2020 Hatsu Basho
Tokyo, January 12-26, 2020

Az elõzõ tornák részletes eredményei
Detailed results of the previous tournaments



Nem vesz részt a tornán * Missing from the tournament
Ha nincs [számmal] jelezve, a birkózó az elsõ naptól kezdve hiányzik
Wrestler is absent from the first day, else indicated with a [number]

Makunouchi: Yokozuna Hakuho [4], Yokozuna Kakuryu [5], Kotoyuki
Juryo: Tomokaze
Makushita: Arawashi, Gagamaru [7], Gochozan, Ichiyamamoto, Masutoo [3], Yutakasho
Sandanme: Denuma [7], Etsunohana, Hisanotora, Hitenryu, Kaishu, Kamitani [5], Kirinoryu, Kotokino, Miyanofuji [3], Narumi, Nogami, Oisato, Rendaiyama, Ryutsukasa [3], Tanji [5]
Jonidan: Bariki, Chiyotaiho, Ishihara, Kaitoma, Kyonosato [7], Osumifuji, Tatsuki, Tetsubisho, Yatabe, Yutakanami
Jonokuchi: Fujinonami [7], Fukunofuji, Hanashi, Honma, Kototaiki, Taiga, Zuiko [7]

Visszatértek/Back: Gochozan [3], Kamitani [7], Rendaiyama [3], Ryutsukasa [7], Yutakasho [3]
Visszavonult/Retired:

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 1 (Shonichi)

Jonokuchi Division

Jk27e  Mudoho (1-0)           yorikiri         Jk26w  Iwata (0-1)
Jk24e  Hamasu (1-0)           oshidashi        Jk23e  Azumayama (0-1)
Jk21e  Asahimaru (1-0)        oshidashi        Jk21w  Nishikio (0-1)
Jk19w  Houn (1-0)             tsukiotoshi      Jk19e  Wakafujioka (0-1)
Jk17e  Moriurara (1-0)        yorikiri         Jk17w  Nangu (0-1)
Jk16w  Matsuoka (1-0)         yoritaoshi       Jk16e  Shiryu (0-1)
Jk12w  Kirimaru (1-0)         yorikiri         Jk13e  Wakayutaka (0-1)
Jk11e  Daishiryu (1-0)        hatakikomi       Jk10w  Iwamoto (0-1)
Jk8w   Andozakura (1-0)       yoritaoshi       Jk9e   Sawanofuji (0-1)
Jk7e   Azumanami (1-0)        yorikiri         Jk6w   Teruju (0-1)
Jk4w   Onagaya (1-0)          oshitaoshi       Jk5e   Urutora (0-1)
Jk3e   Shimizu (1-0)          yorikiri         Jk2w   Kaibusho (0-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division

Jd108w Fukuda (1-0)           yorikiri         Jk1e   Maniwayama (0-1)
Jd107e Miyabi (1-0)           yorikiri         Jd106e Hokutosato (0-1)
Jd104w Chiyokozan (1-0)       kubinage         Jd105e Asahio (0-1)
Jd103e Kotomaeda (1-0)        uwatenage        Jd102w Toshonishiki (0-1)
Jd101e Ai (1-0)               uwatenage        Jd100w Wakaseiun (0-1)
Jd99e  Fukamachi (1-0)        yorikiri         Jd98w  Hakuyo (0-1)
Jd96e  Banshunada (1-0)       hatakikomi       Jd96w  Takeazuma (0-1)
Jd94w  Kotonagahama (1-0)     tsukidashi       Jd94e  Asanoshima (0-1)
Jd92w  Kaishinmaru (1-0)      oshidashi        Jd92e  Asahijo (0-1)
Jd90e  Tabara (1-0)           oshidashi        Jd90w  Kenho (0-1)
Jd89w  Yashiroumi (1-0)       oshidashi        Jd89e  Takemaru (0-1)
Jd85w  Kiyama (1-0)           isamiashi        Jd86e  Numano (0-1)
Jd84w  Kyokuyuko (1-0)        okuridashi       Jd84e  Daisho (0-1)
Jd83e  Hamasaki (1-0)         yorikiri         Jd83w  Higohikari (0-1)
Jd81w  Tenei (1-0)            oshitaoshi       Jd81e  Iitsuka (0-1)
Jd79e  Azumahikari (1-0)      oshidashi        Jd79w  Satozakura (0-1)
Jd77w  Okanojo (1-0)          okuridashi       Jd77e  Sekizukayama (0-1)
Jd75w  Hanakaze (1-0)         uwatenage        Jd75e  Fukui (0-1)
Jd73e  Tsubakifuji (1-0)      tsukiotoshi      Jd73w  Asahabataki (0-1)
Jd71w  Sadatsuyoshi (1-0)     oshitaoshi       Jd71e  Akinishiki (0-1)
Jd68w  Higonoryu (1-0)        yorikiri         Jd69w  Oju (0-1)
Jd67e  Chiyotaiko (1-0)       shitatenage      Jd66w  Sakaefuji (0-1)
Jd65e  Hashimoto (1-0)        yorikiri         Jd64w  Satsumao (0-1)
Jd63e  Kotokogyoku (1-0)      yoritaoshi       Jd62w  Hokutoyoshi (0-1)
Jd61e  Fukuazuma (1-0)        katasukashi      Jd60w  Fubu (0-1)
Jd59e  Yukiamami (1-0)        oshidashi        Jd58w  Fujinoteru (0-1)
Jd57e  Chiyotaiyo (1-0)       yorikiri         Jd56w  Asahinishiki (0-1)
Jd54w  Hamanoumi (1-0)        tsukiotoshi      Jd55e  Kotonoshima (0-1)
Jd53e  Watanabe (1-0)         oshidashi        Jd52w  Kokuryunami (0-1)
Jd50e  Soga (1-0)             hikiotoshi       Jd50w  Mimurodake (0-1)
Jd48w  Nakai (1-0)            hatakikomi       Jd48e  Sakai (0-1)
Jd46w  Tagomaru (1-0)         hatakikomi       Jd46e  Hatachijo (0-1)
Jd44e  Ishizaka (1-0)         oshitaoshi       Jd44w  Kochikara (0-1)
Jd41w  Tosamidori (1-0)       yorikiri         Jd42e  Kisenoumi (0-1)
Jd40e  Seito (1-0)            oshitaoshi       Jd39e  Tochinoshima (0-1)
Jd35w  Kiritsubasa (1-0)      tsukiotoshi      Jd36e  Daihisho (0-1)
Jd35e  Kurokage (1-0)         yorikiri         Jd34w  Nakao (0-1)
Jd33e  Taranami (1-0)         yoritaoshi       Jd32w  Asahanshin (0-1)
Jd30w  Amamisho (1-0)         hatakikomi       Jd31e  Takamasaki (0-1)
Jd29e  Yamato (1-0)           yoritaoshi       Jd28w  Ryuki (0-1)
Jd26e  Yanagida (1-0)         oshidashi        Jd27e  Kirizakura (0-1)
Jd24w  Hakuomaru (1-0)        oshidashi        Jd24e  Fudano (0-1)
Jd22e  Taketsukasa (1-0)      oshidashi        Jd22w  Tochikasuga (0-1)
Jd20w  Chiyodaigo (1-0)       oshidashi        Jd20e  Inaba (0-1)
Jd17w  Kaishin (1-0)          oshidashi        Jd17e  Kasugamine (0-1)
Jd16w  Kotosato (1-0)         yorikiri         Jd16e  Ienoshima (0-1)
Jd14w  Tosaeizan (1-0)        hatakikomi       Jd14e  Tokiryu (0-1)
Jd12w  Takabayama (1-0)       okuridashi       Jd12e  Chura (0-1)
Jd10w  Kaorufuji (1-0)        yoritaoshi       Jd10e  Kotokonno (0-1)
Jd8e   Chiyotora (1-0)        tsukiotoshi      Jd8w   Teraosho (0-1)
Jd6e   Chiyooga (1-0)         okuridashi       Jd6w   Mori (0-1)
Jd4w   Mishima (1-0)          oshidashi        Jd4e   Tochigidake (0-1)
Jd2w   Terumichi (1-0)        yorikiri         Jd2e   Wakayamanaka (0-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division

Sd100w Nankairiki (1-0)       katasukashi      Sd99w  Asashinjo (0-1)
Sd98e  Hidano (1-0)           abisetaoshi      Sd97w  Miyanofuji (0-1)
Sd95w  Araoyama (1-0)         oshidashi        Sd96e  Yoshimura (0-1)
Sd94w  Kiyota (1-0)           okuritaoshi      Sd93e  Daishomune (0-1)
Sd91w  Maenofuji (1-0)        hikiotoshi       Sd91e  Yukiumi (0-1)
Sd89e  Mienosato (1-0)        okuritaoshi      Sd89w  Hasegawa (0-1)
Sd86w  Asadaimon (1-0)        hatakikomi       Sd87w  Kotakiyama (0-1)
Sd84e  Shobushi (1-0)         kotehineri       Sd84w  Tsunekawa (0-1)
Sd82e  Tatsukaze (1-0)        yorikiri         Sd82w  Yabugasaki (0-1)
Sd79w  Gorikiyama (1-0)       yorikiri         Sd79e  Hibikiryu (0-1)
Sd78e  Dewaazuma (1-0)        oshitaoshi       Sd78w  Anzai (0-1)
Sd76e  Amatsu (1-0)           hikiotoshi       Sd76w  Kanryu (0-1)
Sd74e  Daishokaku (1-0)       yorikiri         Sd74w  Kasugaryu (0-1)
Sd72e  Miryuzan (1-0)         oshidashi        Sd72w  Ayakaze (0-1)
Sd70w  Haruminato (1-0)       oshidashi        Sd70e  Asanotosa (0-1)
Sd67w  Kotosusumu (1-0)       tsukiotoshi      Sd68e  Tomiyutaka (0-1)
Sd66e  Mihamaumi (1-0)        oshidashi        Sd65w  Saionji (0-1)
Sd63w  Baraki (1-0)           yorikiri         Sd64e  Wakaichiro (0-1)
Sd61w  Genbumaru (1-0)        hikiotoshi       Sd62e  Hamadayama (0-1)
Sd59e  Kotokume (1-0)         amiuchi          Sd59w  Tennozan (0-1)
Sd57w  Hokutohomare (1-0)     sukuinage        Sd57e  Kenshin (0-1)
Sd55w  Hokutenkai (1-0)       uwatenage        Sd55e  Azumasho (0-1)
Sd53w  Fujikawa (1-0)         okuridashi       Sd53e  Ginseizan (0-1)
Sd51w  Shimomura (1-0)        yorikiri         Sd51e  Fukazawa (0-1)
Sd49w  Tsugaruumi (1-0)       okuridashi       Sd49e  Hokutoryu (0-1)
Sd47w  Tokimaru (1-0)         tsukiotoshi      Sd46w  Ako (0-1)
Sd44w  Wakakinsho (1-0)       oshitaoshi       Sd45e  Shosei (0-1)
Sd43e  Yoshoyama (1-0)        abisetaoshi      Sd42w  Omote (0-1)
Sd41e  Maikeru (1-0)          oshidashi        Sd40w  Musashiumi (0-1)
Sd38w  Seigo (1-0)            yorikiri         Sd39e  Taichiyama (0-1)
Sd36w  Karatsuumi (1-0)       yorikiri         Sd37e  Bankoku (0-1)
Sd34w  Onokura (1-0)          hatakikomi       Sd35e  Kototora (0-1)
Sd34e  Kotoryusei (1-0)       yorikiri         Sd33w  Daijo (0-1)
Sd31w  Munakata (1-0)         yorikiri         Sd32e  Aoi (0-1)
Sd28e  Hodaka (1-0)           yoritaoshi       Sd29e  Aratora (0-1)
Sd26e  Sadanohana (1-0)       oshitaoshi       Sd25w  Nakashima (0-1)
Sd23e  Katsunofuji (1-0)      yoritaoshi       Sd24e  Akashifuji (0-1)
Sd21e  Murata (1-0)           tsukidashi       Sd21w  Oginosho (0-1)
Sd19e  Onojo (1-0)            yorikiri         Sd19w  Mitozakura (0-1)
Sd17e  Tokunomusashi (1-0)    hatakikomi       Sd17w  Mitotsukasa (0-1)
Sd15w  Rao (1-0)              oshidashi        Sd15e  Tsuyukusa (0-1)
Sd13e  Kawamoto (1-0)         oshidashi        Sd13w  Asahisho (0-1)
Sd10e  Daishozen (1-0)        hatakikomi       Sd10w  Suzuki (0-1)
Sd9w   Fukuyama (1-0)         shitatenage      Sd9e   Matsuda (0-1)
Sd6w   Itadaki (1-0)          oshidashi        Sd6e   Daishosei (0-1)
Sd5w   Shoji (1-0)            oshitaoshi       Sd5e   Takaryu (0-1)
Sd3e   Toshoyama (1-0)        uwatedashinage   Sd3w   Kotonoshu (0-1)
Sd1w   Kotoseigo (1-0)        yoritaoshi       Sd1e   Wayama (0-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division

Ms59e  Kainishiki (1-0)       uwatenage        Ms59w  Akinoyama (0-1)
Ms57e  Kitanowaka (1-0)       uwatenage        Ms57w  Narutaki (0-1)
Ms55e  Amakaze (1-0)          tsukidashi       Ms55w  Tochimaru (0-1)
Ms52w  Kitadaichi (1-0)       uchigake         Ms53e  Wakanoumi (0-1)
Ms50w  Tamakongo (1-0)        amiuchi          Ms51e  Tsushida (0-1)
Ms49e  Asakishin (1-0)        tsukidashi       Ms48e  Saidaiji (0-1)
Ms46w  Obayama (1-0)          uwatehineri      Ms46e  Tochikodai (0-1)
Ms44w  Chiyoraizan (1-0)      tsukiotoshi      Ms44e  Mugendai (0-1)
Ms42e  Hamayutaka (1-0)       hatakikomi       Ms42w  Nakazono (0-1)
Ms40w  Kijuin (1-0)           okuridashi       Ms40e  Hokutoshu (0-1)
Ms38e  Takakento (1-0)        tsukidashi       Ms38w  Kotohayato (0-1)
Ms36e  Sadanohikari (1-0)     yorikiri         Ms36w  Wakayama (0-1)
Ms34w  Yamatoarashi (1-0)     oshidashi        Ms34e  Tanabe (0-1)
Ms32e  Jokoryu (1-0)          sotogake         Ms32w  Hokutoyo (0-1)
Ms30w  Hiradoumi (1-0)        tsukidashi       Ms30e  Koba (0-1)
Ms28w  Tomisakae (1-0)        oshidashi        Ms28e  Higoarashi (0-1)
Ms26e  Tochiseiryu (1-0)      tsukiotoshi      Ms26w  Masutoo (0-1)
Ms24e  Tsurubayashi (1-0)     fusen            Ms24w  Kagamio (0-1)
Ms22e  Keitenkai (1-0)        hikiotoshi       Ms22w  Asakoki (0-1)
Ms20w  Kairyu (1-0)           hatakikomi       Ms20e  Kotodairyu (0-1)
Ms18w  Chiyoarashi (1-0)      tsukiotoshi      Ms18e  Daiseido (0-1)
Ms17e  Roga (1-0)             hikiotoshi       Ms17w  Wakatakamoto (0-1)
Ms16e  Kizenryu (1-0)         uwatehineri      Ms16w  Hokaho (0-1)
Ms12w  Kitaharima (1-0)       yorikiri         Ms12e  Chiyonoo (0-1)
Ms9w   Kotodaigo (1-0)        yorikiri         Ms10e  Toyohibiki (0-1)
Ms8e   Kotokuzan (1-0)        hatakikomi       Ms7w   Fujiazuma (0-1)
Ms5e   Naya (1-0)             tsukidashi       Ms6e   Chiyonokuni (0-1)
Ms3w   Chiyonoumi (1-0)       hikiotoshi       Ms3e   Oki (0-1)
Ms1w   Wakamotoharu (1-0)     shitatenage      Ms1e   Kaisho (0-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division

J14w   Sakigake (1-0)         oshidashi        J14e   Hoshoryu (0-1)
J13w   Terunofuji (1-0)       kimedashi        J13e   Chiyootori (0-1)
J12w   Churanoumi (1-0)       oshidashi        J12e   Asagyokusei (0-1)
J11w   Irodori (1-0)          tsukidashi       J11e   Toyonoshima (0-1)
J10w   Takagenji (1-0)        yorikiri         J10e   Sokokurai (0-1)
J9e    Kyokushuho (1-0)       hatakikomi       J9w    Akua (0-1)
J8w    Kotoshoho (1-0)        hatakikomi       J8e    Kyokutaisei (0-1)
J6w    Tobizaru (1-0)         hatakikomi       J7w    Yago (0-1)
J6e    Daiamami (1-0)         yorikiri         J7e    Ichinojo (0-1)
J5w    Daishoho (1-0)         hikiotoshi       J5e    Wakatakakage (0-1)
J4e    Nishikigi (1-0)        yorikiri         J4w    Mitoryu (0-1)
J3e    Daishomaru (1-0)       hatakikomi       J3w    Kizakiumi (0-1)
J2w    Hidenoumi (1-0)        yoritaoshi       J2e    Kotonowaka (0-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division

M17w   Tokushoryu (1-0)       yorikiri         J1w    Chiyoshoma (0-1)
M17e   Kiribayama (1-0)       hikiotoshi       M16w   Kaisei (0-1)
M16e   Tochiozan (1-0)        tsukiotoshi      M15w   Ikioi (0-1)
M15e   Azumaryu (1-0)         yorikiri         M14w   Shimanoumi (0-1)
M14e   Terutsuyoshi (1-0)     watashikomi      M13w   Kotoeko (0-1)
M12w   Chiyomaru (1-0)        oshidashi        M13e   Kotoshogiku (0-1)
M11w   Kagayaki (1-0)         oshidashi        M12e   Tsurugisho (0-1)
M11e   Chiyotairyu (1-0)      tsukidashi       M10w   Ishiura (0-1)
M9w    Yutakayama (1-0)       yorikiri         M10e   Sadanoumi (0-1)
M9e    Takanosho (1-0)        yorikiri         M8w    Ryuden (0-1)
M8e    Aoiyama (1-0)          hatakikomi       M7w    Onosho (0-1)
M7e    Shohozan (1-0)         yorikiri         M6w    Tochinoshin (0-1)
M5w    Enho (1-0)             shitatenage      M6e    Takarafuji (0-1)
M4w    Shodai (1-0)           oshitaoshi       M5e    Meisei (0-1)
M4e    Okinoumi (1-0)         tsukiotoshi      K1e    Abi (0-1)
M3e    Tamawashi (1-0)        oshidashi        S1w    Takayasu (0-1)
S1e    Asanoyama (1-0)        yorikiri         M2w    Mitakeumi (0-1)
M2e    Hokutofuji (1-0)       tsukiotoshi      O1w    Goeido (0-1)
O1e    Takakeisho (1-0)       oshidashi        M1w    Myogiryu (0-1)
M1e    Endo (1-0)             yorikiri         Y1w    Kakuryu (0-1)
Y1e    Hakuho (1-0)           yorikiri         K1w    Daieisho (0-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 2

Jonokuchi Division

Jk26e  Nihonyanagi (1-0)      yorikiri         Jk25w  Dewanoryu (0-1)
Jk22w  Kototsukahara (1-0)    hikiotoshi       Jk22e  Kyokushoriki (0-1)
Jk20e  Shishimaru (1-0)       uwatenage        Jk20w  Yamamoto (0-1)
Jk18e  Chiyotsurugi (1-0)     tsukiotoshi      Jk18w  Sawaisamu (0-1)
Jk15w  Daigonishiki (1-0)     yorikiri         Jk15e  Hokutoyu (0-1)
Jk14e  Aki (1-0)              tsukiotoshi      Jk13w  Ryuga (0-1)
Jk12e  Yamane (1-0)           hatakikomi       Jk11w  Sawada (0-1)
Jk10e  Daishojo (1-0)         katasukashi      Jk9w   Nishikiryu (0-1)
Jk8e   Ariake (1-0)           sukuinage        Jk7w   Sakura (0-1)
Jk6e   Shoryudo (1-0)         uwatenage        Jk5w   Akiyama (0-1)
Jk4e   Fujinonami (1-0)       oshidashi        Jk3w   Zuiko (0-1)
Jk1w   Shiraseyama (1-0)      hatakikomi       Jk2e   Aonoumi (0-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division

Jd107w Oatari (1-0)           yorikiri         Jd108e Matsugashima (0-1)
Jd105w Hokutoizumi (1-0)      okuritaoshi      Jd106w Itakozakura (0-1)
Jd103w Wakatoriumi (1-0)      uwatedashinage   Jd104e Motokiyama (0-1)
Jd101w Kakutaiki (1-0)        tsukihiza        Jd102e Kyonosato (0-1)
Jd99w  Hokutoryu (1-0)        yorikiri         Jd100e Daishohama (0-1)
Jd97e  Shinzan (1-0)          yorikiri         Jd97w  Ota (0-1)
Jd95w  Azumaiwa (1-0)         yorikiri         Jd95e  Kotoimagawa (0-1)
Jd93w  Mimori (1-0)           okuridashi       Jd93e  Zendaisho (0-1)
Jd91w  Adachi (1-0)           yorikiri         Jd91e  Wakatozakura (0-1)
Jd87w  Asaazuma (1-0)         sukuinage        Jd88e  Okuniasahi (0-1)
Jd87e  Satonofuji (1-0)       zubuneri         Jd86w  Shunpo (0-1)
Jd82w  Ishiazuma (1-0)        oshitaoshi       Jd82e  Oishi (0-1)
Jd80e  Kawamura (1-0)         oshidashi        Jd80w  Mogaminishiki (0-1)
Jd78e  Kamada (1-0)           yorikiri         Jd78w  Fukuminato (0-1)
Jd76e  Abezakura (1-0)        hikiotoshi       Jd76w  Terunosato (0-1)
Jd74e  Harada (1-0)           yoritaoshi       Jd74w  Senho (0-1)
Jd72w  Hokutonami (1-0)       yorikiri         Jd72e  Chiyooume (0-1)
Jd70w  Kitajima (1-0)         yorikiri         Jd70e  Hirose (0-1)
Jd67w  Tatsunoumi (1-0)       okuridashi       Jd68e  Watatani (0-1)
Jd65w  Chiyohokkai (1-0)      hatakikomi       Jd66e  Wakaikki (0-1)
Jd64e  Harimanada (1-0)       yorikiri         Jd63w  Koki (0-1)
Jd62e  Chida (1-0)            kubinage         Jd61w  Sasaki (0-1)
Jd59w  Kotoomura (1-0)        hatakikomi       Jd60e  Ogitora (0-1)
Jd57w  Ayaminato (1-0)        tsukiotoshi      Jd58e  Goshinryu (0-1)
Jd56e  Kotoyamato (1-0)       oshidashi        Jd55w  Amane (0-1)
Jd53w  Isamufuji (1-0)        oshidashi        Jd54e  Kainowaka (0-1)
Jd51w  Garyu (1-0)            kubinage         Jd52e  Kotoegashira (0-1)
Jd49e  Otsuji (1-0)           oshidashi        Jd49w  Asadoji (0-1)
Jd47w  Oshozan (1-0)          oshidashi        Jd47e  Nishimura (0-1)
Jd45e  Dewanosora (1-0)       sukuinage        Jd45w  Miyakogawa (0-1)
Jd42w  Nakata (1-0)           tsukiotoshi      Jd43w  Okunisato (0-1)
Jd40w  Fujinotani (1-0)       kotenage         Jd41e  Fujinokaze (0-1)
Jd38e  Chiyonosora (1-0)      tsukiotoshi      Jd38w  Toho (0-1)
Jd37e  Hienriki (1-0)         hatakikomi       Jd36w  Tokio (0-1)
Jd33w  Omura (1-0)            yorikiri         Jd34e  Amamidake (0-1)
Jd32e  Kaiyuma (1-0)          oshidashi        Jd31w  Wakakoki (0-1)
Jd29w  Takakurayama (1-0)     kotenage         Jd30e  Iko (0-1)
Jd28e  Ura (1-0)              oshidashi        Jd27w  Sorakaze (0-1)
Jd25e  Bushi (1-0)            yoritaoshi       Jd26w  Takataisho (0-1)
Jd23e  Sumanoumi (1-0)        yorikiri         Jd23w  Ryubu (0-1)
Jd21w  Wakaryusei (1-0)       hatakikomi       Jd21e  Imafuku (0-1)
Jd19e  Sawayaka (1-0)         yorikiri         Jd19w  Umizaru (0-1)
Jd18w  Shinyashiki (1-0)      yorikiri         Jd18e  Arikawa (0-1)
Jd15w  Tochisato (1-0)        uwatenage        Jd15e  Wakamatsunaga (0-1)
Jd13e  Kotomyozan (1-0)       hatakikomi       Jd13w  Hokutoiwami (0-1)
Jd11w  Mukaida (1-0)          oshidashi        Jd11e  Oba (0-1)
Jd9e   Sekizuka (1-0)         tsuridashi       Jd9w   Miyakojima (0-1)
Jd7w   Komanokuni (1-0)       oshidashi        Jd7e   Kotomanabe (0-1)
Jd5e   Kotootomo (1-0)        yorikiri         Jd5w   Fujihisashi (0-1)
Jd3w   Sakurai (1-0)          uwatedashinage   Jd3e   Tochihayate (0-1)
Jd1e   Kotorikuzan (1-0)      yorikiri         Jd1w   Akatsuki (0-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division

Sd98w  Sakabayashi (1-0)      oshidashi        Sd99e  Kyokuhozan (0-1)
Sd96w  Yamenosato (1-0)       oshidashi        Sd97e  Miyabishin (0-1)
Sd94e  Daiyusho (1-0)         tsukidashi       Sd95e  Wakahiroto (0-1)
Sd92e  Yuriki (1-0)           oshidashi        Sd92w  Kaonishiki (0-1)
Sd90w  Denuma (1-0)           oshidashi        Sd90e  Kayatoiwa (0-1)
Sd87e  Asakoga (1-0)          yorikiri         Sd88e  Daishowaka (0-1)
Sd85e  Akitoba (1-0)          sukuinage        Sd86e  Sakurafuji (0-1)
Sd83e  Nakaishi (1-0)         yoritaoshi       Sd83w  Tanji (0-1)
Sd81e  Furanshisu (1-0)       yorikiri         Sd81w  Tenichi (0-1)
Sd80w  Mochizuki (1-0)        oshidashi        Sd80e  Kotozensho (0-1)
Sd77w  Yoshiazuma (1-0)       oshidashi        Sd77e  Kotoito (0-1)
Sd75w  Roman (1-0)            yorikiri         Sd75e  Daitenma (0-1)
Sd73e  Hikarifuji (1-0)       oshidashi        Sd73w  Dairaido (0-1)
Sd71e  Daishoki (1-0)         oshidashi        Sd71w  Kamitani (0-1)
Sd69w  Kiryu (1-0)            hikiotoshi       Sd69e  Kojima (0-1)
Sd66w  Hokuyozan (1-0)        oshidashi        Sd67e  Haruhikari (0-1)
Sd65e  Kawabuchi (1-0)        yorikiri         Sd64w  Fujinowaka (0-1)
Sd62w  Kenyu (1-0)            oshidashi        Sd63e  Teraoumi (0-1)
Sd61e  Sadanoryu (1-0)        oshidashi        Sd60e  Takamiryu (0-1)
Sd58w  Dainichido (1-0)       katasukashi      Sd58e  Sadanogo (0-1)
Sd56w  Toyoshimizu (1-0)      oshitaoshi       Sd56e  Fujisato (0-1)
Sd54w  Koshinoryu (1-0)       hatakikomi       Sd54e  Kotomiyakura (0-1)
Sd52e  Wakahizen (1-0)        oshidashi        Sd52w  Denzan (0-1)
Sd50w  Izumigawa (1-0)        oshidashi        Sd50e  Kotofukujuno (0-1)
Sd48w  Shuji (1-0)            yorikiri         Sd48e  Marusho (0-1)
Sd46e  Kaiseijo (1-0)         uwatedashinage   Sd45w  Ebisumaru (0-1)
Sd43w  Kotorikisen (1-0)      yorikiri         Sd44e  Takatenshu (0-1)
Sd42e  Matsuyama (1-0)        uwatenage        Sd41w  Ito (0-1)
Sd40e  Ryuseio (1-0)          tsukiotoshi      Sd39w  Kaizen (0-1)
Sd38e  Kotonoumi (1-0)        oshidashi        Sd37w  Oka (0-1)
Sd36e  Oyamatoumi (1-0)       oshidashi        Sd35w  Mutsukaze (0-1)
Sd33e  Yoshii (1-0)           yorikiri         Sd32w  Komakiryu (0-1)
Sd30w  Okinohama (1-0)        oshidashi        Sd31e  Aomihama (0-1)
Sd30e  Sadanokuni (1-0)       fusen            Sd29w  Ryutsukasa (0-1)
Sd27w  Hamaeiko (1-0)         hatakikomi       Sd27e  Masunoyama (0-1)
Sd25e  Hikarugenji (1-0)      hikkake          Sd24w  Hitachigo (0-1)
Sd22e  Tanahashi (1-0)        uwatenage        Sd22w  Kamito (0-1)
Sd20w  Dewanojo (1-0)         tsukiotoshi      Sd20e  Asonishiki (0-1)
Sd18w  Shoketsu (1-0)         oshitaoshi       Sd18e  Asanojo (0-1)
Sd16e  Yuma (1-0)             yorikiri         Sd16w  Daikisho (0-1)
Sd14w  Hagane (1-0)           tsukiotoshi      Sd14e  Masuminato (0-1)
Sd12e  Toma (1-0)             oshidashi        Sd12w  Sazanami (0-1)
Sd11w  Kurahashi (1-0)        oshidashi        Sd11e  Tanakayama (0-1)
Sd8e   Tochinobori (1-0)      yorikiri         Sd8w   Sakaekaze (0-1)
Sd7w   Kaiyudai (1-0)         yorikiri         Sd7e   Wakanofuji (0-1)
Sd4e   Kirinofuji (1-0)       uwatenage        Sd4w   Kihonoumi (0-1)
Sd2e   Aozora (1-0)           oshidashi        Sd2w   Hokutoo (0-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division

Ms60w  Okinofuji (1-0)        hatakikomi       Ms60e  Tochimitsuru (0-1)
Ms58w  Nishikifuji (1-0)      oshidashi        Ms58e  Genkaiho (0-1)
Ms56e  Azumasato (1-0)        oshidashi        Ms56w  Kotoyusho (0-1)
Ms54e  Byakko (1-0)           yorikiri         Ms54w  Kaiho (0-1)
Ms51w  Kaito (1-0)            oshidashi        Ms52e  Kiyonoumi (0-1)
Ms49w  Hokutotsubasa (1-0)    oshidashi        Ms50e  Sasakiyama (0-1)
Ms47w  Kotoozutsu (1-0)       tsukiotoshi      Ms47e  Fukamiyama (0-1)
Ms45e  Chiyonokatsu (1-0)     yorikiri         Ms45w  Yuki (0-1)
Ms43e  Tochikamiyama (1-0)    yorikiri         Ms43w  Oazuma (0-1)
Ms41e  Inoue (1-0)            yoritaoshi       Ms41w  Kototsubasa (0-1)
Ms39w  Tokisakae (1-0)        uwatenage        Ms39e  Horyuyama (0-1)
Ms37e  Yokoe (1-0)            yoritaoshi       Ms37w  Higonojo (0-1)
Ms35w  Ryuko (1-0)            hikiotoshi       Ms35e  Genki (0-1)
Ms33e  Omoto (1-0)            tsukiotoshi      Ms33w  Daishoryu (0-1)
Ms31e  Ayanoumi (1-0)         oshitaoshi       Ms31w  Amanoshima (0-1)
Ms29w  Ichiki (1-0)           oshidashi        Ms29e  Terao (0-1)
Ms27e  Hokutokawa (1-0)       oshidashi        Ms27w  Tokushinho (0-1)
Ms25w  Chiyosakae (1-0)       hikiotoshi       Ms25e  Asatenmai (0-1)
Ms23w  Bushozan (1-0)         oshidashi        Ms23e  Shohoryu (0-1)
Ms21e  Hatooka (1-0)          tsukiotoshi      Ms21w  Tsushimanada (0-1)
Ms19w  Ryusei (1-0)           oshidashi        Ms19e  Nionoumi (0-1)
Ms15w  Kyokusoten (1-0)       katasukashi      Ms15e  Terasawa (0-1)
Ms14e  Motobayashi (1-0)      tsukidashi       Ms14w  Sagatsukasa (0-1)
Ms13e  Shonannoumi (1-0)      yorikiri         Ms13w  Shiraishi (0-1)
Ms11e  Seiro (1-0)            hatakikomi       Ms11w  Kainoryu (0-1)
Ms8w   Gokushindo (1-0)       hatakikomi       Ms9e   Gagamaru (0-1)
Ms6w   Asabenkei (1-0)        oshidashi        Ms7e   Tsukahara (0-1)
Ms4e   Akiseyama (1-0)        shitatedashinage Ms4w   Hakuyozan (0-1)
Ms2w   Shiba (1-0)            yorikiri         Ms2e   Midorifuji (0-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division

J14e   Hoshoryu (1-1)         oshidashi        J13e   Chiyootori (0-2)
J13w   Terunofuji (2-0)       oshidashi        J14w   Sakigake (1-1)
J12e   Asagyokusei (1-1)      yorikiri         J11e   Toyonoshima (0-2)
J12w   Churanoumi (2-0)       oshidashi        J11w   Irodori (1-1)
J9e    Kyokushuho (2-0)       yorikiri         J10e   Sokokurai (0-2)
J9w    Akua (1-1)             yorikiri         J10w   Takagenji (1-1)
J8w    Kotoshoho (2-0)        yorikiri         J7w    Yago (0-2)
J8e    Kyokutaisei (1-1)      oshidashi        J6w    Tobizaru (1-1)
J6e    Daiamami (2-0)         yorikiri         J5e    Wakatakakage (0-2)
J7e    Ichinojo (1-1)         yorikiri         J5w    Daishoho (1-1)
J3e    Daishomaru (2-0)       tsukiotoshi      J4e    Nishikigi (1-1)
J4w    Mitoryu (1-1)          hikiotoshi       J3w    Kizakiumi (0-2)
J1w    Chiyoshoma (1-1)       tottari          J2w    Hidenoumi (1-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division

J2e    Kotonowaka (1-1)       hatakikomi       M17e   Kiribayama (1-1)
M16w   Kaisei (1-1)           oshidashi        M17w   Tokushoryu (1-1)
M15e   Azumaryu (2-0)         hatakikomi       M16e   Tochiozan (1-1)
M14w   Shimanoumi (1-1)       tsukiotoshi      M15w   Ikioi (0-2)
M14e   Terutsuyoshi (2-0)     shitatenage      M13e   Kotoshogiku (0-2)
M13w   Kotoeko (1-1)          oshidashi        M12w   Chiyomaru (1-1)
M12e   Tsurugisho (1-1)       yorikiri         M11e   Chiyotairyu (1-1)
M11w   Kagayaki (2-0)         oshidashi        M10w   Ishiura (0-2)
M10e   Sadanoumi (1-1)        uwatedashinage   M9e    Takanosho (1-1)
M8w    Ryuden (1-1)           yorikiri         M9w    Yutakayama (1-1)
M8e    Aoiyama (2-0)          hatakikomi       M7e    Shohozan (1-1)
M6w    Tochinoshin (1-1)      oshidashi        M7w    Onosho (0-2)
M6e    Takarafuji (1-1)       yorikiri         M5e    Meisei (0-2)
M4w    Shodai (2-0)           uwatenage        M5w    Enho (1-1)
K1w    Daieisho (1-1)         oshidashi        M1w    Myogiryu (0-2)
S1e    Asanoyama (2-0)        okuridashi       M3e    Tamawashi (1-1)
S1w    Takayasu (1-1)         oshidashi        M4e    Okinoumi (1-1)
M2e    Hokutofuji (2-0)       oshidashi        O1e    Takakeisho (1-1)
M2w    Mitakeumi (1-1)        yorikiri         O1w    Goeido (0-2)
M1e    Endo (2-0)             kirikaeshi       Y1e    Hakuho (1-1)
Y1w    Kakuryu (1-1)          hatakikomi       K1e    Abi (0-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 3

Jonokuchi Division

Jk25w  Dewanoryu (1-1)        oshitaoshi       Jk27w  Hattorizakura (0-1)
Jk26e  Nihonyanagi (2-0)      yorikiri         Jk24e  Hamasu (1-1)
Jk21w  Nishikio (1-1)         oshitaoshi       Jk22e  Kyokushoriki (0-2)
Jk20e  Shishimaru (2-0)       yorikiri         Jk19w  Houn (1-1)
Jk17w  Nangu (1-1)            tsukiotoshi      Jk18w  Sawaisamu (0-2)
Jk16w  Matsuoka (2-0)         oshitaoshi       Jk15w  Daigonishiki (1-1)
Jk13w  Ryuga (1-1)            shitatenage      Jk13e  Wakayutaka (0-2)
Jk12e  Yamane (2-0)           yorikiri         Jk11e  Daishiryu (1-1)
Jk9w   Nishikiryu (1-1)       yorikiri         Jk9e   Sawanofuji (0-2)
Jk8e   Ariake (2-0)           tsukiotoshi      Jk7e   Azumanami (1-1)
Jk5w   Akiyama (1-1)          tsukidashi       Jk5e   Urutora (0-2)
Jk2w   Kaibusho (1-1)         uwatedashinage   Jk3w   Zuiko (0-2)
Jk2e   Aonoumi (1-1)          oshidashi        Jk1e   Maniwayama (0-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division

Jd107w Oatari (2-0)           hatakikomi       Jd107e Miyabi (1-1)
Jd105e Asahio (1-1)           oshidashi        Jd106e Hokutosato (0-2)
Jd103e Kotomaeda (2-0)        oshidashi        Jd103w Wakatoriumi (1-1)
Jd101w Kakutaiki (2-0)        oshidashi        Jd101e Ai (1-1)
Jd98w  Hakuyo (1-1)           yoritaoshi       Jd100e Daishohama (0-2)
Jd97w  Ota (1-1)              yorikiri         Jd96w  Takeazuma (0-2)
Jd95w  Azumaiwa (2-0)         oshidashi        Jd94w  Kotonagahama (1-1)
Jd93w  Mimori (2-0)           uwatenage        Jd92w  Kaishinmaru (1-1)
Jd90w  Kenho (1-1)            kotenage         Jd91e  Wakatozakura (0-2)
Jd89e  Takemaru (1-1)         oshitaoshi       Jd88e  Okuniasahi (0-2)
Jd86w  Shunpo (1-1)           oshidashi        Jd86e  Numano (0-2)
Jd84w  Kyokuyuko (2-0)        oshidashi        Jd83e  Hamasaki (1-1)
Jd82w  Ishiazuma (2-0)        okuridashi       Jd81w  Tenei (1-1)
Jd79w  Satozakura (1-1)       oshidashi        Jd80w  Mogaminishiki (0-2)
Jd78e  Kamada (2-0)           oshidashi        Jd77w  Okanojo (1-1)
Jd76e  Abezakura (2-0)        oshidashi        Jd75w  Hanakaze (1-1)
Jd73w  Asahabataki (1-1)      uwatenage        Jd74w  Senho (0-2)
Jd72w  Hokutonami (2-0)       oshidashi        Jd71w  Sadatsuyoshi (1-1)
Jd70e  Hirose (1-1)           oshidashi        Jd69w  Oju (0-2)
Jd67w  Tatsunoumi (2-0)       kubinage         Jd67e  Chiyotaiko (1-1)
Jd65w  Chiyohokkai (2-0)      hatakikomi       Jd65e  Hashimoto (1-1)
Jd64e  Harimanada (2-0)       yorikiri         Jd63e  Kotokogyoku (1-1)
Jd61e  Fukuazuma (2-0)        tsukidashi       Jd62e  Chida (1-1)
Jd59w  Kotoomura (2-0)        makiotoshi       Jd59e  Yukiamami (1-1)
Jd57e  Chiyotaiyo (2-0)       shitatenage      Jd57w  Ayaminato (1-1)
Jd55w  Amane (1-1)            yorikiri         Jd55e  Kotonoshima (0-2)
Jd54e  Kainowaka (1-1)        yorikiri         Jd52w  Kokuryunami (0-2)
Jd52e  Kotoegashira (1-1)     sukuinage        Jd50w  Mimurodake (0-2)
Jd49e  Otsuji (2-0)           tsukidashi       Jd48w  Nakai (1-1)
Jd47w  Oshozan (2-0)          oshitaoshi       Jd46w  Tagomaru (1-1)
Jd45w  Miyakogawa (1-1)       shitatenage      Jd44w  Kochikara (0-2)
Jd40e  Seito (2-0)            shitatenage      Jd40w  Fujinotani (1-1)
Jd37e  Hienriki (2-0)         hikiotoshi       Jd38e  Chiyonosora (1-1)
Jd35w  Kiritsubasa (2-0)      yorikiri         Jd35e  Kurokage (1-1)
Jd36e  Daihisho (1-1)         okuridashi       Jd34w  Nakao (0-2)
Jd33e  Taranami (2-0)         tsuridashi       Jd33w  Omura (1-1)
Jd31w  Wakakoki (1-1)         yorikiri         Jd31e  Takamasaki (0-2)
Jd29e  Yamato (2-0)           yorikiri         Jd29w  Takakurayama (1-1)
Jd27e  Kirizakura (1-1)       hikiotoshi       Jd27w  Sorakaze (0-2)
Jd24w  Hakuomaru (2-0)        oshidashi        Jd25e  Bushi (1-1)
Jd22w  Tochikasuga (1-1)      hikiotoshi       Jd23w  Ryubu (0-2)
Jd21w  Wakaryusei (2-0)       tsukiotoshi      Jd20w  Chiyodaigo (1-1)
Jd19e  Sawayaka (2-0)         yorikiri         Jd18w  Shinyashiki (1-1)
Jd17e  Kasugamine (1-1)       yorikiri         Jd16e  Ienoshima (0-2)
Jd14w  Tosaeizan (2-0)        yorikiri         Jd15w  Tochisato (1-1)
Jd12w  Takabayama (2-0)       oshidashi        Jd13e  Kotomyozan (1-1)
Jd11w  Mukaida (2-0)          yoritaoshi       Jd10w  Kaorufuji (1-1)
Jd8w   Teraosho (1-1)         oshidashi        Jd9w   Miyakojima (0-2)
Jd7e   Kotomanabe (1-1)       oshidashi        Jd6w   Mori (0-2)
Jd5e   Kotootomo (2-0)        yorikiri         Jd4w   Mishima (1-1)
Jd3w   Sakurai (2-0)          uwatenage        Jd2w   Terumichi (1-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division

Sd100w Nankairiki (2-0)       hatakikomi       Jd1e   Kotorikuzan (1-1)
Sd98w  Sakabayashi (2-0)      yorikiri         Sd98e  Hidano (1-1)
Sd95w  Araoyama (2-0)         isamiashi        Sd96w  Yamenosato (1-1)
Sd94e  Daiyusho (2-0)         tsukiotoshi      Sd94w  Kiyota (1-1)
Sd91w  Maenofuji (2-0)        oshidashi        Sd92e  Yuriki (1-1)
Sd90e  Kayatoiwa (1-1)        okuridashi       Sd89w  Hasegawa (0-2)
Sd90w  Denuma (2-0)           oshidashi        Sd87e  Asakoga (1-1)
Sd86e  Sakurafuji (1-1)       oshidashi        Sd84w  Tsunekawa (0-2)
Sd82w  Yabugasaki (1-1)       yorikiri         Sd83w  Tanji (0-2)
Sd80w  Mochizuki (2-0)        okuritaoshi      Sd81e  Furanshisu (1-1)
Sd79e  Hibikiryu (1-1)        oshidashi        Sd78w  Anzai (0-2)
Sd76w  Kanryu (1-1)           oshidashi        Sd77e  Kotoito (0-2)
Sd75e  Daitenma (1-1)         oshidashi        Sd74w  Kasugaryu (0-2)
Sd72w  Ayakaze (1-1)          okuridashi       Sd73w  Dairaido (0-2)
Sd71e  Daishoki (2-0)         yorikiri         Sd70w  Haruminato (1-1)
Sd69e  Kojima (1-1)           yorikiri         Sd68e  Tomiyutaka (0-2)
Sd66e  Mihamaumi (2-0)        hatakikomi       Sd66w  Hokuyozan (1-1)
Sd64e  Wakaichiro (1-1)       oshidashi        Sd64w  Fujinowaka (0-2)
Sd63e  Teraoumi (1-1)         yorikiri         Sd62e  Hamadayama (0-2)
Sd61e  Sadanoryu (2-0)        oshidashi        Sd59e  Kotokume (1-1)
Sd58w  Dainichido (2-0)       okuridashi       Sd57w  Hokutohomare (1-1)
Sd55w  Hokutenkai (2-0)       tsukidashi       Sd56w  Toyoshimizu (1-1)
Sd54w  Koshinoryu (2-0)       hatakikomi       Sd53w  Fujikawa (1-1)
Sd51w  Shimomura (2-0)        shitatedashinage Sd52e  Wakahizen (1-1)
Sd49w  Tsugaruumi (2-0)       hikiotoshi       Sd50w  Izumigawa (1-1)
Sd48w  Shuji (2-0)            tsukitaoshi      Sd47w  Tokimaru (1-1)
Sd45e  Shosei (1-1)           yorikiri         Sd45w  Ebisumaru (0-2)
Sd43e  Yoshoyama (2-0)        koshikudake      Sd43w  Kotorikisen (1-1)
Sd41e  Maikeru (2-0)          oshidashi        Sd42e  Matsuyama (1-1)
Sd39w  Kaizen (1-1)           tsukiotoshi      Sd39e  Taichiyama (0-2)
Sd37e  Bankoku (1-1)          oshidashi        Sd37w  Oka (0-2)
Sd35w  Mutsukaze (1-1)        ushiromotare     Sd35e  Kototora (0-2)
Sd36e  Oyamatoumi (2-0)       oshidashi        Sd34w  Onokura (1-1)
Sd32w  Komakiryu (1-1)        shitatenage      Sd33w  Daijo (0-2)
Sd31w  Munakata (2-0)         yorikiri         Sd30w  Okinohama (1-1)
Sd26e  Sadanohana (2-0)       oshidashi        Sd27w  Hamaeiko (1-1)
Sd23e  Katsunofuji (2-0)      oshitaoshi       Sd25e  Hikarugenji (1-1)
Sd21e  Murata (2-0)           okuridashi       Sd22e  Tanahashi (1-1)
Sd21w  Oginosho (1-1)         yoritaoshi       Sd20e  Asonishiki (0-2)
Sd18w  Shoketsu (2-0)         uwatenage        Sd17e  Tokunomusashi (1-1)
Sd16e  Yuma (2-0)             hatakikomi       Sd15w  Rao (1-1)
Sd13e  Kawamoto (2-0)         oshidashi        Sd14w  Hagane (1-1)
Sd12e  Toma (2-0)             oshidashi        Sd11w  Kurahashi (1-1)
Sd10w  Suzuki (1-1)           yorikiri         Sd11e  Tanakayama (0-2)
Sd7e   Wakanofuji (1-1)       sukuinage        Sd6e   Daishosei (0-2)
Sd6w   Itadaki (2-0)          okuridashi       Sd5w   Shoji (1-1)
Sd4w   Kihonoumi (1-1)        oshitaoshi       Sd5e   Takaryu (0-2)
Sd2e   Aozora (2-0)           oshidashi        Sd1w   Kotoseigo (1-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division

Ms59e  Kainishiki (2-0)       hikiotoshi       Ms60w  Okinofuji (1-1)
Ms57e  Kitanowaka (2-0)       yoritaoshi       Ms58w  Nishikifuji (1-1)
Ms55e  Amakaze (2-0)          oshidashi        Ms56e  Azumasato (1-1)
Ms54w  Kaiho (1-1)            yorikiri         Ms55w  Tochimaru (0-2)
Ms51e  Tsushida (1-1)         yorikiri         Ms52e  Kiyonoumi (0-2)
Ms50e  Sasakiyama (1-1)       oshidashi        Ms48e  Saidaiji (0-2)
Ms46e  Tochikodai (1-1)       katasukashi      Ms47e  Fukamiyama (0-2)
Ms44w  Chiyoraizan (2-0)      yorikiri         Ms46w  Obayama (1-1)
Ms42w  Nakazono (1-1)         yorikiri         Ms43w  Oazuma (0-2)
Ms42e  Hamayutaka (2-0)       oshidashi        Ms40w  Kijuin (1-1)
Ms39e  Horyuyama (1-1)        tsukidashi       Ms38w  Kotohayato (0-2)
Ms36w  Wakayama (1-1)         oshidashi        Ms37w  Higonojo (0-2)
Ms35w  Ryuko (2-0)            hatakikomi       Ms34w  Yamatoarashi (1-1)
Ms33w  Daishoryu (1-1)        yorikiri         Ms32w  Hokutoyo (0-2)
Ms31e  Ayanoumi (2-0)         katasukashi      Ms30w  Hiradoumi (1-1)
Ms29w  Ichiki (2-0)           hikiotoshi       Ms28w  Tomisakae (1-1)
Ms26e  Tochiseiryu (2-0)      okuridashi       Ms27e  Hokutokawa (1-1)
Ms25w  Chiyosakae (2-0)       hatakikomi       Ms24e  Tsurubayashi (1-1)
Ms23w  Bushozan (2-0)         hatakikomi       Ms22e  Keitenkai (1-1)
Ms21e  Hatooka (2-0)          oshidashi        Ms20w  Kairyu (1-1)
Ms19w  Ryusei (2-0)           okuridashi       Ms18w  Chiyoarashi (1-1)
Ms16e  Kizenryu (2-0)         uwatehineri      Ms17e  Roga (1-1)
Ms16w  Hokaho (1-1)           uwatenage        Ms15e  Terasawa (0-2)
Ms13e  Shonannoumi (2-0)      hatakikomi       Ms12w  Kitaharima (1-1)
Ms12e  Chiyonoo (1-1)         yorikiri         Ms11w  Kainoryu (0-2)
Ms3w   Chiyonoumi (2-0)       oshidashi        Ms4e   Akiseyama (1-1)
Ms4w   Hakuyozan (1-1)        yorikiri         Ms3e   Oki (0-2)
Ms1w   Wakamotoharu (2-0)     yorikiri         Ms2w   Shiba (1-1)
Ms2e   Midorifuji (1-1)       shitatedashinage Ms1e   Kaisho (0-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division

J13w   Terunofuji (3-0)       yoritaoshi       J14e   Hoshoryu (1-2)
J14w   Sakigake (2-1)         hatakikomi       J13e   Chiyootori (0-3)
J12e   Asagyokusei (2-1)      oshidashi        J11w   Irodori (1-2)
J11e   Toyonoshima (1-2)      hatakikomi       J12w   Churanoumi (2-1)
J9w    Akua (2-1)             oshidashi        J10e   Sokokurai (0-3)
J10w   Takagenji (2-1)        yorikiri         J9e    Kyokushuho (2-1)
J8w    Kotoshoho (3-0)        shitatenage      J7e    Ichinojo (1-2)
J6e    Daiamami (3-0)         oshidashi        J8e    Kyokutaisei (1-2)
J5w    Daishoho (2-1)         yorikiri         J7w    Yago (0-3)
J5e    Wakatakakage (1-2)     okuritaoshi      J6w    Tobizaru (1-2)
J4e    Nishikigi (2-1)        oshidashi        J3w    Kizakiumi (0-3)
J3e    Daishomaru (3-0)       shitatenage      J4w    Mitoryu (1-2)
J2e    Kotonowaka (2-1)       oshitaoshi       J1w    Chiyoshoma (1-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division

M16w   Kaisei (2-1)           yorikiri         J2w    Hidenoumi (1-2)
M17w   Tokushoryu (2-1)       oshidashi        M16e   Tochiozan (1-2)
M17e   Kiribayama (2-1)       yorikiri         M15w   Ikioi (0-3)
M14e   Terutsuyoshi (3-0)     yorikiri         M15e   Azumaryu (2-1)
M13w   Kotoeko (2-1)          oshidashi        M14w   Shimanoumi (1-2)
M13e   Kotoshogiku (1-2)      yorikiri         M12e   Tsurugisho (1-2)
M11w   Kagayaki (3-0)         oshidashi        M12w   Chiyomaru (1-2)
M10e   Sadanoumi (2-1)        oshidashi        M11e   Chiyotairyu (1-2)
M9w    Yutakayama (2-1)       oshidashi        M10w   Ishiura (0-3)
M9e    Takanosho (2-1)        oshidashi        M8e    Aoiyama (2-1)
M7e    Shohozan (2-1)         hatakikomi       M7w    Onosho (0-3)
M8w    Ryuden (2-1)           yorikiri         M6w    Tochinoshin (1-2)
M5w    Enho (2-1)             shitatedashinage M5e    Meisei (0-3)
M4w    Shodai (3-0)           oshidashi        M6e    Takarafuji (1-2)
M3e    Tamawashi (2-1)        oshidashi        K1e    Abi (0-3)
S1w    Takayasu (2-1)         hatakikomi       M2w    Mitakeumi (1-2)
S1e    Asanoyama (3-0)        yorikiri         M4e    Okinoumi (1-2)
M1e    Endo (3-0)             tsukiotoshi      O1w    Goeido (0-3)
O1e    Takakeisho (2-1)       oshidashi        K1w    Daieisho (1-2)
M2e    Hokutofuji (3-0)       oshidashi        Y1w    Kakuryu (1-2)
M1w    Myogiryu (1-2)         tsukiotoshi      Y1e    Hakuho (1-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 4

Jonokuchi Division

Jk26w  Iwata (1-1)            oshidashi        Jk27w  Hattorizakura (0-2)
Jk27e  Mudoho (2-0)           oshidashi        Jk23e  Azumayama (0-2)
Jk22w  Kototsukahara (2-0)    oshidashi        Jk21e  Asahimaru (1-1)
Jk19e  Wakafujioka (1-1)      yorikiri         Jk20w  Yamamoto (0-2)
Jk18e  Chiyotsurugi (2-0)     uwatenage        Jk17e  Moriurara (1-1)
Jk15e  Hokutoyu (1-1)         oshidashi        Jk16e  Shiryu (0-2)
Jk12w  Kirimaru (2-0)         hatakikomi       Jk14e  Aki (1-1)
Jk10w  Iwamoto (1-1)          hatakikomi       Jk11w  Sawada (0-2)
Jk8w   Andozakura (2-0)       oshidashi        Jk10e  Daishojo (1-1)
Jk6w   Teruju (1-1)           shitatenage      Jk7w   Sakura (0-2)
Jk4w   Onagaya (2-0)          yorikiri         Jk6e   Shoryudo (1-1)
Jk1w   Shiraseyama (2-0)      oshidashi        Jk4e   Fujinonami (1-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division

Jk3e   Shimizu (2-0)          kotenage         Jd108w Fukuda (1-1)
Jd108e Matsugashima (1-1)     oshidashi        Jd106w Itakozakura (0-2)
Jd104w Chiyokozan (2-0)       oshidashi        Jd105w Hokutoizumi (1-1)
Jd104e Motokiyama (1-1)       yoritaoshi       Jd102w Toshonishiki (0-2)
Jd100w Wakaseiun (1-1)        yorikiri         Jd102e Kyonosato (0-2)
Jd99e  Fukamachi (2-0)        hikiotoshi       Jd99w  Hokutoryu (1-1)
Jd96e  Banshunada (2-0)       oshidashi        Jd97e  Shinzan (1-1)
Jd94e  Asanoshima (1-1)       oshidashi        Jd95e  Kotoimagawa (0-2)
Jd93e  Zendaisho (1-1)        shitatenage      Jd92e  Asahijo (0-2)
Jd90e  Tabara (2-0)           shitatenage      Jd91w  Adachi (1-1)
Jd89w  Yashiroumi (2-0)       sukuinage        Jd87w  Asaazuma (1-1)
Jd87e  Satonofuji (2-0)       tsukiotoshi      Jd85w  Kiyama (1-1)
Jd84e  Daisho (1-1)           okuridashi       Jd83w  Higohikari (0-2)
Jd81e  Iitsuka (1-1)          sukuinage        Jd82e  Oishi (0-2)
Jd79e  Azumahikari (2-0)      sokubiotoshi     Jd80e  Kawamura (1-1)
Jd78w  Fukuminato (1-1)       yorikiri         Jd77e  Sekizukayama (0-2)
Jd75e  Fukui (1-1)            yorikiri         Jd76w  Terunosato (0-2)
Jd74e  Harada (2-0)           oshidashi        Jd73e  Tsubakifuji (1-1)
Jd71e  Akinishiki (1-1)       oshidashi        Jd72e  Chiyooume (0-2)
Jd70w  Kitajima (2-0)         uwatenage        Jd68w  Higonoryu (1-1)
Jd66w  Sakaefuji (1-1)        kimedashi        Jd68e  Watatani (0-2)
Jd66e  Wakaikki (1-1)         oshidashi        Jd64w  Satsumao (0-2)
Jd63w  Koki (1-1)             uwatenage        Jd62w  Hokutoyoshi (0-2)
Jd61w  Sasaki (1-1)           yorikiri         Jd60w  Fubu (0-2)
Jd60e  Ogitora (1-1)          tsukidashi       Jd58w  Fujinoteru (0-2)
Jd58e  Goshinryu (1-1)        oshidashi        Jd56w  Asahinishiki (0-2)
Jd56e  Kotoyamato (2-0)       yorikiri         Jd54w  Hamanoumi (1-1)
Jd53w  Isamufuji (2-0)        oshidashi        Jd51w  Garyu (1-1)
Jd53e  Watanabe (2-0)         tsukidashi       Jd50e  Soga (1-1)
Jd48e  Sakai (1-1)            oshidashi        Jd49w  Asadoji (0-2)
Jd47e  Nishimura (1-1)        yorikiri         Jd46e  Hatachijo (0-2)
Jd45e  Dewanosora (2-0)       kubinage         Jd44e  Ishizaka (1-1)
Jd42e  Kisenoumi (1-1)        tsukiotoshi      Jd43w  Okunisato (0-2)
Jd41w  Tosamidori (2-0)       hikiotoshi       Jd42w  Nakata (1-1)
Jd41e  Fujinokaze (1-1)       oshidashi        Jd39e  Tochinoshima (0-2)
Jd36w  Tokio (1-1)            oshidashi        Jd38w  Toho (0-2)
Jd34e  Amamidake (1-1)        hatakikomi       Jd32w  Asahanshin (0-2)
Jd30w  Amamisho (2-0)         hikiotoshi       Jd32e  Kaiyuma (1-1)
Jd30e  Iko (1-1)              uwatenage        Jd28w  Ryuki (0-2)
Jd28e  Ura (2-0)              hikiotoshi       Jd26e  Yanagida (1-1)
Jd26w  Takataisho (1-1)       yorikiri         Jd24e  Fudano (0-2)
Jd22e  Taketsukasa (2-0)      oshidashi        Jd23e  Sumanoumi (1-1)
Jd21e  Imafuku (1-1)          oshidashi        Jd20e  Inaba (0-2)
Jd19w  Umizaru (1-1)          oshidashi        Jd18e  Arikawa (0-2)
Jd17w  Kaishin (2-0)          oshidashi        Jd16w  Kotosato (1-1)
Jd14e  Tokiryu (1-1)          yoritaoshi       Jd15e  Wakamatsunaga (0-2)
Jd12e  Chura (1-1)            okuridashi       Jd13w  Hokutoiwami (0-2)
Jd10e  Kotokonno (1-1)        oshidashi        Jd11e  Oba (0-2)
Jd8e   Chiyotora (2-0)        kirikaeshi       Jd9e   Sekizuka (1-1)
Jd7w   Komanokuni (2-0)       oshidashi        Jd6e   Chiyooga (1-1)
Jd5w   Fujihisashi (1-1)      oshidashi        Jd4e   Tochigidake (0-2)
Jd3e   Tochihayate (1-1)      hatakikomi       Jd2e   Wakayamanaka (0-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division

Jd1w   Akatsuki (1-1)         yoritaoshi       Sd99w  Asashinjo (0-2)
Sd97e  Miyabishin (1-1)       shitatenage      Sd99e  Kyokuhozan (0-2)
Sd95e  Wakahiroto (1-1)       oshidashi        Sd96e  Yoshimura (0-2)
Sd93e  Daishomune (1-1)       uwatenage        Sd93w  Rendaiyama (0-1-1)
Sd92w  Kaonishiki (1-1)       oshidashi        Sd91e  Yukiumi (0-2)
Sd87w  Kotakiyama (1-1)       yorikiri         Sd88e  Daishowaka (0-2)
Sd89e  Mienosato (2-0)        oshidashi        Sd86w  Asadaimon (1-1)
Sd85e  Akitoba (2-0)          oshidashi        Sd84e  Shobushi (1-1)
Sd82e  Tatsukaze (2-0)        oshidashi        Sd83e  Nakaishi (1-1)
Sd81w  Tenichi (1-1)          hatakikomi       Sd80e  Kotozensho (0-2)
Sd78e  Dewaazuma (2-0)        yorikiri         Sd79w  Gorikiyama (1-1)
Sd76e  Amatsu (2-0)           oshidashi        Sd77w  Yoshiazuma (1-1)
Sd74e  Daishokaku (2-0)       yorikiri         Sd75w  Roman (1-1)
Sd73e  Hikarifuji (2-0)       yoritaoshi       Sd72e  Miryuzan (1-1)
Sd70e  Asanotosa (1-1)        fusen            Sd71w  Kamitani (0-2)
Sd67w  Kotosusumu (2-0)       oshitaoshi       Sd69w  Kiryu (1-1)
Sd65w  Saionji (1-1)          oshidashi        Sd67e  Haruhikari (0-2)
Sd65e  Kawabuchi (2-0)        hatakikomi       Sd63w  Baraki (1-1)
Sd61w  Genbumaru (2-0)        hikiotoshi       Sd62w  Kenyu (1-1)
Sd58e  Sadanogo (1-1)         uwatenage        Sd60e  Takamiryu (0-2)
Sd59w  Tennozan (1-1)         oshidashi        Sd57e  Kenshin (0-2)
Sd55e  Azumasho (1-1)         sukuinage        Sd56e  Fujisato (0-2)
Sd53e  Ginseizan (1-1)        yoritaoshi       Sd54e  Kotomiyakura (0-2)
Sd52w  Denzan (1-1)           uwatedashinage   Sd51e  Fukazawa (0-2)
Sd49e  Hokutoryu (1-1)        yorikiri         Sd50e  Kotofukujuno (0-2)
Sd48e  Marusho (1-1)          oshidashi        Sd46w  Ako (0-2)
Sd46e  Kaiseijo (2-0)         uwatedashinage   Sd44w  Wakakinsho (1-1)
Sd42w  Omote (1-1)            hikkake          Sd44e  Takatenshu (0-2)
Sd40w  Musashiumi (1-1)       yoritaoshi       Sd41w  Ito (0-2)
Sd40e  Ryuseio (2-0)          hikiotoshi       Sd38w  Seigo (1-1)
Sd38e  Kotonoumi (2-0)        oshidashi        Sd36w  Karatsuumi (1-1)
Sd34e  Kotoryusei (2-0)       kakenage         Sd33e  Yoshii (1-1)
Sd31e  Aomihama (1-1)         oshidashi        Sd32e  Aoi (0-2)
Sd28e  Hodaka (2-0)           oshidashi        Sd30e  Sadanokuni (1-1)
Sd27e  Masunoyama (1-1)       yoritaoshi       Sd29e  Aratora (0-2)
Sd25w  Nakashima (1-1)        hatakikomi       Sd24w  Hitachigo (0-2)
Sd24e  Akashifuji (1-1)       sukuinage        Sd22w  Kamito (0-2)
Sd19e  Onojo (2-0)            yoritaoshi       Sd20w  Dewanojo (1-1)
Sd19w  Mitozakura (1-1)       oshidashi        Sd18e  Asanojo (0-2)
Sd16w  Daikisho (1-1)         oshidashi        Sd17w  Mitotsukasa (0-2)
Sd14e  Masuminato (1-1)       oshidashi        Sd15e  Tsuyukusa (0-2)
Sd13w  Asahisho (1-1)         yorikiri         Sd12w  Sazanami (0-2)
Sd9w   Fukuyama (2-0)         hikiotoshi       Sd10e  Daishozen (1-1)
Sd9e   Matsuda (1-1)          uchigake         Sd8w   Sakaekaze (0-2)
Sd7w   Kaiyudai (2-0)         yorikiri         Sd8e   Tochinobori (1-1)
Sd4e   Kirinofuji (2-0)       yorikiri         Sd3e   Toshoyama (1-1)
Sd2w   Hokutoo (1-1)          uwatenage        Sd3w   Kotonoshu (0-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division

Sd1e   Wayama (1-1)           hatakikomi       Ms60e  Tochimitsuru (0-2)
Ms59w  Akinoyama (1-1)        yorikiri         Ms58e  Genkaiho (0-2)
Ms57w  Narutaki (1-1)         yorikiri         Ms56w  Kotoyusho (0-2)
Ms53e  Wakanoumi (1-1)        kainahineri      Ms53w  Yutakasho (0-1-1)
Ms54e  Byakko (2-0)           yorikiri         Ms52w  Kitadaichi (1-1)
Ms51w  Kaito (2-0)            yorikiri         Ms50w  Tamakongo (1-1)
Ms49w  Hokutotsubasa (2-0)    yorikiri         Ms49e  Asakishin (1-1)
Ms45e  Chiyonokatsu (2-0)     tsukiotoshi      Ms47w  Kotoozutsu (1-1)
Ms44e  Mugendai (1-1)         yorikiri         Ms45w  Yuki (0-2)
Ms43e  Tochikamiyama (2-0)    oshidashi        Ms41e  Inoue (1-1)
Ms41w  Kototsubasa (1-1)      sotogake         Ms40e  Hokutoshu (0-2)
Ms38e  Takakento (2-0)        tsukidashi       Ms39w  Tokisakae (1-1)
Ms36e  Sadanohikari (2-0)     hatakikomi       Ms37e  Yokoe (1-1)
Ms34e  Tanabe (1-1)           oshidashi        Ms35e  Genki (0-2)
Ms32e  Jokoryu (2-0)          yorikiri         Ms33e  Omoto (1-1)
Ms30e  Koba (1-1)             tsukitaoshi      Ms31w  Amanoshima (0-2)
Ms28e  Higoarashi (1-1)       yorikiri         Ms29e  Terao (0-2)
Ms27w  Tokushinho (1-1)       hatakikomi       Ms25e  Asatenmai (0-2)
Ms23e  Shohoryu (1-1)         oshitaoshi       Ms24w  Kagamio (0-2)
Ms21w  Tsushimanada (1-1)     yorikiri         Ms22w  Asakoki (0-2)
Ms19e  Nionoumi (1-1)         oshidashi        Ms20e  Kotodairyu (0-2)
Ms18e  Daiseido (1-1)         yoritaoshi       Ms17w  Wakatakamoto (0-2)
Ms14e  Motobayashi (2-0)      hatakikomi       Ms15w  Kyokusoten (1-1)
Ms14w  Sagatsukasa (1-1)      oshidashi        Ms13w  Shiraishi (0-2)
Ms10e  Toyohibiki (1-1)       yoritaoshi       Ms10w  Gochozan (0-1-1)
Ms9w   Kotodaigo (2-0)        okuridashi       Ms11e  Seiro (1-1)
Ms8w   Gokushindo (2-0)       oshidashi        Ms8e   Kotokuzan (1-1)
Ms7w   Fujiazuma (1-1)        yorikiri         Ms9e   Gagamaru (0-2)
Ms6e   Chiyonokuni (1-1)      yoritaoshi       Ms7e   Tsukahara (0-2)
Ms5e   Naya (2-0)             sukuinage        Ms6w   Asabenkei (1-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division

J12e   Asagyokusei (3-1)      oshidashi        J14w   Sakigake (2-2)
J12w   Churanoumi (3-1)       yorikiri         J13e   Chiyootori (0-4)
J13w   Terunofuji (4-0)       yorikiri         J10e   Sokokurai (0-4)
J14e   Hoshoryu (2-2)         kotenage         J10w   Takagenji (2-2)
J9e    Kyokushuho (3-1)       hatakikomi       J11w   Irodori (1-3)
J9w    Akua (3-1)             oshidashi        J11e   Toyonoshima (1-3)
J7w    Yago (1-3)             yorikiri         J6e    Daiamami (3-1)
J6w    Tobizaru (2-2)         okuridashi       J8w    Kotoshoho (3-1)
J7e    Ichinojo (2-2)         uwatenage        J5e    Wakatakakage (1-3)
J8e    Kyokutaisei (2-2)      oshidashi        J5w    Daishoho (2-2)
J4w    Mitoryu (2-2)          yorikiri         J2e    Kotonowaka (2-2)
J4e    Nishikigi (3-1)        sukuinage        J2w    Hidenoumi (1-3)
J1w    Chiyoshoma (2-2)       uwatenage        J3w    Kizakiumi (0-4)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division

M17w   Tokushoryu (3-1)       yoritaoshi       M17e   Kiribayama (2-2)
M16e   Tochiozan (2-2)        hatakikomi       J3e    Daishomaru (3-1)
M14e   Terutsuyoshi (4-0)     oshidashi        M15w   Ikioi (0-4)
M14w   Shimanoumi (2-2)       uwatedashinage   M16w   Kaisei (2-2)
M15e   Azumaryu (3-1)         hatakikomi       M13w   Kotoeko (2-2)
M12e   Tsurugisho (2-2)       yorikiri         M12w   Chiyomaru (1-3)
M13e   Kotoshogiku (2-2)      tsukiotoshi      M11e   Chiyotairyu (1-3)
M11w   Kagayaki (4-0)         yorikiri         M10e   Sadanoumi (2-2)
M10w   Ishiura (1-3)          yorikiri         M9e    Takanosho (2-2)
M9w    Yutakayama (3-1)       oshidashi        M8e    Aoiyama (2-2)
M8w    Ryuden (3-1)           hatakikomi       M7w    Onosho (0-4)
M6e    Takarafuji (2-2)       tsukiotoshi      M7e    Shohozan (2-2)
M6w    Tochinoshin (2-2)      tsuridashi       M5w    Enho (2-2)
M4e    Okinoumi (2-2)         yorikiri         M5e    Meisei (0-4)
M2w    Mitakeumi (2-2)        oshidashi        M3e    Tamawashi (2-2)
K1e    Abi (1-3)              oshitaoshi       S1e    Asanoyama (3-1)
M4w    Shodai (4-0)           yorikiri         S1w    Takayasu (2-2)
O1e    Takakeisho (3-1)       tsukiotoshi      M1e    Endo (3-1)
O1w    Goeido (1-3)           kubinage         K1w    Daieisho (1-3)
M2e    Hokutofuji (4-0)       fusen            Y1e    Hakuho (1-3)
M1w    Myogiryu (2-2)         oshidashi        Y1w    Kakuryu (1-3)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 5

Jonokuchi Division

Jk25w  Dewanoryu (2-1)        oshidashi        Jk26w  Iwata (1-2)
Jk26e  Nihonyanagi (3-0)      oshidashi        Jk22w  Kototsukahara (2-1)
Jk24e  Hamasu (2-1)           yorikiri         Jk21e  Asahimaru (1-2)
Jk20e  Shishimaru (3-0)       uwatenage        Jk18e  Chiyotsurugi (2-1)
Jk17e  Moriurara (2-1)        yorikiri         Jk19e  Wakafujioka (1-2)
Jk15w  Daigonishiki (2-1)     oshidashi        Jk14e  Aki (1-2)
Jk16w  Matsuoka (3-0)         oshidashi        Jk12w  Kirimaru (2-1)
Jk10e  Daishojo (2-1)         yorikiri         Jk11e  Daishiryu (1-2)
Jk8w   Andozakura (3-0)       oshidashi        Jk12e  Yamane (2-1)
Jk6e   Shoryudo (2-1)         oshidashi        Jk7e   Azumanami (1-2)
Jk8e   Ariake (3-0)           uwatedashinage   Jk4w   Onagaya (2-1)
Jk2w   Kaibusho (2-1)         yoritaoshi       Jk4e   Fujinonami (1-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division

Jk2e   Aonoumi (2-1)          oshitaoshi       Jd108w Fukuda (1-2)
Jd106w Itakozakura (1-2)      yorikiri         Jk1e   Maniwayama (0-3)
Jd104w Chiyokozan (3-0)       nichonage        Jd107w Oatari (2-1)
Jd103e Kotomaeda (3-0)        tsukiotoshi      Jd101w Kakutaiki (2-1)
Jd100e Daishohama (1-2)       fusen            Jd102e Kyonosato (0-3)
Jd98w  Hakuyo (2-1)           hatakikomi       Jd99w  Hokutoryu (1-2)
Jd96w  Takeazuma (1-2)        oshidashi        Jd95e  Kotoimagawa (0-3)
Jd97w  Ota (2-1)              okuridashi       Jd94e  Asanoshima (1-2)
Jd92w  Kaishinmaru (2-1)      oshidashi        Jd93e  Zendaisho (1-2)
Jd90w  Kenho (2-1)            yorikiri         Jd91w  Adachi (1-2)
Jd88e  Okuniasahi (1-2)       yoritaoshi       Jd86e  Numano (0-3)
Jd85w  Kiyama (2-1)           yorikiri         Jd86w  Shunpo (1-2)
Jd82e  Oishi (1-2)            yorikiri         Jd83w  Higohikari (0-3)
Jd83e  Hamasaki (2-1)         shitatenage      Jd81e  Iitsuka (1-2)
Jd84w  Kyokuyuko (3-0)        okuridashi       Jd79e  Azumahikari (2-1)
Jd78e  Kamada (3-0)           tsukiotoshi      Jd76e  Abezakura (2-1)
Jd75e  Fukui (2-1)            hatakikomi       Jd77w  Okanojo (1-2)
Jd72w  Hokutonami (3-0)       yorikiri         Jd74e  Harada (2-1)
Jd73e  Tsubakifuji (2-1)      oshitaoshi       Jd71e  Akinishiki (1-2)
Jd67w  Tatsunoumi (3-0)       sukuinage        Jd70w  Kitajima (2-1)
Jd66w  Sakaefuji (2-1)        yorikiri         Jd68w  Higonoryu (1-2)
Jd68e  Watatani (1-2)         hatakikomi       Jd64w  Satsumao (0-3)
Jd63w  Koki (2-1)             yorikiri         Jd62e  Chida (1-2)
Jd62w  Hokutoyoshi (1-2)      yorikiri         Jd60w  Fubu (0-3)
Jd58e  Goshinryu (2-1)        oshidashi        Jd60e  Ogitora (1-2)
Jd56w  Asahinishiki (1-2)     oshidashi        Jd58w  Fujinoteru (0-3)
Jd55w  Amane (2-1)            oshidashi        Jd54w  Hamanoumi (1-2)
Jd52w  Kokuryunami (1-2)      yorikiri         Jd55e  Kotonoshima (0-3)
Jd50w  Mimurodake (1-2)       yorikiri         Jd49w  Asadoji (0-3)
Jd48e  Sakai (2-1)            oshitaoshi       Jd50e  Soga (1-2)
Jd46w  Tagomaru (2-1)         yorikiri         Jd47e  Nishimura (1-2)
Jd45w  Miyakogawa (2-1)       yoritaoshi       Jd44e  Ishizaka (1-2)
Jd41e  Fujinokaze (2-1)       yorikiri         Jd42w  Nakata (1-2)
Jd40w  Fujinotani (2-1)       uwatenage        Jd42e  Kisenoumi (1-2)
Jd38e  Chiyonosora (2-1)      oshidashi        Jd36w  Tokio (1-2)
Jd34w  Nakao (1-2)            yorikiri         Jd38w  Toho (0-3)
Jd33e  Taranami (3-0)         oshitaoshi       Jd35w  Kiritsubasa (2-1)
Jd30e  Iko (2-1)              hatakikomi       Jd32e  Kaiyuma (1-2)
Jd30w  Amamisho (3-0)         uwatedashinage   Jd29e  Yamato (2-1)
Jd26e  Yanagida (2-1)         oshitaoshi       Jd26w  Takataisho (1-2)
Jd28e  Ura (3-0)              hatakikomi       Jd24w  Hakuomaru (2-1)
Jd22w  Tochikasuga (2-1)      hikiotoshi       Jd23e  Sumanoumi (1-2)
Jd20w  Chiyodaigo (2-1)       hatakikomi       Jd21e  Imafuku (1-2)
Jd18e  Arikawa (1-2)          okurinage        Jd20e  Inaba (0-3)
Jd17w  Kaishin (3-0)          yoritaoshi       Jd19e  Sawayaka (2-1)
Jd15w  Tochisato (2-1)        kotenage         Jd14e  Tokiryu (1-2)
Jd11e  Oba (1-2)              tsukidashi       Jd13w  Hokutoiwami (0-3)
Jd12e  Chura (2-1)            tsukiotoshi      Jd10e  Kotokonno (1-2)
Jd11w  Mukaida (3-0)          oshidashi        Jd8e   Chiyotora (2-1)
Jd6e   Chiyooga (2-1)         yorikiri         Jd7e   Kotomanabe (1-2)
Jd4w   Mishima (2-1)          yorikiri         Jd5w   Fujihisashi (1-2)
Jd3e   Tochihayate (2-1)      uwatenage        Jd1w   Akatsuki (1-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division

Sd100w Nankairiki (3-0)       yorikiri         Jd3w   Sakurai (2-1)
Sd97e  Miyabishin (2-1)       shitatenage      Sd98e  Hidano (1-2)
Sd96w  Yamenosato (2-1)       oshidashi        Sd95e  Wakahiroto (1-2)
Sd92w  Kaonishiki (2-1)       yorikiri         Sd94w  Kiyota (1-2)
Sd91w  Maenofuji (3-0)        hikiotoshi       Sd94e  Daiyusho (2-1)
Sd89e  Mienosato (3-0)        hatakikomi       Sd90w  Denuma (2-1)
Sd90e  Kayatoiwa (2-1)        tsukiotoshi      Sd86w  Asadaimon (1-2)
Sd86e  Sakurafuji (2-1)       oshidashi        Sd84e  Shobushi (1-2)
Sd82e  Tatsukaze (3-0)        uwatenage        Sd85e  Akitoba (2-1)
Sd81e  Furanshisu (2-1)       yorikiri         Sd79e  Hibikiryu (1-2)
Sd80w  Mochizuki (3-0)        sukuinage        Sd78e  Dewaazuma (2-1)
Sd77w  Yoshiazuma (2-1)       yorikiri         Sd76w  Kanryu (1-2)
Sd72w  Ayakaze (2-1)          hatakikomi       Sd75w  Roman (1-2)
Sd73e  Hikarifuji (3-0)       oshidashi        Sd71e  Daishoki (2-1)
Sd69e  Kojima (2-1)           yorikiri         Sd70e  Asanotosa (1-2)
Sd67w  Kotosusumu (3-0)       hatakikomi       Sd66e  Mihamaumi (2-1)
Sd64e  Wakaichiro (2-1)       oshidashi        Sd65w  Saionji (1-2)
Sd61w  Genbumaru (3-0)        yoritaoshi       Sd65e  Kawabuchi (2-1)
Sd59w  Tennozan (2-1)         okuridashi       Sd63e  Teraoumi (1-2)
Sd61e  Sadanoryu (3-0)        oshidashi        Sd58w  Dainichido (2-1)
Sd57e  Kenshin (1-2)          oshidashi        Sd56e  Fujisato (0-3)
Sd55w  Hokutenkai (3-0)       oshidashi        Sd54w  Koshinoryu (2-1)
Sd53e  Ginseizan (2-1)        hatakikomi       Sd52e  Wakahizen (1-2)
Sd51w  Shimomura (3-0)        hikiotoshi       Sd49w  Tsugaruumi (2-1)
Sd46w  Ako (1-2)              yorikiri         Sd50e  Kotofukujuno (0-3)
Sd45e  Shosei (2-1)           yorikiri         Sd48e  Marusho (1-2)
Sd45w  Ebisumaru (1-2)        uwatenage        Sd44e  Takatenshu (0-3)
Sd41e  Maikeru (3-0)          yorikiri         Sd43e  Yoshoyama (2-1)
Sd41w  Ito (1-2)              yorikiri         Sd39e  Taichiyama (0-3)
Sd39w  Kaizen (2-1)           uwatenage        Sd37e  Bankoku (1-2)
Sd37w  Oka (1-2)              hatakikomi       Sd35e  Kototora (0-3)
Sd36e  Oyamatoumi (3-0)       okuridashi       Sd34e  Kotoryusei (2-1)
Sd32e  Aoi (1-2)              yorikiri         Sd33w  Daijo (0-3)
Sd30w  Okinohama (2-1)        oshidashi        Sd32w  Komakiryu (1-2)
Sd25w  Nakashima (2-1)        tsukiotoshi      Sd27e  Masunoyama (1-2)
Sd25e  Hikarugenji (2-1)      oshidashi        Sd24e  Akashifuji (1-2)
Sd21w  Oginosho (2-1)         oshidashi        Sd22e  Tanahashi (1-2)
Sd22w  Kamito (1-2)           tsukiotoshi      Sd20e  Asonishiki (0-3)
Sd17w  Mitotsukasa (1-2)      oshidashi        Sd18e  Asanojo (0-3)
Sd16e  Yuma (3-0)             yorikiri         Sd18w  Shoketsu (2-1)
Sd13w  Asahisho (2-1)         tsukiotoshi      Sd14e  Masuminato (1-2)
Sd12e  Toma (3-0)             oshidashi        Sd13e  Kawamoto (2-1)
Sd10w  Suzuki (2-1)           oshidashi        Sd11w  Kurahashi (1-2)
Sd9w   Fukuyama (3-0)         shitatenage      Sd7w   Kaiyudai (2-1)
Sd5e   Takaryu (1-2)          hatakikomi       Sd6e   Daishosei (0-3)
Sd2w   Hokutoo (2-1)          uwatenage        Sd1e   Wayama (1-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division

Ms60w  Okinofuji (2-1)        tsukiotoshi      Ms59w  Akinoyama (1-2)
Ms57w  Narutaki (2-1)         oshidashi        Ms58w  Nishikifuji (1-2)
Ms57e  Kitanowaka (3-0)       okuridashi       Ms55e  Amakaze (2-1)
Ms56e  Azumasato (2-1)        tsukiotoshi      Ms54w  Kaiho (1-2)
Ms53e  Wakanoumi (2-1)        tsukiotoshi      Ms51e  Tsushida (1-2)
Ms48e  Saidaiji (1-2)         yorikiri         Ms52e  Kiyonoumi (0-3)
Ms46w  Obayama (2-1)          oshidashi        Ms47w  Kotoozutsu (1-2)
Ms49w  Hokutotsubasa (3-0)    oshitaoshi       Ms45e  Chiyonokatsu (2-1)
Ms43e  Tochikamiyama (3-0)    yorikiri         Ms44w  Chiyoraizan (2-1)
Ms40e  Hokutoshu (1-2)        yorikiri         Ms43w  Oazuma (0-3)
Ms39e  Horyuyama (2-1)        hatakikomi       Ms40w  Kijuin (1-2)
Ms37w  Higonojo (1-2)         oshidashi        Ms38w  Kotohayato (0-3)
Ms37e  Yokoe (2-1)            okuridashi       Ms34w  Yamatoarashi (1-2)
Ms32w  Hokutoyo (1-2)         yorikiri         Ms35e  Genki (0-3)
Ms30w  Hiradoumi (2-1)        yorikiri         Ms33w  Daishoryu (1-2)
Ms31w  Amanoshima (1-2)       yorikiri         Ms29e  Terao (0-3)
Ms28w  Tomisakae (2-1)        oshidashi        Ms27w  Tokushinho (1-2)
Ms28e  Higoarashi (2-1)       yorikiri         Ms27e  Hokutokawa (1-2)
Ms24e  Tsurubayashi (2-1)     hikiotoshi       Ms23e  Shohoryu (1-2)
Ms22w  Asakoki (1-2)          yorikiri         Ms20e  Kotodairyu (0-3)
Ms18w  Chiyoarashi (2-1)      oshidashi        Ms20w  Kairyu (1-2)
Ms16w  Hokaho (2-1)           yorikiri         Ms17e  Roga (1-2)
Ms14e  Motobayashi (3-0)      oshidashi        Ms16e  Kizenryu (2-1)
Ms12w  Kitaharima (2-1)       oshidashi        Ms15w  Kyokusoten (1-2)
Ms9w   Kotodaigo (3-0)        okuridashi       Ms13e  Shonannoumi (2-1)
Ms8w   Gokushindo (3-0)       oshidashi        Ms5e   Naya (2-1)
Ms7e   Tsukahara (1-2)        hatakikomi       Ms3e   Oki (0-3)
Ms4w   Hakuyozan (2-1)        oshidashi        Ms2w   Shiba (1-2)
Ms2e   Midorifuji (2-1)       yorikiri         Ms4e   Akiseyama (1-2)
Ms1w   Wakamotoharu (3-0)     tsukiotoshi      Ms3w   Chiyonoumi (2-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division

J14w   Sakigake (3-2)         yorikiri         Ms1e   Kaisho (0-3)
J14e   Hoshoryu (3-2)         uwatenage        J12w   Churanoumi (3-2)
J13w   Terunofuji (5-0)       yorikiri         J12e   Asagyokusei (3-2)
J13e   Chiyootori (1-4)       sukuinage        J10w   Takagenji (2-3)
J10e   Sokokurai (1-4)        okuridashi       J11w   Irodori (1-4)
J9e    Kyokushuho (4-1)       hatakikomi       J11e   Toyonoshima (1-4)
J8e    Kyokutaisei (3-2)      uwatedashinage   J9w    Akua (3-2)
J7e    Ichinojo (3-2)         oshidashi        J6w    Tobizaru (2-3)
J8w    Kotoshoho (4-1)        shitatenage      J6e    Daiamami (3-2)
J5e    Wakatakakage (2-3)     yorikiri         J7w    Yago (1-4)
J5w    Daishoho (3-2)         uwatenage        J4e    Nishikigi (3-2)
J2w    Hidenoumi (2-3)        yorikiri         J4w    Mitoryu (2-3)
J2e    Kotonowaka (3-2)       hatakikomi       J3w    Kizakiumi (0-5)
J3e    Daishomaru (4-1)       hatakikomi       J1w    Chiyoshoma (2-3)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division

M17w   Tokushoryu (4-1)       oshidashi        M15e   Azumaryu (3-2)
M17e   Kiribayama (3-2)       okuridashi       M14w   Shimanoumi (2-3)
M16e   Tochiozan (3-2)        katasukashi      M13w   Kotoeko (2-3)
M13e   Kotoshogiku (3-2)      yorikiri         M16w   Kaisei (2-3)
M14e   Terutsuyoshi (5-0)     shitatenage      M12w   Chiyomaru (1-4)
M15w   Ikioi (1-4)            uwatenage        M12e   Tsurugisho (2-3)
M11w   Kagayaki (5-0)         oshidashi        M11e   Chiyotairyu (1-4)
M10w   Ishiura (2-3)          amiuchi          M10e   Sadanoumi (2-3)
M9w    Yutakayama (4-1)       tsukiotoshi      M9e    Takanosho (2-3)
M8e    Aoiyama (3-2)          hatakikomi       M8w    Ryuden (3-2)
M7w    Onosho (1-4)           okuridashi       M6e    Takarafuji (2-3)
M5w    Enho (3-2)             hikiotoshi       M7e    Shohozan (2-3)
M5e    Meisei (1-4)           tsukiotoshi      M6w    Tochinoshin (2-3)
M4w    Shodai (5-0)           tsukidashi       M2e    Hokutofuji (4-1)
K1e    Abi (2-3)              tsukidashi       M1w    Myogiryu (2-3)
K1w    Daieisho (2-3)         oshidashi        S1w    Takayasu (2-3)
M1e    Endo (4-1)             yoritaoshi       S1e    Asanoyama (3-2)
M4e    Okinoumi (3-2)         tottari          O1w    Goeido (1-4)
O1e    Takakeisho (4-1)       tsukiotoshi      M3e    Tamawashi (2-3)
M2w    Mitakeumi (3-2)        fusen            Y1w    Kakuryu (1-4)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 6

Jonokuchi Division

Jk23e  Azumayama (1-2)        yorikiri         Jk27w  Hattorizakura (0-3)
Jk27e  Mudoho (3-0)           oshidashi        Jk21w  Nishikio (1-2)
Jk20w  Yamamoto (1-2)         oshidashi        Jk22e  Kyokushoriki (0-3)
Jk17w  Nangu (2-1)            uwatenage        Jk19w  Houn (1-2)
Jk18w  Sawaisamu (1-2)        oshidashi        Jk16e  Shiryu (0-3)
Jk15e  Hokutoyu (2-1)         uwatenage        Jk13w  Ryuga (1-2)
Jk13e  Wakayutaka (1-2)       yoritaoshi       Jk11w  Sawada (0-3)
Jk9w   Nishikiryu (2-1)       yorikiri         Jk10w  Iwamoto (1-2)
Jk7w   Sakura (1-2)           yorikiri         Jk9e   Sawanofuji (0-3)
Jk5w   Akiyama (2-1)          yorikiri         Jk6w   Teruju (1-2)
Jk3w   Zuiko (1-2)            uwatenage        Jk5e   Urutora (0-3)
Jk3e   Shimizu (3-0)          shitatenage      Jk1w   Shiraseyama (2-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division

Jd108e Matsugashima (2-1)     oshidashi        Jd107e Miyabi (1-2)
Jd105w Hokutoizumi (2-1)      hatakikomi       Jd105e Asahio (1-2)
Jd102w Toshonishiki (1-2)     yorikiri         Jd106e Hokutosato (0-3)
Jd104e Motokiyama (2-1)       hikiotoshi       Jd101e Ai (1-2)
Jd103w Wakatoriumi (2-1)      oshidashi        Jd100w Wakaseiun (1-2)
Jd96e  Banshunada (3-0)       okuridashi       Jd99e  Fukamachi (2-1)
Jd94w  Kotonagahama (2-1)     oshidashi        Jd97e  Shinzan (1-2)
Jd93w  Mimori (3-0)           shitatenage      Jd95w  Azumaiwa (2-1)
Jd91e  Wakatozakura (1-2)     uwatenage        Jd92e  Asahijo (0-3)
Jd89w  Yashiroumi (3-0)       oshidashi        Jd90e  Tabara (2-1)
Jd87w  Asaazuma (2-1)         yoritaoshi       Jd89e  Takemaru (1-2)
Jd82w  Ishiazuma (3-0)        oshidashi        Jd87e  Satonofuji (2-1)
Jd81w  Tenei (2-1)            oshidashi        Jd84e  Daisho (1-2)
Jd80e  Kawamura (2-1)         oshitaoshi       Jd79w  Satozakura (1-2)
Jd80w  Mogaminishiki (1-2)    yorikiri         Jd77e  Sekizukayama (0-3)
Jd78w  Fukuminato (2-1)       yorikiri         Jd75w  Hanakaze (1-2)
Jd76w  Terunosato (1-2)       yoritaoshi       Jd74w  Senho (0-3)
Jd71w  Sadatsuyoshi (2-1)     yoritaoshi       Jd73w  Asahabataki (1-2)
Jd69w  Oju (1-2)              yorikiri         Jd72e  Chiyooume (0-3)
Jd67e  Chiyotaiko (2-1)       yorikiri         Jd70e  Hirose (1-2)
Jd66e  Wakaikki (2-1)         oshidashi        Jd65e  Hashimoto (1-2)
Jd64e  Harimanada (3-0)       oshitaoshi       Jd65w  Chiyohokkai (2-1)
Jd61w  Sasaki (2-1)           yorikiri         Jd63e  Kotokogyoku (1-2)
Jd61e  Fukuazuma (3-0)        oshidashi        Jd59w  Kotoomura (2-1)
Jd57w  Ayaminato (2-1)        shitatedashinage Jd59e  Yukiamami (1-2)
Jd56e  Kotoyamato (3-0)       yoritaoshi       Jd57e  Chiyotaiyo (2-1)
Jd53w  Isamufuji (3-0)        uwatenage        Jd53e  Watanabe (2-1)
Jd52e  Kotoegashira (2-1)     yoritaoshi       Jd54e  Kainowaka (1-2)
Jd48w  Nakai (2-1)            oshidashi        Jd51w  Garyu (1-2)
Jd49e  Otsuji (3-0)           yorikiri         Jd47w  Oshozan (2-1)
Jd46e  Hatachijo (1-2)        oshidashi        Jd44w  Kochikara (0-3)
Jd45e  Dewanosora (3-0)       tsukiotoshi      Jd41w  Tosamidori (2-1)
Jd39e  Tochinoshima (1-2)     hikiotoshi       Jd43w  Okunisato (0-3)
Jd40e  Seito (3-0)            oshidashi        Jd37e  Hienriki (2-1)
Jd36e  Daihisho (2-1)         yorikiri         Jd34e  Amamidake (1-2)
Jd35e  Kurokage (2-1)         oshidashi        Jd33w  Omura (1-2)
Jd32w  Asahanshin (1-2)       oshidashi        Jd31e  Takamasaki (0-3)
Jd29w  Takakurayama (2-1)     uwatenage        Jd31w  Wakakoki (1-2)
Jd28w  Ryuki (1-2)            okuridashi       Jd27w  Sorakaze (0-3)
Jd25e  Bushi (2-1)            oshidashi        Jd27e  Kirizakura (1-2)
Jd23w  Ryubu (1-2)            yorikiri         Jd24e  Fudano (0-3)
Jd22e  Taketsukasa (3-0)      hatakikomi       Jd21w  Wakaryusei (2-1)
Jd19w  Umizaru (2-1)          oshidashi        Jd18w  Shinyashiki (1-2)
Jd16w  Kotosato (2-1)         yorikiri         Jd17e  Kasugamine (1-2)
Jd15e  Wakamatsunaga (1-2)    oshidashi        Jd16e  Ienoshima (0-3)
Jd14w  Tosaeizan (3-0)        hikiotoshi       Jd12w  Takabayama (2-1)
Jd13e  Kotomyozan (2-1)       shitatenage      Jd10w  Kaorufuji (1-2)
Jd8w   Teraosho (2-1)         yorikiri         Jd9e   Sekizuka (1-2)
Jd6w   Mori (1-2)             uwatenage        Jd9w   Miyakojima (0-3)
Jd7w   Komanokuni (3-0)       oshidashi        Jd5e   Kotootomo (2-1)
Jd4e   Tochigidake (1-2)      hikiotoshi       Jd2e   Wakayamanaka (0-3)
Jd2w   Terumichi (2-1)        uwatenage        Jd1e   Kotorikuzan (1-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division

Sd99e  Kyokuhozan (1-2)       hatakikomi       Sd99w  Asashinjo (0-3)
Sd95w  Araoyama (3-0)         yoritaoshi       Sd98w  Sakabayashi (2-1)
Sd93w  Rendaiyama (1-1-1)     yorikiri         Sd96e  Yoshimura (0-3)
Sd93e  Daishomune (2-1)       yoritaoshi       Sd92e  Yuriki (1-2)
Sd91e  Yukiumi (1-2)          sukuinage        Sd89w  Hasegawa (0-3)
Sd87w  Kotakiyama (2-1)       yorikiri         Sd87e  Asakoga (1-2)
Sd84w  Tsunekawa (1-2)        yorikiri         Sd88e  Daishowaka (0-3)
Sd82w  Yabugasaki (2-1)       yorikiri         Sd83e  Nakaishi (1-2)
Sd79w  Gorikiyama (2-1)       yorikiri         Sd81w  Tenichi (1-2)
Sd80e  Kotozensho (1-2)       oshidashi        Sd78w  Anzai (0-3)
Sd77e  Kotoito (1-2)          shitatenage      Sd74w  Kasugaryu (0-3)
Sd74e  Daishokaku (3-0)       hikiotoshi       Sd76e  Amatsu (2-1)
Sd75e  Daitenma (2-1)         yorikiri         Sd72e  Miryuzan (1-2)
Sd70w  Haruminato (2-1)       oshidashi        Sd69w  Kiryu (1-2)
Sd73w  Dairaido (1-2)         tsukiotoshi      Sd68e  Tomiyutaka (0-3)
Sd64w  Fujinowaka (1-2)       oshidashi        Sd67e  Haruhikari (0-3)
Sd66w  Hokuyozan (2-1)        tsukiotoshi      Sd63w  Baraki (1-2)
Sd62e  Hamadayama (1-2)       yorikiri         Sd60e  Takamiryu (0-3)
Sd62w  Kenyu (2-1)            oshidashi        Sd59e  Kotokume (1-2)
Sd58e  Sadanogo (2-1)         oshidashi        Sd57w  Hokutohomare (1-2)
Sd56w  Toyoshimizu (2-1)      sukuinage        Sd55e  Azumasho (1-2)
Sd53w  Fujikawa (2-1)         oshidashi        Sd52w  Denzan (1-2)
Sd51e  Fukazawa (1-2)         hatakikomi       Sd54e  Kotomiyakura (0-3)
Sd49e  Hokutoryu (2-1)        oshidashi        Sd50w  Izumigawa (1-2)
Sd48w  Shuji (3-0)            yorikiri         Sd46e  Kaiseijo (2-1)
Sd44w  Wakakinsho (2-1)       oshidashi        Sd47w  Tokimaru (1-2)
Sd43w  Kotorikisen (2-1)      oshidashi        Sd42w  Omote (1-2)
Sd42e  Matsuyama (2-1)        hatakikomi       Sd40w  Musashiumi (1-2)
Sd38e  Kotonoumi (3-0)        oshidashi        Sd40e  Ryuseio (2-1)
Sd36w  Karatsuumi (2-1)       kotenage         Sd38w  Seigo (1-2)
Sd34w  Onokura (2-1)          oshidashi        Sd35w  Mutsukaze (1-2)
Sd31e  Aomihama (2-1)         yorikiri         Sd33e  Yoshii (1-2)
Sd27w  Hamaeiko (2-1)         tsukiotoshi      Sd30e  Sadanokuni (1-2)
Sd26e  Sadanohana (3-0)       oshidashi        Sd31w  Munakata (2-1)
Sd29e  Aratora (1-2)          uwatenage        Sd24w  Hitachigo (0-3)
Sd23e  Katsunofuji (3-0)      yorikiri         Sd28e  Hodaka (2-1)
Sd20w  Dewanojo (2-1)         yorikiri         Sd19w  Mitozakura (1-2)
Sd21e  Murata (3-0)           oshidashi        Sd19e  Onojo (2-1)
Sd16w  Daikisho (2-1)         oshidashi        Sd17e  Tokunomusashi (1-2)
Sd15w  Rao (2-1)              oshidashi        Sd14w  Hagane (1-2)
Sd12w  Sazanami (1-2)         okuridashi       Sd15e  Tsuyukusa (0-3)
Sd10e  Daishozen (2-1)        hatakikomi       Sd9e   Matsuda (1-2)
Sd8w   Sakaekaze (1-2)        kimedashi        Sd11e  Tanakayama (0-3)
Sd8e   Tochinobori (2-1)      shitatenage      Sd7e   Wakanofuji (1-2)
Sd4w   Kihonoumi (2-1)        tsukiotoshi      Sd5w   Shoji (1-2)
Sd6w   Itadaki (3-0)          oshidashi        Sd4e   Kirinofuji (2-1)
Sd1w   Kotoseigo (2-1)        hikiotoshi       Sd3e   Toshoyama (1-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division

Sd3w   Kotonoshu (1-2)        tsukidashi       Ms60e  Tochimitsuru (0-3)
Sd2e   Aozora (3-0)           oshidashi        Ms59e  Kainishiki (2-1)
Ms56w  Kotoyusho (1-2)        oshidashi        Ms58e  Genkaiho (0-3)
Ms55w  Tochimaru (1-2)        hatakikomi       Ms53w  Yutakasho (0-2-1)
Ms51w  Kaito (3-0)            oshidashi        Ms54e  Byakko (2-1)
Ms52w  Kitadaichi (2-1)       shitatenage      Ms50w  Tamakongo (1-2)
Ms49e  Asakishin (2-1)        oshitaoshi       Ms50e  Sasakiyama (1-2)
Ms47e  Fukamiyama (1-2)       oshidashi        Ms45w  Yuki (0-3)
Ms46e  Tochikodai (2-1)       yoritaoshi       Ms44e  Mugendai (1-2)
Ms41w  Kototsubasa (2-1)      uwatedashinage   Ms42w  Nakazono (1-2)
Ms39w  Tokisakae (2-1)        yorikiri         Ms41e  Inoue (1-2)
Ms38e  Takakento (3-0)        hikiotoshi       Ms42e  Hamayutaka (2-1)
Ms35w  Ryuko (3-0)            yorikiri         Ms36e  Sadanohikari (2-1)
Ms34e  Tanabe (2-1)           hatakikomi       Ms36w  Wakayama (1-2)
Ms32e  Jokoryu (3-0)          uwatedashinage   Ms31e  Ayanoumi (2-1)
Ms30e  Koba (2-1)             oshidashi        Ms33e  Omoto (1-2)
Ms29w  Ichiki (3-0)           yorikiri         Ms26e  Tochiseiryu (2-1)
Ms24w  Kagamio (1-2)          hatakikomi       Ms25e  Asatenmai (0-3)
Ms23w  Bushozan (3-0)         tsukiotoshi      Ms25w  Chiyosakae (2-1)
Ms21w  Tsushimanada (2-1)     uwatenage        Ms22e  Keitenkai (1-2)
Ms21e  Hatooka (3-0)          kotenage         Ms19w  Ryusei (2-1)
Ms18e  Daiseido (2-1)         yorikiri         Ms19e  Nionoumi (1-2)
Ms17w  Wakatakamoto (1-2)     yorikiri         Ms15e  Terasawa (0-3)
Ms12e  Chiyonoo (2-1)         hatakikomi       Ms14w  Sagatsukasa (1-2)
Ms13w  Shiraishi (1-2)        uwatenage        Ms11w  Kainoryu (0-3)
Ms10w  Gochozan (1-1-1)       fusen            Ms9e   Gagamaru (0-3)
Ms11e  Seiro (2-1)            oshidashi        Ms8e   Kotokuzan (1-2)
Ms10e  Toyohibiki (2-1)       yorikiri         Ms7w   Fujiazuma (1-2)
Ms6w   Asabenkei (2-1)        yorikiri         Ms6e   Chiyonokuni (1-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division

J13w   Terunofuji (6-0)       yoritaoshi       J12w   Churanoumi (3-3)
J14e   Hoshoryu (4-2)         hikiotoshi       J11w   Irodori (1-5)
J10e   Sokokurai (2-4)        yorikiri         J13e   Chiyootori (1-5)
J10w   Takagenji (3-3)        oshidashi        J14w   Sakigake (3-3)
J11e   Toyonoshima (2-4)      hatakikomi       J8e    Kyokutaisei (3-3)
J12e   Asagyokusei (4-2)      yorikiri         J8w    Kotoshoho (4-2)
J7w    Yago (2-4)             oshidashi        J7e    Ichinojo (3-3)
J6e    Daiamami (4-2)         yoritaoshi       J9w    Akua (3-3)
J9e    Kyokushuho (5-1)       uwatedashinage   J6w    Tobizaru (2-4)
J5w    Daishoho (4-2)         yorikiri         J4w    Mitoryu (2-4)
J5e    Wakatakakage (3-3)     yorikiri         J2e    Kotonowaka (3-3)
J2w    Hidenoumi (3-3)        yoritaoshi       J3e    Daishomaru (4-2)
J4e    Nishikigi (4-2)        kotenage         J1w    Chiyoshoma (2-4)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division

M16e   Tochiozan (4-2)        uwatenage        M17e   Kiribayama (3-3)
M15w   Ikioi (2-4)            oshitaoshi       J3w    Kizakiumi (0-6)
M17w   Tokushoryu (5-1)       hikiotoshi       M14e   Terutsuyoshi (5-1)
M15e   Azumaryu (4-2)         uwatedashinage   M13e   Kotoshogiku (3-3)
M16w   Kaisei (3-3)           oshidashi        M13w   Kotoeko (2-4)
M14w   Shimanoumi (3-3)       yoritaoshi       M12e   Tsurugisho (2-4)
M12w   Chiyomaru (2-4)        tsukidashi       M10w   Ishiura (2-4)
M11e   Chiyotairyu (2-4)      hatakikomi       M9e    Takanosho (2-4)
M9w    Yutakayama (5-1)       oshidashi        M11w   Kagayaki (5-1)
M10e   Sadanoumi (3-3)        abisetaoshi      M8w    Ryuden (3-3)
M8e    Aoiyama (4-2)          kotenage         M6e    Takarafuji (2-4)
M7e    Shohozan (3-3)         uwatedashinage   M5e    Meisei (1-5)
M7w    Onosho (2-4)           yoritaoshi       M5w    Enho (3-3)
M4w    Shodai (6-0)           yorikiri         M6w    Tochinoshin (2-4)
K1e    Abi (3-3)              okuridashi       M2e    Hokutofuji (4-2)
M4e    Okinoumi (4-2)         tsukiotoshi      K1w    Daieisho (2-4)
S1e    Asanoyama (4-2)        yorikiri         M1w    Myogiryu (2-4)
M1e    Endo (5-1)             tsukidashi       S1w    Takayasu (2-4)
O1e    Takakeisho (5-1)       tsukiotoshi      M2w    Mitakeumi (3-3)
O1w    Goeido (2-4)           oshidashi        M3e    Tamawashi (2-4)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 7

Jonokuchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 8 (Nakabi)

Jonokuchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 9

Jonokuchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 10

Jonokuchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 11

Jonokuchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 12

Jonokuchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 13

Jonokuchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 14

Jonokuchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 15 (Senshuraku)

Jonokuchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15