J3e    Hakuyozan (3-5)        tsukiotoshi      J2e    Kotoyuki (1-7)
J2w    Enho (5-3)             katasukashi      J5e    Wakatakakage (4-4)
J1e    Shimanoumi (7-1)       yorikiri         J5w    Daishomaru (2-6)
J1w    Chiyomaru (5-3)        hatakikomi       J4e    Takagenji (4-4)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division

M17e   Chiyoshoma (5-3)       katasukashi      J4w    Tokushoryu (4-4)
M14e   Terutsuyoshi (2-6)     okuridashi       M16w   Yutakayama (3-5)
M15w   Kotoeko (6-2)          yorikiri         M13e   Tomokaze (4-4)
M12w   Yoshikaze (5-3)        oshidashi        M16e   Daishoho (3-5)
M11e   Ryuden (6-2)           yorikiri         M14w   Toyonoshima (2-6)
M10e   Shohozan (4-4)         oshidashi        M15e   Ishiura (5-3)
M13w   Kagayaki (5-3)         oshidashi        M10w   Yago (2-6)
M11w   Meisei (4-4)           sukuinage        M9w    Ikioi (1-7)
M7e    Aoiyama (7-1)          hikiotoshi       M9e    Sadanoumi (3-5)
M6e    Okinoumi (4-4)         yorikiri         M8w    Kotoshogiku (6-2)
M8e    Asanoyama (5-3)        yorikiri         M6w    Abi (2-6)
M7w    Takarafuji (4-4)       tsukiotoshi      M5w    Onosho (4-4)
M3e    Nishikigi (1-7)        oshidashi        M5e    Chiyotairyu (5-3)
M2e    Daieisho (4-4)         oshidashi        M2w    Myogiryu (3-5)
M1e    Kaisei (1-7)           yorikiri         K1e    Mitakeumi (3-5)
S1e    Takakeisho (6-2)       tsukidashi       M1w    Endo (2-6)
O1e    Takayasu (7-1)         oshidashi        M3w    Shodai (0-8)
O2e    Tochinoshin (5-3)      yorikiri         M4w    Ichinojo (7-1)
O1w    Goeido (7-1)           yorikiri         S1w    Tamawashi (4-4)
Y1e    Hakuho (8-0)           kotenage         M4e    Tochiozan (1-7)
Y1w    Kakuryu (7-1)          oshidashi        K1w    Hokutofuji (2-6)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 9

Jonokuchi Division

Jk20e  Shirakawa (4-1)        oshidashi        Jk17e  Ayakaze (3-2)
Jk24w  Higohikari (1-4)       oshidashi        Jk15w  Hattorizakura (0-5)
Jk25w  Oishi (2-3)            yorikiri         Jk15e  Shishimaru (1-4)
Jk25e  Suto (2-3)             yorikiri         Jk13w  Yada (1-4)
Jk16w  Hokutoryu (3-2)        oshidashi        Jk12e  Aki (2-3)
Jk19w  Terasawa (5-0)         uwatedashinage   Jk9w   Hanashi (4-1)
Jk11w  Daigonishiki (3-2)     oshidashi        Jk9e   Daishiryu (2-3)
Jk8w   Shimakaze (3-2)        uwatenage        Jk6w   Azumahikari (2-3)
Jk5w   Sekizukayama (2-3)     yoritaoshi       Jk10w  Sawaisamu (1-4)
Jk3e   Wakaikki (3-2)         oshitaoshi       Jk4w   Iwamoto (2-3)
Jk2e   Tsuyasato (3-2)        oshidashi        Jk3w   Minami (2-3)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division

Jk7w   Wakafujioka (1-4)      oshidashi        Jd103e Sawada (0-5)
Jd102e Ai (2-3)               okuritaoshi      Jd102w Wakaseiun (1-4)
Jd106e Asahijo (4-1)          yorikiri         Jd100w Daishojo (3-2)
Jd99e  Kyonosato (2-3)        katasukashi      Jd96e  Shoryudo (1-4)
Jd98w  Isamufuji (3-2)        yoritaoshi       Jd94e  Kotomaeda (2-3)
Jd95w  Mogaminishiki (2-3)    yorikiri         Jd92e  Kirimaru (1-4)
Jd93w  Asahinishiki (4-1)     oshidashi        Jd90e  Tagomaru (3-2)
Jd86w  Fujinoteru (1-4)       shitatenage      Jd91e  Hokutoyu (0-5)
Jd85w  Hokutonami (4-1)       oshidashi        Jd89w  Amane (3-2)
Jd84w  Sadatsuyoshi (5-0)     shitatenage      Jd104e Adachi (4-1)
Jd82e  Shimomura (5-0)        yorikiri         Jd98e  Zendaisho (4-1)
Jd81w  Yuriki (4-1)           oshidashi        Jd81e  Arikawa (3-2)
Jd78w  Azumayama (2-3)        yorikiri         Jd83w  Onagaya (1-4)
Jd78e  Matsuoka (2-3)         oshidashi        Jd77e  Morita (1-4)
Jd76w  Chiyotaiho (3-2)       oshidashi        Jd80w  Kamada (2-3)
Jd75e  Tochinoshima (4-1)     tsukiotoshi      Jd72w  Mukaida (3-2)
Jd73w  Wakakosuge (1-4)       uwatenage        Jd69w  Itakozakura (0-5)
Jd68w  Banshunada (3-2)       hatakikomi       Jd70e  Kainowaka (2-3)
Jd68e  Amamidake (4-1)        kotenage         Jd67e  Toki (3-2)
Jd64w  Chiyotaiyo (3-2)       hatakikomi       Jd66w  Ayaminato (2-3)
Jd62w  Yoshimura (3-2)        yorikiri         Jd63w  Fubu (2-3)
Jd63e  Abezakura (2-3)        oshidashi        Jd60e  Shimizu (1-4)
Jd57w  Chiyooga (3-2)         uwatenage        Jd61e  Tabara (2-3)
Jd59e  Tenei (1-4)            shitatenage      Jd56e  Hanakaze (0-5)
Jd74w  Narumi (5-0)           yorikiri         Jd54w  Mimurodake (4-1)
Jd52w  Watatani (2-3)         uwatenage        Jd51w  Toyama (1-4)
Jd50e  Denpoya (3-1-1)        uwatedashinage   Jd53w  Wakamatsunaga (2-3)
Jd48w  Terunofuji (5-0)       hatakikomi       Jd61w  Daiyusho (4-1)
Jd45w  Yabuoka (2-3)          yorikiri         Jd47w  Higonoso (1-4)
Jd50w  Amakaze (4-1)          oshidashi        Jd45e  Tsubakifuji (3-2)
Jd42w  Motokiyama (3-2)       yoritaoshi       Jd41e  Tamanoryu (2-3)
Jd38w  Mutsukaze (3-2)        yorikiri         Jd40e  Sasaki (2-3)
Jd46w  Asahio (1-4)           oshidashi        Jd35e  Shiraseyama (0-5)
Jd37e  Wakakoki (4-1)         yorikiri         Jd34w  Fujihisashi (3-2)
Jd34e  Kotomanabe (2-3)       oshidashi        Jd31e  Satonofuji (1-4)
Jd30e  Wakayamanaka (5-0)     oshidashi        Jd43w  Umizaru (4-1)
Jd26w  Akatsuki (4-1)         yorikiri         Jd29w  Okunisato (3-2)
Jd24w  Kirizakura (3-2)       hatakikomi       Jd27w  Tokio (2-3)
Jd23e  Fujikawa (4-1)         hatakikomi       Jd24e  Tatsunoumi (3-2)
Jd20w  Ryuki (3-2)            hatakikomi       Jd22e  Harada (2-3)
Jd17e  Kurokage (1-4)         uwatenage        Jd27e  Kototsukahara (0-5)
Jd15w  Roga (5-0)             yorikiri         Jd25w  Rendaiyama (4-1)
Jd21e  Tochikasuga (2-3)      hikiotoshi       Jd15e  Kamitani (1-4)
Jd12w  Asonishiki (4-1)       tsukiotoshi      Jd14w  Hatachijo (3-2)
Jd9w   Anzai (2-3)            yoritaoshi       Jd12e  Takabayama (1-4)
Jd6w   Seito (3-2)            sukuinage        Jd13e  Fudano (2-3)
Jd16e  Wakasatake (1-4)       shitatenage      Jd5w   Chiyonosora (0-5)
Jd5e   Hidano (3-2)           yorikiri         Jd2w   Ryubu (2-3)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division

Sd100e Hokutoryu (4-1)        yoritaoshi       Jd3w   Taranami (3-2)
Jd1e   Kotakiyama (4-1)       kimedashi        Sd98e  Wakakinsho (3-2)
Sd97w  Kiryu (3-2)            oshidashi        Sd99e  Kotoito (2-3)
Sd94e  Kotomiyakura (5-0)     tsukitaoshi      Jd8e   Tsugaruumi (4-1)
Sd93e  Sakabayashi (3-2)      uwatedashinage   Sd95e  Hokutoshin (2-3)
Sd91w  Daishokaku (4-1)       yorikiri         Sd96w  Hienriki (3-2)
Sd89w  Chura (3-2)            fusen            Sd92w  Roman (2-3)
Sd94w  Takataisho (1-4)       yorikiri         Sd85w  Kotokume (0-5)
Sd88w  Asanojo (5-0)          uwatenage        Sd84e  Yuma (4-1)
Sd85e  Yamenosato (2-3)       okuridashi       Sd83e  Yamato (1-4)
Sd83w  Kanryu (4-1)           yorikiri         Sd80w  Kotorikuzan (3-2)
Sd79w  Kototaiki (3-2)        oshidashi        Sd81w  Hao (2-3)
Sd76w  Haruhikari (3-2)       oshidashi        Sd77e  Mienosato (2-3)
Sd76e  Sumanoumi (4-1)        yorikiri         Sd73w  Miyazaki (3-2)
Sd71e  Mihamaumi (3-2)        hatakikomi       Sd74e  Tochimitsuru (2-3)
Sd69e  Asakoga (4-1)          yorikiri         Sd72w  Ariake (3-2)
Sd69w  Miyanofuji (3-2)       uwatenage        Sd66w  Takatenshu (2-3)
Sd68w  Fujitaisei (2-3)       tsukidashi       Sd65w  Tenichi (1-4)
Sd82e  Tokiryu (1-4)          tsukiotoshi      Sd62w  Sakurafuji (0-5)
Sd72e  Sazanami (5-0)         yoritaoshi       Sd61e  Fukunofuji (4-1)
Sd59w  Sakaekaze (3-2)        yorikiri         Sd61w  Kenshin (2-3)
Sd59e  Daishoki (2-3)         yoritaoshi       Sd60w  Akitoba (1-4)
Sd56e  Ryutsukasa (3-2)       okuridashi       Sd54w  Gorikiyama (2-3)
Sd57w  Hikarifuji (1-4)       oshitaoshi       Sd53w  Tatsukaze (0-3-2)
Sd53e  Nakashima (3-2)        oshidashi        Sd51w  Maenofuji (2-3)
Sd49e  Hokutohomare (3-2)     oshidashi        Sd50w  Daijo (2-3)
Sd47e  Shuji (4-1)            oshidashi        Sd51e  Denzan (3-2)
Sd49w  Kotonoshu (3-2)        shitatenage      Sd46w  Azumasho (2-3)
Sd54e  Taichiyama (5-0)       tsukiotoshi      Sd44e  Wagurayama (4-1)
Sd41e  Kiyonoumi (4-1)        oshidashi        Sd42e  Mitozakura (3-2)
Sd40e  Asanotosa (1-4)        yorikiri         Sd45w  Sekizuka (0-5)
Sd38e  Kihonoumi (4-1)        yorikiri         Sd36e  Saidaiji (3-2)
Sd37w  Aratora (3-2)          oshidashi        Sd35w  Yoshiazuma (2-3)
Sd32w  Sadanokuni (3-2)       oshidashi        Sd35e  Kototora (2-3)
Sd39w  Karatsuumi (5-0)       okuridashi       Sd30w  Fujita (4-1)
Sd28w  Kotorikisen (4-1)      uwatenage        Sd29w  Chiyoraizan (3-2)
Sd31e  Kaiseijo (3-2)         tsukiotoshi      Sd26w  Koshinishiki (2-3)
Sd27w  Daishozen (2-3)        hikiotoshi       Sd25e  Soranoumi (1-4)
Sd21e  Matsuda (1-4)          hatakikomi       Sd34w  Baraki (0-5)
Sd19w  Shosei (3-2)           yorikiri         Sd22w  Byakko (2-3)
Sd24e  Hagane (2-3)           yoritaoshi       Sd18w  Oisato (1-4)
Sd17w  Kirinoryu (4-1)        oshidashi        Sd21w  Yoshoyama (3-2)
Sd22e  Kotohayato (5-0)       hatakikomi       Sd14e  Kamito (4-1)
Sd15e  Amanoshima (3-2)       yorikiri         Sd12w  Aoi (2-3)
Sd7w   Dairaido (1-4)         yoritaoshi       Sd15w  Torakio (0-5)
Sd6w   Komanokuni (3-2)       kotenage         Sd8e   Yoshikasuga (2-3)
Sd7e   Shoketsu (4-1)         yorikiri         Sd5e   Kaizen (3-2)
Sd3w   Tochikodai (2-3)       shitatenage      Sd11e  Kotokino (1-4)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division

Sd2w   Hokutotsubasa (2-3)    tsukiotoshi      Ms60e  Yuki (1-4)
Ms58w  Kotoseigo (5-0)        oshidashi        Sd2e   Honda (4-1)
Ms60w  Sasakiyama (4-1)       uwatedashinage   Ms57e  Masunoyama (3-2)
Ms55w  Hiradoumi (3-2)        oshidashi        Ms57w  Wakanofuji (2-3)
Ms53e  Aozora (1-4)           oshidashi        Ms54w  Ryuseio (0-5)
Ms51w  Fukamiyama (3-2)       sukuinage        Ms52e  Daishoiwa (2-3)
Ms47w  Masutoo (2-3)          hatakikomi       Ms54e  Kurahashi (1-4)
Ms49w  Asatenmai (2-3)        uwatehineri      Ms46w  Narutaki (1-4)
Ms44e  Inoue (3-2)            oshidashi        Ms46e  Yokoe (2-3)
Ms45e  Ichiki (2-3)           hikiotoshi       Ms40e  Keitenkai (1-4)
Ms51e  Naya (5-0)             tsukidashi       Ms38w  Tsurubayashi (4-1)
Ms38e  Shohoryu (3-2)         oshidashi        Ms42w  Okinofuji (2-3)
Ms37e  Akinoyama (4-1)        oshidashi        Ms40w  Irie (3-2)
Ms35w  Chiyonoo (2-3)         uwatedashinage   Ms33e  Obamaumi (1-4)
Ms29w  Daishoryu (1-4)        uwatedashinage   Ms41e  Tokuda (0-5)
Ms29e  Nionoumi (3-2)         tsukidashi       Ms34e  Hamayutaka (2-3)
Ms30w  Kitaharima (5-0)       okuridashi       Ms26e  Chiyootori (4-1)
Ms28e  Ayanoumi (3-2)         sukuinage        Ms25w  Kagamio (2-3)
Ms24w  Wakatakamoto (4-1)     oshidashi        Ms22w  Hokaho (3-2)
Ms20w  Kototebakari (4-1)     yorikiri         Ms22e  Asakoki (3-2)
Ms21e  Bushozan (3-2)         yorikiri         Ms19e  Midorifuji (2-3)
Ms16w  Kaito (4-1)            oshidashi        Ms20e  Gokushindo (3-2)
Ms14w  Hokutoyo (1-4)         yorikiri         Ms23e  Mugendai (0-5)
Ms10w  Shiba (3-2)            yorikiri         Ms15e  Ryusei (2-3)
Ms9e   Kizenryu (3-2)         hatakikomi       Ms10e  Sagatsukasa (2-3)
Ms5e   Churanoumi (5-0)       oshidashi        Ms13e  Ichiyamamoto (4-1)
Ms4e   Kaisho (2-3)           yorikiri         Ms6w   Tokushinho (1-4)
Ms3w   Seiro (4-1)            yorikiri         Ms5w   Kotokamatani (3-2)
Ms2e   Fujiazuma (3-2)        tsukidashi       Ms4w   Kotodaigo (2-3)
Ms1w   Ryuko (1-4)            yoritaoshi       Ms2w   Kotokuzan (0-5)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division

Ms3e   Jokoryu (3-2)          yorikiri         J13w   Takanofuji (3-6)
J12w   Arawashi (7-2)         yorikiri         J12e   Mitoryu (5-4)
J11w   Aminishiki (5-4)       oshitaoshi       J11e   Tobizaru (3-6)
J10w   Wakamotoharu (3-6)     yorikiri         J14w   Kiribayama (5-4)
J8w    Chiyonoumi (6-3)       yorikiri         J14e   Daiseido (3-6)
J8e    Gagamaru (5-4)         hatakikomi       J13e   Takanosho (5-4)
J7w    Sokokurai (6-3)        yorikiri         J9w    Akiseyama (4-5)
J9e    Kyokutaisei (6-3)      oshidashi        J7e    Azumaryu (4-5)
J10e   Hidenoumi (6-3)        yorikiri         J6w    Tsurugisho (3-6)
J4e    Takagenji (5-4)        oshidashi        J5w    Daishomaru (2-7)
J6e    Kyokushuho (5-4)       shitatenage      J3e    Hakuyozan (3-6)
J2w    Enho (6-3)             ashitori         J4w    Tokushoryu (4-5)
J2e    Kotoyuki (2-7)         oshidashi        J3w    Daiamami (3-6)
J1w    Chiyomaru (6-3)        kotenage         J5e    Wakatakakage (4-5)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division

J1e    Shimanoumi (8-1)       oshidashi        M16w   Yutakayama (3-6)
M16e   Daishoho (4-5)         oshitaoshi       M14w   Toyonoshima (2-7)
M12w   Yoshikaze (6-3)        hikiotoshi       M17e   Chiyoshoma (5-4)
M11w   Meisei (5-4)           yorikiri         M15w   Kotoeko (6-3)
M15e   Ishiura (6-3)          hikiotoshi       M11e   Ryuden (6-3)
M10w   Yago (3-6)             hatakikomi       M14e   Terutsuyoshi (2-7)
M10e   Shohozan (5-4)         tsukiotoshi      M13w   Kagayaki (5-4)
M13e   Tomokaze (5-4)         hatakikomi       M7w    Takarafuji (4-5)
M7e    Aoiyama (8-1)          katasukashi      M9w    Ikioi (1-8)
M8w    Kotoshogiku (7-2)      oshidashi        M6w    Abi (2-7)
M6e    Okinoumi (5-4)         kotenage         M9e    Sadanoumi (3-6)
M8e    Asanoyama (6-3)        hatakikomi       M5w    Onosho (4-5)
M3e    Nishikigi (2-7)        tsukidashi       M2e    Daieisho (4-5)
M1w    Endo (3-6)             oshidashi        M2w    Myogiryu (3-6)
K1w    Hokutofuji (3-6)       katasukashi      M1e    Kaisei (1-8)
S1e    Takakeisho (7-2)       tsukiotoshi      M5e    Chiyotairyu (5-4)
M4w    Ichinojo (8-1)         kotenage         O1w    Goeido (7-2)
O1e    Takayasu (8-1)         oshidashi        S1w    Tamawashi (4-5)
O2e    Tochinoshin (6-3)      uwatenage        M3w    Shodai (0-9)
Y1w    Kakuryu (8-1)          oshidashi        M4e    Tochiozan (1-8)
Y1e    Hakuho (9-0)           yorikiri         K1e    Mitakeumi (3-6)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 10

Jonokuchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 11

Jonokuchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 12

Jonokuchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 13

Jonokuchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 14

Jonokuchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 15 (Senshuraku)

Jonokuchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15