2021 Hatsu Basho
Tokyo, January 10-24, 2021

Az elõzõ tornák részletes eredményei
Detailed results of the previous tournaments



Nem vesz részt a tornán * Missing from the tournament
Ha nincs [számmal] jelezve, a birkózó az elsõ naptól kezdve hiányzik
Wrestler is absent from the first day, else indicated with a [number]

Makunouchi: Chiyonokuni, Chiyoshoma, Chiyotairyu, Yokozuna Hakuho, Kaisei, Yokozuna Kakuryu, Wakatakakage
Juryo: Chiyomaru, Chiyonoo, Chiyonoumi, Chiyootori, Enho, Ishiura, Kyokushuho, Kyokutaisei, Wakamotoharu
Makushita: Abi, Asahisho, Chiyoarashi, Chiyodaigo, Chiyonokatsu, Chiyosakae, Hokaho, Hokuseiho, Ichiki, Kaiho, Kainoryu, Kotokuzan, Tatsukaze [5],Toyohibiki, Wakatakamoto, Yuma
Sandanme: Chiyohokkai, Chiyooga, Chiyoraizan, Chiyotaiho, Chiyotenfu, Chiyotora, Chura, Hidano, Inoue, Joyuriki, Kagamio, Kainishiki, Kaishinmaru, Kamitani, Kanryu, Kasugaryu, Kenyu, Kotonoumi [5], Masunoyama [3], Mifuneyama, Nabatame [5], Onokura, Ryuki [5], Sadanoryu, Shishi, Tokimaru, Tomisakae, Tomokaze, Tsunekawa, Tsuyukusa
Jonidan: Asahimaru, Chiyokozan, Chiyooume, Chiyoresshi, Chiyosenshi, Chiyotaiko, Chiyotaisei, Chiyotaiyo, Chiyotsurugi, Chiyoyamato, Etsunohana, Hirose, Hisanotora, Ishii, Ishizaka, Kainowaka, Kakutaiki [5], Kiryu, Kotokantetsu, Kotonagahama [7], Kotootomo, Kurokage, Kyokuhozan, Kyokutenryo, Ogitora [3], Oisato, Onoyama, Senho, Shori, Takemaru, Tanji, Toma, Umizaru, Watatani, Yutakanami
Jonokuchi: Andozakura, Chiyotensho, Kaihiryu [3], Kirinoryu, Kokuryunami, Onofuji, Sawanofuji, Takano, Tamanowaka

Visszatértek/Back: Shishi [3], Ichiki [5], Ogitora [5], Sawanofuji [5]
Visszavonult/Retired:

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 1 (Shonichi)

Jonokuchi Division

Jk29e  Honma (1-0)            okuridashi       Jk28w  Minorufuji (0-1)
Jk26e  Kyoda (1-0)            oshidashi        Jk27e  Fujinonami (0-1)
Jk23e  Chikureisen (1-0)      yorikiri         Jk22e  Wakaonehara (0-1)
Jk21e  Teraosho (1-0)         oshidashi        Jk21w  Daishoko (0-1)
Jk17w  Asashorei (1-0)        yoritaoshi       Jk18e  Kinseiryu (0-1)
Jk15w  Hishuyama (1-0)        oshidashi        Jk15e  Kirinohana (0-1)
Jk13w  Sadanojo (1-0)         oshidashi        Jk13e  Moriurara (0-1)
Jk11e  Nishikio (1-0)         oshidashi        Jk11w  Sakura (0-1)
Jk9e   Hanakaze (1-0)         yorikiri         Jk9w   Boshuyama (0-1)
Jk7e   Okanojo (1-0)          oshidashi        Jk7w   Shokeima (0-1)
Jk5w   Akinishiki (1-0)       uwatenage        Jk5e   Azumanami (0-1)
Jk3w   Tamanohoshi (1-0)      yorikiri         Jk3e   Satozakura (0-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division

Jk1e   Fujinoteru (1-0)       yorikiri         Jd109w Azumayama (0-1)
Jd107w Aonoumi (1-0)          yorikiri         Jd108e Zendaisho (0-1)
Jd106e Miyabi (1-0)           shitatenage      Jd106w Mogaminishiki (0-1)
Jd103w Okuniyama (1-0)        kotenage         Jd103e Sawada (0-1)
Jd101e Kotokogyoku (1-0)      yorikiri         Jd100w Terunosato (0-1)
Jd98w  Kotoimagawa (1-0)      okuridashi       Jd99e  Goketsuyama (0-1)
Jd97w  Zuiko (1-0)            okuridashi       Jd96w  Satsumao (0-1)
Jd94w  Harimanada (1-0)       yorikiri         Jd94e  Shimizu (0-1)
Jd91e  Kirizakura (1-0)       tsukidashi       Jd92e  Asadoji (0-1)
Jd88e  Hanashi (1-0)          yorikiri         Jd90e  Wakayahara (0-1)
Jd86w  Satonofuji (1-0)       yorikiri         Jd86e  Hokutonami (0-1)
Jd84e  Soga (1-0)             tsukidashi       Jd83w  Kyonosato (0-1)
Jd81w  Ryutsukasa (1-0)       oshitaoshi       Jd80e  Nishikimaru (0-1)
Jd78e  Sekizukayama (1-0)     yorikiri         Jd77w  Nangu (0-1)
Jd76e  Iitsuka (1-0)          oshidashi        Jd75w  Fukui (0-1)
Jd73e  Mori (1-0)             yoritaoshi       Jd73w  Katozakura (0-1)
Jd70w  Matsumoto (1-0)        oshitaoshi       Jd72e  Suonada (0-1)
Jd68w  Arikawa (1-0)          uwatenage        Jd69e  Maniwayama (0-1)
Jd67e  Yamane (1-0)           uwatenage        Jd66e  Fubu (0-1)
Jd64w  Hamasu (1-0)           yorikiri         Jd64e  Daishojo (0-1)
Jd62e  Tabara (1-0)           oshidashi        Jd62w  Ayakaze (0-1)
Jd60e  Nishikiryu (1-0)       oshitaoshi       Jd61e  Ayaminato (0-1)
Jd58e  Garyu (1-0)            hatakikomi       Jd58w  Ishiazuma (0-1)
Jd55w  Toramusashi (1-0)      sokubiotoshi     Jd56e  Kototaisei (0-1)
Jd53e  Denzan (1-0)           fusen            Jd52w  Ogitora (0-1)
Jd49w  Shinyashiki (1-0)      yorikiri         Jd50e  Daisho (0-1)
Jd49e  Kaibusho (1-0)         tsukiotoshi      Jd48w  Shimanishiki (0-1)
Jd46w  Fukushima (1-0)        yorikiri         Jd47e  Fukuminato (0-1)
Jd44w  Shogun (1-0)           oshidashi        Jd45e  Koki (0-1)
Jd42w  Tatsuki (1-0)          yorikiri         Jd43e  Kotomaeda (0-1)
Jd40w  Hatachijo (1-0)        yorikiri         Jd40e  Daishokaku (0-1)
Jd37e  Ieshima (1-0)          hikiotoshi       Jd37w  Ouzakura (0-1)
Jd35w  Hakuomaru (1-0)        oshidashi        Jd34w  Asahio (0-1)
Jd32e  Toho (1-0)             uwatenage        Jd33e  Takamiryu (0-1)
Jd29w  Tagomaru (1-0)         oshidashi        Jd30w  Tenichi (0-1)
Jd27e  Yoshiazuma (1-0)       yorikiri         Jd27w  Tsugunohana (0-1)
Jd25e  Miyakogawa (1-0)       yorikiri         Jd25w  Banshunada (0-1)
Jd23e  Nakata (1-0)           yorikiri         Jd23w  Takakurayama (0-1)
Jd21e  Asashinjo (1-0)        katasukashi      Jd21w  Azumaiwa (0-1)
Jd18w  Seito (1-0)            oshidashi        Jd19e  Kenho (0-1)
Jd17e  Yukiamami (1-0)        yoritaoshi       Jd16w  Wakaazuma (0-1)
Jd14w  Wakahizen (1-0)        oshidashi        Jd14e  Kotozensho (0-1)
Jd12e  Daishowaka (1-0)       yorikiri         Jd12w  Daijo (0-1)
Jd10e  Baraki (1-0)           oshidashi        Jd10w  Asahabataki (0-1)
Jd8e   Hamanoumi (1-0)        oshidashi        Jd8w   Fudano (0-1)
Jd6e   Akitoba (1-0)          yorikiri         Jd6w   Ryubu (0-1)
Jd2w   Yuriki (1-0)           yorikiri         Jd2e   Mimurodake (0-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division

Sd100e Yamenosato (1-0)       oshidashi        Sd99e  Yoshimura (0-1)
Sd96w  Sadanohikari (1-0)     hatakikomi       Sd97e  Asahinishiki (0-1)
Sd94e  Mienosato (1-0)        tsukiotoshi      Sd94w  Kinotsukasa (0-1)
Sd92w  Hagane (1-0)           hatakikomi       Sd92e  Miyabishin (0-1)
Sd89w  Kochikara (1-0)        yoritaoshi       Sd89e  Miyanofuji (0-1)
Sd88e  Sasaki (1-0)           oshitaoshi       Sd88w  Takataisho (0-1)
Sd85e  Hamadayama (1-0)       hatakikomi       Sd86e  Wakayamanaka (0-1)
Sd82w  Awanokuni (1-0)        yorikiri         Sd83e  Tochikasuga (0-1)
Sd81e  Hokuyozan (1-0)        yorikiri         Sd80w  Hokutoiwami (0-1)
Sd78w  Teraoumi (1-0)         yorikiri         Sd79e  Kaiyuma (0-1)
Sd77e  Tomiyutaka (1-0)       yoritaoshi       Sd76e  Kawamura (0-1)
Sd73e  Omote (1-0)            hatakikomi       Sd71e  Kotoito (0-1)
Sd70e  Kotoryusei (1-0)       okuridashi       Sd72e  Ryuki (0-1)
Sd68w  Ariake (1-0)           katasukashi      Sd68e  Miryuzan (0-1)
Sd66e  Yanagida (1-0)         oshidashi        Sd65w  Wakahiroto (0-1)
Sd63w  Genbumaru (1-0)        yorikiri         Sd64e  Aoi (0-1)
Sd62e  Kaonishiki (1-0)       yorikiri         Sd61w  Taranami (0-1)
Sd58e  Oba (1-0)              kotenage         Sd58w  Takeoka (0-1)
Sd57w  Daishomune (1-0)       yorikiri         Sd57e  Karatsuumi (0-1)
Sd55w  Koshinoryu (1-0)       oshitaoshi       Sd54w  Higoarashi (0-1)
Sd53e  Kotakiyama (1-0)       yorikiri         Sd52e  Gorikiyama (0-1)
Sd51e  Tokiryu (1-0)          oshidashi        Sd50w  Musashiumi (0-1)
Sd49e  Maikeru (1-0)          oshidashi        Sd48w  Kotonoumi (0-1)
Sd47e  Hagiwara (1-0)         okuridashi       Sd46w  Araoyama (0-1)
Sd44w  Izumigawa (1-0)        oshidashi        Sd45e  Sadanokuni (0-1)
Sd42e  Dainichido (1-0)       hatakikomi       Sd42w  Asatenmai (0-1)
Sd39w  Oazuma (1-0)           yorikiri         Sd40e  Masutoo (0-1)
Sd38e  Shoketsu (1-0)         okuritaoshi      Sd37w  Imafuku (0-1)
Sd34e  Tanahashi (1-0)        hikiotoshi       Sd34w  Hikarugenji (0-1)
Sd33e  Munakata (1-0)         hatakikomi       Sd33w  Tosaeizan (0-1)
Sd30w  Daikisho (1-0)         oshidashi        Sd31e  Hikarifuji (0-1)
Sd29e  Ginseizan (1-0)        tsukiotoshi      Sd28w  Kawabuchi (0-1)
Sd26w  Masuminato (1-0)       yorikiri         Sd27e  Rao (0-1)
Sd25e  Marusho (1-0)          oshidashi        Sd24w  Watanabe (0-1)
Sd21w  Kotohayato (1-0)       tsukiotoshi      Sd22e  Azumasho (0-1)
Sd19e  Seigo (1-0)            oshidashi        Sd18w  Kitadaichi (0-1)
Sd16w  Sasakiyama (1-0)       hatakikomi       Sd17w  Taiyo (0-1)
Sd15e  Ofukasawa (1-0)        yorikiri         Sd14w  Hokutokawa (0-1)
Sd12e  Hokutoshu (1-0)        kotenage         Sd12w  Tanakayama (0-1)
Sd9w   Hayatefuji (1-0)       hikiotoshi       Sd10e  Shoji (0-1)
Sd6w   Yoshoyama (1-0)        yorikiri         Sd7e   Oyamatoumi (0-1)
Sd5e   Tsushida (1-0)         oshidashi        Sd4w   Masunoyama (0-1)
Sd2w   Kotokume (1-0)         oshidashi        Sd3e   Haruminato (0-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division

Ms60w  Fukamiyama (1-0)       yorikiri         Sd1e   Okinohama (0-1)
Ms59e  Otsuji (1-0)           oshidashi        Ms58w  Kaiyudai (0-1)
Ms57e  Wakanoumi (1-0)        katasukashi      Ms56w  Irodori (0-1)
Ms55e  Toshoyama (1-0)        okuridashi       Ms54w  Hokutotsubasa (0-1)
Ms53e  Sadanogo (1-0)         okuridashi       Ms52w  Saionji (0-1)
Ms50w  Yuki (1-0)             oshidashi        Ms51e  Katsunofuji (0-1)
Ms48w  Hamayutaka (1-0)       hatakikomi       Ms48e  Onojo (0-1)
Ms45w  Anzai (1-0)            oshidashi        Ms46w  Yamatoarashi (0-1)
Ms43w  Mudoho (1-0)           okuritaoshi      Ms42e  Higonojo (0-1)
Ms41e  Daiseido (1-0)         oshidashi        Ms40w  Mitozakura (0-1)
Ms39e  Kamito (1-0)           oshidashi        Ms38e  Wayama (0-1)
Ms36e  Oki (1-0)              oshidashi        Ms36w  Hananofuji (0-1)
Ms33w  Kotodaigo (1-0)        yorikiri         Ms34e  Obayama (0-1)
Ms32e  Tochinobori (1-0)      yorikiri         Ms31e  Itadaki (0-1)
Ms29e  Amakaze (1-0)          oshidashi        Ms29w  Mugendai (0-1)
Ms27e  Omoto (1-0)            oshidashi        Ms27w  Shosei (0-1)
Ms25w  Asakoki (1-0)          oshidashi        Ms25e  Hokutoki (0-1)
Ms23e  Amanoshima (1-0)       oshidashi        Ms23w  Aozora (0-1)
Ms20w  Tochikamiyama (1-0)    oshidashi        Ms21e  Ayanoumi (0-1)
Ms19e  Hiradoumi (1-0)        hatakikomi       Ms18w  Tokisakae (0-1)
Ms17e  Genki (1-0)            hikiotoshi       Ms15e  Asabenkei (0-1)
Ms13w  Kaisho (1-0)           yorikiri         Ms13e  Fujiazuma (0-1)
Ms12e  Tochiseiryu (1-0)      tsukiotoshi      Ms11e  Kitanowaka (0-1)
Ms7w   Oshoryu (1-0)          tsukidashi       Ms8e   Murata (0-1)
Ms5w   Nishikifuji (1-0)      hatakikomi       Ms6e   Hokutenkai (0-1)
Ms3w   Ichiyamamoto (1-0)     hikiotoshi       Ms4w   Daishoho (0-1)
Ms1w   Takakento (1-0)        oshidashi        Ms1e   Kitaharima (0-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division

J14e   Ryuko (1-0)            oshidashi        J14w   Tohakuryu (0-1)
J13e   Ikioi (1-0)            yorikiri         J13w   Yago (0-1)
J12e   Hakuyozan (1-0)        yorikiri         J12w   Takagenji (0-1)
J10w   Mitoryu (1-0)          uwatenage        J11w   Oho (0-1)
J10e   Ura (1-0)              oshidashi        J9w    Kotoyuki (0-1)
J8w    Daishomaru (1-0)       oshidashi        J9e    Jokoryu (0-1)
J8e    Tsurugisho (1-0)       yorikiri         J7w    Nishikigi (0-1)
J6w    Hidenoumi (1-0)        yorikiri         J6e    Azumaryu (0-1)
J3w    Churanoumi (1-0)       okuridashi       J4e    Shohozan (0-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division

M17e   Sadanoumi (1-0)        okuridashi       J1w    Daiamami (0-1)
M16w   Akiseyama (1-0)        yorikiri         M15w   Kotonowaka (0-1)
M15e   Yutakayama (1-0)       kotenage         M14e   Hoshoryu (0-1)
M14w   Midorifuji (1-0)       hikiotoshi       M13e   Akua (0-1)
M12e   Ichinojo (1-0)         kotenage         M12w   Terutsuyoshi (0-1)
M11w   Kotoeko (1-0)          oshidashi        M10w   Aoiyama (0-1)
M10e   Shimanoumi (1-0)       oshidashi        M9w    Myogiryu (0-1)
M8e    Tokushoryu (1-0)       hikiotoshi       M8w    Kiribayama (0-1)
M6w    Kagayaki (1-0)         oshidashi        M7w    Tobizaru (0-1)
M7e    Meisei (1-0)           oshidashi        M6e    Ryuden (0-1)
M5w    Okinoumi (1-0)         uwatedashinage   M5e    Endo (0-1)
M4e    Tochinoshin (1-0)      yorikiri         M4w    Tamawashi (0-1)
M3w    Onosho (1-0)           oshitaoshi       K1e    Takayasu (0-1)
S1w    Takanosho (1-0)        oshidashi        M2e    Takarafuji (0-1)
S1e    Terunofuji (1-0)       oshitaoshi       M3e    Kotoshoho (0-1)
M1w    Daieisho (1-0)         oshidashi        O2e    Asanoyama (0-1)
O1w    Shodai (1-0)           yorikiri         M1e    Hokutofuji (0-1)
K1w    Mitakeumi (1-0)        oshidashi        O1e    Takakeisho (0-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 2

Jonokuchi Division

Jk27w  Tairikuyama (1-0)      oshitaoshi       Jk28e  Shonanzakura (0-1)
Jk25w  Arauma (1-0)           yoritaoshi       Jk25e  Atamifuji (0-1)
Jk20e  Shiraishizakura (1-0)  yorikiri         Jk20w  Higohikari (0-1)
Jk18w  Hamasaki (1-0)         yoritaoshi       Jk19w  Matsugi (0-1)
Jk17e  Ryuseiyama (1-0)       oshidashi        Jk16e  Kototaiko (0-1)
Jk14w  Daishiryu (1-0)        yorikiri         Jk14e  Ota (0-1)
Jk12w  Wakafujioka (1-0)      yorikiri         Jk12e  Kaihiryu (0-1)
Jk10w  Shinzan (1-0)          yoritaoshi       Jk10e  Shishimaru (0-1)
Jk8e   Tsukioka (1-0)         tsukiotoshi      Jk8w   Numano (0-1)
Jk6e   Urutora (1-0)          shitatedashinage Jk6w   Kazunofuji (0-1)
Jk4w   Yasunishi (1-0)        yorikiri         Jk4e   Azumahikari (0-1)
Jk2w   Toshonishiki (1-0)     sukuinage        Jk1w   Iwata (0-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division

Jd109e Shunpo (1-0)           yoritaoshi       Jd108w Shiryu (0-1)
Jd105e Asaobora (1-0)         oshidashi        Jd105w Matsugashima (0-1)
Jd104e Tsukubayama (1-0)      yoritaoshi       Jd104w Matsuoka (0-1)
Jd102e Asanoshima (1-0)       oshidashi        Jd101w Aki (0-1)
Jd100e Aishoryu (1-0)         oshidashi        Jd99w  Wakayutaka (0-1)
Jd97e  Oatari (1-0)           oshidashi        Jd98e  Ai (0-1)
Jd95w  Akiyama (1-0)          yorikiri         Jd96e  Taniguchi (0-1)
Jd92w  Wakatozakura (1-0)     yorikiri         Jd93e  Hakuyo (0-1)
Jd90w  Wakaikki (1-0)         yorikiri         Jd88w  Mabuchi (0-1)
Jd87w  Motokiyama (1-0)       yorikiri         Jd87e  Itakozakura (0-1)
Jd84w  Reon (1-0)             hatakikomi       Jd85e  Takasu (0-1)
Jd82e  Tokio (1-0)            oshidashi        Jd83e  Kirimaru (0-1)
Jd78w  Tatsunoumi (1-0)       yoritaoshi       Jd79e  Takatsukasa (0-1)
Jd77e  Kaitoma (1-0)          yorikiri         Jd76w  Hokutosato (0-1)
Jd74w  Hokutohomare (1-0)     oshidashi        Jd75e  Wakatanaka (0-1)
Jd72w  Fujimusashi (1-0)      hatakikomi       Jd71e  Machi (0-1)
Jd70e  Amamidake (1-0)        yorikiri         Jd69w  Higonoryu (0-1)
Jd67w  Kotetsu (1-0)          oshidashi        Jd68e  Hokutoryu (0-1)
Jd66w  Onagaya (1-0)          yoritaoshi       Jd65e  Nishimura (0-1)
Jd63w  Sorakaze (1-0)         tsukidashi       Jd63e  Wakakaneko (0-1)
Jd60w  Wakaseido (1-0)        tsukiotoshi      Jd61w  Adachi (0-1)
Jd59e  Goshinryu (1-0)        oshidashi        Jd59w  Takeazuma (0-1)
Jd57w  Hatooka (1-0)          oshidashi        Jd56w  Kakutaiki (0-1)
Jd54w  Kotokino (1-0)         yorikiri         Jd55e  Shoryudo (0-1)
Jd54e  Okunidake (1-0)        yoritaoshi       Jd53w  Asaazuma (0-1)
Jd52e  Sawayaka (1-0)         yorikiri         Jd50w  Isamufuji (0-1)
Jd47w  Hokutoizumi (1-0)      oshidashi        Jd48e  Ishihara (0-1)
Jd45w  Ryuseio (1-0)          oshidashi        Jd46e  Tochisato (0-1)
Jd43w  Bushi (1-0)            yorikiri         Jd44e  Biganzan (0-1)
Jd42e  Kotonagahama (1-0)     tsukidashi       Jd41e  Hokutoyoshi (0-1)
Jd38w  Kotoomura (1-0)        sukuinage        Jd39e  Daishohama (0-1)
Jd36w  Kotoegashira (1-0)     okuritaoshi      Jd36e  Miyata (0-1)
Jd33w  Asanojo (1-0)          oshitaoshi       Jd34e  Makio (0-1)
Jd32w  Ienoshima (1-0)        oshitaoshi       Jd31w  Suzaki (0-1)
Jd28e  Sadatsuyoshi (1-0)     uwatenage        Jd28w  Dewanosora (0-1)
Jd26w  Nakai (1-0)            oshidashi        Jd26e  Asanotosa (0-1)
Jd24e  Kisenoumi (1-0)        yorikiri         Jd24w  Nishida (0-1)
Jd22w  Oshozan (1-0)          oshidashi        Jd22e  Fujinokaze (0-1)
Jd20w  Sakai (1-0)            yoritaoshi       Jd19w  Akiyoshi (0-1)
Jd17w  Kenshin (1-0)          oshidashi        Jd18e  Maenofuji (0-1)
Jd15e  Nogami (1-0)           yorikiri         Jd15w  Asahanshin (0-1)
Jd13w  Wakamatsunaga (1-0)    tsukiotoshi      Jd13e  Setonoumi (0-1)
Jd11w  Fujinotani (1-0)       oshidashi        Jd11e  Taketsukasa (0-1)
Jd9w   Iko (1-0)              hatakikomi       Jd9e   Nishikikuni (0-1)
Jd7e   Kotokonno (1-0)        oshidashi        Jd7w   Kiritsubasa (0-1)
Jd4e   Tenei (1-0)            oshidashi        Jd3e   Fukuazuma (0-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division

Jd1w   Hozan (1-0)            oshidashi        Sd100w Tochinoshima (0-1)
Sd97w  Sakurafuji (1-0)       yorikiri         Sd98e  Hienriki (0-1)
Sd95e  Mutsukaze (1-0)        yoritaoshi       Sd96e  Nakao (0-1)
Sd93w  Tsubakifuji (1-0)      hatakikomi       Sd93e  Yashiroumi (0-1)
Sd91w  Shimoyama (1-0)        yorikiri         Sd91e  Kiyota (0-1)
Sd90w  Tochihayate (1-0)      oshitaoshi       Sd90e  Kirameki (0-1)
Sd87w  Inaba (1-0)            oshidashi        Sd87e  Miyakojima (0-1)
Sd83w  Hitachigo (1-0)        oshidashi        Sd84e  Hibikiryu (0-1)
Sd82e  Kiyonoumi (1-0)        hatakikomi       Sd81w  Mishima (0-1)
Sd80e  Kaigo (1-0)            shitatenage      Sd79w  Dewanojo (0-1)
Sd77w  Mihamaumi (1-0)        oshidashi        Sd78e  Takabayama (0-1)
Sd75e  Furanshisu (1-0)       tsukiotoshi      Sd71w  Kototora (0-1)
Sd72w  Amane (1-0)            oshidashi        Sd70w  Kotomyozan (0-1)
Sd69e  Kotosato (1-0)         oshidashi        Sd69w  Hokutoo (0-1)
Sd67w  Kayatoiwa (1-0)        yorikiri         Sd67e  Kaorufuji (0-1)
Sd65e  Yamato (1-0)           oshidashi        Sd64w  Sekizuka (0-1)
Sd63e  Hodaka (1-0)           yorikiri         Sd62w  Akatsuki (0-1)
Sd60w  Kijuin (1-0)           hatakikomi       Sd61e  Sakabayashi (0-1)
Sd59e  Sumanoumi (1-0)        shitatenage      Sd59w  Daihisho (0-1)
Sd56e  Wakanofuji (1-0)       yorikiri         Sd56w  Osuzuki (0-1)
Sd54e  Oginohama (1-0)        yorikiri         Sd53w  Sakurai (0-1)
Sd51w  Ebisumaru (1-0)        uwatenage        Sd52w  Kotosusumu (0-1)
Sd49w  Daishoki (1-0)         yorikiri         Sd50e  Nakaishi (0-1)
Sd48e  Fujinowaka (1-0)       oshidashi        Sd47w  Matsuda (0-1)
Sd46e  Saidaiji (1-0)         katasukashi      Sd45w  Toyoshimizu (0-1)
Sd43e  Hokuonada (1-0)        yorikiri         Sd43w  Kotorikisen (0-1)
Sd41e  Dairaido (1-0)         sukuinage        Sd41w  Mukaida (0-1)
Sd38w  Roman (1-0)            tsukitaoshi      Sd39e  Mochizuki (0-1)
Sd37e  Azumasato (1-0)        oshidashi        Sd36e  Kotonoshu (0-1)
Sd35e  Kaishin (1-0)          okuridashi       Sd35w  Sagatsukasa (0-1)
Sd32e  Genkaiho (1-0)         okuridashi       Sd32w  Daishosei (0-1)
Sd29w  Shinohara (1-0)        yorikiri         Sd30e  Sazanami (0-1)
Sd27w  Takaryu (1-0)          hatakikomi       Sd28e  Komanokuni (0-1)
Sd26e  Amatsu (1-0)           uwatenage        Sd25w  Mitotsukasa (0-1)
Sd23w  Fujikawa (1-0)         oshidashi        Sd22w  Wakakinsho (0-1)
Sd19w  Asakoga (1-0)          yorikiri         Sd20w  Tochimitsuru (0-1)
Sd18e  Nabatame (1-0)         oshidashi        Sd17e  Nankairiki (0-1)
Sd15w  Tsugaruumi (1-0)       yorikiri         Sd16e  Oka (0-1)
Sd13w  Oginosho (1-0)         oshidashi        Sd13e  Akashifuji (0-1)
Sd11e  Taichiyama (1-0)       oshidashi        Sd11w  Horyuyama (0-1)
Sd7w   Asadaimon (1-0)        tsukiotoshi      Sd8w   Yokoe (0-1)
Sd6e   Denuma (1-0)           tsukiotoshi      Sd5w   Hokutoryu (0-1)
Sd3w   Asonoyama (1-0)        yoritaoshi       Sd4e   Fujisato (0-1)
Sd1w   Kaizen (1-0)           oshidashi        Sd2e   Daiyusho (0-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division

Ms59w  Dewanoryu (1-0)        yorikiri         Ms60e  Shuji (0-1)
Ms57w  Nishinoryu (1-0)       yoritaoshi       Ms58e  Dewataikai (0-1)
Ms56e  Kototsubasa (1-0)      hatakikomi       Ms55w  Nakashima (0-1)
Ms53w  Kaiseijo (1-0)         oshidashi        Ms54e  Daishoryu (0-1)
Ms52e  Nihonyanagi (1-0)      yoritaoshi       Ms51w  Tatsukaze (0-1)
Ms49e  Akinoyama (1-0)        okuridashi       Ms49w  Kawamoto (0-1)
Ms47w  Tosamidori (1-0)       oshidashi        Ms47e  Sakaekaze (0-1)
Ms45e  Asakishin (1-0)        tsukidashi       Ms44w  Tamakongo (0-1)
Ms43e  Tochikodai (1-0)       oshidashi        Ms41w  Tanabe (0-1)
Ms39w  Kirinofuji (1-0)       yoritaoshi       Ms40e  Kotodairyu (0-1)
Ms37w  Fukai (1-0)            yorikiri         Ms37e  Tokunomusashi (0-1)
Ms34w  Kotoyusho (1-0)        kirikaeshi       Ms35w  Keitenkai (0-1)
Ms33e  Tsushimanada (1-0)     uwatenage        Ms32w  Daitenma (0-1)
Ms30e  Yutakasho (1-0)        oshidashi        Ms30w  Tennozan (0-1)
Ms28e  Kainoshima (1-0)       kainahineri      Ms28w  Nionoumi (0-1)
Ms26w  Shiba (1-0)            yorikiri         Ms26e  Yoshii (0-1)
Ms24w  Kotoozutsu (1-0)       tsukiotoshi      Ms24e  Narutaki (0-1)
Ms22e  Shonannoumi (1-0)      hatakikomi       Ms22w  Suzuki (0-1)
Ms19w  Sakigake (1-0)         tottari          Ms20e  Asagyokusei (0-1)
Ms17w  Ryusei (1-0)           oshidashi        Ms18e  Kairyu (0-1)
Ms14w  Tsurubayashi (1-0)     tsukitaoshi      Ms14e  Ito (0-1)
Ms12w  Tamashoho (1-0)        tsukiotoshi      Ms11w  Okinofuji (0-1)
Ms8w   Shohoryu (1-0)         oshidashi        Ms9w   Tsukahara (0-1)
Ms7e   Terasawa (1-0)         ketaguri         Ms6w   Wakayama (0-1)
Ms4e   Nakazono (1-0)         yorikiri         Ms5e   Tochimaru (0-1)
Ms2e   Bushozan (1-0)         yorikiri         Ms2w   Roga (0-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division

J14w   Tohakuryu (1-1)        oshidashi        J13w   Yago (0-2)
J14e   Ryuko (2-0)            oshidashi        J12e   Hakuyozan (1-1)
J12w   Takagenji (1-1)        uwatenage        J13e   Ikioi (1-1)
J10e   Ura (2-0)              oshidashi        J11w   Oho (0-2)
J9e    Jokoryu (1-1)          uwatenage        J10w   Mitoryu (1-1)
J8w    Daishomaru (2-0)       oshidashi        J9w    Kotoyuki (0-2)
J8e    Tsurugisho (2-0)       yorikiri         J6w    Hidenoumi (1-1)
J7w    Nishikigi (1-1)        yorikiri         J3w    Churanoumi (1-1)
J1w    Daiamami (1-1)         yorikiri         J6e    Azumaryu (0-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division

M16w   Akiseyama (2-0)        kotenage         J4e    Shohozan (0-2)
M15w   Kotonowaka (1-1)       yorikiri         M17e   Sadanoumi (1-1)
M14w   Midorifuji (2-0)       katasukashi      M15e   Yutakayama (1-1)
M12e   Ichinojo (2-0)         yoritaoshi       M14e   Hoshoryu (0-2)
M13e   Akua (1-1)             hikiotoshi       M12w   Terutsuyoshi (0-2)
M10e   Shimanoumi (2-0)       oshidashi        M11w   Kotoeko (1-1)
M10w   Aoiyama (1-1)          hatakikomi       M8e    Tokushoryu (1-1)
M8w    Kiribayama (1-1)       katasukashi      M9w    Myogiryu (0-2)
M7w    Tobizaru (1-1)         oshidashi        M6e    Ryuden (0-2)
M7e    Meisei (2-0)           oshidashi        M6w    Kagayaki (1-1)
M5w    Okinoumi (2-0)         yorikiri         M4e    Tochinoshin (1-1)
M5e    Endo (1-1)             hatakikomi       M4w    Tamawashi (0-2)
M2e    Takarafuji (1-1)       yorikiri         K1w    Mitakeumi (1-1)
M3w    Onosho (2-0)           yorikiri         S1e    Terunofuji (1-1)
S1w    Takanosho (2-0)        oshidashi        M3e    Kotoshoho (0-2)
M1w    Daieisho (2-0)         hatakikomi       O1e    Takakeisho (0-2)
O2e    Asanoyama (1-1)        sukuinage        M1e    Hokutofuji (0-2)
O1w    Shodai (2-0)           yoritaoshi       K1e    Takayasu (0-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 3

Jonokuchi Division

Jk27e  Fujinonami (1-1)       oshidashi        Jk28e  Shonanzakura (0-2)
Jk25w  Arauma (2-0)           yorikiri         Jk23e  Chikureisen (1-1)
Jk20w  Higohikari (1-1)       oshidashi        Jk21w  Daishoko (0-2)
Jk19w  Matsugi (1-1)          yoritaoshi       Jk18e  Kinseiryu (0-2)
Jk16e  Kototaiko (1-1)        yorikiri         Jk15e  Kirinohana (0-2)
Jk13w  Sadanojo (2-0)         oshidashi        Jk14w  Daishiryu (1-1)
Jk12w  Wakafujioka (2-0)      yorikiri         Jk11e  Nishikio (1-1)
Jk10w  Shinzan (2-0)          yorikiri         Jk9e   Hanakaze (1-1)
Jk7e   Okanojo (2-0)          oshidashi        Jk8e   Tsukioka (1-1)
Jk7w   Shokeima (1-1)         yorikiri         Jk5e   Azumanami (0-2)
Jk4w   Yasunishi (2-0)        oshidashi        Jk3w   Tamanohoshi (1-1)
Jk2w   Toshonishiki (2-0)     oshidashi        Jk1e   Fujinoteru (1-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division

Jd109e Shunpo (2-0)           yorikiri         Jd107w Aonoumi (1-1)
Jd105e Asaobora (2-0)         yorikiri         Jd106e Miyabi (1-1)
Jd103w Okuniyama (2-0)        uwatenage        Jd104e Tsukubayama (1-1)
Jd102e Asanoshima (2-0)       tsukiotoshi      Jd101e Kotokogyoku (1-1)
Jd100e Aishoryu (2-0)         okuridashi       Jd98w  Kotoimagawa (1-1)
Jd97w  Zuiko (2-0)            uwatehineri      Jd97e  Oatari (1-1)
Jd94w  Harimanada (2-0)       yorikiri         Jd95w  Akiyama (1-1)
Jd91e  Kirizakura (2-0)       oshidashi        Jd92w  Wakatozakura (1-1)
Jd90w  Wakaikki (2-0)         oshidashi        Jd88e  Hanashi (1-1)
Jd86w  Satonofuji (2-0)       okuridashi       Jd87w  Motokiyama (1-1)
Jd84w  Reon (2-0)             oshidashi        Jd84e  Soga (1-1)
Jd81w  Ryutsukasa (2-0)       hikiotoshi       Jd82e  Tokio (1-1)
Jd78e  Sekizukayama (2-0)     hatakikomi       Jd78w  Tatsunoumi (1-1)
Jd76e  Iitsuka (2-0)          kotenage         Jd77e  Kaitoma (1-1)
Jd74w  Hokutohomare (2-0)     hatakikomi       Jd73e  Mori (1-1)
Jd72w  Fujimusashi (2-0)      yoritaoshi       Jd70w  Matsumoto (1-1)
Jd68w  Arikawa (2-0)          yorikiri         Jd70e  Amamidake (1-1)
Jd66e  Fubu (1-1)             yorikiri         Jd69e  Maniwayama (0-2)
Jd64w  Hamasu (2-0)           yorikiri         Jd66w  Onagaya (1-1)
Jd62w  Ayakaze (1-1)          yorikiri         Jd61w  Adachi (0-2)
Jd62e  Tabara (2-0)           tsukiotoshi      Jd60e  Nishikiryu (1-1)
Jd58e  Garyu (2-0)            hatakikomi       Jd59e  Goshinryu (1-1)
Jd57w  Hatooka (2-0)          yorikiri         Jd55w  Toramusashi (1-1)
Jd56e  Kototaisei (1-1)       oshidashi        Jd55e  Shoryudo (0-2)
Jd53w  Asaazuma (1-1)         yorikiri         Jd50w  Isamufuji (0-2)
Jd50e  Daisho (1-1)           oshidashi        Jd48w  Shimanishiki (0-2)
Jd46w  Fukushima (2-0)        yorikiri         Jd47w  Hokutoizumi (1-1)
Jd45w  Ryuseio (2-0)          hikiotoshi       Jd44w  Shogun (1-1)
Jd43w  Bushi (2-0)            okuridashi       Jd42w  Tatsuki (1-1)
Jd41e  Hokutoyoshi (1-1)      yorikiri         Jd40e  Daishokaku (0-2)
Jd37e  Ieshima (2-0)          yorikiri         Jd38w  Kotoomura (1-1)
Jd32w  Ienoshima (2-0)        yorikiri         Jd33w  Asanojo (1-1)
Jd29w  Tagomaru (2-0)         yorikiri         Jd32e  Toho (1-1)
Jd27e  Yoshiazuma (2-0)       yorikiri         Jd28e  Sadatsuyoshi (1-1)
Jd26w  Nakai (2-0)            kimedashi        Jd25e  Miyakogawa (1-1)
Jd23e  Nakata (2-0)           tsukiotoshi      Jd24e  Kisenoumi (1-1)
Jd21e  Asashinjo (2-0)        tsukiotoshi      Jd22w  Oshozan (1-1)
Jd20w  Sakai (2-0)            oshidashi        Jd18w  Seito (1-1)
Jd16w  Wakaazuma (1-1)        kotenage         Jd18e  Maenofuji (0-2)
Jd15w  Asahanshin (1-1)       oshitaoshi       Jd13e  Setonoumi (0-2)
Jd13w  Wakamatsunaga (2-0)    uwatenage        Jd12e  Daishowaka (1-1)
Jd10e  Baraki (2-0)           yorikiri         Jd11w  Fujinotani (1-1)
Jd8e   Hamanoumi (2-0)        abisetaoshi      Jd9w   Iko (1-1)
Jd6e   Akitoba (2-0)          shitatenage      Jd7e   Kotokonno (1-1)
Jd3e   Fukuazuma (1-1)        oshidashi        Jd2e   Mimurodake (0-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division

Sd100w Tochinoshima (1-1)     hatakikomi       Sd99e  Yoshimura (0-2)
Sd96w  Sadanohikari (2-0)     oshidashi        Sd97w  Sakurafuji (1-1)
Sd94w  Kinotsukasa (1-1)      oshidashi        Sd96e  Nakao (0-2)
Sd92e  Miyabishin (1-1)       katasukashi      Sd93e  Yashiroumi (0-2)
Sd91e  Kiyota (1-1)           yoritaoshi       Sd90e  Kirameki (0-2)
Sd88w  Takataisho (1-1)       yorikiri         Sd89e  Miyanofuji (0-2)
Sd88e  Sasaki (2-0)           tsukiotoshi      Sd89w  Kochikara (1-1)
Sd87w  Inaba (2-0)            yorikiri         Sd85e  Hamadayama (1-1)
Sd83w  Hitachigo (2-0)        shitatenage      Sd82w  Awanokuni (1-1)
Sd82e  Kiyonoumi (2-0)        hatakikomi       Sd81e  Hokuyozan (1-1)
Sd81w  Mishima (1-1)          shitatenage      Sd80w  Hokutoiwami (0-2)
Sd73e  Omote (2-0)            ipponzeoi        Sd77e  Tomiyutaka (1-1)
Sd71e  Kotoito (1-1)          okuridashi       Sd76e  Kawamura (0-2)
Sd70e  Kotoryusei (2-0)       uwatenage        Sd72w  Amane (1-1)
Sd68e  Miryuzan (1-1)         yorikiri         Sd69w  Hokutoo (0-2)
Sd67e  Kaorufuji (1-1)        shitatenage      Sd65w  Wakahiroto (0-2)
Sd65e  Yamato (2-0)           shitatenage      Sd63w  Genbumaru (1-1)
Sd61w  Taranami (1-1)         yorikiri         Sd62w  Akatsuki (0-2)
Sd59e  Sumanoumi (2-0)        oshitaoshi       Sd60w  Kijuin (1-1)
Sd58w  Takeoka (1-1)          yorikiri         Sd57e  Karatsuumi (0-2)
Sd54w  Higoarashi (1-1)       hatakikomi       Sd56w  Osuzuki (0-2)
Sd53w  Sakurai (1-1)          uwatehineri      Sd52w  Kotosusumu (0-2)
Sd52e  Gorikiyama (1-1)       oshidashi        Sd50w  Musashiumi (0-2)
Sd50e  Nakaishi (1-1)         okuridashi       Sd48w  Kotonoumi (0-2)
Sd47w  Matsuda (1-1)          hatakikomi       Sd46w  Araoyama (0-2)
Sd45w  Toyoshimizu (1-1)      oshidashi        Sd45e  Sadanokuni (0-2)
Sd43e  Hokuonada (2-0)        hikiotoshi       Sd42e  Dainichido (1-1)
Sd41e  Dairaido (2-0)         oshidashi        Sd39w  Oazuma (1-1)
Sd37w  Imafuku (1-1)          uwatenage        Sd39e  Mochizuki (0-2)
Sd35e  Kaishin (2-0)          hatakikomi       Sd37e  Azumasato (1-1)
Sd34e  Tanahashi (2-0)        sukuinage        Sd33e  Munakata (1-1)
Sd32e  Genkaiho (2-0)         tsukiotoshi      Sd30w  Daikisho (1-1)
Sd30e  Sazanami (1-1)         tsukiotoshi      Sd28w  Kawabuchi (0-2)
Sd27w  Takaryu (2-0)          uwatenage        Sd26w  Masuminato (1-1)
Sd25w  Mitotsukasa (1-1)      yorikiri         Sd24w  Watanabe (0-2)
Sd23w  Fujikawa (2-0)         oshidashi        Sd21w  Kotohayato (1-1)
Sd19e  Seigo (2-0)            okuridashi       Sd19w  Asakoga (1-1)
Sd16w  Sasakiyama (2-0)       oshidashi        Sd18e  Nabatame (1-1)
Sd15e  Ofukasawa (2-0)        oshidashi        Sd15w  Tsugaruumi (1-1)
Sd13w  Oginosho (2-0)         yorikiri         Sd12e  Hokutoshu (1-1)
Sd9w   Hayatefuji (2-0)       oshidashi        Sd11e  Taichiyama (1-1)
Sd7w   Asadaimon (2-0)        shitatenage      Sd6w   Yoshoyama (1-1)
Sd5e   Tsushida (2-0)         hatakikomi       Sd6e   Denuma (1-1)
Sd3w   Asonoyama (2-0)        yorikiri         Sd2w   Kotokume (1-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division

Ms59e  Otsuji (2-0)           yoritaoshi       Ms59w  Dewanoryu (1-1)
Ms57e  Wakanoumi (2-0)        yorikiri         Ms57w  Nishinoryu (1-1)
Ms58e  Dewataikai (1-1)       hatakikomi       Ms56w  Irodori (0-2)
Ms55w  Nakashima (1-1)        kimedashi        Ms54w  Hokutotsubasa (0-2)
Ms52w  Saionji (1-1)          oshidashi        Ms54e  Daishoryu (0-2)
Ms52e  Nihonyanagi (2-0)      yorikiri         Ms50w  Yuki (1-1)
Ms48e  Onojo (1-1)            yorikiri         Ms49w  Kawamoto (0-2)
Ms45w  Anzai (2-0)            oshidashi        Ms47w  Tosamidori (1-1)
Ms44w  Tamakongo (1-1)        okuridashi       Ms42e  Higonojo (0-2)
Ms41w  Tanabe (1-1)           yoritaoshi       Ms40w  Mitozakura (0-2)
Ms38e  Wayama (1-1)           okuridashi       Ms40e  Kotodairyu (0-2)
Ms34w  Kotoyusho (2-0)        oshidashi        Ms37w  Fukai (1-1)
Ms36e  Oki (2-0)              oshidashi        Ms33w  Kotodaigo (1-1)
Ms31e  Itadaki (1-1)          oshidashi        Ms32w  Daitenma (0-2)
Ms30e  Yutakasho (2-0)        oshidashi        Ms29e  Amakaze (1-1)
Ms27e  Omoto (2-0)            tsukidashi       Ms28e  Kainoshima (1-1)
Ms25e  Hokutoki (1-1)         yoritaoshi       Ms26e  Yoshii (0-2)
Ms24w  Kotoozutsu (2-0)       oshidashi        Ms23e  Amanoshima (1-1)
Ms22e  Shonannoumi (2-0)      hatakikomi       Ms20w  Tochikamiyama (1-1)
Ms20e  Asagyokusei (1-1)      yorikiri         Ms18w  Tokisakae (0-2)
Ms15e  Asabenkei (1-1)        oshidashi        Ms18e  Kairyu (0-2)
Ms12w  Tamashoho (2-0)        yorikiri         Ms12e  Tochiseiryu (1-1)
Ms4w   Daishoho (1-1)         hatakikomi       Ms5e   Tochimaru (0-2)
Ms7e   Terasawa (2-0)         yoritaoshi       Ms4e   Nakazono (1-1)
Ms3w   Ichiyamamoto (2-0)     tsukitaoshi      Ms5w   Nishikifuji (1-1)
Ms2e   Bushozan (2-0)         tsukidashi       Ms1w   Takakento (1-1)
Ms2w   Roga (1-1)             yoritaoshi       Ms1e   Kitaharima (0-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division

J13w   Yago (1-2)             oshidashi        J14e   Ryuko (2-1)
J14w   Tohakuryu (2-1)        hatakikomi       J13e   Ikioi (1-2)
J11w   Oho (1-2)              yorikiri         J12w   Takagenji (1-2)
J10e   Ura (3-0)              okuridashi       J12e   Hakuyozan (1-2)
J10w   Mitoryu (2-1)          oshidashi        J9w    Kotoyuki (0-3)
J8e    Tsurugisho (3-0)       yorikiri         J9e    Jokoryu (1-2)
J6w    Hidenoumi (2-1)        yoritaoshi       J8w    Daishomaru (2-1)
J6e    Azumaryu (1-2)         tsukiotoshi      J7w    Nishikigi (1-2)
J4e    Shohozan (1-2)         oshidashi        J1w    Daiamami (1-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division

M16w   Akiseyama (3-0)        yorikiri         M17e   Sadanoumi (1-2)
M15w   Kotonowaka (2-1)       tsukiotoshi      J3w    Churanoumi (1-2)
M14w   Midorifuji (3-0)       watashikomi      M14e   Hoshoryu (0-3)
M15e   Yutakayama (2-1)       sukuinage        M13e   Akua (1-2)
M12w   Terutsuyoshi (1-2)     oshidashi        M11w   Kotoeko (1-2)
M10w   Aoiyama (2-1)          tsukidashi       M12e   Ichinojo (2-1)
M8w    Kiribayama (2-1)       hatakikomi       M10e   Shimanoumi (2-1)
M9w    Myogiryu (1-2)         sukuinage        M8e    Tokushoryu (1-2)
M7e    Meisei (3-0)           oshitaoshi       M7w    Tobizaru (1-2)
M6w    Kagayaki (2-1)         yorikiri         M5w    Okinoumi (2-1)
M5e    Endo (2-1)             uwatedashinage   M6e    Ryuden (0-3)
M4w    Tamawashi (1-2)        uwatehineri      M3e    Kotoshoho (0-3)
K1e    Takayasu (1-2)         tsukiotoshi      M2e    Takarafuji (1-2)
M3w    Onosho (3-0)           hikiotoshi       S1w    Takanosho (2-1)
S1e    Terunofuji (2-1)       yorikiri         M4e    Tochinoshin (1-2)
M1w    Daieisho (3-0)         tsukidashi       O1w    Shodai (2-1)
M1e    Hokutofuji (1-2)       tsukiotoshi      O1e    Takakeisho (0-3)
K1w    Mitakeumi (2-1)        oshidashi        O2e    Asanoyama (1-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 4

Jonokuchi Division

Jk26e  Kyoda (2-0)            yorikiri         Jk27w  Tairikuyama (1-1)
Jk25e  Atamifuji (1-1)        yorikiri         Jk29e  Honma (1-1)
Jk22e  Wakaonehara (1-1)      hikiotoshi       Jk28w  Minorufuji (0-2)
Jk21e  Teraosho (2-0)         yoritaoshi       Jk20e  Shiraishizakura (1-1)
Jk17w  Asashorei (2-0)        yorikiri         Jk18w  Hamasaki (1-1)
Jk17e  Ryuseiyama (2-0)       oshidashi        Jk15w  Hishuyama (1-1)
Jk13e  Moriurara (1-1)        yorikiri         Jk14e  Ota (0-2)
Jk11w  Sakura (1-1)           yorikiri         Jk10e  Shishimaru (0-2)
Jk8w   Numano (1-1)           oshidashi        Jk9w   Boshuyama (0-2)
Jk6e   Urutora (2-0)          ashitori         Jk5w   Akinishiki (1-1)
Jk4e   Azumahikari (1-1)      yoritaoshi       Jk6w   Kazunofuji (0-2)
Jk3e   Satozakura (1-1)       uwatedashinage   Jk1w   Iwata (0-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division

Jd108w Shiryu (1-1)           yorikiri         Jd109w Azumayama (0-2)
Jd108e Zendaisho (1-1)        yorikiri         Jd106w Mogaminishiki (0-2)
Jd104w Matsuoka (1-1)         oshidashi        Jd105w Matsugashima (0-2)
Jd101w Aki (1-1)              oshidashi        Jd103e Sawada (0-2)
Jd99w  Wakayutaka (1-1)       yorikiri         Jd100w Terunosato (0-2)
Jd99e  Goketsuyama (1-1)      kimedashi        Jd98e  Ai (0-2)
Jd96w  Satsumao (1-1)         uwatenage        Jd96e  Taniguchi (0-2)
Jd94e  Shimizu (1-1)          kakenage         Jd93e  Hakuyo (0-2)
Jd92e  Asadoji (1-1)          okuridashi       Jd90e  Wakayahara (0-2)
Jd88w  Mabuchi (1-1)          oshidashi        Jd87e  Itakozakura (0-2)
Jd86e  Hokutonami (1-1)       oshidashi        Jd85e  Takasu (0-2)
Jd83w  Kyonosato (1-1)        oshidashi        Jd83e  Kirimaru (0-2)
Jd79e  Takatsukasa (1-1)      uwatenage        Jd80e  Nishikimaru (0-2)
Jd77w  Nangu (1-1)            shitatenage      Jd76w  Hokutosato (0-2)
Jd75w  Fukui (1-1)            yorikiri         Jd75e  Wakatanaka (0-2)
Jd73w  Katozakura (1-1)       oshidashi        Jd72e  Suonada (0-2)
Jd69w  Higonoryu (1-1)        oshidashi        Jd71e  Machi (0-2)
Jd67w  Kotetsu (2-0)          yorikiri         Jd67e  Yamane (1-1)
Jd65e  Nishimura (1-1)        kimedashi        Jd68e  Hokutoryu (0-2)
Jd63e  Wakakaneko (1-1)       yorikiri         Jd64e  Daishojo (0-2)
Jd60w  Wakaseido (2-0)        oshidashi        Jd63w  Sorakaze (1-1)
Jd61e  Ayaminato (1-1)        oshidashi        Jd59w  Takeazuma (0-2)
Jd58w  Ishiazuma (1-1)        oshidashi        Jd56w  Kakutaiki (0-2)
Jd54e  Okunidake (2-0)        oshidashi        Jd54w  Kotokino (1-1)
Jd52e  Sawayaka (2-0)         yorikiri         Jd53e  Denzan (1-1)
Jd49w  Shinyashiki (2-0)      yorikiri         Jd49e  Kaibusho (1-1)
Jd47e  Fukuminato (1-1)       yorikiri         Jd48e  Ishihara (0-2)
Jd46e  Tochisato (1-1)        tsukiotoshi      Jd45e  Koki (0-2)
Jd44e  Biganzan (1-1)         hatakikomi       Jd43e  Kotomaeda (0-2)
Jd42e  Kotonagahama (2-0)     oshidashi        Jd40w  Hatachijo (1-1)
Jd39e  Daishohama (1-1)       yorikiri         Jd37w  Ouzakura (0-2)
Jd35w  Hakuomaru (2-0)        oshidashi        Jd36w  Kotoegashira (1-1)
Jd34w  Asahio (1-1)           yoritaoshi       Jd36e  Miyata (0-2)
Jd34e  Makio (1-1)            oshidashi        Jd33e  Takamiryu (0-2)
Jd31w  Suzaki (1-1)           hikkake          Jd30w  Tenichi (0-2)
Jd27w  Tsugunohana (1-1)      okuridashi       Jd28w  Dewanosora (0-2)
Jd25w  Banshunada (1-1)       kotenage         Jd26e  Asanotosa (0-2)
Jd24w  Nishida (1-1)          yorikiri         Jd23w  Takakurayama (0-2)
Jd22e  Fujinokaze (1-1)       yorikiri         Jd21w  Azumaiwa (0-2)
Jd19w  Akiyoshi (1-1)         yorikiri         Jd19e  Kenho (0-2)
Jd17w  Kenshin (2-0)          oshidashi        Jd17e  Yukiamami (1-1)
Jd15e  Nogami (2-0)           yorikiri         Jd14w  Wakahizen (1-1)
Jd12w  Daijo (1-1)            tsukiotoshi      Jd14e  Kotozensho (0-2)
Jd11e  Taketsukasa (1-1)      oshidashi        Jd10w  Asahabataki (0-2)
Jd8w   Fudano (1-1)           tsukiotoshi      Jd9e   Nishikikuni (0-2)
Jd6w   Ryubu (1-1)            yorikiri         Jd7w   Kiritsubasa (0-2)
Jd2w   Yuriki (2-0)           oshidashi        Jd4e   Tenei (1-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division

Jd1w   Hozan (2-0)            yorikiri         Sd100e Yamenosato (1-1)
Sd98e  Hienriki (1-1)         katasukashi      Sd97e  Asahinishiki (0-2)
Sd95e  Mutsukaze (2-0)        oshidashi        Sd94e  Mienosato (1-1)
Sd92w  Hagane (2-0)           oshidashi        Sd93w  Tsubakifuji (1-1)
Sd91w  Shimoyama (2-0)        oshidashi        Sd90w  Tochihayate (1-1)
Sd86e  Wakayamanaka (1-1)     oshidashi        Sd87e  Miyakojima (0-2)
Sd84e  Hibikiryu (1-1)        yorikiri         Sd83e  Tochikasuga (0-2)
Sd79w  Dewanojo (1-1)         kimedashi        Sd79e  Kaiyuma (0-2)
Sd78w  Teraoumi (2-0)         okuridashi       Sd80e  Kaigo (1-1)
Sd77w  Mihamaumi (2-0)        oshidashi        Sd75e  Furanshisu (1-1)
Sd71w  Kototora (1-1)         hikiotoshi       Sd78e  Takabayama (0-2)
Sd70w  Kotomyozan (1-1)       fusen            Sd72e  Ryuki (0-2)
Sd69e  Kotosato (2-0)         yorikiri         Sd68w  Ariake (1-1)
Sd66e  Yanagida (2-0)         hatakikomi       Sd67w  Kayatoiwa (1-1)
Sd64e  Aoi (1-1)              yorikiri         Sd64w  Sekizuka (0-2)
Sd63e  Hodaka (2-0)           oshidashi        Sd62e  Kaonishiki (1-1)
Sd61e  Sakabayashi (1-1)      oshitaoshi       Sd59w  Daihisho (0-2)
Sd57w  Daishomune (2-0)       uwatenage        Sd58e  Oba (1-1)
Sd56e  Wakanofuji (2-0)       hikiotoshi       Sd55w  Koshinoryu (1-1)
Sd54e  Oginohama (2-0)        yorikiri         Sd53e  Kotakiyama (1-1)
Sd51w  Ebisumaru (2-0)        yoritaoshi       Sd51e  Tokiryu (1-1)
Sd49e  Maikeru (2-0)          yorikiri         Sd49w  Daishoki (1-1)
Sd47e  Hagiwara (2-0)         hatakikomi       Sd48e  Fujinowaka (1-1)
Sd44w  Izumigawa (2-0)        yorikiri         Sd46e  Saidaiji (1-1)
Sd43w  Kotorikisen (1-1)      oshidashi        Sd42w  Asatenmai (0-2)
Sd40e  Masutoo (1-1)          hatakikomi       Sd41w  Mukaida (0-2)
Sd38w  Roman (2-0)            hikiotoshi       Sd38e  Shoketsu (1-1)
Sd36e  Kotonoshu (1-1)        hikiotoshi       Sd35w  Sagatsukasa (0-2)
Sd33w  Tosaeizan (1-1)        hatakikomi       Sd34w  Hikarugenji (0-2)
Sd31e  Hikarifuji (1-1)       tsukitaoshi      Sd32w  Daishosei (0-2)
Sd29w  Shinohara (2-0)        oshidashi        Sd29e  Ginseizan (1-1)
Sd28e  Komanokuni (1-1)       yoritaoshi       Sd27e  Rao (0-2)
Sd25e  Marusho (2-0)          oshidashi        Sd26e  Amatsu (1-1)
Sd23e  Shishi (1-0-1)         oshidashi        Sd22w  Wakakinsho (0-2)
Sd20w  Tochimitsuru (1-1)     okuridashi       Sd22e  Azumasho (0-2)
Sd18w  Kitadaichi (1-1)       kekaeshi         Sd17w  Taiyo (0-2)
Sd16e  Oka (1-1)              yorikiri         Sd17e  Nankairiki (0-2)
Sd14w  Hokutokawa (1-1)       oshidashi        Sd13e  Akashifuji (0-2)
Sd12w  Tanakayama (1-1)       oshidashi        Sd10e  Shoji (0-2)
Sd8w   Yokoe (1-1)            yorikiri         Sd11w  Horyuyama (0-2)
Sd7e   Oyamatoumi (1-1)       hatakikomi       Sd5w   Hokutoryu (0-2)
Sd4e   Fujisato (1-1)         tottari          Sd3e   Haruminato (0-2)
Sd1e   Okinohama (1-1)        hikiotoshi       Sd2e   Daiyusho (0-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division

Ms60w  Fukamiyama (2-0)       tsukiotoshi      Sd1w   Kaizen (1-1)
Ms60e  Shuji (1-1)            hikiotoshi       Ms58w  Kaiyudai (0-2)
Ms55e  Toshoyama (2-0)        tsukiotoshi      Ms56e  Kototsubasa (1-1)
Ms53w  Kaiseijo (2-0)         hikiotoshi       Ms53e  Sadanogo (1-1)
Ms51e  Katsunofuji (1-1)      fusen            Ms51w  Tatsukaze (0-2)
Ms48w  Hamayutaka (2-0)       hikiotoshi       Ms49e  Akinoyama (1-1)
Ms46w  Yamatoarashi (1-1)     hatakikomi       Ms47e  Sakaekaze (0-2)
Ms45e  Asakishin (2-0)        oshidashi        Ms43w  Mudoho (1-1)
Ms41e  Daiseido (2-0)         yoritaoshi       Ms43e  Tochikodai (1-1)
Ms39w  Kirinofuji (2-0)       kotenage         Ms39e  Kamito (1-1)
Ms37e  Tokunomusashi (1-1)    uwatedashinage   Ms36w  Hananofuji (0-2)
Ms34e  Obayama (1-1)          yoritaoshi       Ms35w  Keitenkai (0-2)
Ms33e  Tsushimanada (2-0)     yorikiri         Ms32e  Tochinobori (1-1)
Ms29w  Mugendai (1-1)         hatakikomi       Ms30w  Tennozan (0-2)
Ms27w  Shosei (1-1)           hikiotoshi       Ms28w  Nionoumi (0-2)
Ms25w  Asakoki (2-0)          tsukitaoshi      Ms26w  Shiba (1-1)
Ms24e  Narutaki (1-1)         oshidashi        Ms23w  Aozora (0-2)
Ms21e  Ayanoumi (1-1)         hikiotoshi       Ms22w  Suzuki (0-2)
Ms19w  Sakigake (2-0)         yorikiri         Ms19e  Hiradoumi (1-1)
Ms17w  Ryusei (2-0)           uwatenage        Ms17e  Genki (1-1)
Ms13w  Kaisho (2-0)           yorikiri         Ms14w  Tsurubayashi (1-1)
Ms14e  Ito (1-1)              yorikiri         Ms11w  Okinofuji (0-2)
Ms11e  Kitanowaka (1-1)       yorikiri         Ms13e  Fujiazuma (0-2)
Ms8e   Murata (1-1)           hatakikomi       Ms9w   Tsukahara (0-2)
Ms8w   Shohoryu (2-0)         hatakikomi       Ms7w   Oshoryu (1-1)
Ms6w   Wakayama (1-1)         oshidashi        Ms6e   Hokutenkai (0-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division

J13e   Ikioi (2-2)            yoritaoshi       J14e   Ryuko (2-2)
J13w   Yago (2-2)             uwatenage        J12w   Takagenji (1-3)
J10e   Ura (4-0)              oshidashi        J14w   Tohakuryu (2-2)
J10w   Mitoryu (3-1)          uwatenage        J12e   Hakuyozan (1-3)
J9e    Jokoryu (2-2)          oshidashi        J11w   Oho (1-3)
J8e    Tsurugisho (4-0)       oshidashi        J9w    Kotoyuki (0-4)
J8w    Daishomaru (3-1)       oshidashi        J7w    Nishikigi (1-3)
J6w    Hidenoumi (3-1)        oshidashi        J4e    Shohozan (1-3)
J3w    Churanoumi (2-2)       oshidashi        J1w    Daiamami (1-3)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division

M15e   Yutakayama (3-1)       sotogake         J6e    Azumaryu (1-3)
M17e   Sadanoumi (2-2)        yorikiri         M14e   Hoshoryu (0-4)
M16w   Akiseyama (4-0)        yorikiri         M14w   Midorifuji (3-1)
M15w   Kotonowaka (3-1)       yoritaoshi       M13e   Akua (1-3)
M12e   Ichinojo (3-1)         oshidashi        M11w   Kotoeko (1-3)
M12w   Terutsuyoshi (2-2)     oshidashi        M10w   Aoiyama (2-2)
M7e    Meisei (4-0)           oshidashi        M10e   Shimanoumi (2-2)
M9w    Myogiryu (2-2)         oshidashi        M7w    Tobizaru (1-3)
M6e    Ryuden (1-3)           yorikiri         M8w    Kiribayama (2-2)
M8e    Tokushoryu (2-2)       hatakikomi       M6w    Kagayaki (2-2)
M4e    Tochinoshin (2-2)      yorikiri         M5e    Endo (2-2)
M4w    Tamawashi (2-2)        tsukiotoshi      M5w    Okinoumi (2-2)
M1w    Daieisho (4-0)         tsukidashi       K1w    Mitakeumi (2-2)
K1e    Takayasu (2-2)         hatakikomi       S1e    Terunofuji (2-2)
S1w    Takanosho (3-1)        hatakikomi       M1e    Hokutofuji (1-3)
O2e    Asanoyama (2-2)        yorikiri         M3w    Onosho (3-1)
O1w    Shodai (3-1)           oshidashi        M3e    Kotoshoho (0-4)
M2e    Takarafuji (2-2)       uwatenage        O1e    Takakeisho (0-4)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 5

Jonokuchi Division

Jk28w  Minorufuji (1-2)       yorikiri         Jk28e  Shonanzakura (0-3)
Jk25w  Arauma (3-0)           yorikiri         Jk26e  Kyoda (2-1)
Jk25e  Atamifuji (2-1)        yoritaoshi       Jk22e  Wakaonehara (1-2)
Jk21w  Daishoko (1-2)         tsukiotoshi      Jk18e  Kinseiryu (0-3)
Jk15w  Hishuyama (2-1)        yorikiri         Jk16e  Kototaiko (1-2)
Jk16w  Sawanofuji (1-0-2)     kotenage         Jk15e  Kirinohana (0-3)
Jk11w  Sakura (2-1)           yorikiri         Jk14w  Daishiryu (1-2)
Jk10w  Shinzan (3-0)          yorikiri         Jk12w  Wakafujioka (2-1)
Jk9e   Hanakaze (2-1)         yorikiri         Jk8w   Numano (1-2)
Jk9w   Boshuyama (1-2)        hatakikomi       Jk6w   Kazunofuji (0-3)
Jk3w   Tamanohoshi (2-1)      yoritaoshi       Jk5w   Akinishiki (1-2)
Jk4w   Yasunishi (3-0)        abisetaoshi      Jk2w   Toshonishiki (2-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division

Jk1e   Fujinoteru (2-1)       tsukiotoshi      Jd108e Zendaisho (1-2)
Jd106w Mogaminishiki (1-2)    yorikiri         Jd109w Azumayama (0-3)
Jd104w Matsuoka (2-1)         oshidashi        Jd106e Miyabi (1-2)
Jd102e Asanoshima (3-0)       hatakikomi       Jd103w Okuniyama (2-1)
Jd101e Kotokogyoku (2-1)      tsukiotoshi      Jd99w  Wakayutaka (1-2)
Jd100e Aishoryu (3-0)         tsukidashi       Jd97w  Zuiko (2-1)
Jd96w  Satsumao (2-1)         yoritaoshi       Jd98w  Kotoimagawa (1-2)
Jd93e  Hakuyo (1-2)           yorikiri         Jd96e  Taniguchi (0-3)
Jd88w  Mabuchi (2-1)          sukuinage        Jd92w  Wakatozakura (1-2)
Jd87e  Itakozakura (1-2)      yorikiri         Jd90e  Wakayahara (0-3)
Jd84e  Soga (2-1)             oshidashi        Jd87w  Motokiyama (1-2)
Jd85e  Takasu (1-2)           oshidashi        Jd83e  Kirimaru (0-3)
Jd78e  Sekizukayama (3-0)     tsukiotoshi      Jd84w  Reon (2-1)
Jd80e  Nishikimaru (1-2)      yorikiri         Jd76w  Hokutosato (0-3)
Jd77e  Kaitoma (2-1)          katasukashi      Jd73w  Katozakura (1-2)
Jd72w  Fujimusashi (3-0)      yorikiri         Jd74w  Hokutohomare (2-1)
Jd70e  Amamidake (2-1)        hatakikomi       Jd70w  Matsumoto (1-2)
Jd67w  Kotetsu (3-0)          oshidashi        Jd68w  Arikawa (2-1)
Jd66w  Onagaya (2-1)          yorikiri         Jd66e  Fubu (1-2)
Jd63w  Sorakaze (2-1)         shitatenage      Jd65e  Nishimura (1-2)
Jd61e  Ayaminato (2-1)        oshidashi        Jd63e  Wakakaneko (1-2)
Jd59w  Takeazuma (1-2)        yorikiri         Jd61w  Adachi (0-3)
Jd59e  Goshinryu (2-1)        oshidashi        Jd56e  Kototaisei (1-2)
Jd58w  Ishiazuma (2-1)        oshidashi        Jd55w  Toramusashi (1-2)
Jd53e  Denzan (2-1)           yorikiri         Jd50e  Daisho (1-2)
Jd49w  Shinyashiki (3-0)      yorikiri         Jd52e  Sawayaka (2-1)
Jd49e  Kaibusho (2-1)         hatakikomi       Jd47w  Hokutoizumi (1-2)
Jd46w  Fukushima (3-0)        hatakikomi       Jd45w  Ryuseio (2-1)
Jd44w  Shogun (2-1)           okuridashi       Jd44e  Biganzan (1-2)
Jd40e  Daishokaku (1-2)       hatakikomi       Jd43e  Kotomaeda (0-3)
Jd40w  Hatachijo (2-1)        yorikiri         Jd38w  Kotoomura (1-2)
Jd36e  Miyata (1-2)           oshidashi        Jd37w  Ouzakura (0-3)
Jd34w  Asahio (2-1)           oshidashi        Jd34e  Makio (1-2)
Jd30w  Tenichi (1-2)          oshidashi        Jd33e  Takamiryu (0-3)
Jd31w  Suzaki (2-1)           katasukashi      Jd28e  Sadatsuyoshi (1-2)
Jd26e  Asanotosa (1-2)        tsukiotoshi      Jd28w  Dewanosora (0-3)
Jd24w  Nishida (2-1)          tsukiotoshi      Jd25e  Miyakogawa (1-2)
Jd21w  Azumaiwa (1-2)         yorikiri         Jd23w  Takakurayama (0-3)
Jd19w  Akiyoshi (2-1)         yorikiri         Jd22e  Fujinokaze (1-2)
Jd17w  Kenshin (3-0)          tsukidashi       Jd20w  Sakai (2-1)
Jd15w  Asahanshin (2-1)       kimedashi        Jd16w  Wakaazuma (1-2)
Jd14e  Kotozensho (1-2)       oshidashi        Jd13e  Setonoumi (0-3)
Jd11w  Fujinotani (2-1)       uwatenage        Jd12e  Daishowaka (1-2)
Jd9e   Nishikikuni (1-2)      oshitaoshi       Jd10w  Asahabataki (0-3)
Jd7e   Kotokonno (2-1)        oshidashi        Jd8w   Fudano (1-2)
Jd2w   Yuriki (3-0)           oshidashi        Jd6e   Akitoba (2-1)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division

Sd100w Tochinoshima (2-1)     hikiotoshi       Jd3e   Fukuazuma (1-2)
Sd99e  Yoshimura (1-2)        tsukiotoshi      Sd97e  Asahinishiki (0-3)
Sd94w  Kinotsukasa (2-1)      yorikiri         Sd97w  Sakurafuji (1-2)
Sd93e  Yashiroumi (1-2)       kotenage         Sd96e  Nakao (0-3)
Sd91e  Kiyota (2-1)           yorikiri         Sd92e  Miyabishin (1-2)
Sd89e  Miyanofuji (1-2)       yoritaoshi       Sd90e  Kirameki (0-3)
Sd88w  Takataisho (2-1)       hatakikomi       Sd86e  Wakayamanaka (1-2)
Sd87w  Inaba (3-0)            sukuinage        Sd83w  Hitachigo (2-1)
Sd82w  Awanokuni (2-1)        yorikiri         Sd81w  Mishima (1-2)
Sd80w  Hokutoiwami (1-2)      hikiotoshi       Sd79e  Kaiyuma (0-3)
Sd78e  Takabayama (1-2)       yorikiri         Sd76e  Kawamura (0-3)
Sd77e  Tomiyutaka (2-1)       okuridashi       Sd71w  Kototora (1-2)
Sd77w  Mihamaumi (3-0)        tsukidashi       Sd70e  Kotoryusei (2-1)
Sd70w  Kotomyozan (2-1)       hatakikomi       Sd68w  Ariake (1-2)
Sd65w  Wakahiroto (1-2)       oshidashi        Sd69w  Hokutoo (0-3)
Sd64e  Aoi (2-1)              yorikiri         Sd67e  Kaorufuji (1-2)
Sd62e  Kaonishiki (2-1)       uwatenage        Sd63w  Genbumaru (1-2)
Sd63e  Hodaka (3-0)           yorikiri         Sd59e  Sumanoumi (2-1)
Sd58w  Takeoka (2-1)          oshidashi        Sd60w  Kijuin (1-2)
Sd58e  Oba (2-1)              oshidashi        Sd55w  Koshinoryu (1-2)
Sd56w  Osuzuki (1-2)          oshidashi        Sd52w  Kotosusumu (0-3)
Sd54e  Oginohama (3-0)        kotenage         Sd51w  Ebisumaru (2-1)
Sd49w  Daishoki (2-1)         yorikiri         Sd48e  Fujinowaka (1-2)
Sd46w  Araoyama (1-2)         oshidashi        Sd50w  Musashiumi (0-3)
Sd45w  Toyoshimizu (2-1)      tsukiotoshi      Sd43w  Kotorikisen (1-2)
Sd42w  Asatenmai (1-2)        oshidashi        Sd45e  Sadanokuni (0-3)
Sd41w  Mukaida (1-2)          yorikiri         Sd39e  Mochizuki (0-3)
Sd39w  Oazuma (2-1)           hatakikomi       Sd38e  Shoketsu (1-2)
Sd37e  Azumasato (2-1)        hatakikomi       Sd37w  Imafuku (1-2)
Sd36e  Kotonoshu (2-1)        tsukitaoshi      Sd33w  Tosaeizan (1-2)
Sd30w  Daikisho (2-1)         tsukidashi       Sd30e  Sazanami (1-2)
Sd28w  Kawabuchi (1-2)        hatakikomi       Sd32w  Daishosei (0-3)
Sd28e  Komanokuni (2-1)       oshidashi        Sd29e  Ginseizan (1-2)
Sd24w  Watanabe (1-2)         kotenage         Sd27e  Rao (0-3)
Sd22e  Azumasho (1-2)         yorikiri         Sd22w  Wakakinsho (0-3)
Sd19e  Seigo (3-0)            oshidashi        Sd23w  Fujikawa (2-1)
Sd16e  Oka (2-1)              yorikiri         Sd19w  Asakoga (1-2)
Sd16w  Sasakiyama (3-0)       yoritaoshi       Sd15e  Ofukasawa (2-1)
Sd11w  Horyuyama (1-2)        okuridashi       Sd13e  Akashifuji (0-3)
Sd13w  Oginosho (3-0)         okuritaoshi      Sd9w   Hayatefuji (2-1)
Sd6w   Yoshoyama (2-1)        oshidashi        Sd6e   Denuma (1-2)
Sd7w   Asadaimon (3-0)        sokubiotoshi     Sd5e   Tsushida (2-1)
Sd3e   Haruminato (1-2)       hatakikomi       Sd2e   Daiyusho (0-3)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division

Ms60w  Fukamiyama (3-0)       uwatenage        Sd3w   Asonoyama (2-1)
Ms57w  Nishinoryu (2-1)       kubinage         Ms59w  Dewanoryu (1-2)
Ms57e  Wakanoumi (3-0)        hatakikomi       Ms59e  Otsuji (2-1)
Ms55e  Toshoyama (3-0)        kotenage         Ms53w  Kaiseijo (2-1)
Ms52w  Saionji (2-1)          oshidashi        Ms55w  Nakashima (1-2)
Ms48w  Hamayutaka (3-0)       hatakikomi       Ms52e  Nihonyanagi (2-1)
Ms49w  Kawamoto (1-2)         hatakikomi       Ms47e  Sakaekaze (0-3)
Ms45w  Anzai (3-0)            yoritaoshi       Ms45e  Asakishin (2-1)
Ms40w  Mitozakura (1-2)       uwatenage        Ms42e  Higonojo (0-3)
Ms43e  Tochikodai (2-1)       yorikiri         Ms39e  Kamito (1-2)
Ms41w  Tanabe (2-1)           makiotoshi       Ms38e  Wayama (1-2)
Ms37w  Fukai (2-1)            hatakikomi       Ms34e  Obayama (1-2)
Ms33e  Tsushimanada (3-0)     yorikiri         Ms36e  Oki (2-1)
Ms30e  Yutakasho (3-0)        oshidashi        Ms34w  Kotoyusho (2-1)
Ms29e  Amakaze (2-1)          oshidashi        Ms31e  Itadaki (1-2)
Ms25w  Asakoki (3-0)          oshidashi        Ms27e  Omoto (2-1)
Ms26w  Shiba (2-1)            yorikiri         Ms25e  Hokutoki (1-2)
Ms22e  Shonannoumi (3-0)      oshidashi        Ms24w  Kotoozutsu (2-1)
Ms20w  Tochikamiyama (2-1)    uwatenage        Ms23e  Amanoshima (1-2)
Ms18e  Kairyu (1-2)           uwatenage        Ms18w  Tokisakae (0-3)
Ms17e  Genki (2-1)            uwatedashinage   Ms14w  Tsurubayashi (1-2)
Ms12w  Tamashoho (3-0)        hikiotoshi       Ms13w  Kaisho (2-1)
Ms5w   Nishikifuji (2-1)      oshidashi        Ms6w   Wakayama (1-2)
Ms4w   Daishoho (2-1)         uwatehineri      Ms4e   Nakazono (1-2)
Ms2e   Bushozan (3-0)         oshidashi        Ms3w   Ichiyamamoto (2-1)
Ms2w   Roga (2-1)             shitatenage      Ms1w   Takakento (1-2)
Ms5e   Tochimaru (1-2)        hikiotoshi       Ms1e   Kitaharima (0-3)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division

J12e   Hakuyozan (2-3)        oshidashi        J14w   Tohakuryu (2-3)
J11w   Oho (2-3)              oshitaoshi       J14e   Ryuko (2-3)
J10w   Mitoryu (4-1)          uwatenage        J13e   Ikioi (2-3)
J12w   Takagenji (2-3)        oshidashi        J9w    Kotoyuki (0-5)
J9e    Jokoryu (3-2)          shitatedashinage J13w   Yago (2-3)
J8w    Daishomaru (4-1)       oshitaoshi       J10e   Ura (4-1)
J8e    Tsurugisho (5-0)       yorikiri         J4e    Shohozan (1-4)
J3w    Churanoumi (3-2)       yorikiri         J6e    Azumaryu (1-4)
J1w    Daiamami (2-3)         yorikiri         J7w    Nishikigi (1-4)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division

M17e   Sadanoumi (3-2)        yorikiri         M15e   Yutakayama (3-2)
J6w    Hidenoumi (4-1)        yorikiri         M14w   Midorifuji (3-2)
M16w   Akiseyama (5-0)        yorikiri         M14e   Hoshoryu (0-5)
M15w   Kotonowaka (4-1)       uwatenage        M12w   Terutsuyoshi (2-3)
M11w   Kotoeko (2-3)          yoritaoshi       M13e   Akua (1-4)
M12e   Ichinojo (4-1)         oshidashi        M10e   Shimanoumi (2-3)
M10w   Aoiyama (3-2)          yorikiri         M9w    Myogiryu (2-3)
M8w    Kiribayama (3-2)       shitatenage      M7w    Tobizaru (1-4)
M7e    Meisei (5-0)           yorikiri         M8e    Tokushoryu (2-3)
M5w    Okinoumi (3-2)         katasukashi      M6e    Ryuden (1-4)
M6w    Kagayaki (3-2)         oshidashi        M5e    Endo (2-3)
M4w    Tamawashi (3-2)        tsukiotoshi      M3w    Onosho (3-2)
M1w    Daieisho (5-0)         oshidashi        K1e    Takayasu (2-3)
S1w    Takanosho (4-1)        yorikiri         K1w    Mitakeumi (2-3)
S1e    Terunofuji (3-2)       oshidashi        M1e    Hokutofuji (1-4)
O1e    Takakeisho (1-4)       tsukiotoshi      M3e    Kotoshoho (0-5)
O2e    Asanoyama (3-2)        yorikiri         M4e    Tochinoshin (2-3)
O1w    Shodai (4-1)           yorikiri         M2e    Takarafuji (2-3)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 6

Jonokuchi Division

Jk29e  Honma (2-1)            oshidashi        Jk27w  Tairikuyama (1-2)
Jk27e  Fujinonami (2-1)       hikiotoshi       Jk23e  Chikureisen (1-2)
Jk19w  Matsugi (2-1)          oshidashi        Jk20w  Higohikari (1-2)
Jk20e  Shiraishizakura (2-1)  shitatenage      Jk18w  Hamasaki (1-2)
Jk21e  Teraosho (3-0)         yoritaoshi       Jk17w  Asashorei (2-1)
Jk17e  Ryuseiyama (3-0)       oshidashi        Jk13w  Sadanojo (2-1)
Jk11e  Nishikio (2-1)         yorikiri         Jk13e  Moriurara (1-2)
Jk14e  Ota (1-2)              yorikiri         Jk10e  Shishimaru (0-3)
Jk7w   Shokeima (2-1)         yoritaoshi       Jk8e   Tsukioka (1-2)
Jk7e   Okanojo (3-0)          kubinage         Jk6e   Urutora (2-1)
Jk3e   Satozakura (2-1)       shitatenage      Jk4e   Azumahikari (1-2)
Jk1w   Iwata (1-2)            oshidashi        Jk5e   Azumanami (0-3)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division

Jd107w Aonoumi (2-1)          yoritaoshi       Jd108w Shiryu (1-2)
Jd105e Asaobora (3-0)         yorikiri         Jd109e Shunpo (2-1)
Jd105w Matsugashima (1-2)     oshidashi        Jd103e Sawada (0-3)
Jd104e Tsukubayama (2-1)      yorikiri         Jd101w Aki (1-2)
Jd100w Terunosato (1-2)       yorikiri         Jd98e  Ai (0-3)
Jd97e  Oatari (2-1)           yorikiri         Jd99e  Goketsuyama (1-2)
Jd94e  Shimizu (2-1)          sukuinage        Jd95w  Akiyama (1-2)
Jd91e  Kirizakura (3-0)       hikiotoshi       Jd94w  Harimanada (2-1)
Jd92e  Asadoji (2-1)          okuridashi       Jd88e  Hanashi (1-2)
Jd86w  Satonofuji (3-0)       yorikiri         Jd90w  Wakaikki (2-1)
Jd86e  Hokutonami (2-1)       oshidashi        Jd83w  Kyonosato (1-2)
Jd82e  Tokio (2-1)            oshidashi        Jd79e  Takatsukasa (1-2)
Jd78w  Tatsunoumi (2-1)       uwatenage        Jd77w  Nangu (1-2)
Jd81w  Ryutsukasa (3-0)       hikiotoshi       Jd76e  Iitsuka (2-1)
Jd73e  Mori (2-1)             yoritaoshi       Jd75w  Fukui (1-2)
Jd72e  Suonada (1-2)          yoritaoshi       Jd75e  Wakatanaka (0-3)
Jd71e  Machi (1-2)            oshidashi        Jd69e  Maniwayama (0-3)
Jd67e  Yamane (2-1)           yorikiri         Jd69w  Higonoryu (1-2)
Jd68e  Hokutoryu (1-2)        yorikiri         Jd64e  Daishojo (0-3)
Jd62e  Tabara (3-0)           yoritaoshi       Jd64w  Hamasu (2-1)
Jd62w  Ayakaze (2-1)          hatakikomi       Jd60e  Nishikiryu (1-2)
Jd60w  Wakaseido (3-0)        yoritaoshi       Jd58e  Garyu (2-1)
Jd57w  Hatooka (3-0)          okuridashi       Jd54e  Okunidake (2-1)
Jd54w  Kotokino (2-1)         yorikiri         Jd53w  Asaazuma (1-2)
Jd52w  Ogitora (1-1-1)        oshidashi        Jd55e  Shoryudo (0-3)
Jd48w  Shimanishiki (1-2)     yorikiri         Jd50w  Isamufuji (0-3)
Jd47e  Fukuminato (2-1)       yorikiri         Jd46e  Tochisato (1-2)
Jd48e  Ishihara (1-2)         uwatenage        Jd45e  Koki (0-3)
Jd43w  Bushi (3-0)            fusen            Jd42e  Kotonagahama (2-1)
Jd42w  Tatsuki (2-1)          tsukiotoshi      Jd41e  Hokutoyoshi (1-2)
Jd36w  Kotoegashira (2-1)     uwatenage        Jd39e  Daishohama (1-2)
Jd35w  Hakuomaru (3-0)        oshidashi        Jd37e  Ieshima (2-1)
Jd33w  Asanojo (2-1)          uwatenage        Jd32e  Toho (1-2)
Jd32w  Ienoshima (3-0)        yorikiri         Jd29w  Tagomaru (2-1)
Jd27e  Yoshiazuma (3-0)       katasukashi      Jd26w  Nakai (2-1)
Jd27w  Tsugunohana (2-1)      yorikiri         Jd25w  Banshunada (1-2)
Jd24e  Kisenoumi (2-1)        yorikiri         Jd22w  Oshozan (1-2)
Jd23e  Nakata (3-0)           yoritaoshi       Jd21e  Asashinjo (2-1)
Jd18e  Maenofuji (1-2)        oshitaoshi       Jd19e  Kenho (0-3)
Jd17e  Yukiamami (2-1)        hatakikomi       Jd18w  Seito (1-2)
Jd15e  Nogami (3-0)           okuridashi       Jd13w  Wakamatsunaga (2-1)
Jd14w  Wakahizen (2-1)        oshidashi        Jd12w  Daijo (1-2)
Jd9w   Iko (2-1)              hatakikomi       Jd11e  Taketsukasa (1-2)
Jd10e  Baraki (3-0)           yorikiri         Jd8e   Hamanoumi (2-1)
Jd6w   Ryubu (2-1)            oshidashi        Jd4e   Tenei (1-2)
Jd7w   Kiritsubasa (1-2)      oshidashi        Jd2e   Mimurodake (0-3)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division

Sd100e Yamenosato (2-1)       oshidashi        Sd98e  Hienriki (1-2)
Sd96w  Sadanohikari (3-0)     shitatenage      Jd1w   Hozan (2-1)
Sd94e  Mienosato (2-1)        hatakikomi       Sd93w  Tsubakifuji (1-2)
Sd95e  Mutsukaze (3-0)        kimedashi        Sd92w  Hagane (2-1)
Sd90w  Tochihayate (2-1)      hatakikomi       Sd89w  Kochikara (1-2)
Sd91w  Shimoyama (3-0)        shitatenage      Sd88e  Sasaki (2-1)
Sd85e  Hamadayama (2-1)       yorikiri         Sd84e  Hibikiryu (1-2)
Sd83e  Tochikasuga (1-2)      oshidashi        Sd87e  Miyakojima (0-3)
Sd80e  Kaigo (2-1)            oshidashi        Sd81e  Hokuyozan (1-2)
Sd78w  Teraoumi (3-0)         okuridashi       Sd82e  Kiyonoumi (2-1)
Sd79w  Dewanojo (2-1)         yoritaoshi       Sd75e  Furanshisu (1-2)
Sd71e  Kotoito (2-1)          yorikiri         Sd72w  Amane (1-2)
Sd69e  Kotosato (3-0)         hatakikomi       Sd73e  Omote (2-1)
Sd68e  Miryuzan (2-1)         oshitaoshi       Sd67w  Kayatoiwa (1-2)
Sd66e  Yanagida (3-0)         kotenage         Sd65e  Yamato (2-1)
Sd62w  Akatsuki (1-2)         yorikiri         Sd64w  Sekizuka (0-3)
Sd61w  Taranami (2-1)         kimetaoshi       Sd61e  Sakabayashi (1-2)
Sd57e  Karatsuumi (1-2)       yorikiri         Sd59w  Daihisho (0-3)
Sd56e  Wakanofuji (3-0)       oshidashi        Sd57w  Daishomune (2-1)
Sd53e  Kotakiyama (2-1)       yorikiri         Sd54w  Higoarashi (1-2)
Sd52e  Gorikiyama (2-1)       yorikiri         Sd53w  Sakurai (1-2)
Sd50e  Nakaishi (2-1)         yorikiri         Sd51e  Tokiryu (1-2)
Sd47e  Hagiwara (3-0)         yorikiri         Sd49e  Maikeru (2-1)
Sd47w  Matsuda (2-1)          ketaguri         Sd46e  Saidaiji (1-2)
Sd43e  Hokuonada (3-0)        oshidashi        Sd44w  Izumigawa (2-1)
Sd40e  Masutoo (2-1)          yoritaoshi       Sd42e  Dainichido (1-2)
Sd38w  Roman (3-0)            okuridashi       Sd41e  Dairaido (2-1)
Sd34w  Hikarugenji (1-2)      oshidashi        Sd35w  Sagatsukasa (0-3)
Sd34e  Tanahashi (3-0)        uwatenage        Sd35e  Kaishin (2-1)
Sd31e  Hikarifuji (2-1)       kotenage         Sd33e  Munakata (1-2)
Sd29w  Shinohara (3-0)        uwatenage        Sd32e  Genkaiho (2-1)
Sd25w  Mitotsukasa (2-1)      yorikiri         Sd26w  Masuminato (1-2)
Sd27w  Takaryu (3-0)          yoritaoshi       Sd25e  Marusho (2-1)
Sd23e  Shishi (2-0-1)         hatakikomi       Sd26e  Amatsu (1-2)
Sd20w  Tochimitsuru (2-1)     oshidashi        Sd21w  Kotohayato (1-2)
Sd17e  Nankairiki (1-2)       hatakikomi       Sd17w  Taiyo (0-3)
Sd18w  Kitadaichi (2-1)       yorikiri         Sd15w  Tsugaruumi (1-2)
Sd14w  Hokutokawa (2-1)       okuridashi       Sd12w  Tanakayama (1-2)
Sd12e  Hokutoshu (2-1)        oshidashi        Sd11e  Taichiyama (1-2)
Sd8w   Yokoe (2-1)            yorikiri         Sd7e   Oyamatoumi (1-2)
Sd5w   Hokutoryu (1-2)        yorikiri         Sd10e  Shoji (0-3)
Sd4e   Fujisato (2-1)         shitatenage      Sd2w   Kotokume (1-2)
Sd1w   Kaizen (2-1)           yorikiri         Sd1e   Okinohama (1-2)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division

Ms60e  Shuji (2-1)            yorikiri         Ms58e  Dewataikai (1-2)
Ms56w  Irodori (1-2)          oshidashi        Ms58w  Kaiyudai (0-3)
Ms54w  Hokutotsubasa (1-2)    oshidashi        Ms54e  Daishoryu (0-3)
Ms56e  Kototsubasa (2-1)      yoritaoshi       Ms53e  Sadanogo (1-2)
Ms49e  Akinoyama (2-1)        oshidashi        Ms51e  Katsunofuji (1-2)
Ms48e  Onojo (2-1)            yorikiri         Ms50w  Yuki (1-2)
Ms47w  Tosamidori (2-1)       oshidashi        Ms46w  Yamatoarashi (1-2)
Ms44w  Tamakongo (2-1)        uwatenage        Ms43w  Mudoho (1-2)
Ms41e  Daiseido (3-0)         yoritaoshi       Ms39w  Kirinofuji (2-1)
Ms38w  Ichiki (1-0-2)         oshidashi        Ms40e  Kotodairyu (0-3)
Ms36w  Hananofuji (1-2)       tsukidashi       Ms35w  Keitenkai (0-3)
Ms33w  Kotodaigo (2-1)        okuridashi       Ms37e  Tokunomusashi (1-2)
Ms30w  Tennozan (1-2)         shitatedashinage Ms32w  Daitenma (0-3)
Ms32e  Tochinobori (2-1)      oshidashi        Ms29w  Mugendai (1-2)
Ms28e  Kainoshima (2-1)       hatakikomi       Ms27w  Shosei (1-2)
Ms26e  Yoshii (1-2)           tsukiotoshi      Ms28w  Nionoumi (0-3)
Ms23w  Aozora (1-2)           oshidashi        Ms22w  Suzuki (0-3)
Ms21e  Ayanoumi (2-1)         katasukashi      Ms24e  Narutaki (1-2)
Ms20e  Asagyokusei (2-1)      tsukiotoshi      Ms19e  Hiradoumi (1-2)
Ms17w  Ryusei (3-0)           shitatenage      Ms19w  Sakigake (2-1)
Ms14e  Ito (2-1)              yorikiri         Ms15e  Asabenkei (1-2)
Ms11w  Okinofuji (1-2)        yorikiri         Ms13e  Fujiazuma (0-3)
Ms8e   Murata (2-1)           hatakikomi       Ms12e  Tochiseiryu (1-2)
Ms11e  Kitanowaka (2-1)       uwatedashinage   Ms7w   Oshoryu (1-2)
Ms8w   Shohoryu (3-0)         hikiotoshi       Ms7e   Terasawa (2-1)
Ms6e   Hokutenkai (1-2)       hikiotoshi       Ms9w   Tsukahara (0-3)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division

J14w   Tohakuryu (3-3)        oshidashi        J11w   Oho (2-4)
J14e   Ryuko (3-3)            uwatedashinage   J10e   Ura (4-2)
J12w   Takagenji (3-3)        yorikiri         J10w   Mitoryu (4-2)
J9e    Jokoryu (4-2)          oshidashi        J13e   Ikioi (2-4)
J13w   Yago (3-3)             yorikiri         J9w    Kotoyuki (0-6)
J12e   Hakuyozan (3-3)        tsukiotoshi      J8w    Daishomaru (4-2)
J4e    Shohozan (2-4)         yorikiri         J6e    Azumaryu (1-5)
J8e    Tsurugisho (6-0)       yorikiri         J3w    Churanoumi (3-3)
J6w    Hidenoumi (5-1)        yorikiri         J1w    Daiamami (2-4)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division

M14e   Hoshoryu (1-5)         sukuinage        J7w    Nishikigi (1-5)
M14w   Midorifuji (4-2)       oshidashi        M17e   Sadanoumi (3-3)
M15w   Kotonowaka (5-1)       yorikiri         M12e   Ichinojo (4-2)
M16w   Akiseyama (6-0)        tsukiotoshi      M12w   Terutsuyoshi (2-4)
M15e   Yutakayama (4-2)       oshidashi        M11w   Kotoeko (2-4)
M10w   Aoiyama (4-2)          hatakikomi       M13e   Akua (1-5)
M10e   Shimanoumi (3-3)       okuridashi       M7w    Tobizaru (1-5)
M9w    Myogiryu (3-3)         hikiotoshi       M6e    Ryuden (1-5)
M8w    Kiribayama (4-2)       hatakikomi       M6w    Kagayaki (3-3)
M5e    Endo (3-3)             yorikiri         M8e    Tokushoryu (2-4)
M5w    Okinoumi (4-2)         tsukiotoshi      M7e    Meisei (5-1)
M1e    Hokutofuji (2-4)       yoritaoshi       M3e    Kotoshoho (0-6)
K1e    Takayasu (3-3)         yorikiri         K1w    Mitakeumi (2-4)
M1w    Daieisho (6-0)         oshidashi        S1e    Terunofuji (3-3)
M4w    Tamawashi (4-2)        tsukidashi       S1w    Takanosho (4-2)
O1w    Shodai (5-1)           oshidashi        M4e    Tochinoshin (2-4)
M3w    Onosho (4-2)           oshidashi        O1e    Takakeisho (1-5)
M2e    Takarafuji (3-3)       uwatenage        O2e    Asanoyama (3-3)

Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 7

Jonokuchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 8 (Nakabi)

Jonokuchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 9

Jonokuchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 10

Jonokuchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 11

Jonokuchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 12

Jonokuchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 13

Jonokuchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 14

Jonokuchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15

Day 15 (Senshuraku)

Jonokuchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Jonidan Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Sandanme Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makushita Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Juryo Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Makunouchi Division


Top of page
Makunouchi   Juryo   Makushita   Sandanme   Jonidan   Jonokuchi

Results of day   1   2   3   4   5   6   7   8   9   10   11   12   13   14   15